Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas atnaujintame forume (nuo 2017.06)

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • digital
    replied
    Ačiū už reportus dėl terpės, sutvarkysim.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
    Mano siulymas - (...) talpinti nuotraukas tik forumo hostinge.
    Forumo hostngas turi didelį trūkumą.
    Nukopijavus pranešimą sukuriami dubliai. Juos galima sumažinti, bet visiškai panaikinti neišeina.
    Jei dubliuotame pranešime panaikinama nereikalinga nuotrauka, ji dingsta ir pagrindiniame pranešime
    Paskutinis taisė Romas; 2021.09.21, 21:54.

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Taip, didele dalis nuotrauku failu not found, pvz:
    https://foto.terpe.lt/inkelti/202002...019%200925.jpg

    Eilini karta iskilo gresme prarasti labai daug istoriniu nuotrauku.

    Mano siulymas - nebeskatinti talpinimo i Terpe, Photobucket ir ypac Radikal.ru ir talpinti nuotraukas tik forumo hostinge.
    O visas dabar esamas kitur nuotraukas atskiru scriptu susiurbti i dabartine talpykla (terpe galetu siaip kopija duoti) ir atnaujinti forumo duombazeje visas esamas nuorodas i senas nuotraukas.
    Paskutinis taisė SoulMulticast; 2021.09.21, 10:34.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Turi veikti, bet jei kokių nors terpės nuotraukų neberodo - praneškite kokių (duokite URL).
    Iš pradžių galvojau, kad per Terpę talpintų nuotraukų nerodo tik telefone (Chrome naršyklė).

    Patikrinau ir telefone, ir kompiuteryje.
    Atidarius puslapius kai kurios nuotraukos rodomos, o vietoje daugumos - tušti tarpai:
    Pvz. Lietuvos pažintiniai takai (10-14 puslapiai) https://www.miestai.net/forumas/foru...takai-n/page13
    Tuo tarpu tos pačios temos 7-9 puslapiuose dauguma nuotraukų yra rodomos: https://www.miestai.net/forumas/foru...-takai-n/page7

    Po to, kai pasikeitė Photobucketų formatas, pagrindinis hostingas nuotraukoms buvo Fototerpė iki 2020 m. pradžios - kol iškilo problemos su Jawa
    Būtų gaila, jei dingtų kelerių metų nuotraukos.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Turi veikti, bet jei kokių nors terpės nuotraukų neberodo - praneškite kokių (duokite URL).

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Laikinai čia, tuoj veiks.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Atrodo, nerodomos per Terpę patalpintos nuotraukos. Kartais pastringa ir atsigauna - gal taip bus ir šį sykį.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Ryšium su paskutinėmis aktualijomis iškeliu į viršų temą apie Kabulą.
    Gal kam nors pavyks atkurti nuotraukų rodymą. Nors mažai vilties - ImagesHackUS...
    Imageshack prieš kelis metus užsidarė į privatų, subscription based hostą ir tuo atveju ištrynė visas nemokamo hostingo nuotruakas iš savo serverių. Davė kelis mėnesius susirinkti senas ir išsaugoti tiem kas buvo aktyvus. Jei autorius neturi savo asmeninių kopijų (ar nebėra forume) tai atkurti šansų nėra.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Mm, ačiū, viskas aišku. DNS provaideris pradėjo blokuot šitą portalą matyt.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    1 nuotraukos url - https://d.radikal.ru/d07/2108/63/617c423b0209.png

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Papildžiau nuoroda.

    Po tuo pranešimu yra Robylos pranešimas. Man jo foto rodo.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Reikėjo duoti nuorodą į pranešimą, bet kiek pamenu jie naudoja rusiškus nuotraukų talpinimo serverius.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Man šio pavyzdinio posto nuotraukas rodo tai panašu kad problema ne forumo pusėje. (naudoju firefox naršyklę).

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Ok. Man nerodo kai kurių narių prisegamų nuotraukų. Tiesiog tuščia toje vietoje. Bandyta ant dviejų kompiuterių. Ar man vienam?

    P.S. Ne su visais nariais. Kol kas mačiau problemas tik su tttt ir Al1.

    Click image for larger version  Name:	Screenshot 2021-08-11 151546.jpg Views:	0 Size:	35,7 kB ID:	1904593

    https://www.miestai.net/forumas/foru...90#post1904590
    Paskutinis taisė Creatium; 2021.08.11, 17:52.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Dabartinis dizainas, 1920x1080 rez.:


    Uždėjus per css max-height: 70vh;, ta pati rez.:


    Jei pakoreguotumėt dizainą, išsispręstų visa bėda.
    Nesutvarkius, paliekama galimybė tokiems bajeriams:
    Paskutinis taisė Ignalina; 2021.04.11, 14:33.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Mano 27'', raiška 3840x2160, Zygio nuotrauka telpa, bet Tado šiek tiek ne. Aš irgi palaikyčiau, kad geriau tokias aukštas nuotraukas arba sumažinti, arba fotografuoti horizontaliai. Yra dar labai daug įrenginių su 1920x1080, 1680x1050 rezoliucijom. Šiek tiek statistikos pagal rezoliucijas - https://www.w3schools.com/browsers/browsers_display.asp .
    Nepagalvojau apie laptopus išties

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą
    Gal per mažas ekranas kaip 2021 metais? Pas mane 27" 1440p, kas yra šių laikų minimalus standartas, o ne koks premium ekranas, viskas puikiai telpa
    Mano 27'', raiška 3840x2160, Zygio nuotrauka telpa, bet Tado šiek tiek ne. Aš irgi palaikyčiau, kad geriau tokias aukštas nuotraukas arba sumažinti, arba fotografuoti horizontaliai. Yra dar labai daug įrenginių su 1920x1080, 1680x1050 rezoliucijom. Šiek tiek statistikos pagal rezoliucijas - https://www.w3schools.com/browsers/browsers_display.asp .

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą




    Būtų didelis prašymas talpinant tokias dideles nuotraukas, kurios netelpa į jokį monitorių (telefone jos automatiškai sumažinamos)
    - arba sumažinkite nuotraukas
    - arba fotografuokite horizontaliai - čia gi ne portretai.

    Ačiū už supratimą
    Tai pakoreguokit forumo dizainą. Uždėkit max-height: 70vh ir viskas išsispręs.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą




    Būtų didelis prašymas talpinant tokias dideles nuotraukas, kurios netelpa į jokį monitorių (telefone jos automatiškai sumažinamos)
    - arba sumažinkite nuotraukas
    - arba fotografuokite horizontaliai - čia gi ne portretai.

    Ačiū už supratimą
    Gal per mažas ekranas kaip 2021 metais? Pas mane 27" 1440p, kas yra šių laikų minimalus standartas, o ne koks premium ekranas, viskas puikiai telpa

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė Tadas Rodyti pranešimą

    Parašė Zygis Rodyti pranešimą
    Click image for larger version Name:	813B3C3D-0AF2-46A5-9DD1-4094137911F9.jpeg Views:	0 Size:	681,3 kB ID:	1876338
    Būtų didelis prašymas talpinant tokias dideles nuotraukas, kurios netelpa į jokį monitorių (telefone jos automatiškai sumažinamos)
    - arba sumažinkite nuotraukas
    - arba fotografuokite horizontaliai - čia gi ne portretai.

    Ačiū už supratimą

    Komentuoti:

Working...
X