Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LT. 2009.01.16 Įvykiai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nereikia visko piešti tik tamsiomis spalvomis, yra ir malonių/mielų/gerų dalykų, pvz. minimali alga - 800 Lt - pasiekta per 18 metų....
    gera gyventi gerai

    Comment


      Parašė Kema Rodyti pranešimą
      Nereikia visko piešti tik tamsiomis spalvomis, yra ir malonių/mielų/gerų dalykų, pvz. minimali alga - 800 Lt - pasiekta per 18 metų....
      geras bajeris.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Gal ir taip. Aisku, is mano pozicijos tai veidmainiska, bet as irgi pritarciau tokiu nuostatu isdestyme programoje, jei tik tai padetu laimeti rinkimus. Siuo metu yra svarbesniu (ir skubesniu) reikalu, nei seimos politika.
        Niekas nekalba apie programą - žmonės žiūrėjo, už ką konservatoriai balsavo praeitoje kadencijoje, būtent tuometiniai konservatorių balsai seime ir lėmė pasitikėjimą šia partija šeimos politikoje. Kitavertus - ši partija taip pat turi gana sėkmingą ekonominį planą, bet šioje vietoje jau daugiau liko pasitikėti jos programa, apie ką tu turbūt ir rašai
        Paskutinis taisė somis; 2009.01.19, 11:00.

        Comment


          Parašė GeeTONIS Rodyti pranešimą
          Permeskit akimis laikotarpį nuo 1991 metų iki šiandien. Kada mes gyvenom bent jau padoriai? 2004 - 2008 pirma pusė. Viskas. Ir tik dėka to, kad plūstelėjo ES babkės, bankai atsuko čiaupus, o lietuvis, niekada tiek gėrio prieš akis nematęs, puolė kimštis pilvą, kaip elgeta, netikėtai prisėdęs prie pilno stalo. Per tą laiką prisistatėm didelį kiekį pastatų abejotina kokybe ir labai menku darbo našumu. Faktiškai visų mūsų pajamos buvo surištos su statybom. Statybose dirbom, statybininkams gaminom, pardavinėjom statybininkų produktą, įkeitinėjom pastatytus pastatus, pirkom buitinę techniką į naujus butus ir t.t. Realiai visi viduje nujautėme, kad šis netikras pakilimas bus laikinas, bet tas mintis stūmėme kiek galima toliau...Kol gaunam padorią algą. Ko jūs norit iš valstybės, kai jos eilinis pilietis skolinosi tiek, kad net padoriai uždirbdamas įstengdavo vos galą su galu sudurt. Pakilus palūkanoms jis išsigando, o netekęs darbo supanikavo. Kiekvienas realiai dabar tyliai kaltina save, kad nx...durnas buvau..galėjau pakentėt su ta lizingine tačka, arba kurį laiką galėjau dar pas tėvus pagyvent...Bet tik tyliai. Garsiai visi loja ant valdžios. O ką valdžia? Ji buvo lygiai taip pat atsipalaidavus, kaip ir visi valstybės piliečiai. Per tuos aukso metus leido sau daryt ką nori, išlaidaut, leido iš savęs juoktis, kol galų gale, mirštančių iš juoko piliečių buvo pakeista tikraisiais juokdariais.
          Reziumė: mes esam dabar ten kur buvom prieš visą šitą netikrą atsigavimą. Vėl reikės dirbt dideliu našumu arba ilgas valandas, kad išlaikyt darbą. Vėl reikės skaičiuot litą prie lito ir prisimint, kas yra "juoda diena" ir taupymas. Vėl prisiminsim tokias pramogas, kaip pasivaikščiojimas gamtoj, geras oras ar bambukinė meškerė ant upės kranto ir kuriam laikui teks aplenkt Akropolį, Megą ar kokį kitokį vartojimo fabriką. Galbūt po kurio laiko į mus atsisuks vienas kitas gamintojas norės čia investuoti, nes mes vėl dirbame pigiai ir tikrai gerai, ypač jei esame alkani. Ir vėl..žingsnis po žingsnio bandysime kopti aukštyn. Tik šį kartą turėsime viską užsitarnauti patys.
          Apie kažkokią kitą šalį kalbi. Mano aplinkoje mažai kas susijęs su statybom, niekas nepirko nereikalingų lizinginių "tačkų", daug kas visai neužmiršo poilsio gamtoje... Nesusireikšmink savo gyvenimo būdo

          Comment


            per tv kai rode interviu su tais metanciais viska i seima,tai visi kalbejo su aiskiu rusiskai-lenkisku akcentu. aisku jie irgi Lietuvos pilieciai,bet aiskiai matosi,kad nelaiko Lietuvos savo namais. Galetu -sugriautu cia viska,kad tik motinelei rusijai butu lengviau valdyti kaimynus.

