Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Hansa Kaunas 2006

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Hansa Kaunas 2006

    Vienintelis Lietuvoje Hanzos miestas Kaunas kviecia prisiminti "auksines" miesto dienas. Rugpjucio 26-27 dienomis Kauno miesto senamiestyje ir senojoje prieplaukoje, salia Vytauto baznycios, vyksta riteriu kovos, skamba dainos ir sokiai, surmuliuos viduramziu muge, kuria sekmadieni vainikuos fejerverkai ir ispudingas ugnies sou virs Nemuno.


    Kelios akimirkos is sestadienio (26.08) sventes:












    p.s.
    Senokai cia buvau, tai nepykit jei tema ne ten idejau, jei sioje dalyje ji nera tinkama, lai buna moderatoriu perkelta, ten kur jai vieta.

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    #2
    Laukiau šios temos iš tavęs Tik su didesniu nuotraukų kiekiu

    P.S: Tema tikrai reikia perkelt į "Miestai ir architektūra" , nes statybinių projektų tema

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      o daugiau foto nebus?

      Comment


        #4
        Parašė Ežiukas
        Laukiau šios temos iš tavęs Tik su didesniu nuotraukų kiekiu

        P.S: Tema tikrai reikia perkelt į "Miestai ir architektūra" , nes statybinių projektų tema
        Manau kad gal kazkas dar is Kaunieciu ar miesto sveciu buvo sioje sventeje su foto aparatu ir papildys nuotraukomis sia tema. As sventeje buvau gan ne ilgai, beto mano fotografija labiau orentuota i pacius zmones. Plius dar as tikejausi kad svente bus daug didesne nei yra, ir kazkaip su sventes programa mano akimis yra "broko".

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #5
          Parašė batista
          o daugiau foto nebus?
          Jei siandiena buciau sioje sventeje, bei joje vyktu kas nors idomaus, butinai nufotkinsiu ir idesiu cia.
          Kaip sakiau kad tikiuosi, kad kazkas buvo dar sioje sventeje ir ides daugiau nuotrauku

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #6
            Parašė samot
            Manau kad gal kazkas dar is Kaunieciu ar miesto sveciu buvo sioje sventeje su foto aparatu ir papildys nuotraukomis sia tema. As sventeje buvau gan ne ilgai, beto mano fotografija labiau orentuota i pacius zmones. Plius dar as tikejausi kad svente bus daug didesne nei yra, ir kazkaip su sventes programa mano akimis yra "broko".
            bet vaizdų fotografijos yra? o kas per brokas, tiesa?..

            Comment


              #7
              Parašė batista
              bet vaizdų fotografijos yra? o kas per brokas, tiesa?..
              Na nebuvau as visa diena sventeje, tai gal kiek sunkiau pasakyti apie programos broka. Siaip kaip renginio reklama "sako" bus tas bus anas. Man prabuvus pora valandu, nelabai ir matesi. Beto pats renginukas vyksta tik prieplaukoje ir prie Vytauto baznycios. Daugiau nera niekur, nors "reklamoje" kaip ir sakoma, kad vyksta ne tik prieplaukoje, bet senamiestyje.
              Zodziu riteriu kovos nemaciau. Scena kuri laika stovejo tuscia, veliau joje grojo kapela is lenkijos. Ziurovas yra tik sudominamas prekeiviais visokiausiu niekuciu, bei alaus naikinimu. Na kas dar nori, kas kuri laika, gali paplaukioti laivu Nemunu.

              Kazkaip norisi atejus i svente, kad butum uzimtas. O ne visiems vaikscioti ratais apie prekeivius ir laukti kazko veliau, nes gal kazkas veliau dar bus

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #8
                As buvau šioje šventėje (iš dalies) sekmadienį. Nuotraukų nepadariau, bet kiek žinau, S_P buvo su savo D20, tai bus gerų nuotraukų. Pati šventė labai patiko. Idealiai tinka parinkta vieta (senojoje prieplaukoje šalia Vytauto bažnyčios).
                Kaunas ruošiasi 2010 (berods) rengti Europs hanzos dienas, tada bus didelis tarptautinis renginys.

                Comment


                  #9
                  Parašė liutass
                  As buvau šioje šventėje (iš dalies) sekmadienį. Nuotraukų nepadariau, bet kiek žinau, S_P buvo su savo D20, tai bus gerų nuotraukų. Pati šventė labai patiko. Idealiai tinka parinkta vieta (senojoje prieplaukoje šalia Vytauto bažnyčios).
                  Kaunas ruošiasi 2010 (berods) rengti Europs hanzos dienas, tada bus didelis tarptautinis renginys.
                  2011.

                  Comment


                    #10
                    Parašė liutass
                    As buvau šioje šventėje (iš dalies) sekmadienį. Nuotraukų nepadariau, bet kiek žinau, S_P buvo su savo D20, tai bus gerų nuotraukų. Pati šventė labai patiko. Idealiai tinka parinkta vieta (senojoje prieplaukoje šalia Vytauto bažnyčios).
                    Kaunas ruošiasi 2010 (berods) rengti Europs hanzos dienas, tada bus didelis tarptautinis renginys.
                    Kas idomaus buvo sekmadieni? As pravaziavau salia Aleksoto tiltu, tai kiek matesi, kad zmoniu lyg ir daugiau nei sestadieni

                    O del foto, kiek suprantu is sio forumu, ne kazkas daugiau buvo, geriausiu atveju S_P gali kazka dar parodyti.

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #11
                      Miesto sode kažkokia kapela sutartines traukė, kiek girdėjau pravažiuodamas

                      Comment


                        #12
                        Parašė samot
                        Kas idomaus buvo sekmadieni? As pravaziavau salia Aleksoto tiltu, tai kiek matesi, kad zmoniu lyg ir daugiau nei sestadieni

                        O del foto, kiek suprantu is sio forumu, ne kazkas daugiau buvo, geriausiu atveju S_P gali kazka dar parodyti.
                        Bendra nuotaika buvo smagi, vaikams buvo atrakciju (svarbiausia ), gera muzika grojo, na, alutis, geras oras Kaip sakiau, idealiai parinkta vieta.

                        Comment


                          #13
                          Gal ir paveluotai dedu savo nuotraukas, bet geriau veliau, negu niekad








































































































                          S_P
                          S_P

                          Meninė fotografija
                          www.sp-foto.lt

                          Comment


                            #14
                            Puikios nuotraukos, labai ačiū už pažintinį turą
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              labai puikios foto kur as buvau per tas dienas

                              Comment


                                #16
                                Oho, nuotraukos nuostabios! Jei ne paslaptis su kokiu fotiku darytos?

                                Comment


                                  #17
                                  Abieju fotografijos tiesiog saunios Puiki svente... pasiilgom Kauno...

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė 4,8mt
                                    Oho, nuotraukos nuostabios! Jei ne paslaptis su kokiu fotiku darytos?
                                    Mano darytos su Canon 20D.

                                    S_P
                                    S_P

                                    Meninė fotografija
                                    www.sp-foto.lt

                                    Comment


                                      #19
                                      Tikrai, nuotraukose neblogai perteikta šventės dvasia

                                      Comment


                                        #20
                                        Galu gale turime ir dar nuotrauku is sventes. Aciu. Gerai padirbejai S_P Dabar ir as riteriu kova pamaciau

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment

                                        Working...
                                        X