Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nieko sau, kokios aistros dėl įverčio. Ar čia jis taip sureikšminamas?

    Comment


      Parašė Sula
      Nieko sau, kokios aistros dėl įverčio. Ar čia jis taip sureikšminamas?
      Tai tame ir reikalas kad ne dėl įverčio. Turiu aš jų 20k, vienas raudonas nieko nekeičia. Aš dėl principo. Jei mes norime kad forumas būtu patrauklus, turi būti jo sąžiningas administravimas.
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        naikinkit nafik tą įvertį, nes nu siaube kas dėl jo daros...

        Comment


          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          naikinkit nafik tą įvertį, nes nu siaube kas dėl jo daros...
          Ar tikrai 'siaube'? Pats esu gavęs visokiausių įverčių, bet jokio siaubo tame nematau. Kaip tik, tai yra labai geras penas mintims, gal net ir emocijoms.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Šiaip įverčiai buvo įvesti tam, kad po kokio pavykusio pranešimo nebūtų daugybės vienskiemenių replikų (galima susirasti senesnes temas).
            Galima diskutuoti dėl skaičiavimo sistemos ar tik dėl teigiamų įverčių palikimo.
            Tada prasidės turgus - bus duodam įverčiai tik mainais, o ne dėl to, kad kas nors parašė kokį įdomų pranešimą. To perdaug ir neslepiama- net savo profiliuose.
            O neigiami įverčiai kartais geriau nei viešas skalbimas ar kritika. Pasirodo, ne visada

            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
            /\ Aš suprantu kad Romas skyrė man neigiama įvertį už mano darbą (kurio tikrai ten nemažai įdėta) ne todėl kad jis jam patinka ar nepatinka (įtariu kad jis net neperžiūrėjo viso filmuko), bet atkeršyti už savo nesekmę.
            Mano filmukas patalpintas lapkričio 20, o neigiamas įvertis gautas po daugiau nei dvi savaites. Aš galiu pratęsti savo mintį ir toliau, bet kol kas norių palikti Romui laisvę manevrui... ir leisti jam pačiam atsistatyti iš forumo administravimo pareigu. Tik toks jo žingsnis atitiks forumo dvasią ir gražins jam gerą vardą.
            Bijau įskaudinti, galiu tik pacituoti vieną labai patyrusį žmogų, kuris ir nuo manęs gavęs daug įverčių - ne tik teigiamų.
            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            Gerbiamieji forumiečiai, visus tuos, kurie turite jautrią sielą ir plakančią širdį, raginu neskriausti mūsų naujojo kolegos _____ ir bent vieną mėnesį neskirti jam raudonų įverčių. Tuo pačiu solidarizuokimės, ir šiandien būkime jam atlaidūs, bei skirkime kiekvienas pagal galimybes bent po vieną žalią įvertį. Ką gali žinoti — gal tai vienintelis būdas motyvuoti kolegą ir paskatinti nepalikti šio geriausio forumo Marijos žemėje.
            Wycka jau skyrė forumiečiui _____ 1 žalią įvertį. O tu?

            Comment


              Parašė Romas Rodyti pranešimą
              Bijau įskaudinti, galiu tik pacituoti vieną labai patyrusį žmogų, kuris ir nuo manęs gavęs daug įverčių - ne tik teigiamų.
              Kam ta ironija? Morta ne dėl įverčio taip sureagavo, matyt, tam yra priešistorė. Romai, įtariu ne vienas jums turėtų ką pasakyti dėl tų, pagal mėnulio fazę, skiriamų įverčių
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                Bijau įskaudinti, galiu tik pacituoti vieną labai patyrusį žmogų, kuris ir nuo manęs gavęs daug įverčių - ne tik teigiamų.
                Romai, atsistatydink nuo forumo administravimo pareigų, žmonės kenčia nuo tavo "valdymo". Dar karta sakau, tas tavo raudonas įvertis man tik dar kartą parodė kas tu esi per žmogus, man jis jokios žalos nepadarė, gali nors po du į dieną juos dėti. Jis padarė tau žalos... ir darys toliau, jei dar nesupratai.
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                  Romai, atsistatydink nuo forumo administravimo pareigų, žmonės kenčia nuo tavo "valdymo". Dar karta sakau, tas tavo raudonas įvertis man tik dar kartą parodė kas tu esi per žmogus, man jis jokios žalos nepadarė, gali nors po du į dieną juos dėti. Jis padarė tau žalos... ir darys toliau, jei dar nesupratai.
                  Morta, kuo Romo buvimas forumo administracijoje susijęs su įverčiais?
                  Tokią pačia teisę, skirti bei gauti įverčius, turi kiekvienas šio forumo narys. Prašau to nepainioti.

