Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Puiku, galime nuo to ir pradėti. Taika.

    Kokią žalą padarei forumui ir forumiečiams? Jeigu seimūnui yra skirta fiksuota suma, kurią jis gali išleisti išrinkto asmens pareigoms eiti, tai kokią žalą jis padaro valstybei ir piliečiams šias lėšas panaudodamas lizingu perkamam džipui?

    Aišku, mastas skiriasi, tačiau principas gi lieka tas pats
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Gal nereikia čia visų aplink graudinti.
      Pats faktas, kad abu savo žemos prabos gudravimu beveik sukompromitavot įverčių sistemą.
      Tai priimk sankcijas kaip vyras.
      Ne tu pirmas, ne tu paskutinis, kas gavo nuobaudas. Vieniems šaltas dušas padėjo, kai kas apsiverkė, įsižeidė ir išėjo.
      Kiekvienas pats sprendžia, kaip elgtis.

      Comment


        Wycka,
        atsakymas kodėl slypi čia:

        Parašė 99
        Kam skirtas įvertis? Paprastai tariant - atspindėti forumo dalyvio indėlį į turinio formavimą. Jei vienas forumo narys su kitu dalinasi įverčiais iš draugiškumo tai kame yra tas atspindys? Tai nėra sąžininga kitų forumo narių atžvilgiu.
        Įvertis buvo įvestas tam, kad sumažinti ne itin informatyvių, dažniausiai išreiškiančių padėką, pranešimų skaičių.

        Taip, už ką skirti įvertį nebuvo apibrėžta taisyklėse, tačiau mums atrodė, kad čia esančiai bendruomenei to ir nereikia aiškinti. Tikriausiai klydome. Įtrauksime į taisykles papildomą punktą, kurio formuluotę dar formuojame. Nemėgstame mes tų taisyklių, įspėjimų, pražangų. Tie dalykai skirti tiems, kurie greičiausiai dar nepasiruošę diskutuoti šioje erdvėje. Šis projektas įdomus tiek, kiek įdomi jo bendruomenė.

        Tikiuosi, kad tuo viską ir baigsime
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Parašė Mantas Rodyti pranešimą
          Puiku, galime nuo to ir pradėti. Taika.
          Parašė 99 Rodyti pranešimą
          Tikiuosi, kad tuo viską ir baigsime
          Nebesvarbu, kas ir kiek teisus. Kaip sakė katinas Leopoldas: Vaikučiai, gyvenkime draugiškai!!! Peace? Да!
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            mane forume domina beginis transportas ir antrasis pasaulinis karas. na, buvau atsitiktinai isiveles i diskusijas apie gejus, bet ten atsitiktine beprasmybe. todel ne beginio transporto ir ne WW2 skyriuose atsirasiusieji is manes ivercius gauna labai retai ir atsitiktinai. siauro mano paziuru rato pasekme - daugiausiai ivertinimu is manes gauna gal kokie 6-7 zmones. bet ar tai blogai? tai nesazininga kitu forumieciu atzvilgiu, is dalies sutinku. bet ir jus supraskit - jei man neidomus agurku auginimas (cia kaip pavyzdys, gali buti kukuruzai, sampinjonai ir tt...), tai as jiem iverciu neskirsiu, neziurint i jo 14 menesiu varga tam straipsniu parasyti. ir atvirksciai - zmogus pravaziuodamas nufotografavo koki man labai idomu technikos stebukla-nestebukla, sugaisdamas tam pora minuciu. bet ta foto man idomi - tai skiriu iverti. paskui atranda is kazkur to daikto (objekto ar dar ko nors) techninius duomenis - suraso i foruma ir vel gauna iverti. tai kaip cia gaunas su tuo saziningumu? kodel as turiu vertinti visus vienodai? ir kaip tai atrodytu? skiriu iverti gelezinkelio fanams ir lekiu i architektu skilti ten ka nors ivertint, net jei mano supratimas apie architektura - kaip bobutes apie kombaina? sakyciau - stai cia butu nesazininga, kai nieko nenutuokiantis konkrecioje temoje skirsto ivercius.
            maziau kreipti i tuos ivercius demesio - kam sis forumas idomus, bendraus jame ir be iverciu. nors... ivertis vistik kazkoks elektroninis aciu, siai funkcijai jis tinka. bet kam tada juos skaiciuoti viesai? gal uztektu juos palikti asmeninei statistikai?
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė gytisl Rodyti pranešimą
              miestai.net patapo kažkokiu nuotraukų konkursų puslapiu. Gaila. Dingsta puslapio esmė. Gal tada reikia pervadinti manoegofoto.net..........
              Pasakė žmogus su nuliu iverčių savo 28 pranešime
              O ką pats padarei dėl tos esmės?

