Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šitie įverčiai jau tapę kuriozu su klouno apdaru: duoda vieni kitiems dažniausiai tendencingai ir turintis didesnį įvertį naudojasi savo padėtimi.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Kaip su neigiamų įverčių sistema? Jeigu duodu neigiamą- kito nario įvertis sumažėja 3, o turėtų 6-iais, nes turiu virš 600 taškų. Kas ir kodėl?
      Paskutinis taisė Furbo; 2010.10.24, 21:20.

      Comment


        Parašė Hitas Rodyti pranešimą
        Kaip su neigiamų įverčių sistema? Jeigu duodu neigiamą- sumažėja 3, o turėtų 6-iais, nes turiu virš 600 taškų. Kas ir kodėl?
        Tai nepriklauso nuo tavo turimų taškų skaičiaus. Tai priklauso nuo to, kokį įvertį turi tas forumietis, kuris tau duoda teigiamą arba neigiamą įvertį. Kuo jo įvertis didesnis, tuo didesnį minusą arba pliusą tau duoda.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Nejaugi čia dar yra žmonių, kuriems įvertis yra svarbiausias dalykas forume? Aišku, yra įdomu pamatyt, kas tau pakėlė įvertį, ar numušė. Bet tikrai nereikia to sureikšmint
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Kątik pastebėjau, kad toks dalykas egzistuoja. Reiks padėliot.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Nejaugi čia dar yra žmonių, kuriems įvertis yra svarbiausias dalykas forume? Aišku, yra įdomu pamatyt, kas tau pakėlė įvertį, ar numušė. Bet tikrai nereikia to sureikšmint
              Sureikšmina tie, kuriems (kurie):
              1. Tai yra nauja (naujumas sukuria smalsumą);
              2. Pasigenda įvertinimo realybėje, jį gauna čia;
              3. Įdomu gauti/duoti ką nors virtualaus;
              4. Galimybė kitam pasakyti, ką apie jį galvoji jam padarant ką nors blogo (nuleidi „garą" ir daugiau nesinori kenkti);
              5. Kitam skyrus neigiamą, gali nuo to paties žmogaus gauti taip pat neigiamą įvertį (realus posakio „veiksmas lygus atoveiksmiui" išmokimas).

              Galima atrast ir daugiau įverčių privalumų, žinoma, ir trūkumų

              O man, pavyzdžiui, visai patinka gauti teigiamų įverčių, mat realybėje dažnai jaučiuosi tiesiog neįvertintas Čia patenkinu savo savimylę, pasijaučiu mažu vaiku (lyg gavęs nemokamai saldainį) Ai, o neigiami mane suerzina ir už juos labai mėgstu atkeršyt (šlykštus įgimtas charakterio bruožas)
              Parašė index Rodyti pranešimą
              Kątik pastebėjau, kad toks dalykas egzistuoja. Reiks padėliot.
              Tik nepiktnaudžiauk ir nedalyk teigiamų tiems patiems nariams periodiškai, antraip gali tave trumpam išleisti iš forumo prieš tavo valią pailsėt
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą

                O man, pavyzdžiui, visai patinka gauti teigiamų įverčių, mat realybėje dažnai jaučiuosi tiesiog neįvertintas Čia patenkinu savo savimylę, pasijaučiu mažu vaiku (lyg gavęs nemokamai saldainį) Ai, o neigiami mane suerzina ir už juos labai mėgstu atkeršyt (šlykštus įgimtas charakterio bruožas)
                Dėl šito belieka tau pritart Matyt kažką bendro turim
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Tiesą sakant, programiškai neįmanoma tiems patiems keliems nariams dalinti teigiamus įverčius, sistema tiesiog pasiūlo padalinti įverčių ir kitiems Man asmeniškai įverčiai nėra labai reikšmingi, tačiau tai yra geras būdas išreikšti pritarimą nuomonei tam nesugaištant atskiros forumo žinutės. Raudonus įverčius dedu tik kai diskusijos nusirita į Delfi lygį, nors, tiesą sakant, netikiu, kad tai daro bent kokį efektą. Tiesiog pačiam ant širdies smagiau.

                  Comment


                    Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                    Tiesą sakant, programiškai neįmanoma tiems patiems keliems nariams dalinti teigiamus įverčius, sistema tiesiog pasiūlo padalinti įverčių ir kitiems Man asmeniškai įverčiai nėra labai reikšmingi, tačiau tai yra geras būdas išreikšti pritarimą nuomonei tam nesugaištant atskiros forumo žinutės. Raudonus įverčius dedu tik kai diskusijos nusirita į Delfi lygį, nors, tiesą sakant, netikiu, kad tai daro bent kokį efektą. Tiesiog pačiam ant širdies smagiau.
                    Neigiami įverčiai mažina smurtavimo atvejų tikimybę

                    Programiškai neįmanoma teigiamų dalyti dažnai, BET yra tų, kurie teigiamus dalija taip dažnai, kiek įmanoma tiems patiems. Tai jau kas kita
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      man rodos įmanoma, reikia tik kūkius prasivalinėti, ką daryti tiesa skant labai tingisi
                      Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                      Comment


