Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Akcija "Darom"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Ta tako atkarpa yra paversta sąvartynu.
    Reikia iškelti garažus. Nes nenaudojamų vis daugės, jie bus išplėšiami ar šiaip paliekami atrakinti, ir šiukšlės iš jų bus tampomos po apylinkes.

    Comment


      #42
      Įdomu, ką apie tai pasakytų aplinkosaugos tarnybos?

      Comment


        #43
        Parašė digital
        Johno dabar arkliukas - postinti blogybes ir visur įtraukti Šimašių. Siūlyčiau nepasimauti ir tiesiog ignoruoti.
        Jep, šiukšlynai ir padangos tikrai sėkmingai ignoruojami svaivaldybės ir mero

        Gerai, kad bent jau Tvarkau Vilnių pranešimų negali ištrinti, o tik forumo. Išvis paskęstume šiukšlėse.

        #smagu
        Paskutinis taisė John; 2018.04.17, 16:48.

        Comment


          #44
          Tai daug kas dar netobula, bet tas kvailas šimašiaus grotaginimas prie kiekvieno atvejo tiesiog atrodo kvailai.

          Comment


            #45
            Parašė John Rodyti pranešimą
            Išvis paskęstume šiukšlėse.

            #smagu
            John, kodėl nusiritai iki šiukšlių ieškojimo? Man išties įdomu - kame parkės? Aš netikiu, kad čia problema asmenybėse kaip kad Šimašiaus, čia kažkas giliau?

            Comment


              #46
              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

              John, kodėl nusiritai iki šiukšlių ieškojimo? Man išties įdomu - kame parkės? Aš netikiu, kad čia problema asmenybėse kaip kad Šimašiaus, čia kažkas giliau?
              O tau nėra parkių, kai eini pažymėtu rekreaciniu maršrutu su ženklais ir stendais, kalbančiais apie natūralią ir puoselėjamą Vilniaus gamtą ir atsiduri tikrų tikriausiam sąvartyne? Aš žinau, kad vilniečiai įpratę prie nešvaros ir netvarkos, bet tiek? Man tai tiesiog pasirodė visiškai f*cked up. Ta prasme, tai yra baisiau, nei bet kas, ką esu kur nors matęs

              Comment


                #47
                Yra daug parkių. Bet pamenu, kad dar būdamas vos ne vaikas su dialup'iniu internetu atradau SkyscrapersCity forumą ir išties iš tų laikų pamenu tik tave ir Mantazą, kuris įkūrė šitą forumą. Mes kartu Vilniaus meru pergyvenom ne tik Zuoką, bet ir daugybę kitų, tame tarpe ir Imbrasą ir netgi Paksą. Bet niekada nepamenu, kad tu taip aktyviai būtum stūmęs ant bent vieno iš jų. Dėl to neįtikinsi, kad parkės šiukšlėse Parkės giliau ir didesniuose reikaluose. Kaip ten bebūtų, #smagu, kad turi charakterį
                Paskutinis taisė Eidvis; 2018.04.18, 01:06.

                Comment


                  #48
                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  Yra daug parkių. Bet pamenu, kad dar būdamas vos ne vaikas su dialup'iniu internetu atradau SkyscrapersCity forumą ir išties iš tų laikų pamenu tik tave ir Mantazą, kuris įkūrė šitą forumą. Mes kartu Vilniaus meru pergyvenom ne tik Zuoką, bet ir daugybę kitų, tame tarpe ir Imbrasą ir netgi Paksą. Bet niekada nepamenu, kad tu taip aktyviai būtum stūmęs ant bent vieno iš jų. Dėl to neįtikinsi, kad parkės šiukšlėse Parkės giliau ir didesniuose reikaluose. Kaip ten bebūtų, #smagu, kad turi charakterį
                  Gali būti, kad per tuos ilgus metus UK išsiugdžiau netoleranciją betvarkei ir dalbajobizmui. Taip jau gavosi, kad šitų dalykų Vilniuje (ir aišku visoje Lietuvoje) yra daugiau, negu turėtų būti. Užtat viešinimas, garsus lojimas ir beatodairiškas rodymas pirštu į šūdų krūvą, net jeigu visi prie tos šūdų krūvos yra įpratę, padeda greičiau tą šūdų krūvą identifikuoti ir ją išvalyti. Tai aš stengiuosi tai daryti pagal išgales. Forumas yra viena iš platformų tą daryti. Man pačiam iš tikrųjų labai labai keista (netgi shocking, tiesą pasakius), kad normalūs ir sovietyno traumų mažiau sužaloti žmonės (kaip pats, arba digital ar visi kiti panašaus amžiaus žmonės) yra linkę ginti ir teisinti tokius dalykus. Tokias nesąmones būtų galima labai greitai išgyvendinti, jeigu būtų mažiau tolerancijos tokiam mėšlui ir kažkokio neapibrėžto teisinimo ir filosofavimo. Yra aiškiai identifikuojama problema, jos sprendimas atliakamas labai aiškiais metodais, tiksliai žinomi už tai atsakingi žmonės. Ką mes dėl to darom šiandien?

