Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Liepa. Jūros šventė Klaipėdoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Liepa. Jūros šventė Klaipėdoje

    yyu
    Paskutinis taisė Liuksas; 2007.07.30, 14:33.

    #2
    Taigi, kaip jums praejo juros svente?I kuriuos renginius ejot?Kurie labiausiai patiko?
    Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

    Comment


      #3
      Neteko būti, tačiau girdėjau, kad ji be incidentų nepraėjo. Nepilnamečiai apsinuodiję alkoholiu. Baisu.
      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

      Comment


        #4
        Na taip-gerimu buvo visiems ir kiek nori.Gaila, kad kaikurie lietuviai neisivaizduoja jokios sventes be alkoholio.
        Man paciam juros sventes sventimas nera tradicija.Nors ir esu klaipedietis, juros sventej buvau tik 3-4 kartus.Siais metais juros sventeje nemaciau absoliuciai jokiu idomesniu renginiu, isskyrus A.Mamontovo koncerta .Jis buvo tikrai nepakartojamas.Del visiems suprantamu priezasciu neemiau fotoaparato, nors kadru butu tikrai nerealiu.
        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

        Comment


          #5
          Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
          Na taip-gerimu buvo visiems ir kiek nori.Gaila, kad kaikurie lietuviai neisivaizduoja jokios sventes be alkoholio.
          Man paciam juros sventes sventimas nera tradicija.Nors ir esu klaipedietis, juros sventej buvau tik 3-4 kartus.Siais metais juros sventeje nemaciau absoliuciai jokiu idomesniu renginiu, isskyrus A.Mamontovo koncerta .Jis buvo tikrai nepakartojamas.Del visiems suprantamu priezasciu neemiau fotoaparato, nors kadru butu tikrai nerealiu.
          Jap, pritariu. Net pats oras buvo persisunkęs alaus kvapo. Didžioji dauguma girti nerealiai. Nejaugi negalima švęsti ne alkoholio . Nu suprantu, vieną butelį alaus gali išgerti, du. Bet maukt be saiko...
          Tau gerai, kad gali pasirinkti, važiuot ar nevažiuoti į Jūros Šventę, o va aš gyvenu centre, taigi ir naktį ramybės nebūna tas 3 dienas .
          O šiaip paskutinę naktį matėm "Urboną", kažkoks girtas pilietis sugalvojo Danėje pasimaudyti ;D.

          Comment


            #6
            Girdejau net 3 nuo tilto soko O alaus galima gerti ir labai daug, tik jeigu tu tiek jo gali pakelti, zinai riba, o ja perzenges sugebi griut i lova ir laukt kitos dienos, ebt gi su leituvaiciais sudetinga

            Comment


              #7
              As tai pasisakyciau uz kulturingesne juros svente, kur zmones kulturingai vaisinasi alum, skanauja ne turkiskus kebabus ar ceburekus, o skania, lietuviska rukyta,kepta zuvi, ar ka nors lietuviskesnio ir tautiskesnio, kad atvaziaves i juros svente pajaustum, kad esi prie juros.Siaip galetu ir tu renginiu buti maziau, taciau pakviesti idomesnius atlikejus, o ne riaubiskyte,donata,radzis ar pan..Galetu parinkti atlikeju ir is uzsienio, grojanciu idomesne, kitokiu stiliu, muzika, nes neidomu eiti i renginius kur skamba nulines vertes muzika.
              Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

              Comment


                #8
                Vat butent, kad atlikejai galetu buti ne tik nuvalkioti ir moraliskai pasenusias melodijas grojantys Lietuvos estrados "princai ir princeses". Zmones dar nuo seno iprate linksmintis su cierkom rankose . Ikiuke prie Anikes aikstes 23 valanda nebeliko vodkos , nematet koki skandala sukele . Ir atvirai, Juros svente reikia perorganizuoti, nera vietu kur galetu ir jaunesni ir vyresni pasijusti sventes dalyviais, va sokiu pamokos buvo pagirtinas dalykas . Ir apskritai lietuviams reikia ismokti svesti su kuo maziau alkoholio . O kad nuo tiltu sokineja tai zinau, pries 6 metus, kazkur, vienas toks prie akiu ir nuskendo. Veliau mamos drauge gelbetojus iskviete, tai istraukus iskart i juoda maisa buvo idetas.

