Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Suklestėjusios tuštybės sostinė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Dauguma liumpenelektorato nesupranta tos lengvos ironijos, kurią pasitelkė prodiuseriai, kad neatrodyti visiškais idiotais/padlaižiais savo terpėje, o pateikti publikai lengvą saldainį. Dešimtys milijonų ir supranta tai betarpiškai. Pakanka pabendrauti su eiline Rusijos pardavėja ar administratore. Dainų apie Brežnevą, Andropovą ir pan. nebuvo nei rimtų nei linksmų - jokių. Apie Stalina buvo.
    Na nėra žmonės iki tiek durni, kad neskirtų kur humoras o kur rimta.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Dede VOVA turi savo istorija. Bene pirma syki federalinis RU flagman kanalas skele kazka kritisko, taciau neilgai trukus video buvo pasalintas. Nuo 10:49

      Comment


        Visai į temą,teko bendrauti su inteligentiška kauniečių pora apie 40 metų. Pareiškė, kad visada Europoje serga prieš Rytą ir čia jų didžiausi priešai, o kalti dėl visko Vilniečiai. Kai pasakiau,Vilniuje krepšinis nėra tokios svarbos ir apskritai ar Jums atvykus į verslo susitikimą(Vilniuje) yra prasmė kalbėti apie tai, prasidėjo, tai o ką apskritai veikia vilniečiai? Krepšinio nežiūri, futbolo nežiūri, pradėjo porinti kad reikia domėtis krepšiniu ir tai netrukdo į teatrą pvz veikti. Ir galiausiai baigė tuo, kad Kaune viskas atsigauna tuoj ir stadioną turėsime ir panašiai, bet sergame prieš rytą visada. Ir tai pokalbis buvo ne su kažkokiais marozais i su pora kuri turi nedidelę įmonę.Dar užsiminė, kad vilniečiai labai išgyveno dėl vyčio. Įdomu koks procentas žmonių ten tokiu mąstymų pasižymi, kad vis tenka panašių sutikti.
        Paskutinis taisė Kaštonas; 2019.10.02, 12:40.

        Comment


          Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
          Visai į temą,teko bendrauti su inteligentiška kauniečių pora apie 40 metų. Pareiškė, kad visada Europoje serga prieš Rytą ir čia jų didžiausi priešai, o kalti dėl visko Vilniečiai. Kai pasakiau,Vilniuje krepšinis nėra tokios svarbos ir apskritai ar Jums atvykus į verslo susitikimą(Vilniuje) yra prasmė kalbėti apie tai, prasidėjo, tai o ką apskritai veikia vilniečiai? Krepšinio nežiūri, futbolo nežiūri, pradėjo porinti kad reikia domėtis krepšiniu ir tai netrukdo į teatrą pvz veikti. Ir galiausiai baigė tuo, kad Kaune viskas atsigauna tuoj ir stadioną turėsime ir panašiai, bet sergame prieš rytą visada. Ir tai pokalbis buvo ne su kažkokiais marozais i su pora kuri turi nedidelę įmonę.Dar užsiminė, kad vilniečiai labai išgyveno dėl vyčio. Įdomu koks procentas žmonių ten tokiu mąstymų pasižymi, kad vis tenka panašių sutikti.
          Jei marozai atėjo į verslo susitikimą be treningų, tai dar nereiškia, kad jie nėra marozai. Tiesa kai gyvenau Vilniuje kaimynas su družbanais sirgdavo visada prieš Lietuvos rinktinę nesvarbu prieš ką ji žaisdavo ir jei kokie ispanai laimėdavo prieš lietuvius visada būdavo rėkiama "Uraaaaa" balkone. Gimė ir augę Vilniuje, tai kaip ir būtų galima susidaryti nuomonę, kad tai yra tipinis vilnietis.

          Comment


            Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
            teko bendrauti su inteligentiška kauniečių pora
            Skamba panašiai kaip "teko bendrauti su marsiečių pora".
            Na, gal šiek tiek perdedu, marsiečiai gal vis tik egzistuoja.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Aš sergu už Liudvę, kad galima labai gerai gyvent ir be tų visų sirgimų už sportą.

              Parašė evil Rodyti pranešimą
              Jei marozai atėjo į verslo susitikimą be treningų, tai dar nereiškia, kad jie nėra marozai.

