Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Europos Parlamento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Lettered
    replied
    Parašė neamos Rodyti pranešimą
    Tikrai baisus korupcinis skandalas. Va tiesą sako žmonės: "valdžė - vagys"
    Baisus kriminalas - labdaringa veikla, kur taip matyta.

    Svarbu pastebėti, kad Aušra Maldeikienė ar bet kuris kitas politikas, nurodę 100 proc. įvardintos sumos pasirinktai labdarai, ne „ima už susitikimą“, o nemokamai dalinasi savo žiniomis su sutiktu žmogumi. Tas žmogus mainais tampa rėmėju – pasirinktos nepelno siekiančios organizacijos. Taigi, ne A. Maldeikienė yra rėmėjas įvardintos labdaros organizacijos, o su ja susitikęs žmogus. Toji suma automatiškai keliauja iš rėmėjo sąskaitos tiesiai platformoje pasirinktai organizacijai.

    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=81388471

    Komentuoti:


  • neamos
    replied
    Tikrai baisus korupcinis skandalas. Va tiesą sako žmonės: "valdžė - vagys"

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Tai jei paprašau darbdavio mano atlygį pervesti į Sidabrinę liniją, galiu po to jį paduotį į teismą už tai kad man algos nemoka?

    Paaiškink man, žemės kirminui, nes aš nepajėgus suvokti tavo proto didybės.
    Paaiškink prašau, kaip tu gavai atlygį, jei tau nieko nepervedė? Nuo kada nieko negavimas skaitosi kaip atlygio gavimas?
    Seimo nariams jokia veikla verstis, dirbti ir pan. nėra uždrausta, negalima gauti tik atlygio, ko šiuo atveju Seimo narė ir negavo.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    O jeigu nemokamai teiki paslaugas, tada skaitosi kaip atlygio gavimas?
    Paslaugos pardavimas dar nereiškia atlygio gavimo, kaip ir tavo darbas pas darbdavį nereiškia algos gavimo, jeigu tau darbdavys nemoka algos, reiškia negauni atlygio ir netgi gali kreiptis į teismą dėl to.
    Tai jei paprašau darbdavio mano atlygį pervesti į Sidabrinę liniją, galiu po to jį paduotį į teismą už tai kad man algos nemoka?

    Paaiškink man, žemės kirminui, nes aš nepajėgus suvokti tavo proto didybės.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Atlygio gavimas yra kai už 50€ pardavinėji paslaugą - pokalbį prie kavos su pinigus mokančiu klientu.
    O jeigu nemokamai teiki paslaugas, tada skaitosi kaip atlygio gavimas?
    Paslaugos pardavimas dar nereiškia atlygio gavimo, kaip ir tavo darbas pas darbdavį nereiškia algos gavimo, jeigu tau darbdavys nemoka algos, reiškia negauni atlygio ir netgi gali kreiptis į teismą dėl to.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Kas apskritai yra atlygio gavimas? Čia kaip dalyvavimas labdaros renginyje kad pasinaudojus savo žinomumu pritrauktum pinigus labdarai skiriančių žmonių. Abejoju, ar Konstitucinis teismas pripažintų tai kaip atlygio gavimą.
    Atlygio gavimas yra kai už 50€ pardavinėji paslaugą - pokalbį prie kavos su pinigus mokančiu klientu.

    Taip, tuos pinigus tarpininkas perveda ne tau, bet tavo pasirinktai labdaros organizacijai

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Turi omenyje gautą atlygį už susitikimą su pinigus mokančiu klientu?

    Tokį atlygį draudžia Konstitucija.

    Aš irgi galiu paprašyti buhalterės mano algą pervesti tiesiai į Sidabrinę liniją. Tai nekeičia fakto, kad gaunų atlygį.
    Kas apskritai yra atlygio gavimas? Čia kaip dalyvavimas labdaros renginyje kad pasinaudojus savo žinomumu pritrauktum pinigus labdarai skiriančių žmonių. Abejoju, ar Konstitucinis teismas pripažintų tai kaip atlygio gavimą.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Pagal Konstituciją čia viskas gerai, Seimo narys negali gauti atlygio, tai tas HumansApp ir nemokės atlygio Seimo nariui, gautus pinigus už susitikimą iš kart perves labdarai.
    Turi omenyje gautą atlygį už susitikimą su pinigus mokančiu klientu?

