Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    dabar kaip parasiau sekanti pakartotina pranesima vietoj to dingusio, tai ir tas atsirado idomiai cia

    Comment


      Parašė syle Rodyti pranešimą
      Ne visos perskaitytos temos pradigsta iš naujausių pranešimų sarašo, nors jokių naujienų ten nėra. Užknisa kekviena kartą atėjus į forumą žiūrinėti jau skaitytus pranešimus.
      Taip, kartais atsitinka ir kol kas nesugalvojau, kaip tai ištaisyti.

      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
      jau nepirma karta atsitinka tokia sunybe, kad jeigu parasai ilgesni pranesima tai kartais uzluzta forumas, ir to pranesimo neideda is pirmo karto. gerai jeigu padarai back ir buna tekstas, bet jeigu per kelis puslapius back netycia tada jau nebebuna to komentaro, ir tenka is naujo rasyt arba visada pries siunciant komentara reikia pasicopint viska, bet nevisada prisimeni...
      Keista, bet gali būti ir tavo ryšio bėda. Būtų gerai, jei parašytų ir kiti, susiduriantys su tokiais nesklandumais.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Rašant pranešimą kartais išmeta langą "ERROR", grįžtu atgal ir nusiunčiu jį iš naujo. Kartais būna, kad tiesiog ilgai "mąsto" ir nieko nedaro siunčiant pranešimą, bet jį vis dėp to parašo, tik prie pranešimų skaičiaus jo neprideda (ten po avataru).
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Parašė Ash Rodyti pranešimą
          Rašant pranešimą kartais išmeta langą "ERROR", grįžtu atgal ir nusiunčiu jį iš naujo. Kartais būna, kad tiesiog ilgai "mąsto" ir nieko nedaro siunčiant pranešimą, bet jį vis dėp to parašo, tik prie pranešimų skaičiaus jo neprideda (ten po avataru).
          Man irgi taip buna. Beje kodel taip daznai net visa diena negalima vartyti forumo puslapiu? meta DataBase Error (Cia narsant su Opera)

          Comment


            Neatsiverčia nauji pranešimai, net jei rodo, kad kątik buvo parašyta ir, kad ir kiek spaudau tą temą ji visvien nepranyksta iš neskaitytų sąrašo.
            Ypač nervina, kad žinai jog ten šimtu procentu yra kažkokia naujiena, bet negali perskaityti

            Comment


              Visus pranešimus įmanoma pamatyti paspaudus mygtuką "Atsakyti".

              Comment


                Parašė syle Rodyti pranešimą
                Neatsiverčia nauji pranešimai, net jei rodo, kad kątik buvo parašyta ir, kad ir kiek spaudau tą temą ji visvien nepranyksta iš neskaitytų sąrašo.
                Ypač nervina, kad žinai jog ten šimtu procentu yra kažkokia naujiena, bet negali perskaityti
                Kątik susidūriau su identiška situacija
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                  Taip, kartais atsitinka ir kol kas nesugalvojau, kaip tai ištaisyti.



                  Keista, bet gali būti ir tavo ryšio bėda. Būtų gerai, jei parašytų ir kiti, susiduriantys su tokiais nesklandumais.
                  batista anksciau yra sakes kad jam tas pats budavo. nezinau ar jam jau susitvarke.

                  Comment


                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    batista anksciau yra sakes kad jam tas pats budavo. nezinau ar jam jau susitvarke.
                    Taip, jau ir pats pastebėjau, kad kartais siunčiant nenupaišo puslapio, bet čia jau serverio, o ne forumo problema (kadangi serverio mes neadministrojame, neturime ir įrankių ką nors pakeisti). Kad dingsta tavo parašytas pranešimas - čia jau Internet Explorer bėda, nes pvz. Firefox'as visada išsaugo rašytą tekstą, grįžtant puslapiu atgal.
                    Kitą kartą mėgink vietoj grįžimo spausti puslapio perkrovimo mygtuką ir pagal viską, serveriui turėtų būti išsiųsti tie patys duomenys.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      batista anksciau yra sakes kad jam tas pats budavo. nezinau ar jam jau susitvarke.
                      aš tai moku visas bėdas forumo įveikti, kurios man iškyla bent jau kol kas

