Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš pasmerktas
    NIEKO GUDRAUS NEPASAKYSIU.

    Comment


      Parašė pukisbaisula Rodyti pranešimą
      Aš pasmerktas
      Baik nusišnekėt, niekas tavęs į kampą nevaro, yra taisyklės ir visi jų laikosi.
      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

      Comment


        Bet va, "š" jau padėjo.

        O šis forumas labai patogus savišvietai, o ir pats neretai naudojamas kaip įvairių žinių šaltinis. (jūsų dėka mano referatuose nėra Wikipedijos!), taigi pagalba forumui rašant su lietuviškom raidėm neturėtų būti kliūtis. Juo labiau, nematau nė vieno šitokio rašymo minuso.

        Comment


          Parašė pukisbaisula Rodyti pranešimą
          manau kad minimalistų ir vidutiniokai cia dauguma(bukim SAVIKRITIŠKI)
          Šiame forume tikrai daugiau protaujančių ir mastančių asmenybių nei kituose forumuose. Tas akivaizdžiai matosi. Galbūt čia lankosi labiau išsilavinę, vyresni,subrendę žmonės, o kituose forumuose pilna vaikų komentarų(arba bent jau jie atrodo labai vaikiški,neargumentuoti)Tai vienas iš šio forumo privalumų, kuris labiausiai man patinka.

          Comment


            Parašė aviDer Rodyti pranešimą
            Baik nusišnekėt, niekas tavęs į kampą nevaro, yra taisyklės ir visi jų laikosi.
            Gerai daugiau nebevyrkausiu (atai tikrai vėlei išspirs)
            NIEKO GUDRAUS NEPASAKYSIU.

            Comment


              Ar nėra galimybės padaryti taip, kad įverčiai "Nario skydelyje" nebūtų dedami į begalinio ilgio sąrašą viename puslapyje, bet kaip nors suskirstomi į atskirus puslapius (tarkim, 20 įverčio žinučių viename puslapyje, kaip forumo temose)? Nes dabar bent man tas puslapis išilgėjęs iki nenormalaus dydžio.
              Paskutinis taisė John; 2011.05.08, 21:54.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Ar nėra galimybės padaryti taip, kad įverčiai "Nario skydelyje" nebūtų dedami į begalinio ilgio sąrašą viename puslapyje, bet kaip nors suskirstomi į atskirus puslapius (tarkim, 20 įverčio žinučių viename puslapyje, kaip forumo temose)? Nes dabar bant man tas puslapis išilgėjęs iki nenormalaus dydžio.
                Pritariu. Kaip tik pasižiūrėjau savuosius, man rodo tik nuo 2009m. liepos.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Buvau pagalvojęs apie tą patį, būtų tikrai pravartu .

                  Man rodo nuo pat 2006.01.01

                  Comment


                    Pritariu Johno idėjai.

                    Comment


                      John idėja gera.
                      Esu siūlęs dar vieną dalyką dėl nario skydelio, bet valdžia neatkreipė dėmesio tai dar kart pasikartosiu. Būtų puiku, jeigu atsirastų ne tik gautų įverčių skydelis, bet ir duotų, kuriame matytųsi visi tavo skirti įverčiai.

                      Comment


                        Pritariu šioms mintims.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Ar nėra galimybės padaryti taip, kad įverčiai "Nario skydelyje" nebūtų dedami į begalinio ilgio sąrašą viename puslapyje, bet kaip nors suskirstomi į atskirus puslapius (tarkim, 20 įverčio žinučių viename puslapyje, kaip forumo temose)? Nes dabar bent man tas puslapis išilgėjęs iki nenormalaus dydžio.
                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Pritariu. Kaip tik pasižiūrėjau savuosius, man rodo tik nuo 2009m. liepos.
                          Šlovės kaina

                          Comment


                            arba.. ir turtingi (įverčiais) kenčia

                            Comment


                              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                              John idėja gera.
                              Esu siūlęs dar vieną dalyką dėl nario skydelio, bet valdžia neatkreipė dėmesio tai dar kart pasikartosiu. Būtų puiku, jeigu atsirastų ne tik gautų įverčių skydelis, bet ir duotų, kuriame matytųsi visi tavo skirti įverčiai.
                              Pritariu įdėjoms, bet manau šitie dalykai ne nuo administracijos priklauso, o nuo forumo platformos jeigu vBulletin neturi tokios funkcijos, tai abejoju, kad ir pas mus pataisys
                              Kairiarankių klubas - Left.lt

                              Comment


                                Greitai bus pasiektas dar vienas rekordas. Vienas forumo dalyvis surinks 10000 įverčio taškų.

                                Comment


                                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                  Greitai bus pasiektas dar vienas rekordas. Vienas forumo dalyvis surinks 10000 įverčio taškų.
                                  Jau yra...
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Jau sulaukiau ir Combato įžeidinėjimų per įverčius Matyt, "lukašenkos padlaižiai" kyla į šturmą

                                    Comment


                                      /\ Tam įverčiai ir sugalvoti, kad būtų išreikšta nuomonė, neužimant forumo tekstų vietos. Ne visada ji bus palanki. O jei yra atvirų įžeidinėjimų prierašuose, reikia apie tai pranešti moderatoriams

                                      Ir kaip ta kita nuomonė nepatiktų, nebūtina kabinti etikečių su visokiais "padlaižiais" - tai visiškai pagrįstai gali būti palaikyta įžeidimu. Reikia kritikuoti argumentus, o ne žeminti asmenį.

                                      Comment


                                        Na, atsiprašau. Šiaip buvo paimta į kabutes ir apskritai terminas ne mano sugalvotas. Dabar, Romai, mano pasisakymas visiškai kvailai atrodo, nes ištrynus kitus, ypač tą apie Valatkos straipsnį, jis pakibo be jokio konteksto ir tikrai atrodo kaip įžeidimas
                                        Dėl įžeidimo per įverčių prierašą nesikreipiau nes nematau prasmės, nors už tokius dalykus būtų galima ir baninti.
                                        Paskutinis taisė oranger; 2011.05.21, 18:53.

                                        Comment


                                          /\
                                          Visiškai nepritariu Combat pažiūroms. Bet jis irgi turi teisę reikšti savo požiūrį, aišku, tinkamu būdu. Jei jis kažkam davė neigiamą įvertį, tai yra tik nuomonės pasireiškimas, o ne įžeidimas.
                                          Ta kontekstą turbūt galima įžiūrėti, bet vienas dalykas, kai Valatkos pasakytas apibrėžimas taikomas bendrai, kitas dalykas - kai taikomas konkrečiam žmogui.

                                          Nuo to įspėjimo už konkrečią situaciją (kiekvienam gali pasitaikyti) visiškai nepasikeitė teigiamas Tavo dalyvavimo forume vertinimas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X