                  Comment


                    #49
                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Man pačiam iš tikrųjų labai labai keista (netgi shocking, tiesą pasakius), kad normalūs ir sovietyno traumų mažiau sužaloti žmonės (kaip pats, arba digital ar visi kiti panašaus amžiaus žmonės) yra linkę ginti ir teisinti tokius dalykus.
                    Ir vėl... Prašiau juk manęs neminėti ir netaginti. Iš kur ta nesąmonė, kad aš palaikau šiukšlinimą? Tai, kad nesu prieš Šimašių, visai nereiškia, kad esu už šiukšles. Pas tamstą su logika negerai arba toliau trolini (jei taip, 2 kartą prašau manęs neįtraukinėti).

                    Comment


                      #50
                      Turiu tokia teorija, kad zmones gaunantys didesnes pajamas nori is miesto daugiau. Jei zmogus gyvena Vilniuje, neturi planu rytoj emigruot ir gauna tarkim 2k i rankas, jis moka atitinkamus mokescius ir noretu kad jo miestas butu panasus i tuos miestus, kurie yra priziureti ir grazus. Kai mieste gyvena dauguma pensininkai, pasalpiniai ir uzdirbantys minimuma - nelabai jie ir reiskia kazkokias pretenzijas del saligatviu nuolydziu ir nenuvalytu sabaskynu (jie turi mazesnius lukescius is miesto, mato kad kisenej pinigu nera, tad tiki kad ir savivaldybe irgi ju neturi ir t.t.).
                      Gyventoju pajamos Vilniuje esu linkes tiketi per paskutinius kokius 3 metus paaugo. Plius zmones daugiau keliauja i uzsieni, mato kaip yra ten. Viskas tai itakoja kad nepasitenkinimas aplinkos netvarkymu auga.

                      (O ne tai, kad yra kazkoks blogeris kuriam antai Zuokas turetu sumoket, kad palotu, nes anksciau nesiskunde).

                      Comment


                        #51
                        Tai kad bendra kultūra ir tvarka mieste nuo pajamų kaip ir nepriklauso. Nežinau kaip kaimuose, bet Vilniuje ar Kaune sovietmečiu buvo gerokai švariau ir tvarkingiau, nors visi nebuvo turtingi. Beveik niekas nemėtė šiukšlių patvoriuose ir miškuose.

                        Comment


                          #52
                          Tai ir dabar tų šiukšlių nėra tiek daug, išskyrus šalia metalinių garažų ir pan vietų, kur jos tiesiog ir atsiranda iš tų pačių garažų. Šiaip miškuose dabar mažiau šiukšlių nei sovietmečiu.
                          Dar būna stambiagabaričių šiukšlių šalia konteinerių ar šiaip numestų kiemuose, tas tai tiesa (o dabar ir padangų). Bet bent jau iš mūsų kiemo jos sąlyginai greitai išvežamos.
                          Paskutinis taisė digital; 2018.04.18, 15:49.