              Comment


                Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                Aš sergu už Liudvę, kad galima labai gerai gyvent ir be tų visų sirgimų už sportą.


                Juokingiausia, kai suaugę vyrai draskosi tribūnose, o kai baigiasi rungtynės nuleidę galvas toliau skundžiasi sunkiu gyvenimu, nes juk darbe kažką padaryti daugiau nei "reikia" ar kažką naujo išmokti nėra motyvacijos ir jėgų, visas ardymasis, ką nors gyvenime pasiekti, baigiasi tribūnose ar prie TV ant sofos.
                Flickr

                Comment


                  Na forumietis PoDv man atrodo išsilavinęs ir protingas, kiek tokių kaip jis klausimas. Bet kai žmogus atvirai netiki, kad vilniečiai nesureikšimna vyčio Kaune ir mano, kad viniečiai dėl to labai graužiasi, arba, kai moteris pasididžiuodama sako, kad visada eina tik prieš rytą, ir kai atsisveikindamas jos vyras sako, nu jo VIlniuje statosi verslas, bet stadionio vis tiek neturit, tai aikčiojio visi tai girdėję koridoriuje kolegos. Tai galvoji, žmonės ar verta 2,8 mln valstybėje kurtis galvoje kažkokias priešpriešas.

                  Comment


                    Tai čia dar nieko. Kai konfidencialiame pokalbyje sužinai, kad rimtas verslininkas laukia nesulaukia, kada čia "ateis Putinas" ir "Lietuva žlugusi valstybė - visi tai supranta". Tuomet suvoki, kad verslą daryti netrukdo (gal net padeda?) rimti intelektualiniai ir etiniai trūkumai.

                    Comment


                      Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                      Na forumietis PoDv man atrodo išsilavinęs ir protingas, kiek tokių kaip jis klausimas. Bet kai žmogus atvirai netiki, kad vilniečiai nesureikšimna vyčio Kaune ir mano, kad viniečiai dėl to labai graužiasi, arba, kai moteris pasididžiuodama sako, kad visada eina tik prieš rytą, ir kai atsisveikindamas jos vyras sako, nu jo VIlniuje statosi verslas, bet stadionio vis tiek neturit, tai aikčiojio visi tai girdėję koridoriuje kolegos. Tai galvoji, žmonės ar verta 2,8 mln valstybėje kurtis galvoje kažkokias priešpriešas.
                      Kiek progresyvios vilnietiškos pažiūros prasiskverbusios į Kauną (tokių kaip pvz. John, sankauskas ar Liudvikas Andriulis), kurias man dvasiškai kol kas geriausiai sekasi priimti (sorry forumo kauniečiai ), sunku nustatyt, to gali nepaaiškinti net ankstesnių rinkimų rezultatai. Gali būti ir dešimtim kartų mažiau vienam gyventojui (mažai tikėtina), o gali neviršyti ir poros kartų (netgi labiau tikėtina). Tiesa, reikia įvertinti, kad ir Vilniuje toli gražu ne visi turi andriuliškas ar sankausko pažiūras

                      Iš tokios vietos kaip baras "Kultūra" K. Donelaičio gatvėje, darau įspūdį, kad liberalesnės pažiūros labiau paplitusios tarp vyresnio amžiaus moksleivių ir studentų, o kažkur nuo 30 m. smarkiai mažėja iki nedidelės dalies (nes didesnė dalis galėjo arba išvažiuoti, arba tokios pažiūros neišsivystyti). Negaliu pasakyt ar čia tas mažėjimas su amžium yra iš jau nedidelės iki iš vis nereikšmingos dalies. Neaišku, kiek tų visų liberalių anglakalbių mokinukų dar išvažiuos, nes neapsikęs kavenskų nesvietiško konservatizmo ir budulizmo
                      Paskutinis taisė PoDV; 2019.10.02, 14:44.

                      Comment


                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                        Iš tokios vietos kaip baras "Kultūra" K. Donelaičio gatvėje, darau įspūdį, kad liberalesnės pažiūros labiau paplitusios tarp vyresnio amžiaus moksleivių ir studentų, o kažkur nuo 30 m. smarkiai mažėja iki nedidelės dalies
                        Kažkur nuo 30 m. smarkiai mažėja sėdėjimas baruose...

