Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos kariuomenės pasirengimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Mokės visiems ginklams, kurie jiems bus patikėti oficialiame capacity handlinti, įskaitant ginklo laikymą per kariuomenės šou. Aišku realybėje gali būti visko, kaip tas mano minėtas SCAR'o laikytojas, kuris nemokėjo elementarių ginklo safety funkcijų. Bet čia jau blogo training'o ir (ne)kompetencijos dalykai, kurie, tikiuosi, LK yra/bus išgyvendinti.
    viešpatie aukštielnikas... vat paėmei, susigalvojai teorija ir dabar tampai per tris lapus. Nu jo nebesiginčysiu su ekspertu, geriau toliau kariukus mokysiu su scaru dirbt, naudos daugiau.
    *censored*

    Comment


      Parašė PukiS Rodyti pranešimą

      viešpatie aukštielnikas... vat paėmei, susigalvojai teorija ir dabar tampai per tris lapus. Nu jo nebesiginčysiu su ekspertu, geriau toliau kariukus mokysiu su scaru dirbt, naudos daugiau.
      Šiaip žmogus, kuriam teko susidurti su tarnyba (tamstai galioja, kaip suprantu), turėtų žinoti, kad ginklas yra ne žaislas ir kad ginklo handlinimui galioja konkrečios taisyklės, o ne "aš geriau žinau". Aš tik viliuosi, kad LK toks sovietmečio laikų požiūris išnykęs ir ten veikia realūs NATO standartai ir etika, įskaitant dėl elgesio su ginklu. Mano minėtas pavyzdys yra labai unfortunate ir tikriausiai vienetinis, bet kad čia gini elementarų neprofesionalumą, nemokšiškumą ir nemokėjimą elgtis su ginklu, apie patį pasako labai daug ir, deja, ne iš gerosios pusės.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą

        Šiaip žmogus, kuriam teko susidurti su tarnyba (tamstai galioja, kaip suprantu), turėtų žinoti, kad ginklas yra ne žaislas ir kad ginklo handlinimui galioja konkrečios taisyklės, o ne "aš geriau žinau". Aš tik viliuosi, kad LK toks sovietmečio laikų požiūris išnykęs ir ten veikia realūs NATO standartai ir etika, įskaitant dėl elgesio su ginklu. Mano minėtas pavyzdys yra labai unfortunate ir tikriausiai vienetinis, bet kad čia gini elementarų neprofesionalumą, nemokšiškumą ir nemokėjimą elgtis su ginklu, apie patį pasako labai daug ir, deja, ne iš gerosios pusės.
        Aš nieko neginu Tu čia iš žaidimų lubų ir dar klažkur kabini spekus, kas ką turi žinot, saugos taisykles ir panašų gėrį. Na pagaidinai kariuką, na su tuo ir sveikinu. Beje, pvz m14, kurį ardęęs bbz kiek kartų, dabar paiimčiau jaučiu tektų gerai pagalvot klur spyna fiksuojas. Ja ja, žinau, pagal internetų ekspertus - diletantas ir nemokša
        *censored*

        Comment


          Plot twist: nebuvo jokio kariuomenės show ir savanorių veterano, viskas yra Johno vaizduotės vaisius.

          Comment


            Parašė PukiS Rodyti pranešimą

            Aš nieko neginu Tu čia iš žaidimų lubų ir dar klažkur kabini spekus, kas ką turi žinot, saugos taisykles ir panašų gėrį. Na pagaidinai kariuką, na su tuo ir sveikinu. Beje, pvz m14, kurį ardęęs bbz kiek kartų, dabar paiimčiau jaučiu tektų gerai pagalvot klur spyna fiksuojas. Ja ja, žinau, pagal internetų ekspertus - diletantas ir nemokša
            Nu bet jeigu dalyvautum viešame kariuomenės šou, tai matyt visgi išsiaiškintum, kaip ten su spynos pozicija, safety ir panašiais dalykais? Ar tiesiog stovėtum nieko nežinodamas ir galvodamas, kad viskas čia ok ir viską čia tu žinai geriau už kitus ir nieko prisiminti nereikia? Skirtumas tarp NATO ir sovietyno kariuomenės principų yra tas, kad NATO galioja taisyklės, o ne "cha cha, tu čia nieko nežinai". Yra ginklo naudojimo taisyklės ir jų reikia laikytis. Taškas.

