Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuva užsieniečių akimis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    MANO LIETUVA turi jau daug sekėjų, todėl turi ir problemų.

    https://youtu.be/B89rAO3mBD4

    https://youtu.be/FIiGpn8WKOA

    https://youtu.be/vTfL-joTsak
    Jis turejo zaidimu kanala ir istryne visa turini ,ir perdare kaip kanala apie Lietuva Jis jau startavo su 33-35tukst prenumeratoriu,kai kanale atsirado pirmasis video. Bent jau jis taip paaiskino ta 35tukst prenumeratoriu,kol dar net video nebuvo
    As kaip ir sakiau,siai dienai palaikau,bet daug neskaniu dalyku yra. Jie sako ,kad mokosi lietuviu kalbos,nors akivaizdu kad net perskaityt kas parasyt neiseina. Jus turbut zinot ir Viking Video. Jis irgi ale mokinosi lietuviu kalba,ale mylejo Lietuva Laikas viska parodo. Tik isejo taip,kad jo geriausias draugas is Visagino,kuris darydavo fake video apie Lietuva,kad neva biedniausia ,prasigerusi salis. Kuris sakydavo,kad Lietuvoj nera kas daryt ,o jis dirba uzsienyje Viking Video sugebejo ismokt net norvegiskai,bet ne lietuviskai.

    Kiek vilko nemaitink,bet vis viena i miska ziuri. Liudna ,bet tokia realybe.

    Comment


      Ukrainietė stebisi, kodėl Vilniuje toks "sovokas" ir "marios bomžų".

      Comment


        Parašė GoGreen Rodyti pranešimą

        Gala zmogaus,bet jis irgi ne sventasis. As pradzioj buvau netgi sponsorium Pas ji komentaruose nuorodu neleisdavo idet,o sputniknews nuorodas kiti idedavo? Vat klausimas As turiu asakyma,jis norejo daugiau komentaru,o gal islys yla is maiso ir bus kaip su Varlamovu?
        Siai dienai as ji palaikau,aisku jau neberemiu pinigais,bet nesu 100% tikras del jo
        Šventųjų apskritai nebūna. Aš gailiuosi, kad nepatariau nuolat priminti komentatoriams, kad mėšlas, įžeidinėjimai bus trinami, o nuolatiniai jų pylėjai bus šalinami, baninami. Bet aš irgi nežinojau, kad yra toks LR BK 170 str. O bjaurių nuorodų spaminimas, kuris atsiranda daug kur, yra tai, kas skatina blogerius uždrausti kelti nuorodas apskritai ir tai suprantama. Aš tai žiūriu jo video, kol jie dar švieži, todėl nemačiau jokių spamų ir sputnikų.
        ПТН ПНХ
        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

        Comment


          Parašė manometras Rodyti pranešimą

          Šventųjų apskritai nebūna. Aš gailiuosi, kad nepatariau nuolat priminti komentatoriams, kad mėšlas, įžeidinėjimai bus trinami, o nuolatiniai jų pylėjai bus šalinami, baninami. Bet aš irgi nežinojau, kad yra toks LR BK 170 str. O bjaurių nuorodų spaminimas, kuris atsiranda daug kur, yra tai, kas skatina blogerius uždrausti kelti nuorodas apskritai ir tai suprantama. Aš tai žiūriu jo video, kol jie dar švieži, todėl nemačiau jokių spamų ir sputnikų.
          Buvo patikekit manim,buvo ir labai daug. Mes sponsoriai net jo klausem,zmogau kaip taip? Kodel musu nuorodos nepraeina filtru,o tie komentarai su sputnik nuorodom praeina Jis ilga laika ignoruodavo tokius komentaru. Tik po nemazo laiko ,kai jau didzioji dauguma sponsoriu ta vis akcentavo,nebeliko nuorodu is tokiu kanalu. Jis sake rankiniu budu patvirtina kometarus su nuorodom,tai jis matydavo kas per nuorodos
          Turiu as versija ,kad jis noredavo issukt kanala ir ,siek tiek, specialiai praleisdavo tokiu komentaru. Bet tada klausimas,kodel musu nuorodos nepraeidavo? Dar turint galvoj,kad mes buvom sponsoriai
          Beje as Marius P. ,jei jus is pradziu buvot tikrai matet mane komentaruose . Dar keistas dalykas,kai uzdavinejau klausimus del tu visokiu nuorodu ir t.t. mane uzbanino,nors as dar net tebebuvau sponsorius . Na pasake kad netycia,neva YouTube'as visa kita,kas gali zinot,su zvake nestovejau,bet labai daug keistu sutapimu ten nutikdavo.