                Comment


                  #9
                  Jei pastebetumem eilinius mirtinguosius, tai jie tiesiog nueina i centra ir geria, geria...Blemba, jei pastatyta parduotuvej vodkes, tai nebutinai imt, pirkt ir gert ant smugio reik, krc geda, nereik man tokios gerimo sventes prie juros...
                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                  Comment


                    #10
                    O kam jos reikia? Pareinant vakare, laiptineje tokie uzsinarkasine ir nusitase sedejo, kad maniau ten vienas ir numirs vietoj perdozaves.

                    Comment


                      #11
                      Man tai labiausiai patiko kai reikėjo šeštadieni apie 18 val persikelt senąja perkėla(aišku sutapo, kad dauguma tuo metu norėjo grįžti). Na tokių tupų tautiečių yra, kad siaubas. Užtveria praėjimą, kadangi nebetelpa į keltą, tai ne - per juostas varo(tėvas su sūnum prieina prie juostos, tėvas pakelia juostą ir pralnda, sūnus neina, tai tėvas rėkia eik gi čia, ko ten lauki už juostos, pavyzdys tai puikus sūnui), jau pakelinėja ta įlipimą į keltą tai dar šoka iš paskutiniųjų į keltą ir niekaip nesupranta, kad žmonių skaičius ribotas dėl pačių saugumo su ta sąlyga, kad keltas nepaskęstų. Čia gal visi įpratę kai Vilniuje autobusuose/troleibusuose gali ten keliais aukštais žmonės susigrūst. Aišku kai dar pas daugelį alkoholyje kraujo nerasta, tai gal ir nebeišeina mąstyti. O aš dar su dviračiu buvau tai išvis košmaras, kai ten visi stumia, keikias ir t.t. Tikiuosi tuo metu užsieniečiai nesikėlė keltais, nes gėda tautiečiams...

                      Comment


                        #12
                        Čia Lietuva - čia lietūs lija
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          #13

                          cia Lietuva- cia kulturos reikia

                          Comment


                            #14
                            Čia Klaipėdos Jūros šventė, o padarėt kažkokią tautinę depresiją iš jos Nuotraukos? Gera nuotaika? Nebus?
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #15
                              Parašė Xmaster Rodyti pranešimą
                              Man tai labiausiai patiko kai reikėjo šeštadieni apie 18 val persikelt senąja perkėla(aišku sutapo, kad dauguma tuo metu norėjo grįžti). Na tokių tupų tautiečių yra, kad siaubas. Užtveria praėjimą, kadangi nebetelpa į keltą, tai ne - per juostas varo(tėvas su sūnum prieina prie juostos, tėvas pakelia juostą ir pralnda, sūnus neina, tai tėvas rėkia eik gi čia, ko ten lauki už juostos, pavyzdys tai puikus sūnui), jau pakelinėja ta įlipimą į keltą tai dar šoka iš paskutiniųjų į keltą ir niekaip nesupranta, kad žmonių skaičius ribotas dėl pačių saugumo su ta sąlyga, kad keltas nepaskęstų. Čia gal visi įpratę kai Vilniuje autobusuose/troleibusuose gali ten keliais aukštais žmonės susigrūst. Aišku kai dar pas daugelį alkoholyje kraujo nerasta, tai gal ir nebeišeina mąstyti. O aš dar su dviračiu buvau tai išvis košmaras, kai ten visi stumia, keikias ir t.t. Tikiuosi tuo metu užsieniečiai nesikėlė keltais, nes gėda tautiečiams...
                              Matau ir tu tom nuotaikom apsikrėtei

