Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Vėl pasireiškia tomizmo supratimas, kad reikia kažką bausti už "neteisingą" nuomonę
    Kur aš sakiau, kad bausti? Netaikyk čia šiaudinės baidyklės! Pats sugalvojo, pats sukompromitavo savo sugalvotą "baidyklę". Iš ko išmokai?

    Kaip tik sakiau, kad realiai prisiknisti nėra prie ko - rašo, argumentuoja, turi nuomonę, neįžeidinėja, necenzūros nevartoja - forumo taisyklių pažeidimų nėra. Bet... Tas nuomonės reiškimas toks savotiškas, kad temos kažkaip apmiršta. Dėl to ir įdomu, ką galvoja kiti.

    ​​​​​​
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Numačiau, kad prisikabinsi prie, kad nesiūlei bausti.
      Koks tavo pranešimo tikslas jei ne slapčia tikintis jei daug pritariančių bus, kad minimum moderatoriai labiau vertintų ir galbūt pražangų daugiau skirtų jam? Ar mažų mažiiusiai bausti forumiečių pasmerkimu.
      Jokio kito tikslo tavo pranešimas neišpildo kaip tik siūlymą ar norėjimą vienaip ar kitaip (moderatorių priežiūra ar bent šiaip pasmerkimu) nubausti jį.

      Comment


        Diskutuot su juo dažniausiai beveik neįmanoma, bet lai gyvena. Nors pastaruoju metu kažkoks labiau susiturėjęs jis. Ir spėju, kad tokį išbaninus, tiesiog grįžtu kitu niku.

        ​​​​​​Bet jei objektyviai, mane labiausiai erzina nukopijuotos jo paklodės iš Vikipedijos. Jei jau taip nori pamokyt visus apie tas savo kaliauses, gali tiesiog įdėti nuorodas. O dabar tiesiog blaško ir teršia temas pertekline informacija.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Numačiau, kad prisikabinsi prie, kad nesiūlei bausti.
          Koks tavo pranešimo tikslas jei ne slapčia tikintis jei daug pritariančių bus, kad minimum moderatoriai labiau vertintų ir galbūt pražangų daugiau skirtų jam? Ar mažų mažiiusiai bausti forumiečių pasmerkimu.
          Jokio kito tikslo tavo pranešimas neišpildo kaip tik siūlymą ar norėjimą vienaip ar kitaip (moderatorių priežiūra ar bent šiaip pasmerkimu) nubausti jį.
          Na aš nekaltas, kad tu taip sufantazavai. Paklausiau nuomonės apie forumo narį, ir tiek. Gal čia tik man kažkas atrodo keista jo bendravime, o kitiems labai cool.

          Nes aš tai iš tikrųjų - pavargstu. Gal manyje problema.
          Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.11.23, 22:05.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Man tai visai patinka staityti DANGORAIŽISTO pasisakymus įvairiomis TEMOMIS. Nežinau, ko TOMIZMAS prie jo prisikabino

            Comment


              Kol kas tokį vaizdą-šaržą susidariau:

              LIETUVA yra auksinė tobula valstybė, visur stovi ir planuojami DUBAJAUS kietumo dangoraižiai, Latvija labai skurdi, RYGA kičas, ten nieko nėra, Baltarusija unikali šalis su į nieką nepanašią kalba. Jei praris Rusija Baltarusiją, tai tikrai praris ir auksinę tobulą šalį Lietuvą, nes visa LDK yra šventa IR amžina Rusijos imperijos gubernija pagal RUSIJĄ, ir vėl bus prasti popieriai Lietuvai.
              Paskutinis taisė PoDV; 2021.11.23, 23:11.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Man tai visai patinka staityti DANGORAIŽISTO pasisakymus įvairiomis TEMOMIS. Nežinau, ko TOMIZMAS prie jo prisikabino
                MAN nuo JO pakibo sistema, ir išmušė SAUGIKLIAI.
                Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.11.24, 00:53.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Mane tai labiau erzina tie kurie prišika temą tyčiodamiesi iš jo rašymo stiliaus nei jo argumentai su kuriais nevisada sutinku. Bet čia gal ir mano biasas yra, nes man irgi patinka daugiaaukščiai pastatai.