          As sitam kanalui daviau antra sansa,kai ji prtadejo pult Litovec Rubit Pravdu, Tina Taksina ,bet pasikartosiu tikrai nesu tikras

          Bus taip ,kaip ta porele fotografu,kur jie darydavo stream'us ,kaip myli Lietuva,prasydavo pinigu fotoaparatui,kelionem... O pas juos gyveno best firend is Visagino,kuris paraleliai darydavo video su fake statistika apie biedniausia sali Lietuva. Tik atsitiko taip ,kad iie viena diena susipyko ir tada islindo yla is maiso,kas yra kas

          As optimistas norisi tiketi,bet kaip parode istorija,kad visi Lietuvos myletojai is Rytu tik pucia migla. Jie uzciuope ta momenta,kad daug zmoniu net paremti pasiruose,kad tik atsirastu ''kitokia'' pozicija apie Lietuva,vat ir naudojas.
          Paskutinis taisė GoGreen; 2021.11.07, 13:27.

          Comment


            Neabejotinai, kartu su Varlamovu, vykdo tiesioginius Pucino nurodymus, net neabejoju

            Comment


              Parašė GoGreen Rodyti pranešimą

              Buvo patikekit manim,buvo ir labai daug. Mes sponsoriai net jo klausem,zmogau kaip taip? Kodel musu nuorodos nepraeina filtru,o tie komentarai su sputnik nuorodom praeina Jis ilga laika ignoruodavo tokius komentaru. Tik po nemazo laiko ,kai jau didzioji dauguma sponsoriu ta vis akcentavo,nebeliko nuorodu is tokiu kanalu. Jis sake rankiniu budu patvirtina kometarus su nuorodom,tai jis matydavo kas per nuorodos
              Turiu as versija ,kad jis noredavo issukt kanala ir ,siek tiek, specialiai praleisdavo tokiu komentaru. Bet tada klausimas,kodel musu nuorodos nepraeidavo? Dar turint galvoj,kad mes buvom sponsoriai
              Beje as Marius P. ,jei jus is pradziu buvot tikrai matet mane komentaruose . Dar keistas dalykas,kai uzdavinejau klausimus del tu visokiu nuorodu ir t.t. mane uzbanino,nors as dar net tebebuvau sponsorius . Na pasake kad netycia,neva YouTube'as visa kita,kas gali zinot,su zvake nestovejau,bet labai daug keistu sutapimu ten nutikdavo.

              As sitam kanalui daviau antra sansa,kai ji prtadejo pult Litovec Rubit Pravdu, Tina Taksina ,bet pasikartosiu tikrai nesu tikras

              Bus taip ,kaip ta porele fotografu,kur jie darydavo stream'us ,kaip myli Lietuva,prasydavo pinigu fotoaparatui,kelionem... O pas juos gyveno best firend is Visagino,kuris paraleliai darydavo video su fake statistika apie biedniausia sali Lietuva. Tik atsitiko taip ,kad iie viena diena susipyko ir tada islindo yla is maiso,kas yra kas

              As optimistas norisi tiketi,bet kaip parode istorija,kad visi Lietuvos myletojai is Rytu tik pucia migla. Jie uzciuope ta momenta,kad daug zmoniu net paremti pasiruose,kad tik atsirastu ''kitokia'' pozicija apie Lietuva,vat ir naudojas.
              O tau neatrodo keista, kad kažkas, šitame forume, vos su 77 pranešimais, ištisas dienas non-stop varo paklodes apie tai, kokie galimai blogi yra visokie Rusijos vlogeriai ir kaip jie galimai padarė tą ar aną, nors tepateikia savo iš šiknos trauktas "versijas"?