                              Man tai įsivaizduojant tokią situaciją juokas paima Kaip taisyklė, mes su draugėm, juokelius pradedam laidyti , na ir daugelio reakcija būna maždaug Toks jau lietuvių būdas, vis bumbėti
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                #16
                                Čia gal labiau į "Šiaip linksma" reikėtų, bet kaip susidarė įspūdis, šis komentaras (iš delfi) atspindi Jūros šventės esmę. Aišku, per sveikos ironijos prizmę

                                Taibent juros svente2007 07 29 23:16
                                Nu svente tiesiog nereali)) Kiekviena diena vis linksmiau. Zodziu vakar visa diena pramiegojusi visa drebanti paskambinau savo draugei Nataskai. Susitikome vakare Teatro aikstej. Ta irgi visa balta po vakar, paskolinau savo skaistalu, kad biski i zmogu vel atvirstu. Nusipirkome alaus biski sveikatai pataisyt. O koncertavo ten kazkokie kaimieciai, bet px islenkem alaus, net patikt pradejo. Sedim ziuriu atlinguoja prie musu du tokie zjbs bachurai, prisedo, uzkalbino - Rycka su Egiu. Nupirko mums alaus, ziuriu Nataska visa atsigavo - pupa uoga vel mergicka zodziu. Tada nuvarem i terminala, labai norejaom Riaubiskyte paziuret - zjbs merga (jau visiems pasisakiau, kad kitais metais irgi pasidarysiu tokia krutine). Uzpirko mums bachurai alaus konkreciai, pasokom ten. Paskui pradejau noreti myzti, i tulikus tingejau lakstyti, o krumu jokiu ten aplink nera. Grizome i senamiesti - ten tai konkrecios vietos - yra ir krumu ir medziu ir kiemu visokiu, ka as ryza, kad i tuos primyztus tulikus varyciau. Zodziu tie kaimieciai toliau scenoje programa dare, sakau varom normaliai isgert - tegu malaletkos ta alu siurbia. Nusipirkome degtines normaliai, atsisedome ant suoliuku prie parodu rumu, aplink chebros pilna - visi sveikinasi, vaisina, zodziu nerealu. Ziuriu Rycka jau ant keliu pries mane - sako zenyjames, parsiveziu tave i Jurbarka. Nu zjbs sakau svente - dar ir zenota po sventes atsibusciau) Bet kazkaip bloga paliko, sakau tu geriau mane palydek biski - tuoj vemsiu. Aplink pilna zmoniu, kazkaip- nepatogu. Nuejom i salia esancio namo laiptine, vemiu, o Rycka man sneka - busi mano, galesi nieko nedirbt, gyvensi kaip ponia Jurbarke, tipo jis klijuoja plyteles, pinigu kaip sieno. Zodziu prisiklijavo galutinai. Grizome, Egis Nataskai jau prisnekejes irgi - Nataska sako - viskas ryt isvarau su visam i Jurbarka. Nu durne visiska kai prigeria) Nuejome tada prie Anikes fontano, apsiploviau biski savo snuki, prablaivejau, liaudies aplink pilna, vienas jau fontane maudos - manes vos neisitempe irgi kartu pasimaudyt. Beprotis)) Nu atsigavau tada jau, susiradom salia aikstes toki kiema tarp keliu namu, gerem toliau, uzmyzom visa laiptine (sorry gyventojai), paskui Rycka nutempe mane i 2 auksta, nu ten davem biski vaizdu)) Ale fainas bicas O paskui kaip kazkokia migla ant akiu - dar kazkur ejom, bet jau nelabai besuprantu nei kur nei kaip. Atsibundu siandiena - ziuriu kazkoks keistas kambarys, net persigandau - gal jau Jurbarke as uzdaryta)) Paziuriu - salia Nataska luzus, supratau, kad pas Nataska atsibudau, abidvi net nenusirengusios, aisku, luzom, kazi kaip isvis parsigavom Nu vsio chebra, begu tvarkytis veido, nes viskas is po vakar dar nubege, siandien juk dar viena sventes diena. Nerealu)) Myliu Juros svente Kas tas rytinis galvos skausmas pries tokias linksmybes
                                antra diena;
                                Zodziu vakar su drauge Nataska nuvarem i kruiziniu laivu terminala, ten tipo koncertas kazkoks buvo. Nusipirkome sidro po buteliuka - ne kaimites kokios esame, kad alu lakti. Tada priejo tokie trys bachurai su dideliu alaus bambaliu (dar 4 pusles laike maximos maiselyje) ir pradejo mus vaisinti. O kas mums su Nataska - gerem, neatsisakem. Kai viska islakem visi nuvarem i nacnika - nuspirkom degtines ir toliau gerem Jono kalnelyje. Mynde puole mane buciuoti ir kisti rankas kur nereikia, labai patiko. O Nataska kiti du konkreciai uzverte cia pat ant suoliuko. Mynde irgi verte, bet dar neleidau, nes dar isgert norejau. Pasidare karsta, issikvietem taksa, nuvarem prie juros. Pute vejas, tai sugulem kopose, cia jau as daviau visiems. Nataska luzo, as apsivemiau. Paskui nieko neatsimenu. Atsibudau ryte pusnuoge, ziuriu jau zmones aplink deginasi. Zodziu zjbs svente, siandien vakare su Nataska vel varysim i koki koncerta. Respect organizatoriams.
                                Paskutinis taisė Romas; 2007.08.03, 19:23. Priežastis: Sumažinau šriftą

