Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    viešasis_transportas

    Comment


      Nesutampa pavadinimai


      Čia asmeninėse žinutėse.
      Paskutinis taisė A-J-N; 2012.03.08, 20:32. Priežastis: Papildymas

      Comment


        Forumo laikrodis skuba...
        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

        Comment


          /\ Jo ~5 min skuba
          Life is a game that no one wins

          Comment


            ... o forumo adminai stabdo.
            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

            Comment


              Turėjo kažkiek pagerėti
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Dėl kokios priežasties neberodo nuotraukų, redagavau pranešimus nuotraukos rodė, bet staiga jau klaida meta....
                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                Comment


                  Rodo tas nuotraukas. Čia pas tave su naršykle kažkas negerai.
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Reiks "PC" perkrauti...
                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                    Comment


                      Nežinau kodėl, bet kažkaip per google ieškodamas kaip į šitą forumą įkelti soundcloud BB kodą, suradau šitą grožį :

                      http://www.miestai.net/forumas/misc.php?do=bbcode

                      http://www.miestai.net/forumas/faq.php
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Pašalinkit Furbo skype adresą

                        Sveiki, taigi, čia aš, Furbo, iki gyvo kaulo kažkam seniai įgrisęs. Ne, neatėjau kenkti Jums, atėjau į forumą pašalinti savo skype vardą, prieš 3 metus čia įdėtą.Adminai, prašau pašalinkit Furbo skype vardą. Pats mėginau — neleidžia, tipo pašalintas iki niekados, priežastis netoleruotinas elgesys, bla bla bla. Esmė tame, kad šis forumas neleidžia pašalintiems asmenims valdyti savo asmeninius duomenis.

                        Noriu, kad skype adresas dingtų iš čia ir iš google paieškos sistemos, kuri atveda iki šito forumo.

                        Comment


                          Kalendorių atnaujinkit
                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment


                            miestai.net domenas nepratęstas, todėl įmanoma prisijungti tik žinant IP (185.5.53.164).

                            Comment


                              Ot tai pamiršot Gerai, kad dedikuotas serveris, o tai butu reikėję hosts faila modifikuot kad pasiekti

                              Comment


                                Na ką, back to business panašu . Pailsėję visi dabar bus .

                                Comment


                                  Man jau buvo lomkės prasidėję ...
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Tai čia dėl to nebuvo galima prie forumo vakar prisijungti?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė spirit
                                      Siūlau imtis šiokių tokių drąstiškų veiksmų ir išjung forumą porai dienų kad apsiramintų visokie neaiškūs lunatikai. Jau pradeda atsibost kad kaip tik užeini į forumą pastarosiomis dienomis, tai viršutinėje juostoje būtinai turi pamatyti kokią nesąmoningą temą.
                                      O forumas kartais prieš kokią savaitę nebuvo jau uždarytas?Ar ten atnaujinimo darbai buvo kažkokie?Ar čia gal tik aš turėjau problemų pasijungt, tiksliau neveikė jis man.

                                      Comment


                                        Parašė mag Rodyti pranešimą
                                        O forumas kartais prieš kokią savaitę nebuvo jau uždarytas?Ar ten atnaujinimo darbai buvo kažkokie?Ar čia gal tik aš turėjau problemų pasijungt, tiksliau neveikė jis man.
                                        Ne. Kaip supratau, svetainė buvo nepasiekiama visiems.

                                        Comment


                                          Tai buvo kažkokie techniniai dalykai. Tikrai ne specialiai buvo uždarytas.
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X