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                O tau neatrodo keista, kad kažkas, šitame forume, vos su 77 pranešimais, ištisas dienas non-stop varo paklodes apie tai, kokie galimai blogi yra visokie Rusijos vlogeriai ir kaip jie galimai padarė tą ar aną, nors tepateikia savo iš šiknos trauktas "versijas"?
                Kas varo? Jeigu kas yra tai zmones ir pasako,nieks nevaro. Jeigu ka,net Tavo megiamas Varlamovas ir pats jau atsiprase,del ,kabutese uzdarytu, Latvijos sprotu fabriku . Nesusipazines tiek su Ukraina,bet ir ten aisku kad pribure

                Jeigu sakoma durnas ir tiek ,tada aisku kad varo,bet jeigu sakoma durnas,nes ta ir ana ,tai nera vienas ir tas pats.

                Zmogau,jeigu yra kas pasakyt,tai visada prasom,bet nereikia gincyt tai kas nenugincijama Varlamovas susimove ir taskas
                Tu bent perskaityk tuos 77pranesimus,jeigu taip kliuna,ne tiek ir daug ,o tada ir bumbek Tavo Varlamovas padaro video,paskui pats paneigia Vat cia tai lygis

                Jeigu as rusofobas,kaip kad zmones megsta vartot sita zodi Gali pasakyt,jeigu kalbi rusiskai,kaip gali but,kad rusafobas ziuri rusiska video?
                Paskutinis taisė GoGreen; 2021.11.07, 20:05.

                Comment


                  Moskvička

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Moskvička
                    Čia tarp kitko. Nesigilinu kas yra kas.

                    Tiesiog pareiškiu, kad bot'ai ar bot'ų stiliumi varantys, žinoma, yra baisiau nei kai kurie iš pažiūros realius pasaulio žmones atitinkantys forumiečiai (pvz. visokie įtikėję, kad nuo vakcinų mirštama, ar Edinburgas yra Anglijos miestas) kurie ne visada gali patikti

                    Comment


                      Parašė GoGreen Rodyti pranešimą
                      Gala zmogaus,bet jis irgi ne sventasis. As pradzioj buvau netgi sponsorium
                      Kas paskatino tapti sponsoriumi? Šitų 'blogerių' įrašuose neradau nieko tokio, dėl ko norėčiau aukoti savo pinigus. Geriau jau kokiai labdarai.

                      Comment


                        Parašė GoGreen Rodyti pranešimą

                        Jis turejo zaidimu kanala ir istryne visa turini ,ir perdare kaip kanala apie Lietuva Jis jau startavo su 33-35tukst prenumeratoriu,kai kanale atsirado pirmasis video. Bent jau jis taip paaiskino ta 35tukst prenumeratoriu,kol dar net video nebuvo
                        As kaip ir sakiau,siai dienai palaikau,bet daug neskaniu dalyku yra. Jie sako ,kad mokosi lietuviu kalbos,nors akivaizdu kad net perskaityt kas parasyt neiseina. Jus turbut zinot ir Viking Video. Jis irgi ale mokinosi lietuviu kalba,ale mylejo Lietuva Laikas viska parodo. Tik isejo taip,kad jo geriausias draugas is Visagino,kuris darydavo fake video apie Lietuva,kad neva biedniausia ,prasigerusi salis. Kuris sakydavo,kad Lietuvoj nera kas daryt ,o jis dirba uzsienyje Viking Video sugebejo ismokt net norvegiskai,bet ne lietuviskai.