                                Comment


                                  #17
                                  Ziauru .
                                  As, nu kas ten gero kai 17 metu ten dalyvauju . Va, Mamontovo koncertas ir fejerverkai nuo kruiziniu laivu terminalo spoksant buvo nerealus . Nu dar muge nebloga buvo

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašiau komentarą apie perkėlą ir pamiršau parašyti bendrai apie "Jūros šventę" Šiaip "Jūros šventėje" aš pirmąkart ir tikrai man patiko. Fejerverkai kruizinių laivų terminale tai buvo išties įspūdingi. Gaila, kad Mamontovo koncerte nebuvau, jau išvažiuoti reikėjo, nes iš komentarų matosi, kad buvo išties geras koncertas. Dar prieš fejerverkus kruizinių laivų terminale koncertas buvo, tai na paskutinieji groję Inculto tikrai gerai pavarė ir patiko, o prieš tai kai Yva savo visą repertuarą grojo, tai na gal dėl to, kad neišgėręs, tai visai muzika nevežė O šiaip tai buvo fun ir pasivaikščioti po Klaipėdą vykstant šventei ir su dviračiu po Kuršių neriją pavažinėti. Tiesa dar patiko klubas "ElCarola" ar kažkaip panašiai jis ten skamba, nes į šokių aikštelę prileido daug putų ir buvo tikrai fun
                                    Paskutinis taisė Xmaster; 2007.08.03, 16:06. Priežastis: Rašyba

                                    Comment


                                      #19
                                      Baisiausia, kad ta istorija, kur Valiukas pacitavo beveik nesikerta su tikrove, tiksliau, atspindi kiekvieno masinio Lietuvos rezervato gyvulių susibėgimo eigą ir pasekmes. Kaip ten bebūtų, ne mano problemos. Jau niekas nestebina kokius 3 metus.
                                      Pats jūršventės nemačiau, tik per TV žiūrėjau Foje/Mamontovo koncą. Kuris buvo superinis, o vietoj turėjo būt dar 100 kartų geriau. Vienintelė Lietuvos grupė/atlikėjas, kurios koncertai yra super kokybiški ir nepakartojami.

                                      Comment


                                        #20
                                        Pirmą kartą į Jūros šventę nuvažiavau turbūt prieš 5 metus su tėvais, tada buvo nerealu.. Dar kitais metais važiavau taip pat su tėvais, tačiau nebebuvo taip įdomu, o dar po metų įkalbėjau draugus vykti, tai man buvo labai nyku palyginus su ankstesniais metais.

                                        Pastaruosius du metus nebuvau ir visai nesigailiu, nes šventė STIPRIAI prastėja. Kad kas sugrąžintų tą šventę, bent tokią kokia buvo prieš 5 metus
                                        P.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X