Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2011.05.20-22. Hanza Kaunas 2011

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė D.P Rodyti pranešimą
    Kas dėl stereotipų, po preitų metų buvimo HD, buvau nusprendęs daugiau nevažiuoti ten. Ir matyt dauguma ten buvusių vilniškių
    Tiesa, tąkart vyko ne tarptautines dienos. Apie jas sužinojau irgi iš forumo, ypač kad organizuojamas "masinis renginys".
    Plačiau galima gal sužinot kuo nusivylėte?
    Aš pats praeitas metais nedalyvavau jame.

    Comment


      #22
      nors pats nebuvau pernai, bet galiu garantuoti, kad esmė paprasta - visai kiti masteliai nei šiemet, nes lyginant su šiemetine ir Kaziuko mugė - tik vietinis jomarkėlis

      Comment


        #23
        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Plačiau galima gal sužinot kuo nusivylėte?
        Aš pats praeitas metais nedalyvavau jame.
        Viskas buvo įdomiai ir t.t. Pats esu ne kartą buvęs panašiose viduramžių šventėse Trakuose ir Kernavėje bei kartą Estijoje, tačiau galiu garantuoti, kad daugumą iš Vilniaus atvažiavusių žiūrovų nuvylė toks sakykim provincialus bajeriukas su vartais - iėjimu specialiai vilniečiams, pro kuriuos matyt nepralįstų net mano šuo Taigi, pats nesu greit įsižeidžiantis, bet tokių buvo ir ne vienas,kuris apsisuko ir išvažiavo ar nuėjo pasižvalgyti po miestą, aplylinkes ar į barą alaus.

        http://www.laikas.lt/lt/info/1240/ha...te-kaune-foto/

        Paskutinė nuotrauka. Geresnio linko kol kas neradau.

        Comment


          #24
          Pernai buvo prie Amfiteatro centruota mugė, o šio savaitgalio šventė buvo išsikerojusi po pusę miesto. Beje, kaip žmogus, Hanzos dienose pabuvęs tik vieną vakarą, galiu pasakyti, jog miestas, palyginti su įprastu šiltu savaitgaliu buvo visiškai vaiduokliškas, o Hanzoje buvo velniškas kiekis žmonių. Visgi nėra kauniečiai jau tokie sėslūs, kas irgi labai džiugina.

          P.S. aš asmeniškai analogiškoje šventėje Vilniuje pro "kauniečių" vartelius ne tik praeičiau, bet ir padaryčiau su tai dideliu pasidžiavimu. Aukščiau nosis, vilniečiai .

          Comment


            #25
            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
            Nu blin, ar aš aklas ar žioplas, bet nu nepastebėjau, nekrito ir neužkabino niekur. Nei lauke, nei per tv, nei internete. Aš, aišku, žinojau kas ir kada ten vyks, bet tik šio forumo dėka.
            Lyginu, pvz., su jūros švente. Kažkaip kasmet visada žinau kada vyks ir kas ten bus, nors specialiai nesidomiu, niekad nesu buvęs, giminių, draugų ar šiaip ryšių Klaipėdoj neturiu, tad visa informacija mane pasiekia tik iš viešųjų priemonių.
            Kolega minėjo, kad buvo "pavyzdinė" reklama Nors ir gražus ornamentai ant tų plakatų buvo, bet patys plakatai buvo blankoki ir į akis nekrentantys, tad jei viešojo transporto nenaudoji ir netenka stotelėj laukti autobuso arba šiaip ko nors laukti prie kokio stendo reklaminio, tai ir nenuostabu, kad nežinojai Bet šiaip jų tikrai daug buvo...
            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

            Comment


              #26
              Parašė Taut. Rodyti pranešimą
              Mačiau reklaminį stendą "Hanzos Dienų" Vokiečių gatvėje, tai tikrai "pavyzdinis" reklamos egzempliorius - per visą stendo ūgį šventės logotipas ir data užrašyta po apačia. Nei suprasi kas reklamuojama, nežinodamas pačios šventės, nei kur ji vyks.
              Pritariu. Reklamos nebuvo, švelniai tariant, per daug.
              Beje, ar šventinių dienų metu veikė Aleksoto funikulierius?
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                #27
                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                Ok, klausimas tada. Kur organizatoriai "pramazino", kad pvz. toks aš, Vilniuje gyvenantis panevėžietis, TIK iš šio forumo apskritai žinau, kad tokia šventė vyksta Kaune, daugiau niekur nei pusės žodžio negirdėjau. Ar čia specialiai Vilniaus publika ignoruojama?
                Panevėžyje sakė nemažai lauko stendų reklamų (Klaipėdoje irgi jų mačiau nemažai). Net su pažįstamais, kurie rinkosi tarp savaitgalio Kaune ir Vilniuje, pasirinko dėl Hansa dienų - Kauną žinojo, būtent dėl reklamos Panevėžyje!!!

