Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaurės Europos aktualijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Žodžiu didžiausia problema yra vaikų grobikai Norvegijoje. O Lietuvoje žudomi vaikai palauks.
    Tu diskutuoji ne toje temoje, šita vadinasi jei nepastebėjai Šiaurės Europos aktualijos

    , sukurk tiksliai problemą atspindinčią temą. Nebūk Udriumi, kuris varo ant Vilniaus visose temose.
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

    Comment


      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
      Tu diskutuoji ne toje temoje, šita vadinasi jei nepastebėjai Šiaurės Europos aktualijos

      , sukurk tiksliai problemą atspindinčią temą. Nebūk Udriumi, kuris varo ant Vilniaus visose temose.
      Puikiai suprantu. Tiesiog atrodo juokingai, kai neandartalai, žudantys savo vaikus, moko norvegus, kaip tvarkytis su savo vaikų teisių apsaugos organizacijomis.

      Comment


        Aš nemanau, kad Barnevernet veikia idealiai, ar kad tai organizacija virš kritikos. Anaiptol. O bet tačiau, iš vienos pusės, šiek tiek komiška, kai lietuviai kritikuoja Norvegijos vaikų apsaugą.
        Iš kitos pusės, smagu pasijuokti iš konspiracininkų durnių, kliedinčių apie grobiamus, ir pardavinėjamus vaikus.
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Lietuvoj tai vaikus ne gimdo, o daro

          Comment


            Tai kad pagimdyti, aišku, kad iš pradžiu reikia padaryti.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Situacija tokia - Barnevernet tikrai apsaugo daug vaikų, bet būna ir situacijų, kai vaiko atėmimas būna bereikalingas, perteklinis. Pagal John tai nieko tokio (t.y. maža ar mažesnė blogybė, neišvengiamumas, shit happens?). O aš manau, kad galėtų būti geriau, t.y. nebūtų neteisingai atimtų vaikų, nebūtų shit happens. Gal ir naivus noras.

              Comment


                Tai ir daro Kalashnikavo principu provincijoje

                Comment


                  Dar konspiracinių sąmokslų

                  Barnevernet – It’s all about the Money

                  Seven private investors have earned 57 million euros from CPS barnevernet services (2014 report in Aftenposten).
                  https://armoniamagazineusa.com/2016/...out-the-money/

                  Nėra sudėtinga išmąstyti, kad tie abejotini, skubūs ir mažai pagrįsti vaikų paėmimai yra susiję su pinigais, o ne su vaikų gerove.
                  Galima pažiūrėti ir iš kitos pusės. Jei Norvegija turi tokią griežtą vaikų apsaugos sistemą, tai turbūt norvegai linkę mėtyti vaikus į baseinus/šulinius panašiai kaip lietuviai? Nes apie kitų Europos šalių vaikų apsaugos tarnybas kažkaip nesigirdi, vis Norvegija ir Norvegija.
                  Paskutinis taisė senasnamas; 2017.10.15, 17:53.

                  Comment


                    Nereikėtų absoliutinti, tikrai ne visi skubūs vaikų paėmimai yra susiję su pinigais, o ne su vaikų gerove. Bet nereikia ir kito kraštutinumo, drausti apie tai iš viso diskutuoti.

                    Comment


                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Situacija tokia - Barnevernet tikrai apsaugo daug vaikų, bet būna ir situacijų, kai vaiko atėmimas būna bereikalingas, perteklinis. Pagal John tai nieko tokio (t.y. maža ar mažesnė blogybė, neišvengiamumas, shit happens?). O aš manau, kad galėtų būti geriau, t.y. nebūtų neteisingai atimtų vaikų, nebūtų shit happens. Gal ir naivus noras.
                      Na taip, collateral damage. Būna, ir policininkai nekaltą nušauna. Bet kurios organizacijos veiklą galima optimizuoti.
                      Bet jei man leistų pasirinkti, keisčiau lietuvišką VTAT ir norvegišką Barnevernet nesuabejojęs.
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Nereikėtų absoliutinti, tikrai ne visi skubūs vaikų paėmimai yra susiję su pinigais, o ne su vaikų gerove. Bet nereikia ir kito kraštutinumo, drausti apie tai iš viso diskutuoti.
                        Jonui atrodo, kad diskutuoti draudžiama. Tik jis iš savo stiklo bokšto anglijoje gali išvadinti drįstančius diskutuoti degradais, kurie skandina šuliniuose vaikus.
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                        Comment


