Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Europos Parlamento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Wycka, tavo požiūris matau kiek susenęs Žmogus gali išeit atostogų nuo studijų. Taip pat gali nutraukt studijas ir kad ir būdamas 40-ies metų vėl stoti... Nematau problemos, studijuodamas VDU pastebėjau, kad dabar labai daugėja vyresnių studentų, yra ir mano tėvų amžiaus. Studentai labai tolerantiški ir puikiai priima tokius studentus.
    Ne pagal temą, todėl trumpai. Yra skirtumas tarp įstoti ir tęsti studijas. Aš tai jau esu patyręs. Beje, vyriausiajam kursiokui buvo 56m., tačiau jis kartu su manimi ĮSTOJO, o ne tęsė studijas. Aišku, dėstytojai jį vertindami vis užmerkdavo vieną akį
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      #22
      Situose rinkimuose mano balsas eis i liberalu sajudzio saskaita. Tiesa sakant buvau beveik palaidojes sita partija, taciau labai nustebino ju pasirodymas rinkimuose i parlamenta. Taipogi esu labai patenkintas ir ju darbu koalicijoje. Masiulis, kaip ministras, kol kas mano akyse pasirode bene geriausiai. Jeigu galime matyti, kad Zuokas yra tas zmogus koalicijoje, kuris daugiausiai bangu kelia, beto pradeda labai gretintis su Valinsko TPP, tai LIberal sajudieciai nesivelia i jokias intrigas ir lieka istikimi savo idejoms. Beto, tiek Donskis, tiek D.Puras tikrai yra iskilios asmenybes, vertos Europos parlamento mandato. Dargi manau, kad jeigu konservatoriai ir liberalcentristai, o ypac TPP praras balsu, lyginant su seimo rinkimu rezultatais, tai liberalsajudieciai turetu buti tie, kurie vieninteliai is koalicijos turetu gauti daugiau balsu, nei per rinkimus i seima.

      P.S. visai idomu butu apklausa padaryt.

      Comment


        #23
        Padariau testa manobalsas.lt

        Panasu, kad teks balsuoti uz Liebralu sajudi, kas man ir rekomenduojama po testo atlikimo. Nekliutu ir konservatoriai, tik kazkodel beveik visu auksciau sarase esanciu partijos nariu paziuros etikos srityje tesutampa 9-10% (!). O labiausiai sioje srityje buciau linkes "draugauti" su Marija Ausrine ir kai kuriais liberalu sajudzio veikejais (82-89%)...

        Comment


          #24
          Man irgi pasiūlė draugauti su Aušrine šiaip net neįsivaizduoju kol kas už ką balsuoti. Neturiu minčių visiškai kol kas...
          You've got one life! Live it!

          Comment


            #25
            Prognozuoju, kad tarp 12 marginalų politikais skraidančių pateks:
            Bielinis, Juknevičienė, Kirkilas - padarė tvarką Lietuvoj padarys tvarką ir ant Europos, Blinkevičiūtė - socialinių reikalų nepakeičiamoji viena ir vienintelė didmeistrė, Lianzbergas ir tikėkimės Donskis su Marija Aušrine.

            Neplanuoju eit, o jei oras bus pabjuręs, tai tikrai nešlapsiu.

            Comment


              #26
              Pagal testo rezultatus man artimiausia partija irgi yra LRLS, o politikas - Vytautas Grubliauskas. Su jo mano požiūris sutapo 85%, gana nemažai. Visiškai sutampa požiūriai į socialinę ir beveik visiškai - į energetikos politiką ir klausimai, priskirti kategorijai "Bendri". LRLS sąraše pirmuoju numeriu lyg ir turėtų būti Donskis. Nors tai ir respektabili asmenybė, bet nėra ta, kurios pažiūros geriausiai atitinka manąsias (nors yra ir keletas tokių klausimų, kur jam pritarčiau labiau nei V.G.).

              Parašė rat Rodyti pranešimą
              Prognozuoju, kad tarp 12 marginalų politikais skraidančių pateks:
              Bielinis <...>
              O kaip ten su Bieliniu baigės? Nes buvo dvejonių ar jis iš viso kandidatuos. Po to jokių naujienų apie jį neteko girdėti. Gana įdomi asmenybė, mano atžvilgiu jis antras po V.G. pagal požiūrių panašumus (83%). Su šio žmogaus nuostatom galima neblogai susipažinti čia.

              Neplanuoju eit, o jei oras bus pabjuręs, tai tikrai nešlapsiu.


              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Norėjau jūsų pasiteirauti kaip vyksta rinkimai į EP, nes tikrai nežinau. Ar rinkimai būna tik vienu turu? Ar galima rinkti asmenis, ar būtinai tik partiją? T.y, ar galiu rinkti kelis asmenis iš skirtingų partijų, ar tik iš tos vienos partijos? Už kiek žmonių galima balsuoti?
              Rinkimų į Europos Parlamentą įstatymas.