            Comment


              Parašė praeivis Rodyti pranešimą
              Aisku jie irgi Lietuvos pilieciai,bet aiskiai matosi,kad nelaiko Lietuvos savo namais.
              Na, jie laiko, kaip ir seimo nariai, pasiėmę lenko kortą, kuri išduodama tik ištikimiausiems Lenkijai lenkams.

              Oranger:
              pasiimtos paskolos NT rinkai labai smarkiai įtakojo ir kitų sričių atlyginimus bei tą poilsį gamtoje.

              o dabar į temą:
              A.Kubilius gailisi, kad valdžia pražiopsojo riaušes, tačiau neatsistatydina
              Iš šio straipsnio pavadinimo man atrodo, kad nagus čia prikišusi opozicija. Ypač turint omenyje jų ryšius su profsąjungom

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Apie kažkokią kitą šalį kalbi. Mano aplinkoje mažai kas susijęs su statybom, niekas nepirko nereikalingų lizinginių "tačkų", daug kas visai neužmiršo poilsio gamtoje... Nesusireikšmink savo gyvenimo būdo
                Tiesa, mano seimoje taip pat niekas praktiskai nesinaudojo banku paslaugomis, ko pasekoje siandien neturi jokiu skolu. Bet reiktu pripazinti, kad butent bankai padejo Lietuvai staigiai praturteti po 2000 (kaip jau mineta, "aukso amzius" buvo 2004-2008, kai vyko fenomenalus NT, nauju masinu ir viso kito pirkimas). Butent del banku Vilniuje iskilo tiek nauju pastatu.

                Ir siaip, nieko cia blogo. Iki Amerikos skolinimosi iprociu mums visvien dar toli

                Dabar svarbiausia, kada skolinimosi salygos vel pageres ir bankai ims laisviau teikti kreditus (su salyga, kad issikapstysime is krizes nesulauzytu stuburu per 1-2 metus).

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Apie kažkokią kitą šalį kalbi. Mano aplinkoje mažai kas susijęs su statybom, niekas nepirko nereikalingų lizinginių "tačkų", daug kas visai neužmiršo poilsio gamtoje... Nesusireikšmink savo gyvenimo būdo
                  Hm... Sakai? Gal tikrai čia aš sapnuoju ir reikia įsignybt... Prabusiu ir vėl viskas zjbs. Vėl nereiks su kiekvienu susitikusiu aptarinėt šiendieninę situaciją... Visi pažystami, nesvarbu kokių jie profesijų, sakys, kad jiems viskas ok... Bendradarbis nesiguos apie tai, kad pasiėmė paskolą 40-čiai metų, turi mokėt po 2000Lt ir vat dabar liko ant minimumo, be priedų...O dar ir žmoną atleido...
                  Bet gal tu ir teisus - aš tiesiogiai susijęs su statybom. Turiu, deja, nedidelę ir neilgą būsto paskolą, važinėju "lizingine" "tačka", kuri man per metus atseina panašiai tiek kiek kitam senas grabas su visais jo remontais. Žiauriai nekenčiu debiliško vartojimo - tokio tipa "kaimynas turi ir man reikia". O labiausia bijau eit apsipirkt į Akropolį. Todėl, matyt, esu ne šios šalies šalies pilietis....
                  pArAšas

                  Comment


                    Parašė GeeTONIS Rodyti pranešimą
                    Hm... Sakai? Gal tikrai čia aš sapnuoju ir reikia įsignybt... Prabusiu ir vėl viskas zjbs. Vėl nereiks su kiekvienu susitikusiu aptarinėt šiendieninę situaciją... Visi pažystami, nesvarbu kokių jie profesijų, sakys, kad jiems viskas ok... Bendradarbis nesiguos apie tai, kad pasiėmė paskolą 40-čiai metų, turi mokėt po 2000Lt ir vat dabar liko ant minimumo, be priedų...O dar ir žmoną atleido...
                    Bet gal tu ir teisus - aš tiesiogiai susijęs su statybom. Turiu, deja, nedidelę ir neilgą būsto paskolą, važinėju "lizingine" "tačka", kuri man per metus atseina panašiai tiek kiek kitam senas grabas su visais jo remontais. Žiauriai nekenčiu debiliško vartojimo - tokio tipa "kaimynas turi ir man reikia". O labiausia bijau eit apsipirkt į Akropolį. Todėl, matyt, esu ne šios šalies šalies pilietis....
                    Taigi sakau, kad labai jau susireikšmini... Iš viso kavaila daryti išvadas apie žmones pagal tai - ką jie turi ir kur apsiperka. Tie, kuire norėjo gyventi tik menkavertį materialų gyveniomą, dabar yra labiausiai nelaimingi. Bet, atvirai šnekant, man visai negaila tos "vadybininkų kartos".