                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                          Dar konspiracinių sąmokslų

                          Barnevernet – It’s all about the Money

                          Seven private investors have earned 57 million euros from CPS barnevernet services (2014 report in Aftenposten).
                          https://armoniamagazineusa.com/2016/...out-the-money/

                          Nėra sudėtinga išmąstyti, kad tie abejotini, skubūs ir mažai pagrįsti vaikų paėmimai yra susiję su pinigais, o ne su vaikų gerove.
                          Galima pažiūrėti ir iš kitos pusės. Jei Norvegija turi tokią griežtą vaikų apsaugos sistemą, tai turbūt norvegai linkę mėtyti vaikus į baseinus/šulinius panašiai kaip lietuviai? Nes apie kitų Europos šalių vaikų apsaugos tarnybas kažkaip nesigirdi, vis Norvegija ir Norvegija.
                          Na taip, Barnevernet moka privačioms kompanijoms už suteiktas paslaugas. Keista, kad moka pinigais, o ne vaikais.

                          Čia panašiai kaip sakytum, kadangi policininkai pila kurą privačių kompanijų degalinėse, tai kas galėtų paneigti, kad privačių degalinių savininkams naudinga kuo daugiau nusikaltimų, daugiau darbo policininkams, ir tuo pačiu daugiau suvartoto kuro ir pelno.
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Čia panašiai kaip sakytum, kadangi policininkai pila kurą privačių kompanijų degalinėse, tai kas galėtų paneigti, kad privačių degalinių savininkams naudinga kuo daugiau nusikaltimų, daugiau darbo policininkams, ir tuo pačiu daugiau suvartoto kuro ir pelno.
                            Bus prisigalvota visokių mažai ką bendra su realybe turinčių schemų, siekiant ir toliau ignoruoti akis badantį faktą, kad Norvegija už vaikų priežiūrą moka per daug (arba yra spragų įstaymuose) ir todėl privilioja tuos, kuriems pelnas rūpi labiau nei vaikai. Ir apie tai rašo ne tik lietuviai, bet ir kitos šalys bei patys norvegai. Vien tai, kiek apie Barnevernet yra neigiamos informacijos, iškeltų bylų, jau rodo, kad ten kažkas blogai, nes apie jokios kitos šalies analogišką tarnybą nėra tiek rašoma ir kalbama. Nu bet sankauskui atrodo, kad ten viskas gerai, tik visi kuria sąmokslus iš neturėjimo ką veikti ir pavydo turtingai Norvegijai. Lietuviai vaikus augina ir D. Britanijoje, ir Švedijoje, ir Vokietijoje, ir JAV, bet kažkaip nesigirdi skundų dėl tų šalių vaikų apsaugos tarnybų. Turbūt tose šalyse vaikai visai neginami ir už jų mėtymą į šulinius niekas nebaudžia?
                            Paskutinis taisė senasnamas; 2017.10.15, 18:46.

