Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
    Romas šioje diskusijoje yra teisus. Forumo taisyklėse yra aiškus punktas:
    (...)
    Siūlau atsiimti visus skatinimus žudyti. Apgalvok, kaip atrodytų tokie palinkėjimai tavo paties ir tavo šeimos atžvilgiu.
    Ir siūlau šią diskusiją pabaigti.
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Nesu tikras, kad teisus, nes Ignalina neskatino žudyti rusų, o tik džiaugėsi dėl to.
    Tai čia toks slidus reikalas - kaip ir negražu džiaugtis, bet, žinant dabartinę situaciją, tai kaip ir pateisinama.
    Neišsisukinėk kaip koks žemaitaitis.
    Nieko čia slidaus nėra. Tai skatinimas žudyti rusus.

    Eksperimento dėlei parašyk.plakatą "Geras anglas....", o jei kalbi apie "situaciją" - arba "Geras žydas - ..." ir sužinosi, kaip tai bus traktuojama.
    Sužinosi, kad yra ne tik forumo taisyklės, kurias tu savo neveikimu ir įverčių dalinimu skatini laužyti, bet ir baudžiamasi kodeksas.

    Dėl kodekso su mažuoju "rusšaudžiu iš Ignalinos" tegul aiškinasi tardytojai ir.prokurorai - gal kas nors netyčia užklys į šį forumą.

    Gerb digital, rašom atsakyti (Taip/Ne)
    1. Ar nesutikimas su asmenimis, besidziaugiančiais dėl teroro akto ir žudynių yra pagrindas išvadinti "vatnikais" ir kitais šlykščiais žodžiais
    2. Ar tai nėra įžeidinėjimas?
    3. Ar už įžeidinėjimą reikia duoti įvertį, ar nuobaudą?
    4. Ar ištrintas bent vienas žudyti skatinantis pranešimas?
    5. Ar Ignalina gavo bent įspėjimą?

    Dar retorinis.klausimas.
    Ar "vatnikai" yra Lietuvos URM pareiškęs užuojautą dėl civilių aukų, kurias Ignalina vadina 'rusų nuo**somis" (TM)

    Comment


      Parašė Romas Rodyti pranešimą
      Dėl kodekso su mažuoju "rusšaudžiu iš Ignalinos" tegul aiškinasi tardytojai ir.prokurorai - gal kas nors netyčia užklys į šį forumą.
      Gal jau nustok prikaišioti netartus žodžius.

      Parašė Romas Rodyti pranešimą
      Dar retorinis.klausimas.
      Ar "vatnikai" yra Lietuvos URM pareiškęs užuojautą dėl civilių aukų, kurias Ignalina vadina 'rusų nuo**somis" (TM)
      URM irgi nėra tobuli. Turėjo pratylėti.
      Paskutinis taisė Ignalina; 2024.03.31, 12:29.

      Comment


        Gerai, kad kažkas paprotino nuimti tuos šiandieninius ižeidinėjimus.
        Juokinga, kokiu reikia būti nelaimingu degradavėliu, kad su savo parašu bandyti kam nors įkąsti.

        Comment


          Apsiverk ir važiuok fotkint žvyrkelių, laimingasis.

          Comment


            Dieve kokie mes jautrus cia visi.
            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


            - George W. Bush President of the USA

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Tai gal judino kitose srityse? Gal kažkas dabar kreipėsi į juos? Lieka galioti mano pradinis parašymas - taip bet kokį siūlymą, pateiktą kadencijos antroje pusėje, galima "sudirbti".

              Nei susinervinau, nei esu "ištikimas konservų elektorato vienetas", nei vadinau durniais Labai primeni vieną Joną, kuris taip pat parašo, kai nebegali atsikirsti...
              Kadangi ėmeisi mėtytis pražangomis, užmynus už jautresnės vietos, paklausiu čia t.y. tam skirtoje temoje.

              Ką tau primena siūlymai "eiti nx", kuriuos čia esi anksčiau padalinęs, kalbant apie negalėjimą atsikirsti? Neatrodo truputį žema vemti ant kitų forumo narių, siuntinėti "nx" ir po to slėptis po moderatoriaus statusu, apmėtant pražangomis neįtinkančių nuomonių reiškėjus?

              Comment


                Kur aš kažką esu, kaip tu sakai - čia, "siuntęs nx"? Nepamenu, arba parodyk žinutę. AŽ nesiskaito, nes jos nėra viešos, ir nemanau, kad forumo taisyklės tai draudžia.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Kur aš kažką esu, kaip tu sakai - čia, "siuntęs nx"? Nepamenu, arba parodyk žinutę. AŽ nesiskaito, nes jos nėra viešos, ir nemanau, kad forumo taisyklės tai draudžia.
                  Tai bus ok, jei tau atsiųsiu tokių AŽ su panašiais pasiūlymais? Kur forumo taisyklėse parašyta, kad viskas galioja tik viešoms žinutėms?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Tai bus ok, jei tau atsiųsiu tokių AŽ su panašiais pasiūlymais?
                    Be abejo, siųsk, nebent labai užspaminsi, tada imsimės priemonių.

                    Comment


                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Be abejo, siųsk, nebent labai užspaminsi, tada imsimės priemonių.
                      Turėsiu omeny. O kaip dėl atvirų ir nuolatinių kai kurių forumerių taisyklių pažeidinėjimų, viešų įžeidinėjimų ir spaminimo random temose apie nesusijusius dalykus? Ar operatyviai reaguoji tik pagal asmenines simpatijas/antipatijas?

                      Comment


                        Visada galima skųstis šioje temoje. Moderatorių yra ne vienas, todėl jei kažkuris nesureaguos, gal sureaguos kitas, jei manys, kad verta.

                        Comment


                          Ar kažkur yra prieinamas moderatorių sąrašas? Šiaip įdomu.

                          Comment


                            Turbūt viešai prieinamo nėra, nežinau tiesą sakant.

                            Comment


                              Parašė Romas Rodyti pranešimą
                              Ir apsipręsk - esi moderatorius ar "moberatorius".
                              a) klaviatūra ir alkoholis - nesuderinama;
                              b) logiška pastaba - mobingas? wow

                              Comment


                                b)
                                Angliškai - mobingas, lietuviškai - užsiš*kimas

                                Comment


                                  Ar man vienam Visuomenės ir ūkio kategorijoje nerodo 2024 prezidento rinkimų temos? Tik per paiešką randa.

                                  https://www.miestai.net/forumas/foru...dento-rinkimai

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                    Ar man vienam Visuomenės ir ūkio kategorijoje nerodo 2024 prezidento rinkimų temos? Tik per paiešką randa.

                                    https://www.miestai.net/forumas/foru...dento-rinkimai
                                    Gal užsiblokavai sankauską?

                                    Comment


                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                      Ar man vienam Visuomenės ir ūkio kategorijoje nerodo 2024 prezidento rinkimų temos? Tik per paiešką randa.
                                      https://www.miestai.net/forumas/foru...dento-rinkimai
                                      https://www.miestai.net/forumas/foru...7-ir-%C5%ABkis čia aš matau. Private lange taip pat rodo.

                                      Comment


                                        Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                        Gal užsiblokavai sankauską?
                                        Variantas. Bet keista, kad paieškoj rodo.

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                          Variantas. Bet keista, kad paieškoj rodo.
                                          Kreivai čia blokavimas veikia. Man atrodo ant senesnių userių išvis neveikia.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X