    Tokį atlygį draudžia Konstitucija.

    Aš irgi galiu paprašyti buhalterės mano algą pervesti tiesiai į Sidabrinę liniją. Tai nekeičia fakto, kad gaunų atlygį.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Teko girdėt apie ją, užmesiu akį. O dabar neberašom nesąmonių.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Aš tai kviečiu susipažinti su Konstitucija.
    Pagal Konstituciją čia viskas gerai, Seimo narys negali gauti atlygio, tai tas HumansApp ir nemokės atlygio Seimo nariui, gautus pinigus už susitikimą iš kart perves labdarai.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    Kviečiu pirma susipažinti su HumansApp pries ieškant sąmokslo teorijų.
    Aš tai kviečiu susipažinti su Konstitucija.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Kviečiu pirma susipažinti su HumansApp pries ieškant sąmokslo teorijų.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Na, Š.Gustainis su G.Steponavičiumi irgi labdarą savo fondams iš Kurlianskio rinko.
    Ne labdarai, o feikiniams "labdaros" fondams, kurie finansavo politinę reklamą, tai kai tie labdaros fondai pradės skirti pinigus Maldeikienės politinei reklamai, tada prokuratūra irgi galės susidomėti, kol kas jokio kriminalo nėra rinkti pinigus labdarai.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Tikrai taip, užiimti kokiu nors NT verslu ar turėti įmonių akcijų Seimo nariui normalu ir nieko blogo, užtat parinkti pinigų labdarai už pokalbį prie kavos su rinkėjais baisus įstatymų pažeidimas, reiktų mest iš Seimo be galimybių grįžti !
    Na, Š.Gustainis su G.Steponavičiumi irgi labdarą savo fondams iš Kurlianskio rinko.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

    Tarp užsiėmimo "kažkokia veikla" ir vienkartinio sandorio didelis skirtumas.
    Tikrai taip, užiimti kokiu nors NT verslu ar turėti įmonių akcijų Seimo nariui normalu ir nieko blogo, užtat parinkti pinigų labdarai už pokalbį prie kavos su rinkėjais baisus įstatymų pažeidimas, reiktų mest iš Seimo be galimybių grįžti !

    Komentuoti:


  • uzdvidesimt
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Tada tokiu atveju truputį juokingai skamba Maldeikienės kritika už tai, kad ji užsiima kažkokia veikla, kuri neša pajamas labdarai.
    Tarp užsiėmimo "kažkokia veikla" ir vienkartinio sandorio didelis skirtumas.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

    nesiskaito
    Tada tokiu atveju truputį juokingai skamba Maldeikienės kritika už tai, kad ji užsiima kažkokia veikla, kuri neša pajamas labdarai.

    Komentuoti:


  • uzdvidesimt
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Įdomu, ar tikrai nei vienas Seimo narys neturi kokių nors akcijų, NT ir pan., iš ko gautų pajamų? Ar čia atlygis skaitosi tik kaip užmokestis už darbą, o pajamos už kokį nors parduotą automobilį nesiskaito kaip atlygis?
    nesiskaito

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Na gi, prisipažinkite kas balsavote už šitą "dzin" ekonomistę
    Susitikimo su A.Maldeikiene kaina – 50 eurų ir jai „dzin“, kad taip laužoma Konstitucija
    Įdomu, ar tikrai nei vienas Seimo narys neturi kokių nors akcijų, NT ir pan., iš ko gautų pajamų? Ar čia atlygis skaitosi tik kaip užmokestis už darbą, o pajamos už kokį nors parduotą automobilį nesiskaito kaip atlygis?
    Paskutinis taisė Lettered; 2019.06.04, 12:38.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    O tai čia ne savaime suprantama?
    Tada kame problemos?

    Komentuoti:

Working...
X