                          Comment


                            #53
                            Parašė John Rodyti pranešimą

                            Šaunu. Kaip su visais kitais atvejais? Kaip su MANO sumokėtų mokesčių išmetimu nereikalingoms požeminėms perėjomis, kai ant rekreacinių takų guli sąvartynas?
                            Ar reikia suprasti, kad sugrįžai iš londės į Vilnių, uždeklaravai gyv. vietą ir moki mokesčius Vilniuje? Kitas klausimas, ar nemanai, kad egzistuoja taip pat daug įvairių būtinų dalykų, kuriems irgi reikia piniga.
                            p.s. manau, kad su nauja tvarka bus apmokestinta daug chaliavčikų, kurie dabar visai nemoka kartu konkreti įmonė atsakys už konkrečią teritoriją ir privalės išvežti visas šiukšles, o ne tik tas, kurios yra jos konteineryje. Nebus kelių šiukšlių firmų 5m atstumu ir negalės sakyti, čia ne mano. gal šitą temos posūkį atidėkite kokiam pusmečiui, kol įsibegės nauja tvarka. Bet kuriuo atveju kartu ženkliai mažesnis mokestis man labai patinka, nes aš tikrai moku.
                            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                            Comment


                              #54
                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Ar reikia suprasti, kad sugrįžai iš londės į Vilnių, uždeklaravai gyv. vietą ir moki mokesčius Vilniuje? Kitas klausimas, ar nemanai, kad egzistuoja taip pat daug įvairių būtinų dalykų, kuriems irgi reikia piniga.
                              p.s. manau, kad su nauja tvarka bus apmokestinta daug chaliavčikų, kurie dabar visai nemoka kartu konkreti įmonė atsakys už konkrečią teritoriją ir privalės išvežti visas šiukšles, o ne tik tas, kurios yra jos konteineryje. Nebus kelių šiukšlių firmų 5m atstumu ir negalės sakyti, čia ne mano. gal šitą temos posūkį atidėkite kokiam pusmečiui, kol įsibegės nauja tvarka. Bet kuriuo atveju kartu ženkliai mažesnis mokestis man labai patinka, nes aš tikrai moku.
                              Tai tu Londėje gyveni, ko čia mokai mus kaip gyventi. Tai grįžęs čia iš Londės pradedi reikalauti savivaldybę dirbti savo darbą. Vis tiems naujakūriams neitiksi. Viską nurašykim John ir Londės santykiams. O šiukšlės išsiveš pačios matyt

                              Comment


                                #55
                                Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                Tai kad bendra kultūra ir tvarka mieste nuo pajamų kaip ir nepriklauso. Nežinau kaip kaimuose, bet Vilniuje ar Kaune sovietmečiu buvo gerokai švariau ir tvarkingiau, nors visi nebuvo turtingi. Beveik niekas nemėtė šiukšlių patvoriuose ir miškuose.
                                Tai kad tarybiniais laikais nebuvo is kur tom siuslem atsirast. Nebuvo nei prekiu nei ipakavimu.

                                Comment


                                  #56
                                  Miškuose šiukšlių būdavo. Atveždavo ir išpildavo.

                                  Comment


                                    #57
                                    Sąvartynas prie viešojo transporto stotelės: nepatingėjo ir griovį šiukšlėms iškasti

                                    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...asti-56-957432

                                    Žurnalistai tarpininkauja, savivaldybė reaguoja. Aišku, taip neįdomu, daug smagiau pazysti Šymašius blogai dyyyrba.

                                    Comment


                                      #58
                                      15min.lt 2018.04.19
                                      „Darom“: savaitgalį šimtai tūkstančių gyventojų jau 11-tą kartą tvarkys aplinką
                                      https://www.15min.lt/naujiena/aktual...ka-1007-959338

                                      Comment


                                        #59
                                        Nežinau, kas ten per šiukšlynai pas jus Portugalijos taboruose, visiški apsileidėliai.
                                        Aš per Darom planavau tvarkyti savo hood'ą - Talkšos ekologinį taką + Salduvės parko apylinkes, bet žmona sako - o kur tu ten šiukšlių rasi. Ir iš tikro, nežinau kaip kitur Šiauliuose, bet bent jau Talkšos pakrantė + Salduvės piliakalnis yra absolutely spotless - neatsimenu kada ten paskutinį kartą mačiau numestą šiukšlę. Net mano middle class suburb Londėjė labaaaai toli iki tokios tvarkos.
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          #60
                                          Nereikia jokių akcijų darom, tereikia pačiam imtis iniciatyvos. Surenki šiukšlės, praneši https://tvarkaumiesta.lt/problems_list , dviejų savaičių eigoje išveža šiukšlės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X