                Ne kiekvienam skrajutę į renginį atsiųsti. Čia kaip sakė viena močiutė Maximoje: Kodėl tik dabar sužinau apie akcijas sūriams? Kodėl niekas nepranešė?

                Net Delfi info galėjai rasti. O kaltinti visus galima apie info sklaidą, bet šiuo atveju nereiškia, jog apie renginį turi būti atsiųsta reklama prie kiekvieno buto durų Lietuvoje.
                Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                Dordrechtas/Haarlemas
                Nesebaras/Plovdivas
                Kiolnas

                Comment


                  #28
                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Pritariu. Reklamos nebuvo, švelniai tariant, per daug.
                  Beje, ar šventinių dienų metu veikė Aleksoto funikulierius?
                  Deja, ne, kad tik čempionatui suremontuotų.

                  Comment


                    #29
                    as ir galiu pasakyt kad geresnes sventes dar nemaciau kaune tiek zmoniu toks organizavijas super )) daugiau tokiu svenciu

                    Comment


                      #30
                      Čia visiems pasipiktinusiems info sklaida tikriausiai, turėjo pro akis miestai.net bent 7 kartus prabėgti įkirus baneris; delfi.lt ar lrytas.lt ar balsas.lt pagrindiniam puslapyje mirguliuoti "Hansa Kaunas International" ir t.t.

                      Jei aš mačiau Klaipėdoje tarptautinėje konfoje vykstančioje plakatus, ir klaipėdiečiai žinojo toje konferencijoje žinojo apie šias dienas - nesuprantu pasipiktinusių tada intereso. Tikrai (nors pačiam neteko sudalyvauti renginyje). Atrodo iš serijos pasipiktinusių argumentai: "aš vienas išskirtinis esu", "praneškite asmeniškai sms apie tai" ir etc... Pffff.....
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        #31
                        Nu niekas ir neprašo asmeniško kvietimo, daviau netgi pavyzdį elementarų su jūros švente.
                        Kitas dalykas - apskritai trūksta informacijos (arba ji tiesiog kažkur paslėpta ir neviešinama) kas tos Hanzos dienos, kodėl jos vyksta Kaune o ne kituose miestuose, kada vyksta, kiek laiko trunka, galų gale, kas ta hanza apskritai ir kodėl reikia kažką čia švęst? Gal nuo to reikėtų pradėt, papasakoti istoriją, kurti tradiciją..

                        Comment


                          #32
                          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                          Čia visiems pasipiktinusiems info sklaida tikriausiai, turėjo pro akis miestai.net bent 7 kartus prabėgti įkirus baneris; delfi.lt ar lrytas.lt ar balsas.lt pagrindiniam puslapyje mirguliuoti "Hansa Kaunas International" ir t.t.

                          Jei aš mačiau Klaipėdoje tarptautinėje konfoje vykstančioje plakatus, ir klaipėdiečiai žinojo toje konferencijoje žinojo apie šias dienas - nesuprantu pasipiktinusių tada intereso. Tikrai (nors pačiam neteko sudalyvauti renginyje). Atrodo iš serijos pasipiktinusių argumentai: "aš vienas išskirtinis esu", "praneškite asmeniškai sms apie tai" ir etc... Pffff.....
                          Tau gali atrodyti kas nori, bet jau trys žmonės pritarė, kad Vilniuje reklamos nebuvo per daugiausia. Reiškiasi, kad problema vis dėlto šiokia tokia yra Nenagrinėsi dabar visos populiacijos ir pns.
                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                          Comment


                            #33
                            Parašė D.P Rodyti pranešimą
                            Viskas buvo įdomiai ir t.t. Pats esu ne kartą buvęs panašiose viduramžių šventėse Trakuose ir Kernavėje bei kartą Estijoje, tačiau galiu garantuoti, kad daugumą iš Vilniaus atvažiavusių žiūrovų nuvylė toks sakykim provincialus bajeriukas su vartais - iėjimu specialiai vilniečiams, pro kuriuos matyt nepralįstų net mano šuo Taigi, pats nesu greit įsižeidžiantis, bet tokių buvo ir ne vienas,kuris apsisuko ir išvažiavo ar nuėjo pasižvalgyti po miestą, aplylinkes ar į barą alaus.

