Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuva užsieniečių akimis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė CWave Rodyti pranešimą
    Man tai tas gedijimasis nebesuprantamas.

    Lietuva ne tik, kad beveik pasiekė Ispanijos gerovės lygį (PPP BVP per capita) per ypač trumpą periodą bet ir užsitarnavo kaip "freedom fighter" šalies statusą - Taivanas, Baltarusija, dabar Ukraina, Rusijos opozicija pas mus sėdi, dar pridėkime sparčiai augantį inovacijų sektorių (Kas kokioje USA nežinos NordVPN arba Prancūzijoje Vinted).

    Dabar jau galima drąsiai sakyti iš kur esame ir didžiuotis tuo progresu ir lyderyste kurią rodom.
    Jis ir sako, kad dabar nesigėdija, minėjo prieš 15+ metų gėdijosi marozai ( paniatkių kultūra, kitaip suprantama)

    Comment


      Parašė CWave Rodyti pranešimą
      Man tai tas gedijimasis nebesuprantamas.

      Lietuva ne tik, kad beveik pasiekė Ispanijos gerovės lygį (PPP BVP per capita) per ypač trumpą periodą bet ir užsitarnavo kaip "freedom fighter" šalies statusą - Taivanas, Baltarusija, dabar Ukraina, Rusijos opozicija pas mus sėdi, dar pridėkime sparčiai augantį inovacijų sektorių (Kas kokioje USA nežinos NordVPN arba Prancūzijoje Vinted).

      Dabar jau galima drąsiai sakyti iš kur esame ir didžiuotis tuo progresu ir lyderyste kurią rodom.
      Bet gi kalbame apie prieš 15 metų emigravusi buduli kuriam lietuva vis dar asociajuojasi su sugriautasi kolūkiais ir pan. Jis turbūt pats net nežino kas tie NordVPN (registruoti ne lietuvoje beje) ar Vinted.

      Comment


        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

        Comment


          Rusų pabėgėlių įspūdžiai. Jieznas, migrantų centras.

          -

          Comment


            Maskviečių požiūris Lietuvai paskelbus Rusiją teroristine valstybe:

            https://www.youtube.com/watch?v=XEXk5md_oGs

            Comment


              Aš jau nežinau, kokią kantrybę ar atlaidumą reikia savyje išsiugdyti, kaip įgusti kandžiojant sau liežuvį, kad suvalgytum tokius kiekius anglų antipatijos, kažkodėl labai kryptingos antipatijos lietuviams (kitų baltijos šalių tai šitaip neliečia). Na net ta neįgali eurovizija - abudu britų nacionaliniai kanalai tiesmukiausiu būdu išsišaipė iš Lietuvos atlikėjos, kuri nenusipelnė mano supratimu ypatingų pagyrų, bet ir paniekos neužsitarnavo niekaip... dabar va tokia bjaurastis - karikatūriška, kartoninė, prikišamai iliustratyvi.

              https://www.youtube.com/watch?v=bF9c8JHE2nM

              jau prarijom prieš dešimtmetį Kamerono "vienakojes lietuvių lezbijietes", bet kad 2022-ais, tokiomis sunkiomis karo sąlygomis, per britų nac. kanalą anglų (ne lietuvių) lezbijietė, beje visai nevykusi alia komikė klampotų po lietuvių arimo purvus kaip po kokią Sibiro tundrą... ir akimis vaizduotų siaubą... nu ačiū. šitą tai aš ilgam prisiminsiu, Blaičio felai...
              Paskutinis taisė Sapiensys; 2022.05.30, 00:31.

              Comment


                Kiek dabar moka Prigožinas?

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Kiek dabar moka Prigožinas?
                  man, ar BBC?

                  Suprantu, kad Dailymail komentatorių masės su savo rasistiniu pranašumu rytų europiečių atžvilgiu gali būti ir Prigožino papirktos, bet koks KGB papirko BBC?

                  Ko tai aš prisiminiau reddito nuotaikas 2016-ųjų vasarą. Buvau ir jaunesnis, ir naivesnis; tada, pamenu, mane pribloškė gausa komentarų iš Vidurio Europos (ten vėlevytės matėsi virš postų). Visokie čekai slovakai (apie lenkus jau nekalbu) piktdžiūgavo, kad britai su savo supremicizmu visgi nusilaužė sau kaklą. Aš tuomet sirgau už nepaklusnujį anglą, simpatizavau Londono anti-centralizmui, ir buvau priblokštas tokių anti-angliškų kontinento nuotaikų. Bet kai geriau įsistebeilyji, kaip jie vertina visus anapus Lamančo, kai pasiklausai Keimbridžo profesorių seminaro, skirto Baltijos šalims, kurios metu profesoriai nuolat maišo tarpusavyj tuos tris dėmenis ir jei kažką nuotuokia, tai labai stereotipiškai ir iš aukšo. Taip ir norisi pasakyti išdidžiajam britui A. Mickevičiaus žoždiais: "Jūs apie Lietuvą žinot mažiau nei apie Kiniją".

                  Comment


                    Surasti kažkokį video su keliais tūkstančiais peržiūrų ir bandyti aiškinti, kad čia anglų (t.y. vienų didžiausių mūsų draugų dabar) antipatija mums, ir kad čia tokia BBC politika, o kitose temose aiškinti, kad ukrainiečiai nelaimės - manau akivaizdu, kas tamsta esi.

                    Comment


                      Dar yra galvojančių kad BBC yra kažkoks prestižo matas?

                      Comment


                        Apskritai, ar verta kažkokias globalias išvadas daryti pagal kažkokį nereikšmingą filmuką youtube?

                        Comment


                          Parašė Sapiensys Rodyti pranešimą
                          dabar va tokia bjaurastis - karikatūriška, kartoninė, prikišamai iliustratyvi.

                          https://www.youtube.com/watch?v=bF9c8JHE2nM
                          sewbas koks, šlapios balos šlapioje baloje.
                          na žmogui tik ką nuo aksfalto ir tik ką iš lėktuvo tas purvas tiktai galėjo padaryti įspūdį. Dinesnį negu kažkur kranksintys paukščiukai. Tai ir gavosi "ką matau, tą dainuoju".

                          -

                          Comment


                            Comment


                              To paties autoriaus komentaras atsakant i klausima ar 20 euru uz padangos keitima yra normali kaina LT po praeitu video:
                              Pedro Motaprieš 4 dienas
                              Don't know, I did think it was on the higher side. Maybe I got the foreigner rate but life is surprisingly expensive in Lithuania and Latvia (probably because of the Euro). Supermarkets and kebabs for example are priced very similarly as in the Netherlands. Life is tough in the Baltics for a lot of people.

                              Infliacijos efekta jau pajaucia ir cia atvyke uzsienieciai

                              Comment


                                 

                                Comment


                                   

                                  Comment


                                     

                                    Comment


                                       

                                      Comment


                                         

                                        Comment


                                           

                                          Comment

                                          Working...
                                          X