                        Aš tai gal tik 3-4 kartus esu neigiama davus.. ir tai tik pasikarščiavus. Nepatinka man juos dalinti ir jokio palengvėjimo nejaučiu, atvirkščiai- gailiuosi, kad iki tiek susinervinu

                        Manau, žmonėms labiau paskatinimo gyvenime reikia, o ne priekaištų, jų ir neprašyti susilaukiam
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          O yra koks budas uzblokuot viena asmeni nuo iverciu dalinimo? Nes jau pradejo erzint vieno veikejo nuolatinis neigiamu iverciu dalinimas ir kabinejimasis. Manau ribos viskam yra ir jos turetu galiot net tokiem veikejam kaip LC.

                          Comment


                            Yra dar vienas būdas: už gautą neigiamą įvertį, atsidėkoti teigiamu. Lyg avansas būtų. Pamąstymui.
                            Juk nežinai, kas žmogučio galvelėj dedasi...
                            Nežinau, kaip tas suveikė mano atveju, bet vienas toks raudonų kortelių dalintojas adminų jau yra pašalintas, na o kiti lyg ir nebebezda.

                            Comment


                              Na, gal tai rimtam zmogui ir veiktu, taciau ka tai gali padaryti vaikui kuris pastoviai bomborduoja panasiom nesamonem: 2011.03.14 12:33 LC. Mažiau viešumo, berašti.

                              Mieliau as toki nebrendyla uzsiblokuociau nuo profilio, kad neterstu eterio...

                              Comment


                                Manau tamsta pacio zodziai su veiksmais prasilenkia dalini ivercius i kaire ir i desine ir turbut esi atkakliausias mano profilio ziuretojas/ivarciu dalintojas ir aiskini dabar kad jie nesvarbus? Taip man jie giliai dzin, bet erzina, kai tokie mazvaikiai kaip tu, neturedami ka veikt, eina ir dalina neigiamus i kaire ir i desine. Visi pas mane atsirade neigiami iverciai yra butent nuo taves. Man giliai nusisvilpt kiek tu ju dar susiplanaves skirt, bet toki elgesi laikau pastoviu kabinejimusi, o TAI taip pat neisipaiso i pacio deklaruojamas "vertybes".
                                Apie kokia zulu kalba sneki? Gal jau vertetu apsidairyt toliau nuo mokyklos suolo ar i Lietuviu pamoka nueit?
                                Purvo stumimu nera, viesai isreiskiau susirupinima del pacio veiksmu ir klausima kaip atsiriboti nuo tokiu veikeju kaip tu. Ateinu i si foruma pasidalinti/gauti geros ir idomios informacijos, bet ne dometis, kas kokiam mazvaikiui siandiena susisviete ir sumaste uz ka skirt koki iverti. Jeigu jauti toki poreiki kabinetis prie kitu su savo ivertinimais - siulyciau grizti i one.lt

                                Comment


                                  vat po sios zinutes man jau viskas aisku, kas tu per veikejas, tikrai neturiu, ka tau daugiau pasakyti, nei kulturos nei etiketo pas pati, tai ka dar diskutuot apie toki elgesi...

                                  Tikiuosi supratom vienas kita ir susirasi rimtesni uzsiemima.

                                  Comment


                                    Parašė jRamke Rodyti pranešimą
                                    Yra dar vienas būdas: už gautą neigiamą įvertį, atsidėkoti teigiamu. Lyg avansas būtų. Pamąstymui.
                                    Juk nežinai, kas žmogučio galvelėj dedasi...
                                    Nežinau, kaip tas suveikė mano atveju, bet vienas toks raudonų kortelių dalintojas adminų jau yra pašalintas, na o kiti lyg ir nebebezda.
                                    Regis savo pasisakymu konkrečiai nieko neįžeidžiau, tačiau forumietis įžvelgęs mano "klastą" greitai sureaguoja ir atsidėkoja raudona korta bei prierašu:

                                    LC : "Manau, kad nevertėtų užsiiminėti polemika. Nenoriu aš jos. Įžeidinėjimų irgi".

                                    Na, aš lieku prie savo principų ir duodu kolegai žalią. Pamąstymui ir sveikimui.
                                    O kas dėl LC atvirų įžeidinėjimų kitų kolegų, manau adminai galėtų greitai apsispręst.

                                    Comment


                                      Parašė LC.
                                      Ačiū, nereikia man tavo įverčio. Vaikų žaidimai.
                                      "Pozdno batia", jau įmečiau...
                                      Tiesa, o kai pats skyri įverti, tai ne vaikų žaidimai...

                                      Comment


                                        Na matai. O dar sakai: "ja ni takaja, ja ždu tramvaja..."

                                        Comment


                                          Jeigu kyla problemų dėl tam tikrų narių įverčių dalinimo, tuomet prašau rašyti tiesiai forumo administratoriams, o ne padėti viešą santykių aiškinimąsi. Diskusiją baigiam.
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X