                  Comment


                    Click image for larger version  Name:	Screenshot_20211124-125126_Samsung Internet.jpg Views:	0 Size:	287,0 kB ID:	1931301Kai žmogus į vieną žodį rašo tokius kiekius, tai atrodo ne tai kad keista, bet LABAI keista (kultūringai tariant).
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Ne prie ko tas žodis, gi tik diskusiją pratęsė. Ką jei tą patį būtų padaręs be citatos, jau geriau būtų, nes nebūtų padaręs tokio keisto dalyko kaip 1 žodžio pacitavimas pratęsiant diskusiją?

                      Comment


                        Šiaip dangoraižistą rašytoją nesunku išsikviest pradėjus karščiau diskutuoti kaimyninių šalių, ypač Latvijos arba Baltarusijos temomis kai dar paliečiamas Vilnius

                        Comment


                          Tai kad pašalintas jau
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Be reikalo, savo nuomonei pagrįsti pateikia daug gražių paveiksliukų kurie man labai patinka.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Vankuveryje gyvena tiek pat gyventojų kiek Vilniuje, o Atlantoje dargi mažiau.... Man patikdavo tokie ir panašus neatremiami argumentai. Grąžinkit vėliau, jei galima pagal forumo taisykles.
                              Show must go von!

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                Tai kad pašalintas jau
                                Pasiekei savo "neturėtą" tikslą

                                Comment


                                  Nenustebčiau jei grįš su kitokiu pseudonimu anksčiau laiko.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Pasiekei savo "neturėtą" tikslą
                                    Tikslą? Na jau tik nereikia. Aš nesu forume kažkoks ypač svarbus asmuo, tam yra moderatoriai, ir jeigu jie pašalino, tai matyt, pastebėjo kažkokius forumo tvarkos pažeidimus.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Pastebėjau, kad dingo A14 kelio tema. Nebėra nei temų medyje, jei susiranda per paiešką. Moderatoriai paspaudė ne tą mygtuką ar DB susigadino?

                                      Comment


                                        Romas lyg pamenu rašė, kad kažką su A14 ir panašiom temom darys?

                                        Comment


                                          Parašė alga Rodyti pranešimą
                                          Pastebėjau, kad dingo A14 kelio tema. Nebėra nei temų medyje, jei susiranda per paiešką.
                                          Niekur niekas A14 temos nejudino. Tiesiog ten labai seniai , nuo spalio 28 d., nebuvo pranešimų.
                                          Ta tema atsidūrė temų sąrašo 3-me puslapyje


                                          1 puslapis: www.miestai.net/forumas/forum...C4%97tai-utena
                                          Paskutinis, 38 puslapis" www.miestai.net/forumas/forum...i-utena/page38

                                          Tiesa, vakar kažkas į kelias temas kaip saldainių popieriukų primėtė kažkokių Dropbox nuorodų be jokių užuominų apie ką eina kalba. Tos plikos nuorodos buvo ištrintos kaip šiukšlinimas, o autorius gavo įspėjimą, Tai, kad prie nuorodos rašoma "o man patinka / nepatinka", daugiau informacijos nesuteikia.
                                          Jei apie ką nors keliama informacija tai turi būti ne plika nuoroda, o pavadinimas, citata ir/arba komentaras - kad būtų aišku apie ką eina kalba. Plikos nuorodos, pvz., į Dropbox. Etaplius ar į MadeinVilnius, greit dingsta. Jei yra bent pavadinimas, tokias nuorodas galima paskui bandyti atkurti, o jei vien nuoroda, tai nieko neatkusi. Tokių tuščių pranešimų yra ištisi puslapiai Infrastruktūros skilties senesnėse temose.
                                          Paskutinis taisė Romas; 2021.12.05, 19:15.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X