                            http://www.laikas.lt/lt/info/1240/ha...te-kaune-foto/

                            Paskutinė nuotrauka. Geresnio linko kol kas neradau.
                            Na tikrai, kad gėda.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                              Nu niekas ir neprašo asmeniško kvietimo, daviau netgi pavyzdį elementarų su jūros švente.
                              Kitas dalykas - apskritai trūksta informacijos (arba ji tiesiog kažkur paslėpta ir neviešinama) kas tos Hanzos dienos, kodėl jos vyksta Kaune o ne kituose miestuose, kada vyksta, kiek laiko trunka, galų gale, kas ta hanza apskritai ir kodėl reikia kažką čia švęst? Gal nuo to reikėtų pradėt, papasakoti istoriją, kurti tradiciją..
                              Man atrodo šventė sulaukė pakankamai žmonių, o tai byloja tik viena - kad žmonės žinojo apie šį renginį. Todėl gal neieškokim problemų, kur jų nėra.

                              Man šventė labai patiko, džiaugiuosi grįžęs į gimtą miestą keliom dienom. Manau visi pamatė, kokį potencialą turi Kaunas ir kiek paprastai jo neišnaudojame.

                              Vienas vienintelis dalykas, kuris man užkliuvo, bet kurio organizatoriai, žinoma, negalėjo pakeisti, buvo tie šlykštūs pacanukai (ir ne tik) su alaus buteliais rankose ir garsiai laidomais rusiškais keiksmažodžiais. Iš kur tų tokių žmonių daug??? Baisu net.
                              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                              Comment


                                #35
                                Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                Čia visiems pasipiktinusiems info sklaida tikriausiai, turėjo pro akis miestai.net bent 7 kartus prabėgti įkirus baneris; delfi.lt ar lrytas.lt ar balsas.lt pagrindiniam puslapyje mirguliuoti "Hansa Kaunas International" ir t.t.

                                Jei aš mačiau Klaipėdoje tarptautinėje konfoje vykstančioje plakatus, ir klaipėdiečiai žinojo toje konferencijoje žinojo apie šias dienas - nesuprantu pasipiktinusių tada intereso. Tikrai (nors pačiam neteko sudalyvauti renginyje). Atrodo iš serijos pasipiktinusių argumentai: "aš vienas išskirtinis esu", "praneškite asmeniškai sms apie tai" ir etc... Pffff.....
                                Kadangi jau juose esu buvęs ir žinojau, kad jos kasmetinės (deje, konkrečios datos nežinojau, tik tai kad bus pavasario gale...), tačiau Vilniuje irgi nemačiau plakatų, o jei jie buvo, nepataraukė mano dėmesio. Kai tų stendų, plakatų yra tiek daug, kreipi dėmsį į "patraukliausią". Net ir stotelėse nemačiau jokios info. Per TV reklamavo, ta pamenu, bet neužsifiksavo data. Delfi banerių buvo, tačiau ne visi mėgsta banerius. ar pritariu Valiuko nuomonei. Jei ta tarptautinis renginys, reikėjo pradeti nuo pat pradžių reklamuoti, pasakoti, kaip sakė Valiukas, kurti tradiciją, pristatyti programą, youtubej klipus kurti (pvz Sabas kviečia Lt gyventojus į Kauna, į hanza dienas ar kažkas panšaus) ar kažką panašaus. Kaip tik 4dienį su kursiokais kauniečiais šnekėjau, net jie nieko man neužsiminė apie tai, kad tuoj bus hanza dienos, nors mes tokia info dalijames...

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                  Nu niekas ir neprašo asmeniško kvietimo, daviau netgi pavyzdį elementarų su jūros švente.
                                  Kitas dalykas - apskritai trūksta informacijos (arba ji tiesiog kažkur paslėpta ir neviešinama) kas tos Hanzos dienos, kodėl jos vyksta Kaune o ne kituose miestuose, kada vyksta, kiek laiko trunka, galų gale, kas ta hanza apskritai ir kodėl reikia kažką čia švęst? Gal nuo to reikėtų pradėt, papasakoti istoriją, kurti tradiciją..
                                  Na gal taip. Reikia kurti tradiciją, gal ir reikia didesnio promo. Nors šventė gyvuoja apie 5 metus. Bet lyginti su Jūros švente, kuri gyvuoja n-metų ir kiek man žinoma, švenčiama buvo dar net sovietmetyje - nežinau ar apskritai adekvatu. Čia tas pats, kas tikėtis jog iškabinti plakatą, jog Jūros šventę šį kart švęsim Molėtuose tokiomis dienomis - ir visi puls į Molėtus Būtent Klaipėda ir asocijuojasi su šia švente.