            Comment


              Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
              Plot twist: nebuvo jokio kariuomenės show ir savanorių veterano, viskas yra Johno vaizduotės vaisius.
              Šiaip turiu netgi konkretaus mano minėto LK žmogaus foto su SCAR'u ir bent porą liudininkų, kurie matė visą epizodą

              Comment


                Ar baltarusijos mobilizacijos atveju pas mus bus skelbiama mobilizacija?

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Ar baltarusijos mobilizacijos atveju pas mus bus skelbiama mobilizacija?
                  Sklando gandai, kad gali būti dalinė mobilizacija, kai bus mobilizuojami visi kauniečiai ir siunčiami tiesiai į Baltarusiją

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Nu bet jeigu dalyvautum viešame kariuomenės šou, tai matyt visgi išsiaiškintum, kaip ten su spynos pozicija, safety ir panašiais dalykais? Ar tiesiog stovėtum nieko nežinodamas ir galvodamas, kad viskas čia ok ir viską čia tu žinai geriau už kitus ir nieko prisiminti nereikia? Skirtumas tarp NATO ir sovietyno kariuomenės principų yra tas, kad NATO galioja taisyklės, o ne "cha cha, tu čia nieko nežinai". Yra ginklo naudojimo taisyklės ir jų reikia laikytis. Taškas.
                    taške tu taške. Kokius saugumo reikalavimus pažeidžia kad pamiršo/nežino kaip fiksuojas onkretaus ginklo spyna? To pačio scaro patikroje aš spyną retai kada fiksuoju dėl tam tikrų niuansų. Tai jau viskas, nebesaugiai naudoju ginklą?
                    *censored*

                    Comment


                      Parašė PukiS Rodyti pranešimą

                      taške tu taške. Kokius saugumo reikalavimus pažeidžia kad pamiršo/nežino kaip fiksuojas onkretaus ginklo spyna? To pačio scaro patikroje aš spyną retai kada fiksuoju dėl tam tikrų niuansų. Tai jau viskas, nebesaugiai naudoju ginklą?
                      Ne fiksuojasi, o pasileidžia. Jei nežinai, kaip paleisti jau gale užfiksuotą spyną, ginklo laikyti rankose negali. Čia ne "niuansas", o labiausiai basic ginklo valdymas.

                      Comment


                        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                        Plot twist: nebuvo jokio kariuomenės show ir savanorių veterano, viskas yra Johno vaizduotės vaisius.
                        Click image for larger version

Name:	f.elconfidencial.com_original_f8c_6b7_0c5_f8c6b70c595e77c30c7189777e82470c.jpg
Views:	245
Size:	40,1 kB
ID:	2022594
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Yra ginklo naudojimo taisyklės ir jų reikia laikytis. Taškas.
                          Šiaip tai nėra. Net pvz US Army is USMC turi skirtingus ginklo laikymo ar nešiojimo taisykles. Dėl ko visokiuose camp Bastion kildavo nemažai nesusipratimų.
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                            Šiaip tai nėra. Net pvz US Army is USMC turi skirtingus ginklo laikymo ar nešiojimo taisykles. Dėl ko visokiuose camp Bastion kildavo nemažai nesusipratimų.
                            Yra. Negali nešioti ginklo be safety, su atutraukta spyna ir t. t. LK tas irgi galioja. Ginklo turėtojas privalo tokias ginklo funkcijas žinoti, nes kitaip elementariai kelia pavojų sau ir kitiems.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Yra. Negali nešioti ginklo be safety, su atutraukta spyna ir t. t. LK tas irgi galioja. Ginklo turėtojas privalo tokias ginklo funkcijas žinoti, nes kitaip elementariai kelia pavojų sau ir kitiems.
                              blemba, sakiau aš tiek varžybų organizatoriam visiem, kad durni jūs, kas čia per reikalavimas visalaik ginklą nešiotis atitraukta spyna
                              *censored*