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Pasakė žmogus su nuliu iverčių savo 28 pranešime
                O ką pats padarei dėl tos esmės?
                Nulį įverčių turintis žmogus pasakė tiesą, 280 įverčių turintis žmogus pasipūtė Prie ko tie įverčiai. Nulis, ar 500 įverčių - žmogus vis tiek turi nuomonę ir turi teisę ją čia išsakyti. Man neautoritentingas žmogus atrodo tik tas, kuris turi absoliutų neigiamą įvertį su raudonais kvadratėliais. Visi kiti - nepriklausomai nuo įverčių skaičiaus - man yra lygūs ir aš priimu jų NUOMONĘ, o ne sprendžiu pagal jų įvertį.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Pasakė žmogus su nuliu iverčių savo 28 pranešime
                  O ką pats padarei dėl tos esmės?
                  prie ko čia 0 įverčių ? Juos pradeda rodyti parašius 50 pranešimų, jei neklystu
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Man neautoritentingas žmogus atrodo tik tas, kuris turi absoliutų neigiamą įvertį su raudonais kvadratėliais.
                    Man NE, dėl to peržiūriu visus tokio asmens pranešimus, na kiek spėju ir jei nerandu dėl ko prikibti, pasistengiu, kad nebūtų raudonas arba tiek raudonas (nepiktnaudžiauju) Vien dėl to, kad susiduria su tokia nuomone kaip tavo, t.y. neigiamu nusistatymu
                    Vien tik pagalvok, jei toks narys neįtinka vienam forumo senbuviui su 300 įverčiu, tai jau 3 raudoni kvadratėliai, aplinkinių požiūris irgi atitinkamas tada pasidaro, na žodžiu čia mano trūkumas, nieko sau padaryti negaliu..
                    *******
                    Miestai.net Fb

                    Comment


                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                      Gal nereikia čia visų aplink graudinti.
                      Pats faktas, kad abu savo žemos prabos gudravimu beveik sukompromitavot įverčių sistemą.
                      Tai priimk sankcijas kaip vyras.
                      Ne tu pirmas, ne tu paskutinis, kas gavo nuobaudas. Vieniems šaltas dušas padėjo, kai kas apsiverkė, įsižeidė ir išėjo.
                      Kiekvienas pats sprendžia, kaip elgtis.
                      Žmonės su pa‘bold‘intais nick‘ais, jei jau vaidinate tokius suaugusius, tai gal jau baikite, tą žalių kvadratėlių girliandą su kažkokiu skaičiuku, gal kilometražu, prilyginti indėlio įdėjimo į forumą atspindėjimo sistemai. Ir niekas čia nebuvo sukompramituota. Kodėl? – paklaustų neįžvalgus forumo dalyvis. Atsakau: todėl, kad pati sistema yra „kreiva“ ir šitai sistemai neparašysi jokių taisyklių, arba jos bus nelogiškos. Jei norėjote, kad tai būtų atspindys už įdėtą indėlį į forumą, reikėjo tą funkciją (duoti įverčius) pasilikti tik sau. Sakykim tada rodomi įverčiai turėtų prasmę. Antras variantas, reikėjo nepririšti duodamo įverčio „svorio“ prie sukauptų, o palikti fiksuotą. Pavyzdys iš praktikos: prieš 3-4 metus, kad įvertis pasikeistų vienu tašku, reikėdavo gauti teigiamą įvertinimą bent iš 4-6, o kartais ir daugiau narių. Šiandien, kai kurie davę įvertį, gali tą skaičių pakelti 3-6 punktais. Kas čia, infliacija? Dabar pamodeliuokime situaciją po kokių 3-5 metų, kai bus jau nemažai turinčių po 1000, o gal ir 1500, 2000 taškų. Pvz.: prisijungia naujas narys ir įdeda nuotraukėlę padarytą iš lėktuvėlio ir gauna tokių, labai nusipelniusių 5 narių įverčius. Ir ką mes matome? Kad pas jį šviečia girlianda su skaičiuku kokiu 80. Tai ar čia adekvatus įvertis indėliui? O kas bus po 10-15 metų? Suprantu, kad visko numatyti neįmanoma, bet baikite klaidinti kitus ir save, nes šiandien veikianti ta sistema yra tik kaip papildomas tiuningas ir keista, kad ji „suaugusiems“ žmonėms sukelia tokius pykčio priepolius.
                      Palikimę ją, kaip kažkas sakė, elektroniniams Ačiū.
                      Ačiū. Ačiū. Ačiū. Ačiū. Ačiū. Ačiū. Ačiū. Juk tai nieko nekainuoja