                      Comment


                        Čia apsauga nuo flood'o (flood'as tai specialus forumo teršimas, rašymas daug ir bet ko, sunku paaiškinti, kai nėra tikslaus lietuviško vertinio). Parašiusi vieną pranešimą turi palaukti mažiausiai 30 sekundžių, kad galėtum rašyti kitą. Taip daroma daug kur, tai nėra forumo klaida Turbūt netyčia paspaudei mygtuką "Siųsti pranešimą" keletą kartų arba tik parašiusi paspaudei mygtuką "Reload" ir buvo bandoma vėl siųsti tą patį pranešimą, kuris jau buvo nusiųstas
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          /\

                          jis puikiai suprato kas ten rašoma, tiesiog norėjo parodyti, kad šis išsireiškimas nėra išverstas į lietuvių kalbą
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Norėjau paklaust kodėl kai aš prisijungiu ir kai nieko ilgiau nieko neveikiu šiame forume savaime kažkaip aš atsijungiu.Ir tada kai noriu rašyt ka nors vėl reikia prisijungti.Anksčiau galvodavau kad aš čia gal netyčia atsijungdavau bet vėliau žiuriu kad ne

                            Comment


                              Control panel bandant prisijungti prie forumų valdymo gaunu štai ką:
                              Parašė vBulletin
                              Parse error: syntax error, unexpected $end in /mounted-storage/home16b/sub001/sc18204-OZJZ/www/tinkle/includes/adminfunctions_forums.php on line 138

                              Comment


                                Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                Control panel bandant prisijungti prie forumų valdymo gaunu štai ką:
                                Keista, nieko pikto toje eilutėje nėra
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Ką nors tvarkei? Nes dabar prisijungia normaliai

                                  Comment


                                    nu reikia ir man pasiskust.

                                    su firefox matau ne visas nuotraukas. tiksliau pasakius matau tik Romo nuotraukas, o kitų deja...

                                    P.S. OS yra Ubuntu 5.xxxxx (nepamenu)

                                    Comment


                                      O mane diorgina ta nauja TezTour (ar kokia ten...) reklama. Uzdengia prisijungimo langeli todel reikia refreshint puslapi.

                                      Comment


                                        Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                        Ką nors tvarkei? Nes dabar prisijungia normaliai
                                        Taip, pasirodo, kad atnaujinant versiją nebuvo iki galo įkeltas tame klaidos pranešime minimas failas

                                        Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                                        nu reikia ir man pasiskust.

                                        su firefox matau ne visas nuotraukas. tiksliau pasakius matau tik Romo nuotraukas, o kitų deja...

                                        P.S. OS yra Ubuntu 5.xxxxx (nepamenu)
                                        Na čia mes galime vargiai kuo nors padėt.

                                        Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                        O mane diorgina ta nauja TezTour (ar kokia ten...) reklama. Uzdengia prisijungimo langeli todel reikia refreshint puslapi.
                                        Ne mes sprendžiame, kokia reklama čia transliuojama.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Miestai.net forumas kertasi su Ad-Aware SE Professional darbo metodika. Tiksliai negaliu pasakyt kuo, atidarius forumą kompiuteryje bandoma keisti registrus.
                                          Informacija kas tai yra registrų keitimas:
                                          http://www.lavasoft.de/help/aw/evhelp/0.htm

                                          Ad-Watch Event Log

                                          2006.11.24 14:22:43 - Registry modification detected
                                          Root:HKEY_CURRENT_USER
                                          Key:Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchUrl
                                          Value:provider
                                          Data:
                                          New Data:gogl

                                          Ad-Aware SE Professional blokuoja tuos keitimus, jei yra įjungtas šių įvykių kompiuteryje stebėjimas ir iškart išjungia naršyklę. Tai galioja tiek Opera 9 BETA tiek Internet Explorer 5. Išjungus registrų modifikavimo stebėjimą naršyklės ir forumas veikia normaliai.

                                          Man, vakar pusdienį kovojusiam su SpyWare, šito dalyko išjungti nesinori
                                          Tik norėjau informuoti ir jei pasiseks, rasti išeitį.
                                          Paskutinis taisė ; 2006.11.24, 15:24.
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X