Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal galite pasakyti, ar rat dar bus leista sugrįžti? Labai pasiilgau jo aštrių it su pipirais, pasisakymų. Kelis kartus bandžiau atkapstyti kiek įmanoma senesnių jo pranešimų, kad pasisemti jėgų iš jo nekuklių žinučių. Gal kartais jis sau ir leidžia per daug, tačiau tikrai įneša gyvybės, o kartais ir jumoro į diskusijas. Kaip ir sankauskas, kažin kodėl jis dingo? Turbūt toks protingas, kad tyli, nes nebeturi ką dar pridurti, nes ir taip viskas aišku. Tik, kaip sakau, jei jau VNS sugrįžo, tai ir sankauskas su rat sugrįš.

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
      Gal galite pasakyti, ar rat dar bus leista sugrįžti? Labai pasiilgau jo aštrių it su pipirais, pasisakymų. Kelis kartus bandžiau atkapstyti kiek įmanoma senesnių jo pranešimų, kad pasisemti jėgų iš jo nekuklių žinučių. Gal kartais jis sau ir leidžia per daug, tačiau tikrai įneša gyvybės, o kartais ir jumoro į diskusijas. Kaip ir sankauskas, kažin kodėl jis dingo? Turbūt toks protingas, kad tyli, nes nebeturi ką dar pridurti, nes ir taip viskas aišku. Tik, kaip sakau, jei jau VNS sugrįžo, tai ir sankauskas su rat sugrįš.
      O kaip tu vakar pražangos negavai su savo nuostabia žinute apie kitą forumo narį? Kai kur internete, tai vadinama dox'inimu, ir už tai yra iškart šalinama.

      Comment


        O kaip dangoraižistas ir dar keli, kurie melagingai bandė tvirtinti, jog aš ir GoogleLT esame tas pats asmuo? Nors tas Google tai visi jo pranešimai vienoje toje pačioje temoje, nesuprantu kaip galima išvesti teoriją, jog jis pasitraukė iš forumo, o tada sugrįžo mano slapyvardžiu.
        O rat tai tikrai pavarė ten apie "mirties vakcinas".

        Comment


          Aš asmeniškai pasisakau už Rat sugrįžimą. Ypač imponavo jo gilios ir intelektualios įžvalgos politikos, kultūros ir mokslo temomis.

          Comment


            Kristupas yra ziauriai creepy zmogus, kuri isbanint reiketu. Siandien uzsipuole zinutese ir bande mane itikineti, kad as esu jo kaimynas balkone triuksmaujantis, isvardino to zmogaus auto numeri, pradejo pasakot su kuo gyvena ir kaip nemanau, kad tokie paichiniai ligoniai turetu turet laisva platforma cia reikstis. Nebent sukurt dar viena foruma durnynas.net

            Necopy pastinsiu susirasinejimo, nes ten yra to jo tariamo kaimyno GDPR dalyku, bet va perliukas is trumpo susirasymo

            Click image for larger version  Name:	F7C51910-200B-458A-B8CD-54E70DDC6C86.jpeg Views:	1 Size:	45,3 kB ID:	1936475
            Paskutinis taisė Zygis; 2021.12.14, 13:32.

            Comment


              cia Kristupo arkliukas

              Comment


                Tai jei cia jo arklys, tai kodel jis cia kai pagalvoji, gal ir daugiau forume tokiu psichiniu, tada net neaisku, ar diskutuot verta

                Comment


                  Jo, gražu, asmeninėse žinutėse išsiklausinėti, o tuomet kelti į viešą forumą. Aš tai net nemokėčiau padaryti susirašinėjimo kopijos. O dėl mašinos valstybinių numerių, tai vietoje dabartinio, kuomet skaičių paverčiu į numerį (000-asis), o raides prilyginu vardui (XXX-as) turbūt reiks rašyti abstrakčiau. Pvz. koks jei nors JFR tai bus jefreitorius (toks karinis laipsnis pas rusus), o VGS - patys žinot kas.

                  Comment


                    Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                    Tai jei cia jo arklys, tai kodel jis cia kai pagalvoji, gal ir daugiau forume tokiu psichiniu, tada net neaisku, ar diskutuot verta
                    ignoruoji jį ir tiek.
                    -

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      Jo, gražu, asmeninėse žinutėse išsiklausinėti, o tuomet kelti į viešą forumą. Aš tai net nemokėčiau padaryti susirašinėjimo kopijos. O dėl mašinos valstybinių numerių, tai vietoje dabartinio, kuomet skaičių paverčiu į numerį (000-asis), o raides prilyginu vardui (XXX-as) turbūt reiks rašyti abstrakčiau. Pvz. koks jei nors JFR tai bus jefreitorius (toks karinis laipsnis pas rusus), o VGS - patys žinot kas.
                      Uzuojauta tavo kaimynams ziurek atsargiai, nes pamacius, kad mane kazkoks kaimynas taip pastoviai stebi, galimai pasistengciau ji sutikt koki karta asmeniskai. Speju ir pas tave tokiu kaimynu atsirast gali

