Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Laba diena. Paskaiciau sia skilti ir ziuriu kad ne as vienas prisijungiau su sandra93. Mano nick RolandasM , bet jau kelinta karta prijungia su situo... o kas keisciausia, kad kazkas jau rase posta is sio nicko del tos pacios klaidos....... Kaip galeciau dabar prisijungti su savo nicku?

    Comment


      Parašė Sandra93 Rodyti pranešimą
      Nesuprantu kas įvyko. Vakar bandžiau užsiregistruoti (ar čia prisijungimas skaitosi ) į forumą per Facebook'ą, ir mane iš karto įmetė į šitą profilį, prijungė kaip kažkokią Sandra93. Panašu, kad būčiau įsilaužęs į jos paskyrą. Bet rimtai, nesuprantu kas čia įvyko. Aš tik paspaudžiau tą Facebook'o mažą ikoniukę prie prisijungimo, sutikau su programos užklausa ir viskas. Rašiau laišką administracijai, per parą jokio atsakymo...
      Man ta pati problema. PS as esu kitas vartotojas, nei tikroji sandra, nei tas zmogus, kuris rase si mano cituojama pranesima. Po velniu kas per s??

      Comment


        Paprasčiausiai:

        1. Prie nario vardo parašai savo niką;
        2. Slaptažodį.

        Ir viskas
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Paprasčiausiai:

          1. Prie nario vardo parašai savo niką;
          2. Slaptažodį.

          Ir viskas
          o jeigu as ju neatsimenu? visada naudojau facebooko programele.. jei butu taip paprasta nerasyciau cia

          Comment


            Kažkodėl mane per feisbuką dabar kuo puikiausiai prijungė. O niką ir slaptažodį galima primint:

            http://www.miestai.net/forumas/login.php?do=lostpw
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Kažkodėl mane per feisbuką dabar kuo puikiausiai prijungė. O niką ir slaptažodį galima primint:

              http://www.miestai.net/forumas/login.php?do=lostpw
              Manai sito nebandziau? Tiesiog nebezinau koki emaila naudojau registruojantis sioje svetaineje.. turiu nemazai tu emailu, dauguma ju nenaudojami jau... Rasiau romui, ziuresim ka sakys. O seip tai galiu pasakyti kokie iverciai uz ka buvo skirti, bent jau sita prisimenu..

              Comment


                Iš tos Sandros93 man asmenines žinutes jau rašė du skirtingi žmonės.
                Atsiprašau, nežinau, kas gaus atsakymą...
                Gal paprašysiu kol kas iš tos Sandros93 adreso nesiųsti žinučių.

                Comment


                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                  Iš tos Sandros93 man asmenines žinutes jau rašė du skirtingi žmonės.
                  Atsiprašau, nežinau, kas gaus atsakymą...
                  Gal paprašysiu kol kas iš tos Sandros93 adreso nesiųsti žinučių.
                  Manai , kad kitas asmuo zinotu mano ivercius? Paskutinis ko gero mane ivertino cikupakas su komentaru " uz pastangas" taip pat yra snaiperio vertinimai uz "Siaip linksma", enigma vertinimas uz renovacijos foto ikelima Siauliu projektu skiltyje.. almio vertinimas uz Niukasla.. oranger neigiamas vertinimas "Cia ne delfi"

                  Comment


                    Parasiau Mantui, jis turetu padeti. Beto, ar negalima paziureti pvz mano dabartinio ip su siuo nicku ir mano tikrojo nicko ip? garantuoju, kad sutaptu

                    Comment


                      Bandžiau įkelt youtubės video į temą apie filmus ir gavau štai ką:



                      Čia forumo ar kieno kito problema?
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Kokia video nuorododa ir kaip bandei įterpti?
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                          Kokia video nuorododa ir kaip bandei įterpti?
                          http://www.youtube.com/watch?v=1EAqu2d-M

                          Bandžiau įterpti įprastai: [youtube]kodas po lygybės[ /youtube]
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            http://www.youtube.com/watch?v=1EAqu2d-M

                            Bandžiau įterpti įprastai: [URL=http://www.youtube.com/watch?v=kodas po lygybės[ /youtube]
                            reikia po klaustuko kopijuoti.
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                              reikia po klaustuko kopijuoti.
                              Tas nieko nekeičia. Matyt, čia yra youtubės problema, nes aš po to dar sėkmingai įkeliau porą video įprastu būdu.
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Nebus, tame veidelyje "" bėda pasislėpus? :>
                                Proud to be lithuanian.

                                Comment


                                  /\
                                  Greičiausiai veidelyje, tokiu atveju reikia uždėti varnelę, kad nerodytų veidukų tame pranešime, yra tokia funkcija po mygtuku siųsti pranešimą, kuomet naudojamas ne greitasis atsakymas, o pilnas atakymas.

                                  P.S. Nuorodą kopijuoti po lygybės ženklo reikia, o ne po klaustuko.

                                  P.P.S.S. Spirit, tavo nuorodą filmų temoje sutvarkiau

                                  Comment


                                    Kodėl negaliu sukurt naujos temos?

                                    Comment


                                      /\ Žymose neįrašęs ko nors kas būtų trumpesnis nei 3 simboliai?

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        /\ Žymose neįrašęs ko nors kas būtų trumpesnis nei 3 simboliai?
                                        Na ne:
                                        Kodas:
                                        miestai, vt, stotelės, transportas

                                        Ajai, yra!..

                                        Comment


                                          O "vt" tai kiek simbolių yra?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X