Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prostitucijos verslo legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
    Novotel?
    Na aš ne novotel'yje dirbau
    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

    Comment


      Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
      Apsauginis tik numerius telefono turi, jokio biznio nevaro. Aišku nuo iškvietimo bonusas buna Ir čia šiaip 4 žvaigždučių viešbutis Vilniaus centre Ir kiek žinau daugumoje tokia sistema veikia
      Tai, kad tai vyksta, žino visi ir seniai. Svarbiausia, kaip tai vyksta.

      Vėlgi, neįsivaizduoju, kaip save gerbiantis žmogus (juo labiau, išgalintis tokiuose viešbučiuose apsistoti) gali naudotis tokiomis paslaugomis. Sprendžiant iš aprašymų, pateiktų specializuotuose Interneto šaltiniuose (kalba ėjo apie Radisson SAS viešbutį, jei gerai pamenu), tai turėtų atrodyti baisiau, nei mirtis. Kitaip tariant, Vilniuje/Lietuvoje šios srities pramogų pasiūla yra siaubingo lygio arba nežmoniškai overpricinta.

      Priežastys, mano manymu, yra šios:
      - įstatymų draudimai (= visko sukišimas į pogrindį ir kriminalinį pasaulį)
      - visuomenės konservatyvumas ir dogmatizavimas (= tuo užsiimantys žmonės tampa kone raupsuotaisiais).

      Comment


        Vyrai, darysim meet'ą - eisim "paviešbučiauti". Recoiler'is supažindins su sistema

        P.S. John'ai, pradėk taupyti pinigus

        Comment


          Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
          Vyrai, darysim meet'ą - eisim "paviešbučiauti". Recoiler'is supažindins su sistema

          P.S. John'ai, pradėk taupyti pinigus
          Nedidelis socialinis tyrimas, just for fun?

          Comment


            Žinoma, viskas tik for fun

            Comment


              Gal kas turi idėjų dėl metodikos? Šiaip sau pasivaikščiojimas gali ir neduoti rezultatų. Nebent kas nors turi daugiau informacijos ir kontaktų.

              Kartą teko daryti tokį labai mėgėjišką "tyrimą". Rezultatai, kaip ir buvo galima tikėtis, buvo visiškai nuviliantys.
              Paskutinis taisė John; 2010.04.03, 23:48.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                O kaip tu pats manai?
                John'ai, Londone, Soho yra vieta kur reiketu pirmiausia ieskoti

                Spešal for juD
                http://www.sohowalkups.co.uk/
                http://www.sex-guide-to-london.com/
                Paskutinis taisė Monteq; 2010.04.03, 23:58.

                Comment


                  Žinau, gerą alternatyvą

                  Reikia kažkaip padaryti, kad visos lietuvaitės atsiduotų taip, kaip tie libaniečiai rašo

                  Comment


                    Kaip sena gera lietuvių patarlė sako: tiesiausias kelias į moters širdį - tai apsimesti libaniečiu

                    Comment


                      Parašė Monteq Rodyti pranešimą
                      John'ai, Londone, Soho yra vieta kur reiketu pirmiausia ieskoti
                      Sprendžiant iš ten kažkada besilankiusių atsiliepimų, to daryti neverta.

                      Vienintelis realus ir kokybiškas bei "švarus" šios srities variantas UK yra vadinamieji "eskortai". Kadangi viešnamiai ir suteneriavimas pagal UK įstatymus yra varžomi ir baudžiami (dabar jau ir įkalinimo bausmėmis), tai kažko padoraus tikėtis tikrai neįmanoma. Eskortai yra vienintelė niša, kuri daugmaž švariai gali veikti šioje šalyje (nors ne per seniausiai, buvo suimti keli suteneriavimu įtariami veikėjai, kurie valdė kažkada populiarią eskortų agentūrą, taip kad...). Tačiau net ir tokiu atveju, kainos/kokybės santykis taip pat neatrodo protingas. Neįsivaizduoju, kas galėtų mokėti už tokią pramogą £1500 ir gauti paslaugą, visiškai neatitinkančią kainos.

                      Taigi, iš principo, Londonas yra nekokia vieta šia prasme. Kita vertus, Vilnius šia prasme yra gerokai blogesnė vieta. Nebent esi Libanietis.
                      Paskutinis taisė John; 2010.04.04, 00:09.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą

                        Taigi, iš principo, Londonas yra nekokia vieta šia prasme. Kita vertus, Vilnius šia prasme yra gerokai blogesnė vieta.
                        Tas libanietis mano visai kitaip
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                          Žinau, gerą alternatyvą

                          Reikia kažkaip padaryti, kad visos lietuvaitės atsiduotų taip, kaip tie libaniečiai rašo
                          Nusidažyk plaukus jodai, nueik į soliariumą, užsiaugink juodus ūsiukus ir barzdą bei išmok kalbėti su arabišku akcentu angliškai. Mergos neatkibs.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Neįsivaizduoju, kas galėtų mokėti už tokią pramogą £1500 ir gauti paslaugą, visiškai neatitinkančią kainos.
                            Manau, pigiau išeitų tiesiog apsimesti libaniečiu:



                            Comment


                              Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                              Kaip sena gera lietuvių patarlė sako: tiesiausias kelias į moters širdį - tai apsimesti libaniečiu
                              Hmm, bet, kad jie labai chamiški, kai buvau berods 14-15 metų toks libanietis priėjo prie manęs ir draugės tiesiog gatvėj, užkalbino lietuviškai ir pasiūlė į kiną, pats buvo 23, kvepia kriminalu, ane?
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                Manau, pigiau išeitų tiesiog apsimesti libaniečiu:

                                Atvaizdas


                                Londone toks triukas nesuveiktų

                                Comment


                                  Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                  Hmm, bet, kad jie labai chamiški, kai buvau berods 14-15 metų toks libanietis priėjo prie manęs ir draugės tiesiog gatvėj, užkalbino lietuviškai ir pasiūlė į kiną, pats buvo 23, kvepia kriminalu, ane?
                                  Tai gal ten buvo ne libanietis, o apsimetęs libanietis

                                  Jeigu būtų tikras libanietis, tai būtum padarius taip, kaip tame straipsnyje rašoma

                                  Comment


                                    Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                    Tai gal ten buvo ne libanietis, o apsimetęs libanietis

                                    Jeigu būtų tikras libanietis, tai būtum padarius taip, kaip tame straipsnyje rašoma
                                    Libanietis garbanotais juodais plaukais, tamsaus gymio. Labai pyko, kad aš pasakiau, kad Libanas yra Afrikoj ir, kad jis musulmonas, prisiekinėjo, kad ne
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      Nu, tu ir padūkus. Vakar rašei, kad su juoduku draugavai, o šiandien paaiškėja, kad dar ir su visokiais libaniečiais duodiesi

                                      Tai ar tiesą tame straipsnyje parašė?

                                      Comment


                                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                        Įdomiai kaunadienis pristato lietuves. Libane turbūt jau Lietuva kaip šliundrų kraštas, skamba Šlykštus straipsnis.
                                        Nesuprantu, šlykštus straipsnis ar šlykščios merginos? Nors aš toli gražu taip atsiliepčiau ne apie visas.

                                        Vieša paslaptis, kad mūsų merginoms patinka egzotika, kad ir pvz.:
                                        Vienoje Laisvės alėjos kavinių prieš mane sėdintis 23 metų vyrukas – egzotiškos išvaizdos: beveik iki mėlynumo juodi plaukai, ilgos blakstienos, juodos akys. Pilkas švarkas ir medinio kryželio neslepiantys mėlyni marškinėliai.
                                        Viena to priežasčių galėtų būti pernelyg pilka vietinė vaikinų masė. Jau nekalbu apie tuos treninguotuosius. Ne taip seniai per vieną TV pokalbių laidą (gal „Pokalbiai su Rūta“ ar kažkaip panašiai) teko išgirsti visus Lietuvos vyrus vadinant kaliošais. Taip į mus žiūri mūsų moterys (toje pačioje laidoje buvo liaupsinami užsieniečiai) Pvz., aš per savo dar neilgą gyvenimą tiek prisiklausiau apie tai, kokie „visi vyrai kiaulės“, kad man šita frazė kelia alergiją ir tikrai ne dėl to, kad jausčiausi įžeistas.

                                        Galimas daiktas, jog atvykėliai negali pasidžiaugti tokiomis gražiomis merginomis (bent jau analogišku santykiu) savo kraštuose. Jiems, būtent atvykėliams, atsiranda papildoma motyvacija stengtis rodant dėmesį, kas mums, vietiniams, negalioja. Juk mums viskas įprasta.

                                        Kadangi ir taip nesame pavyzdingi, visa tai svarstykles nusveria dar labiau ne mūsų naudai.

                                        Bet manyti, kad tai ir viskas, būtų neteisinga. Ne paslaptis ir tai, jog neretai merginai užtenka kokteilio (o kartais ir batono; aš nejuokauju, bet į detales gal nesileiskim ). Gal mūsų merginos ir gražios, bet nemažiau jos ir naivios. Dažnai mano, jog yra iš tiesų vertinamos (kaip merginos/moterys) vien dėl joms parodyto dėmesio, nesigilindamos į motyvus (kaip aš sakau, svarbu ne vien „kas“, bet ir „kodėl“). Kita jų problema, kad myli ausimis - tereikia iškalbos, kantrybės ir noro (ypač kantrybės ).

                                        Apskritai, aš sakyčiau, kad mūsų mergiotės pasiskirsčiusios į dvi stovyklas (vėlgi, ne visos) ir, kas blogiausia, abidvi stovyklos - kraštutinės. Vienos - nuvalkioti skudurai. Kitos vaidina nepasiekiamas (galiausiai pačios neišlaiko sau primestų ribų ir kai jau pasileidžia gyvenimo saldumo ragaut, tai pasileidžia). Dėl savo grožio dažnai gerokai per aukštai riečia nosį, lygiuojasi ne į tas vertybes (tačkė, bickos, babkės ir pan.).

                                        Nenoriu pasirodyt banalus, bet manau, kad mūsų merginos gerokai per daug dėmesio skiria savo išorei, o ją sureikšmindamos būdamos gražios ir pačios pernelyg susireikšmina, vadovaujasi netinkamom vertybėm ir prioritetais, kartais pernelyg akcentuoja materializmą ir karjerizmą ir pan. Ir, jeigu iš to straipsnio galima susidaryti panašų vaizdą, tai nematau reikalo pykti ant autoriaus ar ant visa tai papasakojusio žmogaus. Juk tai - gryniausia tiesa.

                                        ---

                                        Forumo merginoms: Jums nereikia teisintis - čia nekalbama apie jus asmeniškai. Ir taip, mes, vyrai, žinome, kokie esame blogi ir netikę.
                                        Paskutinis taisė ; 2010.04.04, 00:31.
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                          Nu, tu ir padūkus. Vakar rašei, kad su juoduku draugavai, o šiandien paaiškėja, kad dar ir su visokiais libaniečiais duodiesi

                                          Tai ar tiesą tame straipsnyje parašė?
                                          Bendravau, ne draugavau, ar žodinis bendravimas nebeegzistuoja?

                                          Ir kodėl daviausi su libaniečiu? Buvo įdomu paplepėti ir tiek.

                                          Na, mano atveju Ne, kaip dėl kitų tai nzn
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X