                      Click image for larger version

Name:	2F5C097B-9287-4D81-B544-CB36E88D990C.jpeg
Views:	220
Size:	39,7 kB
ID:	1936490

                      Comment


                        Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                        O kaip tu vakar pražangos negavai su savo nuostabia žinute apie kitą forumo narį? Kai kur internete, tai vadinama dox'inimu, ir už tai yra iškart šalinama.
                        Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                        Kristupas yra ziauriai creepy zmogus, kuri isbanint reiketu.
                        Yra nemažai kolegos Kristupo beprasmių pranešimų ties pražangos riba.
                        Tačiau jei yra vertų pražangos pranešimų geriau paspausti konkretaus pranešimo apačioje esančia vėliavėlę "Pranešti"

                        Comment


                          Galima pagalvoti, jog valstybiniai numeriai yra įslaptinta informacija. Taigi kiek gatvėse savo akimis kasdien matau. Gal ateityje bus statomi kažkokie čipsai vos gimusiems vaikams, kad pažvelgus į bet kurią mašiną, prieš akis iššoktų tas juodas stačiakampio gretasienio formos laukelis, kur per tvarkaumiestą numeriai automatiškai būna užtušuojami? Nu ką tai padės atskleisti? Juk aš neturiu priėjimo prie duombazių, kur įvedęs numerius pamatyčiau tikslų savininko adresą, pavardę, kiek vaikų turi ir pan. Kodėl automobilistai taip bijo, kad kas nors pažiūrės, ar neduokdie, nufotkins taisykles pažeidžiantį jo mašiniuką. Ką aš sužinosiu iš valstybinių numerių, kodėl jie taip saugomi?

                          Comment


                            Parašė Romas Rodyti pranešimą

                            Yra nemažai kolegos Kristupo beprasmių pranešimų ties pražangos riba.
                            Tačiau jei yra vertų pražangos pranešimų geriau paspausti konkretaus pranešimo apačioje esančia vėliavėlę "Pranešti"
                            Ten asmenines zinutes.

                            Comment


                              B.., aš mėgdavau psichologinius pranešimus kažkur apie 2017-2019 m.*, daug kam pradėjau nepatikti, gaudavau dažnus ban'us, tai nejaugi Kristupas iš manęs idėjų sėmėsi

                              *jie daugiau apie mano savijautą mano gyvenamoje aplinkoje ir žmones, tokių netgi baimių dėl teisingo LT kelio kartais parašydavau, taip pat kad gal dėl jauno amžiaus turiu asmeninių trūkumų, kad reikia augintis odą, bet tikrai nieko giliau. Tiesiog jaunas, bet bumbėdavau Ok, prisipažinsiu, dar ir dabar pabumbu, bet stengiuos pasvert, nėra ir nebus vien tik postai-angeliukai šiame forume, ne viskas man patinka
                              Paskutinis taisė PoDV; 2021.12.14, 14:37.

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                Gal galite pasakyti, ar rat dar bus leista sugrįžti? Labai pasiilgau jo aštrių it su pipirais, pasisakymų. Kelis kartus bandžiau atkapstyti kiek įmanoma senesnių jo pranešimų, kad pasisemti jėgų iš jo nekuklių žinučių. Gal kartais jis sau ir leidžia per daug, tačiau tikrai įneša gyvybės, o kartais ir jumoro į diskusijas. Kaip ir sankauskas, kažin kodėl jis dingo? Turbūt toks protingas, kad tyli, nes nebeturi ką dar pridurti, nes ir taip viskas aišku. Tik, kaip sakau, jei jau VNS sugrįžo, tai ir sankauskas su rat sugrįš.
                                Tai gryniausias išsidirbinėjimas ir patyčios, dažnai netgi su necenzūra, dabar jau skaitosi "gyvybės įnešimas į diskusijas"? Labai tikiuosi, kad tokiam veikėjui nebus leista grįžti.

                                Sankauskas tai dažnai parašydavo kažką protingesnio, gal būtų buvęs vienu iš vertingesnių forumo narių, bet kažkodėl nesugebėdavo susivaldyti neužvažiuodamas ant žmonių. Keista tokie dalykai iš tokio apsiskaičiusio ir sėkmingo (bent kiek iš pasakojimų pavyko suysidaryti įspūdį) žmogaus. Padorioje draugijoje tokie dalykai nepriimtini. Bet kas keisčiausia - jo žinutės su pagieža dažnai susilaukdavo nemažai patiktukų, pagrinde iš tų pačių žmonių. Kartą vienas iš jų, kai Sankauskas ant manęs užstūmė, puolė mane auklėti kad maždaug nedrįsk tu prieš jį atsikalbinėti, čia gi SANKAUSKAS ir tuo viskas pasakyta. Keista tokia addiction ir devotion akivaizdžiai chamišką elgesį demonstruojančiam žmogui, iki tokio lygio, kad netgi jo užsipultieji "patys kalti".
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                  Tai gryniausias išsidirbinėjimas ir patyčios, dažnai netgi su necenzūra, dabar jau skaitosi "gyvybės įnešimas į diskusijas"? Labai tikiuosi, kad tokiam veikėjui nebus leista grįžti.

