Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas atnaujintame forume (nuo 2017.06)

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Romas
    replied
    Deja, Photobucketa'ai vietoj nuotraukų vėl rodo tik išplaukusias "šmėklas" su dideliu savo logotipu

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Sunku patikėti.
    Photobucket'ai jau vėl normaliai rodo nuotraukas. Nesinori galvoti, ar ilgam.

    Komentuoti:


  • Resutas
    replied
    Labai daug nuotraukų forume dabar tokios, kiek medžiagos prarasta...

    Komentuoti:


  • Romas
    replied

    Photobucket'ai prieš porą metų įvedė naujus planus - po kelis šimtus USD per metus
    Po didžiulio pasipiktinimo buvo atstatytas nuotraukų rodymas.
    Dabar toks vaizdas:

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Bandau dėti savo nuotraukas ir man nepatinka 2 dalykai: nuotraukos gaunasi skirtingo dydžio ir lieka apačioje nereikalingos nuorodos. Kaip sutvarkyti šiuos reikalus?
    Štai pavyzdys:

    Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	146,9 kB ID:	1747974

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Taip, šitą ir man meta su kai kuriomis nuotraukomis, tada pasiresizinu savo PC kad neviršytų 4608x3456 (iš tikrųjų dar šiek tiek mažiau), ir tada jau leidžia įkelti.
    Ačiū! Taip ir yra!

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Taip, šitą ir man meta su kai kuriomis nuotraukomis, tada pasiresizinu savo PC kad neviršytų 4608x3456 (iš tikrųjų dar šiek tiek mažiau), ir tada jau leidžia įkelti.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Aš rizikuoju pasirodyti visiškas idiotas kas link IT, bet kai bandau talpinti didelę nuotrauka, paspaudus "talpinti priedus" neleidžia pasirinkti opciju small-medium-large, bet iškart meta va ką

    Click image for larger version

Name:	Screenshot_2019-05-24 Nuotraukų talpinimas atnaujintame forume (nuo 2017 06) - Miestai ir architektūra.png
Views:	84
Size:	23,5 kB
ID:	1724310

    Komentuoti:


  • Romas
    replied

    Terpė atsigavo. Vėl normaliai rodomos nuotraukos
    Ačiū nežinomam geradariui.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Žiū. Anksčiau dedant nuorodą į pranešimą ji "nuoroda" tapdavo išsiuntus pranešimą. Dabar dedant nuorodą ji iš karto įterpiama kaip aktyvi nuoroda. Tai tarkim dedant nuotraukų linkus ir po to jas apglėbiant "img" tagais, išsiuntus pranešimą gaunasi nuoroda su img takais:



    Gal galima atstatyt, kad nuoroda būtų aktyvuojama tik išsiuntus pranešimą, o jo rašymo metu tai būtų grynas tekstas? Nes dabar reikia įkalt nuorodą, tada nuimt 'nuorodą', tada dėt img tagus.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Terpėje sutvarkė senų nuotraukų su lietuviškom raidėm pavadinimuose rodymą, bet dingo visos nuo sausio.
    Tikiuosi atsiras.
    Kol kas nuotraukos nuo vasario nerodomos. Tokie dalykai atmuša norą dalintis nuotraukomis.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Ką tik pabandžiau, man veikia. Jei kažkuris nuotraukos išmatavimas viršija ribą, gaunu pranešimą.
    Vadinasi aš pats žioplas. Bandysiu vėl

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Terpėje sutvarkė senų nuotraukų su lietuviškom raidėm pavadinimuose rodymą, bet dingo visos nuo sausio. Tikiuosi atsiras.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Būtų gerai žinoti, ar atsigaus Terpė.

    Nėra labai malonu, kai dingo visos nuotraukos, kurias patalpinau forume nuo vasario iki gegužės. Iki sausio 16 d. įkeltos nuotraukos dar rodomos, o po vasario 2 d, vietoj nuotraukų liko tik šmėklos.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Ką tik pabandžiau, man veikia. Jei kažkuris nuotraukos išmatavimas viršija ribą, gaunu pranešimą.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Taip ir darau. 1-2 žingsniai, 3 negaliu, nera opcijos

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Kokį pranešimą gaunate? Ar darote kaip https://www.miestai.net/forumas/foru...28#post1707028 ?

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Tą žinau. Bet neatsiranda opcija “small medium large”. Ar mažinti kažkaip pas save kompe?

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Sumažinti.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Bandžiau kelti nuotraukas - paspaudus "talpinti priedus" išmeta, kad per didelis size. Ką daryt?

    Komentuoti:

Working...
X