                            Comment


                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Jonui atrodo, kad diskutuoti draudžiama. Tik jis iš savo stiklo bokšto anglijoje gali išvadinti drįstančius diskutuoti degradais, kurie skandina šuliniuose vaikus.
                              Mane baugina sąlyginai jaunų ir išsilavinusių žmonių pasiryžimas bet kokia kaina ginti supuvusią ir ydingą sistemą vietoj problemų identifikavimo ir viešinimo. Aš nesu iki galo tikras, bet man kartais atrodo, kad nemažai tokių žmonių tiesiog nesuvokia, kokia prasta situacija yra Lietuvoje kai kuriose srityse. Vaikų apsauga viena tų sričių. Tokiame kontekste Norvegijos Barnevernet problemų nagrinėjimas atrodo visiškai out of place. Dramblys mūsų kambaryje aršiai mojuoja straubliu daužydamas viską aplinkui, o jūs diskutuojate apie tai, kokios spalvos turėtų būti kaimyno vonios kambario plytelės.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Mane baugina sąlyginai jaunų ir išsilavinusių žmonių pasiryžimas bet kokia kaina ginti supuvusią ir ydingą sistemą vietoj problemų identifikavimo ir viešinimo. Aš nesu iki galo tikras, bet man kartais atrodo, kad nemažai tokių žmonių tiesiog nesuvokia, kokia prasta situacija yra Lietuvoje kai kuriose srityse. Vaikų apsauga viena tų sričių. Tokiame kontekste Norvegijos Barnevernet problemų nagrinėjimas atrodo visiškai out of place. Dramblys mūsų kambaryje aršiai mojuoja straubliu daužydamas viską aplinkui, o jūs diskutuojate apie tai, kokios spalvos turėtų būti kaimyno vonios kambario plytelės.
                                Problemos šaknys ne vaikų apsaugoje. Šaknys sunaikintoje švietimo sistemoje dėl ko pilna visiškų degradų. Šaknys tame, kad tie degradai gali išgyventi iš pašalpų. Degradai savo ruožtu augina naujus degradus kurie nežino kas tai darbas o puikiai žino kas tai pašalpos.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą

                                  Mane baugina sąlyginai jaunų ir išsilavinusių žmonių pasiryžimas bet kokia kaina ginti supuvusią ir ydingą sistemą vietoj problemų identifikavimo ir viešinimo. Aš nesu iki galo tikras, bet man kartais atrodo, kad nemažai tokių žmonių tiesiog nesuvokia, kokia prasta situacija yra Lietuvoje kai kuriose srityse. Vaikų apsauga viena tų sričių. Tokiame kontekste Norvegijos Barnevernet problemų nagrinėjimas atrodo visiškai out of place. Dramblys mūsų kambaryje aršiai mojuoja straubliu daužydamas viską aplinkui, o jūs diskutuojate apie tai, kokios spalvos turėtų būti kaimyno vonios kambario plytelės.
                                  Kad čia tema "Šiaurės Europos aktualijos", tai ir diskutuojame apie tai. Apie Lietuvos vaikų apsaugą turbūt labiau tiktų diskutuoti kitur. Beje, aš niekur čia nemačiau "pasiryžimo bet kokia kaina ginti supuvusią ir ydingą sistemą vietoj problemų identifikavimo ir viešinimo". Kur čia kažkas kažką gynė?

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                    Na taip, collateral damage. Būna, ir policininkai nekaltą nušauna.
                                    Taip, bet tada paprastai būna ilgai trunkantys tyrimai, daromos išvados, kad taip ateity neatsitiktų. Ir nebūna to taip dažnai, kaip pakankamai dažnai išlenda kažkas apie Barnevernet.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą

                                      Mane baugina sąlyginai jaunų ir išsilavinusių žmonių pasiryžimas bet kokia kaina ginti supuvusią ir ydingą sistemą vietoj problemų identifikavimo ir viešinimo. Aš nesu iki galo tikras, bet man kartais atrodo, kad nemažai tokių žmonių tiesiog nesuvokia, kokia prasta situacija yra Lietuvoje kai kuriose srityse. Vaikų apsauga viena tų sričių. Tokiame kontekste Norvegijos Barnevernet problemų nagrinėjimas atrodo visiškai out of place. Dramblys mūsų kambaryje aršiai mojuoja straubliu daužydamas viską aplinkui, o jūs diskutuojate apie tai, kokios spalvos turėtų būti kaimyno vonios kambario plytelės.
                                      Nesu nei jaunas, nei ginu Lietuvos situaciją. Ir jei noriu, galiu pareikšti kokį komentarą apie sistemą, kuri daug nesigilindama atima 2 metų vaiką dėl vienkartinio įvykio. Kuri kažkodėl galvoja, kad vaikų atėmimas ir mėtymas kas 9 mėn. į kitą šeimą, tame tarpe su kriminaline praeitimi yra žymiai geriau, nei subalansuota pagalba esamai šeimai. Ir organizacija, kuri nėra atskaitinga praktiškai niekam gali lengva ranka atimti net iš trumpam atvykusių, kurie negyvena ir neplanuoja gyventi Norvegijoje.
                                      p.s. dėl Lietuvos. Aš neneigiu Lietuvos statistikos ir neginu degradų, kurie manau tikrai net nemoka naudotis internetu. Prašome kurti naują temą ir imtis aktyvių veiksmų bei viešinti bet kokius blogus gyventojų ar valdininkų veiksmus. Dar kartą pasikartosiu, nereikia suplakti visko krūvon.
                                      p.p.s. Jei man neįdomu forkinti trūlikus ar autobusus, tai aš nelendu į atitinkamą temą ir neaiškinu, kad baikite užsiiminėti niekais, tik degradai forkina senus trūlikus, o užsiimkite geriau šių trūlikų plovimu po to kai degradas privėme.
                                      p.p.p.s. atsip... Jonai su diskutuojančių prilyginimu debilams jei iki šiol nesupratai.
                                      Paskutinis taisė Arunasx; 2017.10.15, 19:40.
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                      Comment


                                        Mane baugina sąlyginai jaunų ir išsilavinusių žmonių pasiryžimas bet kokia kaina ginti supuvusią ir ydingą sistemą vietoj problemų identifikavimo ir viešinimo. Aš nesu iki galo tikras, bet man kartais atrodo, kad nemažai tokių žmonių tiesiog nesuvokia, kokia prasta situacija yra Lietuvoje kai kuriose srityse. Vaikų apsauga viena tų sričių. Tokiame kontekste Norvegijos Barnevernet problemų nagrinėjimas atrodo visiškai out of place. Dramblys mūsų kambaryje aršiai mojuoja straubliu daužydamas viską aplinkui, o jūs diskutuojate apie tai, kokios spalvos turėtų būti kaimyno vonios kambario plytelės.
                                        Mane tai baugina, kai šokinėjama nuo vieno kraštutinumo prie kito nepasigilinus į temą ir vadovaujantis "bendromis žiniomis", kad Norvegija gerai gyvena, vadinasi reikia aklai ją kopijuoti. Lietuvoje pakanka tų įstatymų ir įgaliojimų, nepakanka įstatymų laikymosi ir tarnautojų pareigingumo. Ir dar įdomus mąstymas, kai Barnevernet kritikavimas automatiškai suvokiamas kaip Lietuvos vaikų apsaugos tarnybų aukštinimas. Niekas jų neaukština.
                                        Kodėl Lietuvai kopijuoti būtent Norvegijos modelį, apie kurį daug neigiamos informacijos? Kitos Europos šalys ne pavyzdys ir nieko nenumano apie vaikų apsaugą?

                                        Comment


                                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                          Dar konspiracinių sąmokslų

                                          Barnevernet – It’s all about the Money

                                          Seven private investors have earned 57 million euros from CPS barnevernet services (2014 report in Aftenposten).
                                          https://armoniamagazineusa.com/2016/...out-the-money/

                                          Nėra sudėtinga išmąstyti, kad tie abejotini, skubūs ir mažai pagrįsti vaikų paėmimai yra susiję su pinigais, o ne su vaikų gerove.
                                          Galima pažiūrėti ir iš kitos pusės. Jei Norvegija turi tokią griežtą vaikų apsaugos sistemą, tai turbūt norvegai linkę mėtyti vaikus į baseinus/šulinius panašiai kaip lietuviai? Nes apie kitų Europos šalių vaikų apsaugos tarnybas kažkaip nesigirdi, vis Norvegija ir Norvegija.
                                          nemaciau nei vieno fakto, kazkoks paranojinis straipsnis su is oro istrauktais skaiciais.
                                          Studentas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X