                                  Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                  Tau gali atrodyti kas nori, bet jau trys žmonės pritarė, kad Vilniuje reklamos nebuvo per daugiausia. Reiškiasi, kad problema vis dėlto šiokia tokia yra Nenagrinėsi dabar visos populiacijos ir pns.
                                  Na bet ir nenusiųsi likusiai populiacijai atskiro pakvietimo, ar ne O aš iš savo patirties apie 4 klaipėdiečius ar 2 paneviežiečius tik ir supratau, jog reklama jiems patraukė akį; bet būtent nelikusiems vilniečiams. O tai keista ...
                                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                  Dordrechtas/Haarlemas
                                  Nesebaras/Plovdivas
                                  Kiolnas

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Na tikrai, kad gėda.
                                    Gėda negėda, nežinau. gal tai studentiškas "šposas" ar bandymas įgelti, bet mano galva tokiom dienom Kaunas galėjo laisvai numelžti vilniečių pinigines, kas į naudą Kaunui. Pats važiavau su tėvais, nes pasj uos buvo atvykę giminaičiai, kurie Lietuvoje lankosi 2-3kartaus per metus, kaip tik pamanėm, kad ir taip Vilnių, Trakus, Kuršių Neriją pažįsta, kone mintinai žino, tai pasirinkom HD. Viskas buvo ok, seniai buvau Kaune, tad įdomu buvo. tik teko matyti įsižeidusius mano miesto gyventojus, ypač jaunesnės kartos Galima priimti kaip prikolą, bet...Kaip buvo berods trys varteliai("svečiams", "kauniečiams" ir tas mini įėjimas "vilniečiams"), kai kurie susidarė neigiamą nuomonę. Visa kelią teko klausytis tėvo komentarų

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      čia gal buvo su mintim - ai vis tiek vilniečiai nevažiuos... o jeigu rimtai, tai minusas organizatoriams tada, nes šventė puiki, o dalis potencialių lankytojų nieko apie ją nežinojo

                                      edit: visgi matau, kad žinojo
                                      Kad nelabai ir yra ko pas jus važiuot. Trakuose kas vasarą vis kas nors vyksta, prieš kelias savaites buvo Gatvės muzikos diena, o kovą- Kaziuko mugė, kurią vienas miestas bandė pasivogt (losers ), o po mėnesiuko, žiū, ir Tebūnie naktis
                                      http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė music Rodyti pranešimą
                                        Kad nelabai ir yra ko pas jus važiuot. Trakuose kas vasarą vis kas nors vyksta, prieš kelias savaites buvo Gatvės muzikos diena, o kovą- Kaziuko mugė, kurią vienas miestas bandė pasivogt (losers ), o po mėnesiuko, žiū, ir Tebūnie naktis
                                        Ir tai žmogus rašo temoje Hansa Kaunas. Kam tai rašyti? Papildomos ugnies tikiesi vėl įplieksti? Koks to tikslas, funkcija? Na jei tau visi kauniečiai asocijuojasi su kažkokiais vagimis ir besivelkančiais uodeguoje kultūroje, tebūnie! Kartu nematau, jog Kaunas kažkoks kultūros židinys ant Lietuvos žemelės, bet kai provokuojam ir troliu apsimetam... Svarbu pono ego patenkintas.
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė music Rodyti pranešimą
                                          Kad nelabai ir yra ko pas jus važiuot. Trakuose kas vasarą vis kas nors vyksta, prieš kelias savaites buvo Gatvės muzikos diena, o kovą- Kaziuko mugė, kurią vienas miestas bandė pasivogt (losers ), o po mėnesiuko, žiū, ir Tebūnie naktis
                                          Sakyčiau pagailėjo Vilniuje reklamos (galėjo pajungti kauniečius studentus-savanorius,kad gatvėse papsakotų miestiečiams , na kažko panašaus), nors Vilniuje daugiau žmonų, kurie galbūt bus ištroškę kažko naujo(ypač kai renginiu pas mus nestinga). Bet gerai, kad paminėjai Trakus. Be Trakų, dar Kernavėje vyksta viduramžių šventė. Galėjo susidaryti įspūdis,kad bus "kažkas panašaus" ir "ai, jau ta mačiau". Juolab Trakai labai lankytini vilniečių. Tad tokio HD išskirtinumo nuo panašių švenčių Trakuose/Kernavėje, gerai pamąsčius, matyt ir trūko.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X