                  Jei Romas ar kuris kitas asmuo, administruojantis šį forumą, pasinaudos savo išskirtine teise trinti/keisti ar kt. jam suteiktais išskirtiniais veiksmais, siekdamas patenkiti asmenines ambicijas/tikslus - prašome informuoti kitus valdytojus ar/ir forumo narius.

                  Šiuo atveju to nebuvo.

                  P.S. nieko asmeniško, tačiau kai esi kuriantis žmogus, tai turi susitaikyti su visa kritika. O žinai, blogiausia yra ne tada kai kažkas tavo darbą įvertina neigiamai, bet tada kai į tavo darbą aplamai niekas nereaguoja.

                  P.P.S. manau tęsti toliau nėra prasmės, juk tokia graži pilnatis už lango.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Parašė Romas
                    /\ Prašom nesikarščiuoti.
                    Kodėl gi ne, ne aš pradėjau, o tu. Kol buvai eilinis forumietis, turėjai tik teigiamą reputaciją. Tavo fotoreportažai buvo ir yra geriausi už visus kitus bendrai pajemus. Atrodo, ko žmogui dar reikia? Neee... jam mažai, jam valdžios reikia. Tu pradėjai administruoti forumą, bet dėja ne pagal taisykles, o pagal savo kiek iškreiptą matymą. Žmonės paprasti eiliniai forumiečiai pradėjo kenteti nuo tavo valdymo. Ne vienas ar du, tokių nemažai čia yra. Aš asmeniškai dar nenukentėjau nuo taves, bet man gaila forumo, kuris susidėda iš forumiečių, o ne administratorių. Užduodu tau tiesioginį klausimą: Ar tau tikrai taip reikia tos valdžios, net gi dėl jos aukojant savo reputaciją, kuri paskutinių metu žemiau tu nepraustaburnių, kurios tu pakvietėi sau į pagalbą?
                    Raginų dar karta atsisakyti valdžios. Bus ir tau ir mums visiems nuo to tik geriau.
                    Sekantis mano postas bus su mano paaiškinimais ir pastebėjimas, kodėl aš pradėjau kovoti prieš tavo vadovavimą. Tu neturi didelio pasirinkimo, arba blokuoji mane ir pašalini iš forumo, arba atsistatydini iš adminų pareigų, arba lauk tęsinio...
                    Jūsų teisė rinktis.
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                      Kodėl gi ne, ne aš pradėjau, o tu. Kol buvai eilinis forumietis, turėjai tik teigiamą reputaciją. Tavo fotoreportažai buvo ir yra geriausi už visus kitus bendrai pajemus. Atrodo, ko žmogui dar reikia? Neee... jam mažai, jam valdžios reikia. Tu pradėjai administruoti forumą, bet dėja ne pagal taisykles, o pagal savo kiek iškreiptą matymą. Žmonės paprasti eiliniai forumiečiai pradėjo kenteti nuo tavo valdymo. Ne vienas ar du, tokių nemažai čia yra. Aš asmeniškai dar nenukentėjau nuo taves, bet man gaila forumo, kuris susidėda iš forumiečių, o ne administratorių. Užduodu tau tiesioginį klausimą: Ar tau tikrai taip reikia tos valdžios, net gi dėl jos aukojant savo reputaciją, kuri paskutinių metu žemiau tu nepraustaburnių, kurios tu pakvietėi sau į pagalbą?
                      Raginų dar karta atsisakyti valdžios. Bus ir tau ir mums visiems nuo to tik geriau.
                      Sekantis mano postas bus su mano paaiškinimais ir pastebėjimas, kodėl aš pradėjau kovoti prieš tavo vadovavimą. Tu neturi didelio pasirinkimo, arba blokuoji mane ir pašalini iš forumo, arba atsistatydini iš adminų pareigų, arba lauk tęsinio...
                      Jūsų teisė rinktis.
                      Tai, kad Romas yra šio forumo tvarkytojas buvo bendras valdytojų sutarimas ir Romo indėlio į šį forumą įvertinimas. Romas pats to nenusprendžia, taigi ir šis ultimatumas skiriamas ne jam, o forumo valdytojams ir taip mes esame pastatomi į nepatogią situaciją tarsi turėdami pasirinkt tarp vieno ir kito.