                        Kiek vilko nemaitink,bet vis viena i miska ziuri. Liudna ,bet tokia realybe.
                        Kai persikraustai gyvent į kitą šalį, išmokti kalbą yra tik viena iš daugelio problemų, kurias reikia išspręsti. Jeigu aplinka leidžia naujos kalbos nesimokyt, jos nelabai ir mokomasi. Jūsų tiesa, kad rusakalbiai jau atvažiuoja į Lietuvą žinodami, kad lietuvių kalba jiems nebus labai būtina. Lietuviai dirba užsienyje ir Viking dirba užsienyje, t. y. naudojasi jam Lietuvos suteiktomis galimybėmis. Nemanau, kad jis pamirš, kokias galimybes jam suteikė Lietuva. Nemanau, kad jis apsimetinėja, kad jam patinka Vilnius arba/ ir Norvegija, Suomija, Nyderlandai. Jis nebefilmuoja tiek daug savo kanalui, nes turi trečią vaiką, važinėja, uždarbiauja. Jo reikalas, ką jis veikia. Gal tikrai turi vatinių pažiūrų, įgytų Rusijoje, dėl nelietuviško išsilavinimo ir aplinkos, gal tiesiog nenori su niekuo (įskaitant rusę žmoną ir jos gimines) konfliktuoti. Tokia realybė.

                        LiošTania – tokia saldi porelė pažadukų, kurie, kai patys persisotina savo vaidinamu saldumu, pradeda varyt ką nors pasyviai agresyvaus, ant patyčių ribos tais pačiais saldžiais balseliais. Be to, jie pamatė, kad iš youtube greitai neuždirbs, tai beveik metė kanalą. Niekada jų nerėmiau ir jiems neaukojau, nes per daug prašinėjo. Jų problemos. Jie tikriausiai nesimokys ir lietuvių kalbos, nes tingės ir neras motyvacijos.

                        Eitmin – na, jis iš Visagino, iš rusakalbės aplinkos ir mažai žino apie Lietuvą, nors joje gimęs ir augęs. Nieko iš jo nebesitikiu.

                        Aleksandras ir Julija man atrodo gana nuoširdūs. Aišku, jie nori uždirbti iš savo kanalų, bet jie ir daro daug daugiau negu LiošTania. Pinigų aš jiems nedalinu, bet jie nenervina savo sovietine nostalgija, kažkokiomis sovietinėmis pažiūromis. Manau, jie tik vengia rodyt blogus dalykus, nes gerus rodyt patiems maloniau ir nieko iš lietuvių nesupykdysi. Man asmeniškai irgi maloniau rodyt, fotkint ir matyt tai, kas yra gerai, gražu, gerėja, gražėja, nors aš daug ką ir kritikuoju. Jeigu jie daug ką kritikuotų, daug ką supykdytų, nes nelabai gražu atsibelst gyvent į svetimą šalį ir pradėt varyt ant jos, rodyt, kokia ji juokinga, absurdiška, bjauri, neįtinkanti.
                        ПТН ПНХ
                        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                        Comment


