Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tadas Rodyti pranešimą
    Mano nuomone pastaruoju metu forumo lygis labai krenta žemyn, dominuoja "Prospekto" temos ir pan.
    Prikurta daug bereikalingų temų ir t.t.

    Nemanote ką nors daryti ? Ar čia tik mano "sapalionės" ?
    Kad forumiečiai aktyviau rašo "Prospekte", dar nereiškia, kad krenta bendras forumo lygis, o "Prospektas" būtent tam ir skirtas - diskusijoms netelpančioms į miestai.net formatą

    O dėl kažkokių veiksmų, tai yra suplanuota forumo viršuje, atvaizduojamuose naujausiuose pranešimuose nerodyti pranešimų iš "Prospekto".

    P.S. tokius klausimus vertėtų rašyti į temą "Klausimai apie forumą", o šią palikti grynai techniniams dalykams
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Tu teisus, prikuriama ivairiausiu temu, kurios bus max 2 puslapiu storio ir tai pagrinde apklausos pobudzio "ar naudojate last.fm"...Krito ir pačių temų turinys, į "šiaip linksma" įdedami vaizdai, kurie yra tikrai nejuokingi, net graudūs...Siūlyčiau pratrinti tą offtopic ir tas kelias naujas temas bei tomasz'o tema apie moteris nes jis vienintelis ten deda nuotraukas, nes tik jam vienam įdomu...
      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

      Comment


        Manau kiek apkuopsim ir "Prospektą". Ačiū už Jūsų rūpestį
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Kodėl jau antrą mėnesį nekeičiamas header'is ?
          „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

          Comment


            Žodžiu, jau ilgai taip yra, bet daba gal prisiruošiu parašyti. Kurie nustatymai pas mane blogi, jei tarpe tarp 23:00 ir 24:00 forume jau rašo, kad žinutės parašytos vakar, nors, sakykime, yra 23:30, o žinutė buvo parašyta prieš minutę?
            Kaip pavyzdį įmesiu paveiksliuką:
            parodytas kompiuterio laikas, ir prieš minutę įmestas įrašas forume

            Papildau:
            tiesa, visas įdomumas tame, kad kai 23:45 įmečiau šitą žinutę, tai tos klaidos jau nėra

            Papildau dar:
            o dar įdomiau, kad kai dabar pažiūrėjau į tą žinutę, kurios laiką čia parodžiau, man rodo, kad ji parašyta 22:37.
            Attached Files
            Paskutinis taisė somis; 2008.03.12, 22:48.

            Comment


              Matyt kažkas tuo pasirūpino tau nespėjus pasakyti Šitą dalyką ir aš pastebėjęs jau seniai, tik nežinojau kur tai parašyt, nuo šiol žinosiu jei ką
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Keistai čia, reikės patikrint Dėkui už pranešimą
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Man lyg ir nepasitaikė tokia problema. Palygink laiką, kurį rodo tavo kompiuteris ir kuris matomas forumo apačioje:

                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Kai iškils ta problema - būtinai pažiūrėsiu į forumo apačią ir parašysiu, arba gal kas kitas pirmiau pastebės. Nes, kaip jau minėjau - ne visada tas išlenda.
                    O bent kol kas forumo apačioje rodo gerą laiką

                    Comment


                      O man rašo GMT +3 val. ir laikas skiriasi nuo tikrojo, pažiūrėsiu savo nustatymus, veikiausiai ten negerai bus kažkas... p.s., nustatymuose nieko nekeičiau ir jau rašo GMT +2 val. Gal man jau Bet tikrai mačiau
                      Paskutinis taisė Ametistas; 2008.03.12, 23:28.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        amiko, gal tuo metu buvai atsijungęs?
                        mat kai būnu atsijungęs, tai ir man rašo:
                        Visi laikai yra GMT +3. Šiuo metu yra 01:31.
                        gal ir ana klaida buvo su tuo susijusi? t.y. tai visai nebūtų klaida. Bet tai vistiek, kodėl svečiams rodomas +3gmt laikas? Čia juk vistiek dauguma lietuviai

                        Comment


                          /\ o jūs neatsijunkit niekada

                          Comment


                            Parašė somis Rodyti pranešimą
                            amiko, gal tuo metu buvai atsijungęs?
                            mat kai būnu atsijungęs, tai ir man rašo:
                            Visi laikai yra GMT +3. Šiuo metu yra 01:31.
                            gal ir ana klaida buvo su tuo susijusi? t.y. tai visai nebūtų klaida. Bet tai vistiek, kodėl svečiams rodomas +3gmt laikas? Čia juk vistiek dauguma lietuviai
                            Tep, tu visiškai teisus, kai atsijungi, rašo GMT +3val., kai pasijungęs, viskas ok - GMT+2.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Visi apie problemas o aš norėčiau pasidžiaugti, kad labai šauniai sumąstėt atskirti "KAIMYNUS"

                              Dabar ir jie turės atskirą puslapiuką ir nereikės tarp "Būstas ir NT rinka" vienas kito ieškot

                              Comment


                                Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                                Visi apie problemas o aš norėčiau pasidžiaugti, kad labai šauniai sumąstėt atskirti "KAIMYNUS"

                                Dabar ir jie turės atskirą puslapiuką ir nereikės tarp "Būstas ir NT rinka" vienas kito ieškot
                                Prie to pačio dar padarysim taip, kad būtų paprasčiau atrasti pačią temą ar dalintis jos nuoroda. Tiesiog tą temą bus galima pasiekti sutrumpintu adresu, pvz.:

                                dabar temos "Butai Noreikiškėse" adresas yra
                                http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=3761
                                padarysim taip:
                                butai-noreikiskese.miestai.net

                                Kai tai bus įgyvendinta, paskelbsim čia.
                                Taip pat šios skilties viršuje "prikabinsime" temą su pilnu kaimynų sąrašu
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment




                                  kaip man patinka miestai.net

                                  Comment


                                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                    Prie to pačio dar padarysim taip, kad būtų paprasčiau atrasti pačią temą ar dalintis jos nuoroda. Tiesiog tą temą bus galima pasiekti sutrumpintu adresu, pvz.:

                                    dabar temos "Butai Noreikiškėse" adresas yra
                                    http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=3761
                                    padarysim taip:
                                    butai-noreikiskese.miestai.net

                                    Kai tai bus įgyvendinta, paskelbsim čia.
                                    Taip pat šios skilties viršuje "prikabinsime" temą su pilnu kaimynų sąrašu
                                    Tai ypač gerai SEO atžvilgiu. Sekmės įgyvendinant.
                                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                    Comment


                                      Not Found

                                      The requested URL /forumas was not found on this server.
                                      http://miestai.net/forumas
                                      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                      Comment


                                        Pataisyta
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Nebeveikia animuota nuoroda miestai.net dešiniajame viršutiniame kampe, kuri nukreipia į forumą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X