                      p.s. Nubaustas už gerus darbus.
                      A.Zuokas
                      gera gyventi gerai

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Pasakė žmogus su nuliu iverčių savo 28 pranešime
                        O ką pats padarei dėl tos esmės?
                        kai turiu informacijos į temą tai ir parašau, nematau tikslo tuščiai diskutuot.

                        Comment


                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                          Gal nereikia čia visų aplink graudinti.
                          Pats faktas, kad abu savo žemos prabos gudravimu beveik sukompromitavot įverčių sistemą.
                          Tai priimk sankcijas kaip vyras.
                          Ne tu pirmas, ne tu paskutinis, kas gavo nuobaudas. Vieniems šaltas dušas padėjo, kai kas apsiverkė, įsižeidė ir išėjo.
                          Kiekvienas pats sprendžia, kaip elgtis.
                          drįstu pastebėti, bet įvertis buvo sukompromituotas tik dėl keistokos moderatorių elgesio. nepateisinu beprasmio dalinimosi įverčiais, tačiau, taikyti bausmes už atvejus nenumatytus taisyklėse yra dievų/diktatorių privilegija. demokratinėse visuomenėse tai sutramdoma viešumu.

                          ir dar vienas pastebėjimas (beja dievai (ar diktatoriai) man nesiteikė paaiškinti situacijos) - aš turiu įvertį už pranešimą kurio nėra

                          na gerai - mane spėjo įvertinti anksčiau, nei pranešimas buvo ištrintas, o aš įspėtas ir pašalintas "už beprasmį rašinėjimą" . va taip va, kartais visuomenės nuomonė nesutampa su ........
                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                          Comment


                            Kodėl rodo man tokį įvertį,nors esu gavęs tik vieną raudoną .Sakant turėjau 0 iverčio taškų,tačiau kiek žinau nuo raudono skirto įverčio iškart neparaudonuoja tie trys kvadračiukai.ir užvedus ant ju pelės kursorių turėtų kažką rodyti(pvz yra įvertintas kaip niekas kitas ar pan.)o man rodo tik nick.Kame čia bėda?

                            Comment


                              Parašė RailFanLT Rodyti pranešimą
                              Kodėl rodo man tokį įvertį,nors esu gavęs tik vieną raudoną .Sakant turėjau 0 iverčio taškų,tačiau kiek žinau nuo raudono skirto įverčio iškart neparaudonuoja tie trys kvadračiukai.ir užvedus ant ju pelės kursorių turėtų kažką rodyti(pvz yra įvertintas kaip niekas kitas ar pan.)o man rodo tik nick.Kame čia bėda?
                              Bėda ta, kad neigiamą įvertį gavai nuo to nario, kurio įvertis yra aukštas. Tokiu atveju jo neigiamas įvertis yra labai galingas ir tokiu būdu dabar matai tiek raudonų kvadratėlių O turėdamas raudonus kvadratelius, nesitikėk būti "įvertintas kaip niekas kitas" (turima omeny, teigiamai).
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Bėda ta, kad neigiamą įvertį gavai nuo to nario, kurio įvertis yra aukštas. Tokiu atveju jo neigiamas įvertis yra labai galingas ir tokiu būdu dabar matai tiek raudonų kvadratėlių O turėdamas raudonus kvadratelius, nesitikėk būti "įvertintas kaip niekas kitas" (turima omeny, teigiamai).

                                Ne ne ne,as tikrai nesitikiu turėt tokio didelio įverčio,ir dar iškart.Aš tik klausiu,kodėl tiek daug tų kvadračiukų.Ir bėje,amiko ačiū už atsakymą.

