Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2011.05.20-22. Hanza Kaunas 2011

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61












    Comment


      #62
      Parašė D.P Rodyti pranešimą
      Viskas buvo įdomiai ir t.t. Pats esu ne kartą buvęs panašiose viduramžių šventėse Trakuose ir Kernavėje bei kartą Estijoje, tačiau galiu garantuoti, kad daugumą iš Vilniaus atvažiavusių žiūrovų nuvylė toks sakykim provincialus bajeriukas su vartais - iėjimu specialiai vilniečiams, pro kuriuos matyt nepralįstų net mano šuo Taigi, pats nesu greit įsižeidžiantis, bet tokių buvo ir ne vienas,kuris apsisuko ir išvažiavo ar nuėjo pasižvalgyti po miestą, aplylinkes ar į barą alaus.

      http://www.laikas.lt/lt/info/1240/ha...te-kaune-foto/

      Paskutinė nuotrauka. Geresnio linko kol kas neradau.
      Tas „įėjimas“ jau ne pirmi metai būna :] O įsižeisti ar neįsižeisti, čia jau kiekvieno reikalas

      Comment


        #63
        Parašė Auwris Rodyti pranešimą
        Tas „įėjimas“ jau ne pirmi metai būna :] O įsižeisti ar neįsižeisti, čia jau kiekvieno reikalas
        O kokia jo prasmė gal žinai? nes nei aš, nei kiti žmonės nelabai supranta.
        Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.05.27, 23:39.

        Comment


          #64
          Tai kad nelabai. Neteko ir spaudoje plačiau apie tai skaityti, tiesiog tai plačiai nesureikšminama, labiau galbūt tarp individualių žmonių, kurie nemoka arba nenori priimti lengvo humoro Net patys kauniečiai nevisi tą „skylę“ matė ;D

          Man asmeniškai kažkas tragiško ar panašiai nėra, tik tiek kad privertė nusišypsoti Taip pat būtų, jeigu pavyzdžiui, kad ir Vilniuje prie kokio nors, kad ir Kaziuko mugės įėjimo būtų toks pats variantas su užrašu „Kauniečiams“
          Paskutinis taisė Auwris; 2011.05.27, 23:45.

          Comment


            #65
            Kelios mano foto. Šventė superinė. Jokių Kaziūkų nereikia



            Čikupakas į mane žiūri









            Geros nuotaikos nešėja





            You've got one life! Live it!

            Comment


              #66
              Sveiki, pasidalinsiu ir aš Hanza dienų nuotraukomis, labiau veidai
              1.


              2.


              3.


              4.


              5.
              www.donatas-mazeika.lt

              Comment


                #67
                6.


                7.


                8.


                9.


                10.
                www.donatas-mazeika.lt

                Comment


                  #68
                  11.


                  12.


                  13.


                  14.


                  15.


                  16.


                  Pabaiga
                  Paskutinis taisė Doncikas; 2011.05.28, 11:28.
                  www.donatas-mazeika.lt

                  Comment


                    #69
                    http://verslas.delfi.lt/business/kau....d?id=45983749

                    Po didelio atgarsio užsienyje sulaukusių Kaune praėjusių tarptautinių Hanzos dienų šis Lietuvos miestas pelnė dar vieną svarų įvertinimą.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #70
                      Parašė Auwris Rodyti pranešimą
                      Tai kad nelabai. Neteko ir spaudoje plačiau apie tai skaityti, tiesiog tai plačiai nesureikšminama, labiau galbūt tarp individualių žmonių, kurie nemoka arba nenori priimti lengvo humoro Net patys kauniečiai nevisi tą „skylę“ matė ;D

                      Man asmeniškai kažkas tragiško ar panašiai nėra, tik tiek kad privertė nusišypsoti Taip pat būtų, jeigu pavyzdžiui, kad ir Vilniuje prie kokio nors, kad ir Kaziuko mugės įėjimo būtų toks pats variantas su užrašu „Kauniečiams“
                      Nematau čia jokio humoro. Žemo lygio "bajeris", kažkas panašaus būtų jei Vilniuje per užgavienes kartu su More būtų deginamas Šiaudinis Kaunietis ir grotų Bloodhound Gang "Fire Water Burn"
                      Bet sostinėje to niekada nebus, nes niekas tiesiog nesuprastų tokių provincialių juokelių.
                      http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                      Comment


                        #71
                        Parašė music Rodyti pranešimą
                        Nematau čia jokio humoro. Žemo lygio "bajeris", kažkas panašaus būtų jei Vilniuje per užgavienes kartu su More būtų deginamas Šiaudinis Kaunietis ir grotų Bloodhound Gang "Fire Water Burn"


                        O šiaip čia provincialumo kompleksas Nors man visai juokingas tas humoras, bet labai labai žiaurus. Aš tik dar kartą įsitikinau, kad kauniečiai turi savyje gan nemažai nepakantumo kitiems, jeigu net viešai taip demonstruojama. Kažkaip net nejauku būtų Kaune pasakyti, kad iš Vilniaus esu, įtariu ten nemėgsta vilniečių
                        Paskutinis taisė andyour; 2011.05.28, 18:41.