                          Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                          Kas paskatino tapti sponsoriumi? Šitų 'blogerių' įrašuose neradau nieko tokio, dėl ko norėčiau aukoti savo pinigus. Geriau jau kokiai labdarai.
                          pacioj pradzioj norejos truputi paskatint zmogu,galiu sau leist,kodel gi ne. Remiu daugybe metu,daugybe zmoniu ir organizaciju. Pavyzdziui kol gyvenau UK ,net nepamenu kiek gal 5metus, remiau UNICEF po 50£ kas menesi. Tu nustatai debeta ir tau kas menesi nuskaiciuoja. Matai gal esu ''sugadintas'' zmogus,cia uzsienis mane pakeite. Matai kitose salyse yra labai priimta moket uz tai kas patinka,kazkaip man savaime gaunas ,tu paremi ta kas tau patinka. Na kaip muzikanta gatvej,tu atsidekoji zmogui uz gera emocija. Nebutinai tik tie zmones kas labdara remia daro gera darba. Pavyzdziui zinau konkretu atveja,kad darbuotojai is MaistoBanko pasiima maista namo ir tokiais kiekiais ,kad net savo gimines aprupina Nesakau,kad visi tokie,bet labai daug tose paramos organizacijose negeru dalyku. Ir cia ne tik Lietuvoj. JAV labai populiari legali korupcija per labdara. Nenoriu ''gruzinti'' ,bet tai yra liudna tiesa,kad daugybe lbadaros organizaciju tokios '' saraskino'' kontoros,kad nera zodziu.


                          Konkreciai ManoLietuva paremiau( na ten parama labiau simboline 2 ar 3 eur menesiui) nes zmogus atvyko i Lietuva,kas zino kokia jo situacija. Pamaniau pas mus kainos didesnes nei Rusijoj,turbut neatsiveze jis cia turtu, gal kiekviena centa skaiciuoja.

                          Mane labai uzkabino,kad jo kanala ziuri daugybe emigrantu,kurie Lietuvoj daug metu nebuve. Na as pats kaip buves emigrantas uzrelatinau. Beje ten dauguma ir remia emigrantai. Buvo tokie fotografai ,juos ten per Live stream po 50-100eur paremdavo,o kai paaiskejo jie toki versliuka buvo sukure ir is zmoniu atvirai saipes Kazka panasaus,kaip kaliniai ,kur mama padek patekau i beda.

                          Cia jokie neissigalvojimai,kaip kad John sako. As is tu zmoniu ,kurie tiki darbai ne zodziais. Ten tie gudruciai tarpusavyje susiopyko paskui visus susirasinejimus i interneta kele.

                          Speju John rusu tautybes,kad toks keistas mastymas Labai patiko pasakymas,kad as parasiau daugiau pranesimu todel suprask mano virsus. Nu jo,ar tu rimtai? Cia toks tavo argumentas Rusijoj sita taisykle veikia,ten pas ka didesnis tas kietesnis

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	254724402_918066529148416_2836988166515198902_n.jpg
Views:	792
Size:	145,1 kB
ID:	1927231

                            Parodys kaip gyvena kita Lietuvos puse, uz Vilniaus senamiescio, Kauno centro, Traku pilies, Palangos ir Kursiu Nerijos ribu. Jau matau uzsitrigerrinusius pseudo patriotus siame forume ir skaiciavimus kiek jam Putinas ir Lukasenka perveda

                            Comment


                              Tikiuosi apsilankys Visagine. Visgi turbūt autentiškiausia ir geriausiai išsilaikiusi sovietmečio vieta Lietuvoje.

                              Comment


                                Kad net Lietuvos zombių miestą - Didžiasalį, kiek žinau trinkelizavo, tai kažko egzotiško sunku berasti. Šiaip įdomi tema - labiausiai Dievo užmiršta Lietuvos vieta.

                                Comment


                                  Pilna Lietuvoje nykių, apleistų vietų kaip menkai gyvenami kaimai, sunykę miesteliai. Labai norint viską galima rasti, nebus jam sudėtinga.

                                  Comment


                                    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                                    Pilna Lietuvoje nykių, apleistų vietų kaip menkai gyvenami kaimai, sunykę miesteliai..
                                    Būtų įdomu konkrečiau sužinoti.

                                    -

                                    Comment




                                      Nieko nesupratau, bet įdomu. Sužinojau kad dar turime taksofonų.
                                      -

                                      Comment


                                        Comment




                                          minusų Lietuvoje nėra!
                                          -

                                          Comment

                                          Working...
                                          X