Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Neina patalpinti nuotraukų pažymint URL adresą ir paspaudžiant IMG paveiksliuką, reikia būtinai per tą lentelę, o taip ilgiau ir nepatogiau.
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      Parašė Quack
      Antra diena man beveik neuzkraudineja kazkodel Cia turbut stebuklas kad si pranesima sugebejau parasyt
      Jie man rašė, jog buvo problemų dėl ryšių Europoje.

      blitz> Ačiū, jau pataisyta.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Kvailas klausimas, bet: kodel as neegzistuoju nariu sarase?
        :geria: Už Lietuvą!!

        Comment


          dabar jau rodo kažkodėl buvai priskirtas prie narių, laukiančių patvirtinimo
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Ar cia man nuo diplominio ar rimtai raides ir veidukai forume kazkokie kreivi ir padideje?

            Comment


              Parašė Quack
              Ar cia man nuo diplominio ar rimtai raides ir veidukai forume kazkokie kreivi ir padideje?


              Gal pasididinai teksto dydį (patikrink meniu View)?
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Gal biški ? Man lyg ir viskas normaliai
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  Comment


                    Netyčia vėl užtikau anglizmų Matau jau nebepirmas aš atradau juos, bet dar nepataisyti iki šiolei jie, taigi:

                    Comment


                      Aha, kažkaip pasimiršo ištaisomi. Dabar jau turėtų būti geriau
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        /\
                        Tikrai geriau

                        Comment


                          Ka tas + reiskia?




                          Ir viena neisvertima pastebejau- Kai rasai 'Atsakyma' apacioje prie 'Papildomi nustatymai' - 'Kitos parinktys' - 'Show your signature' yra neisversta .

                          Comment


                            Tai, reiškia, kad aš tavo draugų sąraše
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Aaaa, aisku. Mantas buvo mano testu objektas , narsiau po visokias forumo funkcijas ir viena is ju buvo Draugu Sarasas, dabar zinosiu , o dar ka nors daro tie 'draugai'?

                              Comment


                                Parašė Mantaz
                                Tai, reiškia, kad aš tavo draugų sąraše
                                O kokia nors funkcija draugų yra? Ar tik tiek, kad susižymi ir žinai kas draugai o ko reikėtų vengt ?

                                Comment


                                  Parašė Llinass
                                  O kokia nors funkcija draugų yra? Ar tik tiek, kad susižymi ir žinai kas draugai o ko reikėtų vengt ?
                                  Tokios kaip funkcijos nelabai ir yra, arba apie ją tiesiog nežinau
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Žiūrint betkurio vartotojo viešą aprašą apatiniame dešiniąjame kampe užrašas "Vartotojų grupės" ir tas vartotojas nėra jokios grupės narys. Kaip tai suprasti ir kas čia tos grupės?

                                    Comment


                                      Ir dar norėjau paklausti, ką reiškia tos rekomendacijos ir kas ką rekomenduot gali?

                                      Rekomenduoju aš tave Mantai, kaip kompetetingą asmenį, atsakyti į pora mano klausimų

                                      Comment


                                        Yra galimybė kurti įvariais grupes, į kurias gali jungtis vartotojai, tačiau dar nesu iki galo į tai įsigilinęs. Rekomendacijų skaičius reiškia, kiek vartotojų, besiregistruojančių forume, įrašė tavo vardą kaip rekomendavusio prisijungti prie forumo.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Prašau pagalbos! Nemoku naudotis veidukais.Ar jei yra rašant greitą atsakymą?
                                          Ne viskas auksas kas auksu blizga

                                          Comment

                                          Working...
                                          X