Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestams.net - 10 metų, 15..., jau 20 metų!

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Visada kiek save atsimenu, buvau gana perfekcionistiškas žmogus, kuris nemėgsta "bendravimo" iš tuščio į kiaurą, visokių nieko nepasakančių small talkų
    Dėve,dėve, tu juk čia nerimtai?
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment


      #62
      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
      Dėve,dėve, tu juk čia nerimtai?
      Kaip gerai, kad su tokių gaižiu bendravimu žmonių čia yra mažuma.

      Comment


        #63
        Užsiregistravau neseniai – esu naujokas, nors miestai.net paskaitinėju jau dešimtmetį ar daugiau. Sentimentų jokių nejaučiu, tad jubiliejaus proga pažersiu šiek tiek kritikos. Pirma pastaba būtų dėl, mano požiūriu, neadekvataus taisyklių taikymo (didžiai gerb. digital ) – per neilgą miestai.net užsiregistravimo laiką buvau įspėtas bent tris kartus (kartą dėl politinės kritikos ministrui Gentvilui, kartą dėl nuorodos patalpinimo be citatos bei kartą už vieno nario, kuris sausio 13-tosios išvakarėse šaipėsi iš Lietuvos trispalvės, pavadinimą „susna“). Tuotarp visi miestai.net skaitytojai stebi, kaip, pavyzdžiui, narys AšNeRobotas algio ramanausko-greitai į šovinizmą linkusio praščioko stiliumi siautėja kone kiekviename pranešime (pranešimai su foto, t.y. be komentarų, dažnai pasitaiko įdomūs). Ir čia tik vienas pavyzdys, forume netrūksta aršiai besireiškiančių pusiau froidų ar šiaip liumpeniato bendravimo stiliaus apologetų. Visa tai moderuojantiems forumą, bent jau mano akimis, kažkodėl nekliūva, o tai, savo ruožtu, atima bet kokį norą šiam forumui kurti turinį.

        Akivaizdu, kad forumas išlaiko įdomumą tik dėl tokių narių kaip taccido, Romas, laimutis ir kitų, kokybiškus, apgalvotus pranešimus čia rašančių žmonių (be abejo, nuomonės ne visada turi sutapti, ne apie tai dabar).

        Kita kritikos dalis būtų dėl forumo techninės būklės – naudojama pasenusi ir skylėta vBulletin versija (pavyzdžiui, be didelio vargo, vien lankantis puslapiuose, galima atsisiųsti neviešus .php failus su licencijos numeriu) ir t.t.
        Neabejotinai, duomenų sauga forumo savininkams mažai terūpi.
        Taip pat forume yra daug keistų, nesuprantamų ir tiesiog trukdančių „funkcijų“. Pavyzdžiui, na kas per velnias yra tie oranžiniai pagaliukai po kiekvieno nario nuotrauka bei slapyvardžiu?! Ir t.t. ir pan.

        Linkiu ne tik gyvuoti, bet ir visapusiškai tobulėti.

        Comment


          #64
          cozzamarra eik velniop, myžniau.

          Comment


            #65
            Na žinoma, kaip gi be negatyvo ir "susirūpinimo", net šioje temoje. Būčiau jau pamiršęs, kad Lietuvoje gyvenu.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              #66
              Parašė John Rodyti pranešimą

              Reiktų nepamiršti, kad forumas nebėra tai, kas reprezentuoja jaunąją Lietuvos kartą, kuri, šiaip, yra gana mandagi ir civilizuota. Matyt nebebaisiai atsiliekanti nuo germaniškų tautų tuo požiūriu. Tokio stiliaus forumuose pagrinde gyvena žmonės, kuriems tokia sharinimo ir bendravimo platforma prilipo dar early 2000s ar net late 90s, kai nebuvo šiuolaikinės social media. Tai reiškia, kad pagrinde esam 40-50-mečiai diedai, kurie savo manieras ir bendravimo etiketą atsigabenom iš 80s ir 90s, kai kas ir dar seniau. Žinoma su išimtimis ir visa kita, bet, sakykim, jei forumo gyvenimo pradžioje (apie 2004-2005) čia buvo jaunų, progresyvių ir civilizuotų žmonių oazė, tai šiandien yra vidutinio amžiaus pabambėti mėgstančių ir didele tolerancija nepasižyminčių diedų ir bambeklių guolis, kuriame jie yra, nes taip priprato nuo senų laikų. Tai reiktų šitai turėti omeny ir nedaryti išvadų apie visą Lietuvą
              Nežinau ar darot susitikimus, bet lygtais ne. Manau kad gyvi susitikimai būtų geras highlight:as. Esu buvęs net Reddit'o (tiksliau subreddit) gyvuose susitikimuose Paryžiuje ir Amsterdame, labai patiko. Nors čia buvo prieš daug metų, prisimenu iki dabar.
              Paskutinis taisė T-K-K; 2024.03.16, 12:26.

              Comment


                #67
                Kadaise gyvi susitikimai buvo, bet tada buvau jiems per jaunas. Bet norėčiau dabar.

                Comment

                Working...
                X