                      Siūlau trečią variantą. Tai, kad Romas skiria vieną ar kitą įvertį yra jo ir kiekvieno forumiečio teisė į nuomonę. Jo išreikšta nuomonė niekaip nesusijusi su jo pareigomis šiame forume, taigi kviečiu nesutarimus išspręsti adekvačiomis priemonėmis, o ne imtis kraštutinumų.

                      Abu esate vertinami forumiečiai, taigi likite su mumis.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Va čia tai geras- forumietis turi atsisakyti prižiūrėti forumą ir jį tvarkyti, skirti tam laiko ir jėgų, ir tą daryti nuolat jau keleri metai (moderuoti) dėl to, kad skyrė "netinkamą" įvertį...

                        Beje, būdinga ir tai, kad iš vienos mažos temos blevyzgų skyriuje užuodęs kraują ir purvą išlindo ir mūsų vaivorykštės atstovas.
                        Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                        Comment


                          Šįkart užstosiu Romą - įvertis tai jo asmeninė nuomonė, tam ta funkcija ir skirta. Kad ne visada adekvačiai juos skiria tai šitą ir aš žinau, bet visi mes žmonės.
                          O Mortos karščiavimasis ir įsižeidimas tai man panašu, kad daugiau susijęs su mėnulio faze ir nuotaikos kitimais dėl moteriškų ciklų...

                          Comment


                            Įvertis ir moderavimas nesusiję dalykai, todėl siūlau nesikarščiuoti, nekelti ultimatumų ir grįžti į savo vėžes.
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              ...oooOOO, kaip gerai, visi adminai čia, rašau Jums atvirą laišką:

                              Gerbiamieji administratoriai (dėja, apart vieno),
                              Matyt atėjo laikas pastatyti tašką, arba bent kabliataškį dėl susidarusios neįprastos situacijos forume. Išdėstysiu savo mintis papunkčiui kad būtu lengviau suprasti visiems, ir tiems kas jau manes suprato, ir tiems kam dar toli iki to.

                              Mano tikslas: Apasaugoti forumiečius (ir saves tame tarpe) nuo nesąžiningo administravimo. Padaryti forumą patrauklesnių, demokratišką, atvirą. Gėrbti visų forumiečių nuomones.

                              Tam tikslui nesekiu jokios asmenines naudos, bus gerai visiems - bus gerai ir man.

                              1. Tiems kas dar nesuprato, kalba ne apie/dėl įverčius(-ių). Tas Romo "raudonas" buvo tik paskutinis "lašas", jei dar yra manančių kitaip.
                              2. Forumas skirtas forumiečiams! (čia ir toliau keleta trumpų ir aiškių tezių).
                              3. Administravimas ne apdovanojimas, o pareiga!
                              4. Administratorius prižiūri forumo taisykles, o ne forumiečius!
                              5. Administratorius neturi moralines teises sekti savo asmenines naudos, savo ambicijas pasilieka sau!
                              6. Netobulos taiyklės - keičiamos/papildamos/koreguojamos, o ne laisvai interpretuojamos!
                              7. Romas liks mano taikyklyje, kol pats nepanorės pastatyti tam taško (vis dar laukiu).

                              Jei yra manančių kitaip, visada atvira diskusijoms.