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Ne fiksuojasi, o pasileidžia. Jei nežinai, kaip paleisti jau gale užfiksuotą spyną, ginklo laikyti rankose negali. Čia ne "niuansas", o labiausiai basic ginklo valdymas.
                                su scaru šeip niuansas, spėju egzpertas parodėt abu spynos paleidimo būdus nemokšai kareiviui, ir paminėjote visas salygas dėl kurių vienas iš būdų gali nesuveikt?
                                *censored*

                                Comment


                                  Parašė PukiS Rodyti pranešimą

                                  su scaru šeip niuansas, spėju egzpertas parodėt abu spynos paleidimo būdus nemokšai kareiviui, ir paminėjote visas salygas dėl kurių vienas iš būdų gali nesuveikt?
                                  Parodžiau tik vieną būdą, nes stovėjo su jau atutraukta spyna. Antrą kartą nebenorėjau tardyti ir gėdinti žmogaus. Kas juokingiausia, iš pradžių bandžiau jam paaiškinti, kad "va šitas mygtukas paleidžia spyną, reikia jį nuspausti", tas sako "ne ne, ne šitas" . Tai tiesiog pats paspaudžiau ir atšokus spynai tokiu būdu buvo pravestas savanorio apmokymas

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Parodžiau tik vieną būdą, nes stovėjo su jau atutraukta spyna. Antrą kartą nebenorėjau tardyti ir gėdinti žmogaus. Kas juokingiausia, iš pradžių bandžiau jam paaiškinti, kad "va šitas mygtukas paleidžia spyną, reikia jį nuspausti", nes laikė SCARą su atutraukta spyna. Tas sako "ne ne, ne šitas". Tai tiesiog pats paspaudžiau ir atšokus spynai tokiu būdu buvo pravestas savanorio apmokymas
                                    va čia tikrai durnas karys kad per nagus nedavė už lindimą prie ginklo. ir žinai kad toks paleidimas yra neteisingas? Nes gadina ginklą?
                                    *censored*

                                    Comment


                                      Parašė PukiS Rodyti pranešimą

                                      va čia tikrai durnas karys kad per nagus nedavė už lindimą prie ginklo. ir žinai kad toks paleidimas yra neteisingas? Nes gadina ginklą?
                                      John per per counter strike visada taip spyną paleidinėja, ir nei kartą dėl to jo play station nebuvo pakibęs. Reiškia, nieko blogo.
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Parašė PukiS Rodyti pranešimą

                                        va čia tikrai durnas karys kad per nagus nedavė už lindimą prie ginklo. ir žinai kad toks paleidimas yra neteisingas? Nes gadina ginklą?
                                        Ginklą jis man jau buvo davęs, žinoma prieš tai man paprašius. Tikrai neatėmiau. O dėl gadinimo, tai jei jau visą dieną stovi su atitraukta spyna, tai ir toks būdas nieko baisiai nesugadins

                                        Comment


                                          Beje, tame pačiame šou teko sušnekti su kitais kariais, matyt iš kito vieneto, panašia tema. Gerokai jaunesniais. Turėjo vieną iš senesnių G36, kurie dar neturėjo spynos paleidėjo trigger guard'e ir aš nusprendžiau pabandyti panašiai prigauti. Paklausiau, tai kaip čia su spynos paleidimu, neskaitant charging handle? Jaunas karys pasižiūrėjo, sako žinai, nežinau, bet paklausiu kolegos. Geriau susigaudantis kolega (kitas karys) netrukus priėjo ir paaiškino, kad šitas Gieškės variantas neturi išorinio bolt release'o. Abu labai sėkmingai išsivartė nepezėdami, ko nežino.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X