              ---

              Jau maniau, ši tema taip ir nepasidarys aktuali. Džiugu, kad gimė diskusija
              Paskutinis taisė ; 2009.05.21, 20:47.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                #27
                Nereiktų taip daug dėmesio kreipti į tuos testus, kiekvienas atsakydamas nori pasirodyti ,,kuo geriau''. Beto, jei net ir sutampa požiūriai vienu ar kitu klausimu, nebūtinai tas politikas bus kompetentingas spręsti tuos uždavinius. Geriau tada balsuoti už tą, kurio mažesnis procentas, bet ką teigia realiai gali kažką padaryti.
                Nors pasižiūrėti rezultaus įdomu, pirmajame trejetuke visi iš liberalų sąjūdžio:

                1. 85% Linas Stankus
                2. 78% Vidmantas Martikonis
                3. 75% Vytautas Danilevičius
                Paskutinis taisė Lettered; 2009.05.21, 21:26.
                Flickr

                Comment


                  #28
                  Testai tikrai anaiptol ne viską parodo, todėl taško nededu. Viskas dar gali apsiversti aukštyn kojom. Reikia tikėtis geresnių debatų nei per LR Prezidento rinkimus, nors rinkimai visuomenei mažiau aktualūs, tai kažin ar sulauksime.

                  O dėl kompetencijos - politinės pozicijos turiu savitą logiką. Tokią, kuri teigia, jog geriau žmogus, su mažesnėmis galimybėmis/kompetencija, tačiau dirbantis teigiama kryptimi (kas yra ta "teigiama" kryptis nusprendžia kiekvienas individualiai), nei toks, kuris yra itin kompetentingas savų tikslų siekime, bet tie tikslai konkrečiam rinkėjui atrodo žalingi/nepriimtini. Toks požiūris negalioja lyginant panašių pažiūrų kandidatus. Kalbant apie ES, mano pažiūros, be visa kita, federalistinės, todėl rinkdamasis atsižvelgiu į šį kriterijų. O man, kaip vienam rinkėjų, priimtinas nuostatas šiuo atžvilgiu nurodė mažuma kandidatų (bent apžvelgus po testo grąžintą kandidatų sąrašą). Vienas jų buvo V. G. Kadangi, kaip minėjau, nuomonės gana gerai sutampa energetikos ir socialiniais klausimais, tai likusiems sunku tai atsverti.

                  Norėtųsi išgirsti kai kurių kandidatų pasamprotavimus panašiai kaip tame video, kurį pateikiau apie Bielinį. Bet galimybės ribotos, tad tenka priimti sprendimus atitinkamai pagal galimybes. O, interpretuojant tą "pasirodyti kuo geriau", jis galioja ir debatuose žiniasklaidoje. Pateikti atsakymai yra gana konkretūs: taip/ne. Todėl daug vietos išvedžiojimams nelieka. Nebent laikysime, kad gali būti meluojama, bet tada apskritai visa ši ManoBalsas iniciatyva tampa kvestionuotina

                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  1. 85% Linas Stankus
                  Prioritetai:
                  Žemės ūkis 7 - pirmas sąraše;
                  <...>
                  Mokslo ir technologijų plėtra 12 - paskutinis sąraše.

                  Turbūt kažkokia klaida

                  ---

                  Testas su potekste į EP rinkimus.
                  Paskutinis taisė ; 2009.05.21, 23:16.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    #29
                    Parašė Rodyti pranešimą
                    Testai tikrai anaiptol ne viską parodo, todėl taško nededu. Viskas dar gali apsiversti aukštyn kojom. Reikia tikėtis geresnių debatų nei per LR Prezidento rinkimus, nors rinkimai visuomenei mažiau aktualūs, tai kažin ar sulauksime.

                    O dėl kompetencijos - politinės pozicijos turiu savitą logiką. Tokią, kuri teigia, jog geriau žmogus, su mažesnėmis galimybėmis/kompetencija, tačiau dirbantis teigiama kryptimi (kas yra ta "teigiama" kryptis nusprendžia kiekvienas individualiai), nei toks, kuris yra itin kompetentingas savų tikslų siekime, bet tie tikslai konkrečiam rinkėjui atrodo žalingi/nepriimtini. Toks požiūris negalioja lyginant panašių pažiūrų kandidatus. Kalbant apie ES, mano pažiūros, be visa kita, federalistinės, todėl rinkdamasis atsižvelgiu į šį kriterijų. O man, kaip vienam rinkėjų, priimtinas nuostatas šiuo atžvilgiu nurodė mažuma kandidatų (bent apžvelgus po testo grąžintą kandidatų sąrašą). Vienas jų buvo V. G. Kadangi, kaip minėjau, nuomonės gana gerai sutampa energetikos ir socialiniais klausimais, tai likusiems sunku tai atsverti.

