Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Neigiamo ar teigiamo nulio nebūna
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Bandžiau vakar duoti įvertį kolegai forumiečiui, bet šūc gavos. lentelę išmeta, o mygelis nepasispaudžia.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Pamėgink dabar tai atlikti
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
          Pamėgink dabar tai atlikti
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            Dėl neigiamo/teigiamo nulio galima ginčytis
            P.

            Comment


              Kažkodėl mano parašytų pranešimų skaitliukas rodo bet ką. Prieš dieną buvo 3300, o dabar 3099. Atitinkamai ir įvertis buvo 61, o dabar 58.

              Comment


                Po porą mėnesių trukusių nesklandumų, „dingę“ pranešimai kai kuriais atvejais neužsiskaitydavo autoriaus pranešimų skaičiuje, dėl to po forumo perkėlimo atnaujinau pranešimų skaičiaus duomenis remiantis šiuo metų duomenų bazėje esančiais pranešimais. Taip pranešimų skaičius sumenko dėl kažkada seniai darytų senų temų valymų dėl vietos duomenų bazėje stokos.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Aišku, tikiuosi, kad nedingo kokios nors įdomios temos.

                  Comment


                    Tie valymai vyko dar pirmaisiais mūsų forumo gyvavimo mėnesiais, taigi nėra dėl ko jaudintis
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                      Bandžiau vakar duoti įvertį kolegai forumiečiui, bet šūc gavos. lentelę išmeta, o mygelis nepasispaudžia.
                      Ačiū Vytauc .

                      Comment


                        Gal ir ne į temą, bet turiu pasiūlymą. Jis visai nenaudingas forumo nariams, bet truputį pagyvintų forumą (na, nevisai tiesiogine prasme). Gal galėtų moderatoriai inmest kokią animuotą eglutę ar kažką panašaus į pagrindinį puslapį ar ant background'o? Ir svečiams patiktų. Pasijustų šventinė nuotaika ir panašiai. Ką manot? Tik nekritikuokit per daug.

                        Comment


                          Neina man avataro pasikeisti . Bandžiau ir iš savo kompiuterio ir iš savo internetinio albumo. Failų dydis normalus, t.y. tikrai neperdidelis. Matmenys tinka. Bandžiau .png .jpg ir .gif formatus. Nieko.

                          Comment


                            Mėgink dabar
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Kodėl 99 (tokio moderatoriaus ) įverčio kvadratėlis tamsus (juodas)?

                              Comment


                                Atsakymas pateikiamas užvarius pelytę ant to kvadratėlio
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Ir dar paaiškink kaip žiopliui - tai gali daryti tik moderatoriai?

                                  Comment


                                    Taip
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Tas pats. Kažkokia nesąmonė...

                                      Comment


                                        1. Paieška prastai veikia.
                                        2. Negalima skirti įverčio jei prie jo parašai komentarą.

                                        Comment


                                          Net nebuvau atkreipęs dėmesio į prierašus su įverčiais. Kaip smagu, esu tikras perlas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X