                        Comment


                          #72
                          Senovinių automobilių paroda https://picasaweb.google.com/retromo...LvjsLnMw4e2aw#
                          Šiaip kelios foto https://picasaweb.google.com/retromo...PGUxYXC2IHOFg#
                          Pagrindinis šventės koncertas, bent man, tai super Atvažiavo viena garsiausių pasaulyje viduramžių muzikos grupė „Corvus corax".

                          Paskutinis taisė gansas; 2011.05.28, 18:22.

                          Comment


                            #73
                            Parašė andyour Rodyti pranešimą
                            <..> Aš tik dar kartą įsitikinau, kad kauniečiai turi savyje gan nemažai nepakantumo kitiems, jeigu net viešai taip demonstruojama. Kažkaip net nejauku būtų Kaune pasakyti, kad iš Vilniaus esu, įtariu ten nemėgsta vilniečių
                            Čia jau faktas, taip nekenčiam, kad kiekvieną naktį sapnuojam košmarus apie Vilnių ir vilniečius.
                            ........................

                            Comment


                              #74
                              Manau, jeigu žmogų yra apsėdusi didybės manija arba jis jaučiasi nepilnaverčiu žmogumi, jis tikrai nemėgs už save nors kiek "pranašesnių". Gal taip reiktų paaiškinti šį kompleksą. Reikia dar suvokti, kad Vilniuje tikrų vilniečių labai mažai, tuo labiau kad pokariu Vilniuje lietuvių gyveno vos keliasdeštimt tūkstančių. Ir apskritai, dažnai Lietuvoje jaučiasi, kad kiekvienas miestas tarsi atskira valtybė bei nusiteikusi priešiškai.

                              Comment


                                #75
                                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                Manau, jeigu žmogų yra apsėdusi didybės manija arba jis jaučiasi nepilnaverčiu žmogumi, jis tikrai nemėgs už save nors kiek "pranašesnių". Gal taip reiktų paaiškinti šį kompleksą. Reikia dar suvokti, kad Vilniuje tikrų vilniečių labai mažai, tuo labiau kad pokariu Vilniuje lietuvių gyveno vos keliasdeštimt tūkstančių. Ir apskritai, dažnai Lietuvoje jaučiasi, kad kiekvienas miestas tarsi atskira valtybė bei nusiteikusi priešiškai.
                                Jei manai, kad tokių žmonių dauguma, tai labai klysti..

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė music Rodyti pranešimą
                                  Nematau čia jokio humoro. Žemo lygio "bajeris", kažkas panašaus būtų jei Vilniuje per užgavienes kartu su More būtų deginamas Šiaudinis Kaunietis ir grotų Bloodhound Gang "Fire Water Burn"
                                  Bet sostinėje to niekada nebus, nes niekas tiesiog nesuprastų tokių provincialių juokelių.
                                  kad nebuvo šiemet jokių spec. vartelių.
                                  ta vilniečių nepasitenkinimą sukėlusi foto iš ankstesnių švenčių, berods pernykštės 2010
                                  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                  Comment


                                    #77
                                    užmirškit tuos vartelius, niekas nieko nenorėjo įžeisti, metas nusimesti stereotipų naštą nuo pečių nuotraukos, nors ir gražios, nu bet niekaip niekaip neperteikia tos fantastiškos atmosferos, kuri visas tas dienas tvyrojo mieste

                                    Comment


                                      #78
                                      šeštadienį (05 28) buvau druskininkų "kurorto dienose". per visas muges migruojantys prekeiviai, kaip vienas, su didele nostalgija atsiliepia apie hanzos dienas šnekėdami tarpusavyje
                                      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                      Comment


                                        #79
                                        labai viliuosi, kad kitąmet bent pusę to pavyks pasiekti, kiek šiemet, reikia tik nebijoti investuoti ir darbo įdėti

                                        Comment


                                          #80
                                          Na tikrai suintrigavo tie jūsų komentarai, jau beveik gailiuos, kad nebuvau, smalsu, gi kas ten tokio ypatingo vyko?

                                          Šiaip iš kol kas pateiktų nuotraukų neatrodo, kad būtų kažkas ypatingesnio nei bet kuri didesnė tokio formato šventė- ar tai būtų Jūros šventė, GMD, ar Kaziukas, Muziejų Naktis, kuri nors Trakų šventė ar Vyšnių festivalis. Taip, žmonių gal ir buvo daug, nes ir miestas nemažas, bet kuom jau čia geriausias Nepriklausomybės laikotarpio renginys, juk ir kituose didžiuosiuose renginiuose žmonių ir renginių būna labai gausu?
                                          Laukiam daugiau skaitmeninių vaizdų ir iš įvairesnių vietų
                                          http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                          Comment

                                          Working...
                                          X