Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas atnaujintame forume (nuo 2017.06)

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įmanoma, suradus failą ir jį paredagavus, bet abejoju, ar tuo kas nors užsiims.

    Comment


      Labai gaila, kad dingo vertingos kolegų nuotraukos per Postimage

      https:// i.postimg.cc (...)

      Comment


        Parašė Romas Rodyti pranešimą
        Labai gaila, kad dingo vertingos kolegų nuotraukos per Postimage
        senais laikais forumas neleisdavo talpinti nuotraukų?

        Comment


          Kai kuriuose Laimučio ir Wastedyears pranešimuose dalis Postimage patalpintų nuotraukų vis dar rodoma, o dalis - jau nebe.

          Turbūt atsakymas yra nustatymuose
          Parašė Globalus Rodyti pranešimą

          Kai keliate nuotrauka žymėkite "No expiration", antraip jas po kurio laiko ištrina, o tada forumas bus pilnas image not found pranešimu.

          Comment


            Parašė Romas Rodyti pranešimą
            Labai gaila, kad dingo vertingos kolegų nuotraukos per Postimage

            https:// i.postimg.cc (...)
            503 - laikina klaida. Serveriai per daug apkrauti, vėliau rodys.

            Comment


              Jau rodo - pvz., temoje "Neįgyvendinti bažnyčių projektai".

              Comment


                Kalbant apie nuotraukų kėlimą, gal yra galimybė padidinti forume leidžiamų įkelti nuotraukų dydį?

                Forumo limitai yra 4608 x 4608. Mano telefonas fotografuoja 4624 x 2604. Tai kiekvieną kartą reikia editinti tuos kelis pikselius.

                Comment


                  Kad jau susizgribot, puiki proga archyvuoti visas šitas nuotraukas, nes kitą kartą gali ir nebesugrįžti.

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                    Kalbant apie nuotraukų kėlimą, gal yra galimybė padidinti forume leidžiamų įkelti nuotraukų dydį?

                    Forumo limitai yra 4608 x 4608. Mano telefonas fotografuoja 4624 x 2604. Tai kiekvieną kartą reikia editinti tuos kelis pikselius.
                    pritariu, aplamai gi ne rezoliucijoje esmė, o failų dydyje.

                    Comment


                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                      Kalbant apie nuotraukų kėlimą, gal yra galimybė padidinti forume leidžiamų įkelti nuotraukų dydį?
                      Forumo limitai yra 4608 x 4608. Mano telefonas fotografuoja 4624 x 2604. Tai kiekvieną kartą reikia editinti tuos kelis pikselius.
                      Padidinau iki 5000 x 5000.

                      Comment


                        Imgur nuo gegužės 15 pradės šalinti "seną, nenaudojamą, neaktyvų turinį kuris nesusietas su vartotojo paskyra". Greičiausiai nusimato dar vienas senų temų ištuštėjimas, nebent kas apsiims daryti atsargines kopijas.

                        Imgur Terms of Service Update [April 19, 2023]

                        Our new Terms of Service will go into effect on May 15, 2023. We will be focused on removing old, unused, and inactive content that is not tied to a user account from our platform [...]

                        Comment


                          Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                          Man idomu kodel taip foto kokybe suprasteja ikelus i foruma? Nes pas mane samsung s23 ultra tai kokybe turetu buti labai gera
                          Na aš kai iš savo 11 iphono keliu tai kokybe nepakinta, net ir sukompresavus truputi…
                          Paskutinis taisė digital; 2023.04.25, 12:49. Priežastis: ištrintos cituotos nuotraukos

                          Comment


                            Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                            Man idomu kodel taip foto kokybe suprasteja ikelus i foruma? Nes pas mane samsung s23 ultra tai kokybe turetu buti labai gera
                            Paspaudus ant foto ir pasididinus į originalų dydį - viskas ok.
                            Telefono kamera tiesiog daug sharpening deda, čia beveik visų išmaniųjų "privalumas" dirbinai gerinti foto kokybę. Su sharpening net ir nedaug sumažintos foto pradeda atrodyt klaikiai. Nefotografuok ant tos feikinės 200mpx raiškos ir viskas bus gerai. Dar gali pabandyti ten tuos AI pribumbasus išjungti.

                            Comment


                              Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                              Man idomu kodel taip foto kokybe suprasteja ikelus i foruma? Nes pas mane samsung s23 ultra tai kokybe turetu buti labai gera
                              Galbut jei kazkur patalpintum paskutines foto originala galima butu palygint. Cia panasu i kazkoki digital zoom. O antra foto panasu i kazkoki HDR effekta. Istrauke details is tamsiu vietu ir sugadino kokybe. Deja, bet Samsungas daznai fotkina paprasciausiai blogai.
                              Paskutinis taisė SoulMulticast; 2023.04.25, 22:13.

                              Comment


                                Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                                Galbut jei kazkur patalpintum paskutines foto originala galima butu palygint. Cia panasu i kazkoki digital zoom. O antra foto panasu i kazkoki HDR effekta. Istrauke details is tamsiu vietu ir sugadino kokybe. Deja, bet Samsungas daznai fotkina paprasciausiai blogai.
                                Už S23 Ultra šiuo metu joks telefonas nefotkina geriau. Čia arba talpyklos arba ypač prasto fotografo problema.

                                Comment


                                  Kai ant foto paspaudi kokybe gera tai nemanau kad fotografas kaltas ????

                                  Comment


                                    Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                                    Kai ant foto paspaudi kokybe gera tai nemanau kad fotografas kaltas ????
                                    Galiu tik patvirtinti,kad S23 Ultra daro fantastiškai geras nuotraukas, tai daugiau nelabai įsivaizduoju, kur galėtų būti problema. Talpyklai naudoju Imgur, kuris jau gana senas ir patikimas foto hostingas, pritaikytas naudojimui old school forumuose. Tai rekomenduoju jį ir naudoti.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Talpyklai naudoju Imgur, kuris jau gana senas ir patikimas foto hostingas, pritaikytas naudojimui old school forumuose. Tai rekomenduoju jį ir naudoti.
                                      Nerekomenduočiau:
                                      Parašė bucaneer Rodyti pranešimą
                                      Imgur nuo gegužės 15 pradės šalinti "seną, nenaudojamą, neaktyvų turinį kuris nesusietas su vartotojo paskyra". Greičiausiai nusimato dar vienas senų temų ištuštėjimas, nebent kas apsiims daryti atsargines kopijas.
                                      Imgur Terms of Service Update [April 19, 2023]

                                      Comment


                                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Nerekomenduočiau:

                                        Needless to say, kad Imgur naudoju su paskyra ir prisiregistravęs. Tiesą sakant, net nežinojau, kad įmanoma ten kaip nors kelti foto neprisiregistravus ir be paskyros.

                                        Comment


                                          Kalba apie tai, kad jei paskyra dingsta, žmogus tampa nebeaktyvus, senos nuotraukos iš forumo dings.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X