                    Comment


                      A ko tu čia taip nusprendei, kad aš susireikšminu?
                      Rašiau tai aš apie bendrą situaciją, o save paminėjau tik tamstos išprovokuotas
                      pArAšas

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Taigi sakau, kad labai jau susireikšmini... Iš viso kavaila daryti išvadas apie žmones pagal tai - ką jie turi ir kur apsiperka. Tie, kuire norėjo gyventi tik menkavertį materialų gyveniomą, dabar yra labiausiai nelaimingi. Bet, atvirai šnekant, man visai negaila tos "vadybininkų kartos".
                        Sitie tai visu pirma.
                        Bet juos aptarnavo labai nemazai kitu bizniu (=darbo vietu) kurie galbut patys su pinigais elgesi atsakingai ir neislaidavo daugiau nei gali sau leisti. Va jie dabar ir nesupranta "uz ka juos skriaudzia".

                        Comment


                          Parašė GeeTONIS Rodyti pranešimą
                          A ko tu čia taip nusprendei, kad aš susireikšminu?
                          Rašiau tai aš apie bendrą situaciją, o save paminėjau tik tamstos išprovokuotas
                          Teisingai. Save paminėjai tik vėliau. Prieš tai tik "mes", "į mus", "mūsų", "lietuvis" ir t.t.
                          Nemėgstu kai žmonės vadovaujasi "bandos" jausmu ir nori tą savo jausmą prakišti už kažkokią neginčyjamą tiesą... Lietuvoje gyvena daug darbščių, širdingų ir protingų žmonių, kuriems visos tos "vadybininkų kartos" gerybės visad buvo ir bus svetimos.

                          Comment


                            vieno žurnalisto bloge rasta mitingo fotkė
                            Paskutinis taisė aesde; 2009.01.19, 17:52. Priežastis: įpaišiau linką
                            Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                            Comment


                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Nemėgstu kai žmonės vadovaujasi "bandos" jausmu ir nori tą savo jausmą prakišti už kažkokią neginčyjamą tiesą...
                              Na, čia jau tamsta pats susirekšminai
                              pArAšas

                              Comment


                                Parašė aesde Rodyti pranešimą
                                vieno žurnalisto bloge rasta mitingo fotkė
                                Atvaizdas
                                Kazkas gerai lipdo senius besmegenius ir gera humoro jausma turi
                                Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                Comment


                                  Oba jau ir paturbino kazkas
                                  Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                  Comment


                                    Advokatai siūlo nemokamą pagalbą praėjusio penktadienio protestuotojams

                                    Advokatams siūlymas ginti protestuotojus nemokamai patiko ir dėl kitų priežasčių. „Manau, kad mintis tikrai verta dėmesio, nes, be kita ko, tokiu būdu formuotume teigiamą visuomenės poziciją advokatų atžvilgiu bei leistume valdžiai suprasti, kad advokatų geriau neliesti, nes kitaip jie per pagalbą (nemokamą, prieinamą, masinę) kitiems piliečiams gali pridaryti valdžiai daug nemalonumų“, - į minėtą elektroninę konferenciją atsiųstame laiške teigė vienas gana žinomas advokatas.
                                    Taigis, advokatai mano, kad gindami pasigerusius chuliganus pelnys visuomenes pagarba, beigi leis valdziai suprasti, kad yra sventa karve virs likusios visuomenes...

                                    Eilinis pavyzdys kaip giliai musu visuomene serga...

                                    Comment


                                      Reikia suprasti, kad iš riaušininkų bandoma daryti didvyrius? Nu šakės...

                                      Comment


                                        Tie iniciatyvieji advokatai - mulkiai kažkokie. Taip pat kaip ir fonogramininkai visi.
                                        Iki tol nedalyvavo socialinio draudimo sistemoj, jokių garantijų neturėjo (kitaip nei jų darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartį), o dabar protestuot užnorėjo.
                                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                        Comment


                                          S.Babilius. Kubiliaus klaidos

                                          Sakyciau labai konkreti ir teisinga konservu ir kubilo kritika.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X