                              p.s. na ir menstruacijos ekspertams nedidele iliustracija (be komentarų):

                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                kiek neracionalu taip vertinti žmogų, visgi, čia yra darbas ir asmeniniai kūrėjo įspūdžiai. Kokiu jis formatu visą tą pateikia-jo asmeninis, Neginčijamas reikalas. Kaip pats Romai vertintum, jeigu vertinčiau neigiamai, kurį nors tavo fotoreportažą? manau neigiamai. Morta, šiuo atveju, nepadarė nieko to kas būtų traktuojama kaip blogai, tad ir toks įvertis yra asmeninių ambicijų parodymas, kurių nesinorėtų matyti tokiame forume. Reikėtų apibrėžti tokį dalyką "neigiamas įvertis" ir pastebėjimas/komentaras, nes dabar viskas suplakta į vieną.
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                  kiek neracionalu taip vertinti žmogų, visgi, čia yra darbas ir asmeniniai kūrėjo įspūdžiai. Kokiu jis formatu visą tą pateikia-jo asmeninis, Neginčijamas reikalas. Kaip pats Romai vertintum, jeigu vertinčiau neigiamai, kurį nors tavo fotoreportažą? manau neigiamai. Morta, šiuo atveju, nepadarė nieko to kas būtų traktuojama kaip blogai, tad ir toks įvertis yra asmeninių ambicijų parodymas, kurių nesinorėtų matyti tokiame forume. Reikėtų apibrėžti tokį dalyką "neigiamas įvertis" ir pastebėjimas/komentaras, nes dabar viskas suplakta į vieną.
                                  Neigiamas įvertis tėra tik pastaba, rodanti ar pritari ar ne kito forumiečio nuomonei. Tai nėra priežastis baisiai įsižeisti (Nebent apskritai sunkiai reaguoji į kritiką ) ir, juo labiau, kelti kažkokius ultimatumus. Jei taip skaudu, berods, galima įverčius ir išsijungti (Pataisykit jei klįstu ).
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Reiktu gal tiksliau identifikuoti problemą. Šioje temoje viskas lyg ir sukasi apie tą neigiamą įvertį, bet jei sakoma, kad problemos esmė yra kitur, tai nelabai lieka aišku dėl ko visa tai.

                                    Jei grįžtant prie įverčių temos. Funkcija yra tam, kad išreikšti savo asmeninę nuomonę ir su administravimu/moderavimu neturėtu būti siejama. Tai kaip tik yra forumo demokratiškumas. Juo labiau, kad asmens buvimas administracijoje ar nebūvimas neįtakoja galimybės skirti įvertį.

                                    Comment


                                      Yra tekę ir man susidurti su tokiais Romo sprendimais, kurių nesupratau, bet nemanau, kad Romo atsistatydinimas galėtų būti diskutuotinas. Forume betvarkės užtenka ir taip, bet jei ne jis, tai popieriai būtų dar prastesni.
                                      Raginčiau abu forumiečius užkasti karo kirvį.

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        Neigiamas įvertis tėra tik pastaba, rodanti ar pritari ar ne kito forumiečio nuomonei. Tai nėra priežastis baisiai įsižeisti (Nebent apskritai sunkiai reaguoji į kritiką ) ir, juo labiau, kelti kažkokius ultimatumus. Jei taip skaudu, berods, galima įverčius ir išsijungti (Pataisykit jei klįstu ).
                                        mano nuomonę reikia atskirti du atskirus dalykus: nuobaudą(šiurkštų taisyklių pažeidimą) ir pastabą(rekomendacinio pobūdžio). Aš nemėgstu naudoti tų raudonų įverčių, tačiau yra atvejų, kai nori pasakyti šiokias pastabas vartotojui ir turi tik dvi galimas parinktis: teigiamą arba neigiamą. Tad tikrai norėtųsi trečios neutralios parinkties. O tie "raudonieji" nelabai malonus akcentas, kurį naudoji išimtiniais reikalais.
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                          mano nuomonę reikia atskirti du atskirus dalykus: nuobaudą(šiurkštų taisyklių pažeidimą) ir pastabą(rekomendacinio pobūdžio). Aš nemėgstu naudoti tų raudonų įverčių, tačiau yra atvejų, kai nori pasakyti šiokias pastabas vartotojui ir turi tik dvi galimas parinktis: teigiamą arba neigiamą. Tad tikrai norėtųsi trečios neutralios parinkties. O tie "raudonieji" nelabai malonus akcentas, kurį naudoji išimtiniais reikalais.
                                          Būtent. Ir dėl to į juos per daug nereiktų kreipti dėmesio. Man asmeniškai raudoni įverčiai tik parodo tam tikro žmogaus nuomonę apie tai, ką parašiau, o tai yra netgi gerai, kai man tas skaičiukas nerūpi.

                                          Nuobaudos, kitas reikalas, bet jų be priežasties niekas neduoda.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X