                        Comment


                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                          Kiek progresyvios vilnietiškos pažiūros prasiskverbusios į Kauną (tokių kaip pvz. John, sankauskas ar Liudvikas Andriulis), kurias man dvasiškai kol kas geriausiai sekasi priimti (sorry forumo kauniečiai ), sunku nustatyt, to gali nepaaiškinti net ankstesnių rinkimų rezultatai. Gali būti ir dešimtim kartų mažiau vienam gyventojui (mažai tikėtina), o gali neviršyti ir poros kartų (netgi labiau tikėtina). Tiesa, reikia įvertinti, kad ir Vilniuje toli gražu ne visi turi andriuliškas ar sankausko pažiūras

                          Iš tokios vietos kaip baras "Kultūra" K. Donelaičio gatvėje, darau įspūdį, kad liberalesnės pažiūros labiau paplitusios tarp vyresnio amžiaus moksleivių ir studentų, o kažkur nuo 30 m. smarkiai mažėja iki nedidelės dalies (nes didesnė dalis galėjo arba išvažiuoti, arba tokios pažiūros neišsivystyti). Negaliu pasakyt ar čia tas mažėjimas su amžium yra iš jau nedidelės iki iš vis nereikšmingos dalies. Neaišku, kiek tų visų liberalių anglakalbių mokinukų dar išvažiuos, nes neapsikęs kavenskų nesvietiško konservatizmo ir budulizmo
                          Skirtumas gal kad kiek didesnis procentas vilniečių į akis nesakytų tokių nesamonių, nes suvoktų , kad gali žmogui ižeisti. Kauniečiai dažnai jautriai reaguoja į kritiką savo meistui, tai atvažiavę irgi neturėtų įsidirbinėti. Toks jausmas kad pastariesems svarbiausia kašis, o verslas čia tik šiaip kad turėtų iš ko gyventi.

                          Comment


                            Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                            Kažkur nuo 30 m. smarkiai mažėja sėdėjimas baruose...
                            Tiesą pasakius, ten labiau ne baras (gal tik vadinasi baras), o kavinė, kur vyksta visokie kultūriniai renginiai. Tokia truputį artsy vietelė Manau, vietą rastų ir vyresnė publika, bet kažkaip nesimato.
                            Nesilankau ten, bet esu užėjęs keletą sykių ir manau įspūdį pavyko susidaryt. Tos kavinės aplinka labai skiriasi nuo likusios aplinkos Kaune, ko nepajustum užėjęs į kokį Akropolį ar čiliaką

                            Comment


                              Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

                              Skirtumas gal kad kiek didesnis procentas vilniečių į akis nesakytų tokių nesamonių, nes suvoktų , kad gali žmogui ižeisti. Kauniečiai dažnai jautriai reaguoja į kritiką savo meistui, tai atvažiavę irgi neturėtų įsidirbinėti. Toks jausmas kad pastariesems svarbiausia kašis, o verslas čia tik šiaip kad turėtų iš ko gyventi.
                              Įdirbio gal trūksta Kaunui, kad kauniečiams neberūpėtų ką sako apie juos kiti. Man tai nebesiparinti, ką pagalvos apie Kauną Lietuvos kontekste, padėjo dešimtim kartų aktyviau tvarkomos gatvės Galiu ramiai skaitinėt sankausko bajerius apie Kauną, užsikasdamas Maurico statistika, kuris rodo, kad Kauno augimas panašus kaip Vilniaus buvo pastaraisiais metais ir pats Kaunas jau ne taip atrodo kaip 2007 m. Galų gale aš savęs psichologiškai nesieju su žlugusio Kaunu ateitimi ar žlugusiu Kaunu aplamai. Manau, galėsiu gyventi ten, kur dalykai neatrodo žlugę, netgi Kaune, kuris nežlugęs
                              Paskutinis taisė PoDV; 2019.10.02, 16:02.

                              Comment


                                Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                Tiesą pasakius, ten labiau ne baras (gal tik vadinasi baras), o kavinė, kur vyksta visokie kultūriniai renginiai. Tokia truputį artsy vietelė Manau, vietą rastų ir vyresnė publika, bet kažkaip nesimato.
                                Nesilankau ten, bet esu užėjęs keletą sykių ir manau įspūdį pavyko susidaryt. Tos kavinės aplinka labai skiriasi nuo likusios aplinkos Kaune, ko nepajustum užėjęs į kokį Akropolį ar čiliaką
                                esu virš 30 ir "chaltūroj" gana dažnai lankausi, tai principe aš jau nebe kaunietis, nes turėčiau ten nesilankyt ir šiaip būti budulis arba emigravęs? Ar čia gal problema yra tame, kad "esu kartą matęs" ar "kelis kart susidūręs" ir jau susiformuoju tipinio "kavensko" portretą?