                    Norėtųsi išgirsti kai kurių kandidatų pasamprotavimus panašiai kaip tame video, kurį pateikiau apie Bielinį. Bet galimybės ribotos, tad tenka priimti sprendimus atitinkamai pagal galimybes. O, interpretuojant tą "pasirodyti kuo geriau", jis galioja ir debatuose žiniasklaidoje. Pateikti atsakymai yra gana konkretūs: taip/ne. Todėl daug vietos išvedžiojimams nelieka. Nebent laikysime, kad gali būti meluojama, bet tada apskritai visa ši ManoBalsas iniciatyva tampa kvestionuotina


                    Prioritetai:
                    Žemės ūkis 7 - pirmas sąraše;
                    <...>
                    Mokslo ir technologijų plėtra 12 - paskutinis sąraše.

                    Turbūt kažkokia klaida
                    Ten skaičiai suvelti, o pats sarašas teisingas, tik prioritetai eina didėjančia tvarka, ne mažėjančia. Pas kitus kandidatus viskas tvarkoje.
                    Flickr

                    Comment


                      #30
                      Parašė Rodyti pranešimą
                      O kaip ten su Bieliniu baigės? Nes buvo dvejonių ar jis iš viso kandidatuos. Po to jokių naujienų apie jį neteko girdėti. Gana įdomi asmenybė, mano atžvilgiu jis antras po V.G. pagal požiūrių panašumus (83%). Su šio žmogaus nuostatom galima neblogai susipažinti čia.
                      Na, aš apie Bielinį niekada nebuvau labai geros nuomonės. Po to, kai jis prikiaulino Adamkui, jam iš anksto nepranešęs apie savo planus kandidatuoti, ir visai nustojau tikėti. Paprasčiausias instrumentėlis didesnių žaidėjų rankose...

                      Kaip suprantu, dabar jis jau atsisakęs šios idėjos. Nerandu jo sąrašuose.
                      Paskutinis taisė Kecal; 2009.05.22, 21:56.

                      Comment


                        #31
                        argi tai ne miela, iki 14 val dalyvavusių rinkėjų aktyvumas:
                        8,53%
                        Jei taip ir toliau, tai turėsim iki vakaro kokius 20 proc su išankstiniu balsavimu.

                        Comment


                          #32
                          Ką tik grįžau. Rinkimų apylinkė atrodo gana liūdnai, na, bet negaliu sakyti, kad visai žmonių nebuvo. Netgi teko porą sekundžių palaukti prie balsavimo kabinos

                          Comment


                            #33
                            Ale ir nesiseka, kai tik rinkimai, taip ir lietus. Tai argi save gerbiantis europietis klampos iki kažkokios urnos.

                            Comment


                              #34
                              Atidaviau balsą savo už Landsbergį Apylinkės tusčios visiškai,net nemaloniai pasijutau įėjąs

                              Comment


                                #35
                                Jau atlikom su žmona savo pareigą rinkimų apylinkė tuščia... komisija nužvelgė, kaip keistuolius, lyg neturinčius ką veikti nors dar vienas pilietis sėdėjo būdelėje, lyg negalėdamas nuspręsti, kaip gi kuo geriaus sureitinguoti. Prognozuoju ~25% aktyvumą.
                                Aš tikrai myliu Lietuvą!

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  Ale ir nesiseka, kai tik rinkimai, taip ir lietus. Tai argi save gerbiantis europietis klampos iki kažkokios urnos.
                                  Vat vat. Bus pamoka kaip ignoruoti rinkimus internetu.
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    #37
                                    užtat aš PIRMĄ KARTĄ gyvenime balsavau normaliuose rinkimuose visada iki tol sutapdavo taip, kad man Kaune egzas, tenka likti ir nebalsuoju, net brolis, ir tas 18 ką tik sulaukęs, jau 2 kartus balsavo

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
                                      Atidaviau balsą savo už Landsbergį Apylinkės tusčios visiškai,net nemaloniai pasijutau įėjąs
                                      O kodėl už Landsbergį? Juk jis jau susenęs ir nors susigauto politikoj, bet naujėjančiame pasaulyje - nebe. Bijai pokyčių, kad renkiesi seną konservą?
                                      Paskutinis taisė Ametistas; 2009.06.07, 21:20.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        O kodėl už Landzbergį? (beje, išmok jo pavardę rašyt teisingai )
                                        Ar esi tikras, kad pats parašei teisingai???
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          Vat vat. Bus pamoka kaip ignoruoti rinkimus internetu.
                                          Saugus ir slaptas basavimas internetu yra neįmanomas.
                                          kaip?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X