                                Comment


                                  Parašė RailFanLT Rodyti pranešimą
                                  Ne ne ne,as tikrai nesitikiu turėt tokio didelio įverčio,ir dar iškart.Aš tik klausiu,kodėl tiek daug tų kvadračiukų.Ir bėje,amiko ačiū už atsakymą.
                                  Na, esi parašęs (-usi) tik 6 komentarus, o užsiregistravai beveik prieš metus. Taigi nesi aktyvus lankytojas, arba nesi aktyvus komentuotojas. Taigi ko tikiesi?

                                  Įverčiai gaunami už protingus, tikslius, tinkamus, struktūriškai pagrįstus pranešimus ar kokias nors apžvalgas. Dar įverčių kažkiek gaunama už aktyvų lankymąsi forume, bet nesu tikras dėl šito.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    Na, esi parašęs (-usi) tik 6 komentarus, o užsiregistravai beveik prieš metus. Taigi nesi aktyvus lankytojas, arba nesi aktyvus komentuotojas. Taigi ko tikiesi?

                                    Įverčiai gaunami už protingus, tikslius, tinkamus, struktūriškai pagrįstus pranešimus ar kokias nors apžvalgas. Dar įverčių kažkiek gaunama už aktyvų lankymąsi forume, bet nesu tikras dėl šito.

                                    Na,aš nieko nesitikiu.Tiesiog nesu aktyvus komentuotojas,daugiaus aktyvus skaitytojas.Žinau,ir už ką yra gaunami įverčiai,ir dabar jau kaip jie mažinami

                                    Comment


                                      Parašė RailFanLT Rodyti pranešimą
                                      Na,aš nieko nesitikiu.Tiesiog nesu aktyvus komentuotojas,daugiaus aktyvus skaitytojas.Žinau,ir už ką yra gaunami įverčiai,ir dabar jau kaip jie mažinami
                                      sveikas, nesupyk, bet labai noriu paklausti: ar esi karjeristas?
                                      jeigu ne, tai koks skirtumas spalvos ir kvadratėlių skaičius.
                                      bent jau aš šiame forume susidūriau su reiškiniu, kurį įvardinčiau, kaip "dedovščina".
                                      aišku forume turi būti tvarka (nenaudojami keiksmažožiai, kolegų įžeidinėjimas...), bet esam laisvi, laisvos šalies piliečiai ir galime laisvai reikšti savo nuomonę visais klausimais nepriklausomai nuo kažkokio stažo...
                                      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                      Comment


                                        Is tiesu, zmonese egzistuoja kazkoks psichologinis veiksnys, pagal kuri didesni ivertinima turintys yra labiau gerbiami. Bet taip atrodo tik is pirmo zvilgsnio. Iskart bandau papriestarauti: dalis forumieciu ziuri labiau ne i ivercius, bet i to nario uzsiregistravimo data ir komentaru skaiciu. Suprask, tai padeda issiaiskinti, as narys jau nebenaujokas, ar patikimas. Dauguma ilgiau cia esanciu nariu jau vienas kita pazista, taigi elementaru, kad bendravimas tarp ji stipresnis, glaudesnis... Naujokams isiliet sunku tik tada, kai jie sureiksmina save ir nesusitaiko su mintim, kad i isiliet i bendruomene reikia laiko. Pati forumo tvarka manau gera. Tokio auksto lygio lietuvisku forumu - vienetai. O pagrindine priezastis - cia renkasi protingi, mastantys, issilavine, zinantys ko nori is gyvenimo zmones. Butent tai ir formuoja forumo aplinka. Kai kurie paaugliai ar siaip nerupestingam ir neatsakingam pasnekesiui ateje zmones cia neturi ka veikt arba yra graziuoju isprasomi. Noriu pasakyt tai, kad be sio forumo taisykliu egzistuoja ir forumieciu liaudis, kuris ir formuoja sia bendruomene. Manau tokia idomi savaime susiformavusi struktura ideali, norint neprarasti, kas jau sukurta.
                                        O iverciai manau naudingi, tai lyg maza butaforine paskata arba bausme, jei padarei kazka negerai
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          O iverciai manau naudingi, tai lyg maza butaforine paskata arba bausme, jei padarei kazka negerai
                                          Gal ne bausmė, bet indikatorius Čia su sąlyga, kad duodant įvertį rašomas jo aiškus pagrindimas.
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X