                                  Sankauskas tai dažnai parašydavo kažką protingesnio, gal būtų buvęs vienu iš vertingesnių forumo narių, bet kažkodėl nesugebėdavo susivaldyti neužvažiuodamas ant žmonių. Keista tokie dalykai iš tokio apsiskaičiusio ir sėkmingo (bent kiek iš pasakojimų pavyko suysidaryti įspūdį) žmogaus. Padorioje draugijoje tokie dalykai nepriimtini. Bet kas keisčiausia - jo žinutės su pagieža dažnai susilaukdavo nemažai patiktukų, pagrinde iš tų pačių žmonių. Kartą vienas iš jų, kai Sankauskas ant manęs užstūmė, puolė mane auklėti kad maždaug nedrįsk tu prieš jį atsikalbinėti, čia gi SANKAUSKAS ir tuo viskas pasakyta. Keista tokia addiction ir devotion akivaizdžiai chamišką elgesį demonstruojančiam žmogui, iki tokio lygio, kad netgi jo užsipultieji "patys kalti".
                                  Man iš vis įdomus tas Sankauskas.

                                  Sakė, kad gyvena Šiauliuose ir turi didelę šeimą.

                                  Taip ir neaišku ar tas šiaulietis Sankauskas nėra tik personažas ir nesusijęs su Kauno stoties sankryžos pastatus renovuojančiu Sankausku, kurį tikrai žinau iš instagram'o Gal kiti žino, kad tai du skirtingi asmenys, čia tik mano įspūdis

                                  Šiaip pagrinde sankauskas man patiko kaip narys Ant manęs net nevažiuodavo Buvo tokių ant kurių važiuodavo.

                                  ---
                                  Vat rat tai nepatinka, užtenka kitų keletos panašių tik švelniau rašančių narių čia forume, mėgstančių rašyti daugiausiai politikos temose, kurie gal tokie pem ant pem
                                  Paskutinis taisė PoDV; 2021.12.14, 18:50.

                                  Comment


                                    Galiu patvirtinti, kad Sankauskas yra tikras zmogus, ne pseudonimas/personazas. Ir labai gaila, kad nebesireiskia forume.

                                    Comment


                                      Parašė jpou Rodyti pranešimą
                                      Galiu patvirtinti, kad Sankauskas yra tikras zmogus, ne pseudonimas/personazas. Ir labai gaila, kad nebesireiskia forume.
                                      O kodėl jis kultūringai nelabai mokėjo reikštis? Kas trukdė, nedrįso?
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Kristupas yra rašęs kad jį gydė psichiatrinėje ir nepagydė, tai nieko keisto. Jis ir vakcinų nemėgsta dėl to kad pavadinimai negražūs. Bet aš nemanau kad jo kartais labai kesitas požiūris į dalykus yra vertas cenzūros.


                                        Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                                        Uzuojauta tavo kaimynams ziurek atsargiai, nes pamacius, kad mane kazkoks kaimynas taip pastoviai stebi, galimai pasistengciau ji sutikt koki karta asmeniskai. Speju ir pas tave tokiu kaimynu atsirast gali
                                        Kai pažeidėjus fotografuoju irgi būna siūlančių susitikti asmeniškai. Tik neužmiršk pasikviesti su savimi policijos kad iškarto sulaikytų
                                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                        Man iš vis įdomus tas Sankauskas.

                                        Sakė, kad gyvena Šiauliuose ir turi didelę šeimą.
                                        Neužmiršk kad sankauskas dar ir olimpinis plaukikas kuris gibonus muša prie prekybcentrio durų.

                                        Kai neišsidirbinėdavo tai visai protingai parašydavo, bet panašu kad pastoviai nesusilaikydavo kokios nesąmonės neparašęs.

                                        Comment


                                          Dėl Kristupo viskas aišku (pagal tai, ką pats pasakojo), dėl to aš dažniausiai nutyliu pamatęs keistenybes jo postuose. Nepadoru būtų piktintis.

                                          Bet va tokie kaip rat ir sankauskas, kurie (bent jau kiek žinom) kažkokių problemų neturi (arba tiesiog nesigyrė), kelia didelį pyktį savo elgesiu ir nesiskaitymu su kitais.
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.12.15, 11:43.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X