                                Comment


                                  Parašė evil Rodyti pranešimą

                                  esu virš 30 ir "chaltūroj" gana dažnai lankausi, tai principe aš jau nebe kaunietis, nes turėčiau ten nesilankyt ir šiaip būti budulis arba emigravęs? Ar čia gal problema yra tame, kad "esu kartą matęs" ar "kelis kart susidūręs" ir jau susiformuoju tipinio "kavensko" portretą?
                                  Tikrai ne sankausko piešiamas kaunietis Mano atžvilgiu tu būtum "normalus kaunietis", o rimtiems kavenskams, kurie pakimarinę po Kauną su BMW paskui varo keltis į Norgę, manau, turėtum atrodyti tiesiog pasipūtėlis Pasaulio matęs, daug žinantis.

                                  Tada atėjus į "chaltūrą" man susidarė įspūdis, kad tai 18-2x-mečiai pagrinde sėdi, gal yra ir vyresnių, bet mažuma ir jie turbūt tikri inteligentai

                                  Comment


                                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                    Tada atėjus į "chaltūrą" man susidarė įspūdis, kad tai 18-2x-mečiai pagrinde sėdi, gal yra ir vyresnių, bet mažuma ir jie turbūt tikri inteligentai
                                    Vyresni neturi laiko taip sėdėti nieko neveikdami, nebent neturi darbo ir šeimos.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                      Tikrai ne sankausko piešiamas kaunietis Mano atžvilgiu tu būtum "normalus kaunietis", o rimtiems kavenskams, kurie pakimarinę po Kauną su BMW paskui varo keltis į Norgę, manau, turėtum atrodyti tiesiog pasipūtėlis Pasaulio matęs, daug žinantis.

                                      Tada atėjus į "chaltūrą" man susidarė įspūdis, kad tai 18-2x-mečiai pagrinde sėdi, gal yra ir vyresnių, bet mažuma ir jie turbūt tikri inteligentai
                                      Aš tai vilnietis, bet niekada nemačiau kauniečių kaip marozų. Gal tik kiek labiau ypatingai senoji karta savo burbule užsisukę. Nu kai žmogus išpučia akis, kad aš nesureikšminu vyčio (nes per TV, matė kaip sureikšmina) ir t.t. Aš priešingai nei Sankauskas atvirkščiai paskutiniais metais, tik prasčiau apie kauniečius pradėjau galvoti. Ankščiau maniau, kad priešpriešos yra tik neišsilavinusių vaikų žaidimas, bet kai moteris, mama, darbdavė, su pasididžiavimu akyse pareiškia kaip ji nekenčia Ryto ir Europoje eina prieš jį ir panašiai. Aš galėčiau suskaičiuoti jau gal kelioliką keistų pokalbių su jais Vilniaus atžvilgiu

                                      Comment


                                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                        Tiesą pasakius, ten labiau ne baras (gal tik vadinasi baras), o kavinė, kur vyksta visokie kultūriniai renginiai. Tokia truputį artsy vietelė Manau, vietą rastų ir vyresnė publika, bet kažkaip nesimato.
                                        Nesilankau ten, bet esu užėjęs keletą sykių ir manau įspūdį pavyko susidaryt. Tos kavinės aplinka labai skiriasi nuo likusios aplinkos Kaune, ko nepajustum užėjęs į kokį Akropolį ar čiliaką
                                        Baras, kavinė.. ne tame esmė. Vyresnei publikai didesnė problema ne "rast vietą", o suderint su darbais, vaikais, kitais reikalais ir hobiais ir dar turėt noro bei jėgų. Iš asmeninės patirties - 30mečių mamos daugiau tūsina ir gyvena turtingesnį kultūrinį gyvenimą

                                        Comment


                                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                          Kiek progresyvios vilnietiškos pažiūros prasiskverbusios į Kauną (tokių kaip pvz. John, sankauskas ar Liudvikas Andriulis), kurias man dvasiškai kol kas geriausiai sekasi priimti
                                          Visi trys paminėti yra šiauliškiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X