Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Rusija vis dar kelia grėsmę Lietuvai?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    tūkstančiai žmonių nepavalgydavo, po sibirus blaškėsi, mirdami svajodavo apie laisvą Lietuvą, kad dabar kažkoks Aleksio šnekėtų čia savo sapaliones apie sviestą ant duonos... man tai net nesinori kalbėtis su tokiais
    Kai kalba apie tas vertybes ir kaip jos svarbios tie žmonės, kurie negyvenę nei jokiuose bendrikuose, jau nekalbant apie sibirus, ir nebežino kaip pinigus leisti visokiems žaisliukams, tai šiek tiek kelia šypseną.
    Flickr

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      O kam apskritai reikia rinktis kažką? Geriau su visais bendradarbiauti, kaip tik daro visos normalios save gerbiančios šalys kaip Vokietija, Prancūzija, Suomija ir kt.
      Kartais tavo pasirinkimo neužtenka, reikia, kad ir tave kažkas pasirinktų. Tarkim Rusija nenori su Lietuva bendradarbiauti.
      Paskutinis taisė Čikupakas; 2012.02.14, 23:47.

      Comment


        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Kartais tavo pasirinkimo neužtenka, reikia, kad ir tave kažkas pasirinktų. Tarkim Rusija nenori su Lietuva bendradarbiauti.
        Kartais dėl ekonominės gerovės politinius principus reikia pamiršti. Latviai sutiko surengti referendumą dėl rusų kalbos statuso - dujas ir šiemet pigiau pirks, nei Lietuva. Kai liaudies skrandžiai pilni - revoliucijos nebus.

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          Kartais dėl ekonominės gerovės politinius principus reikia pamiršti. <..>
          Ir Marytė taip sakė, ir pradėjo prostitute dirbt.

          Comment


            Parašė Tomizmas
            Lietuva kur kas daugiau laimėtų, jei vykdytų nepriklausomą politiką. Nei nuo vakarų, nei nuo Rusijos.
            Neutraliomis gali būti tik ypatingai turtingos, aukštos kultūros šalys, visais kitais atvejais tai neįmanoma... Jei Lietuva nebūtų ES ir NATO narė Rusija darytų nuolatinį spaudimą įtraukti Lietuvą į savo geopolitinės įtakos lauką (jau vien dėl Kaliningrado srities) ir padaryti ją savo satelitu. Šalies viduje būtų nuolatinis įvairių politinių ir verslo grupuočių draskymasis tarp rytų ir vakarų. Ekonomiškai tai irgi neduotų jokios naudos išskyrus pigias rusiškas dujas. Žodžiu, ta 'nepriklausoma politika' šiandienos sąlygomis yra visiška utopija.

            Comment


              Is principo an nesuvokiamas pokalbis, kaip kazkas issireiske: "Tevyne versus keptos bulves". Ka mes lyginame apskritai?
              Vienos mamos asaros, kurios vaikas mire Sibire ar gyvuliniam vagone kazkur pakeliui, neverti visokie tomizmai ir kiti kartu sudejus ir kvadratu pakelus.
              Mankurtizmas absoliutus.
              "Kodel jus rasote apie meskas ant tanku, pypu, pypu..." TODEL, kad tema tokia, apie Rusijos gresme. Rusijos simbolis yra vamzdis-tanko arba energetinio resurso.Apie pirmaji cia kalba ir uzejo.
              Tomizmai, skaitote, rasote, kalbate rusiskai?Su kiek bendraujate zmoniu is Rusijos?Daznai ziurite Rusijos TV, skaitote internete?
              Jei visi atsakymai TAIP, turbut zinote ka galvoja apie mus eilinis-statistinis rusas.O as numanau,kad ir atsakyma, turite parenges, jog "mes patys kalti,kad jie taip galvoja". Nieko nesakysiu-tiesiog dar karta idemiai antra pastraipa perskaitykite.

              Comment


                Parašė Tomizmas
                Dar kaip kas supranta tą patriotizmą. Man patriotizmas, kai šalies gyventojai gali kokybiškai gyventi SAVO šalyje.
                Leiskite paklausti, ar dėl savo šalies gerovės padėsite bičiuliams tikratikiams nuversti landsberginę kliką? Ir kiek turite bendraminčių?
                Rusija nėra TSRS, o TSRS nebuvo šv.komunizmo imperija. Nereikia gyventi iliuzijų pasaulyje.
                Gal gi Belgija ar Danija yra JAV ir ES (?!) kvaziokupuotos valstybės?

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  tūkstančiai žmonių nepavalgydavo, po sibirus blaškėsi, mirdami svajodavo apie laisvą Lietuvą, kad dabar kažkoks Aleksio šnekėtų čia savo sapaliones apie sviestą ant duonos... man tai net nesinori kalbėtis su tokiais
                  Aš vistik manau, kad labiau apie maistą svajodavo, o ne apie laisvą Lietuvą... bet kadangi niekada to nesužinosim, tai juk labai patogu mestelėti tokią skambią frazę juk tai skamba išdidžiai bei drąsiai! O juk Lietuva - drąsi šalis! Va kaip puikiai galima priderinti prie neseniai buvusio populiaraus šūkio žmones mirusius sibiro platybėse.

                  Parašė sausuolis75 Rodyti pranešimą
                  Vienos mamos asaros, kurios vaikas mire Sibire ar gyvuliniam vagone kazkur pakeliui, neverti visokie tomizmai ir kiti kartu sudejus ir kvadratu pakelus.
                  Čia jau truputėlį per drąsiai sakyčiau stipriai emocijos užplūdo? megztaberetiškai labai skamba.

                  Comment


                    Parašė qwe Rodyti pranešimą
                    Aš vistik manau, kad labiau apie maistą svajodavo, o ne apie laisvą Lietuvą...
                    Jeigu nėra moralės normų, kodėl neišsikepė riebesnių nelaimės draugų? Maistas, vanduo yra fiziologiškai būtini žmogui. Vėl lyginame nepalyginamus dalykus.
                    Ne apie tai šneka. Iš ties klausimas, ar, pvz.: 1940 m. vertėjo Lietuvai aktyviai priešintis? Gal aukų tiesiogine ir netiesiogine to žodžio prasme būtų daugiau? Juk panorėjęs J.Stalinas galėjo tiesiog "panaikinti" Lietuvą.
                    Kur ta moralės ir pragmatizmo riba?

                    Comment


                      megztaberetiškai labai skamba.
                      Nes tai ne modernu ir kiek senoviska ane?
                      prie sito negalima pasakyti cool o ir verkianti moteris gyvuliniam vagone kazkaip nei estetiskai nei holivudiskai o labai jau buitiskai ir "ne kaip" atrodo, taip?
                      O esme tai keicia?
                      Aš vistik manau, kad labiau apie maistą svajodavo, o ne apie laisvą Lietuvą... bet kadangi niekada to nesužinosim, tai juk labai patogu mestelėti tokią skambią frazę juk tai skamba išdidžiai bei drąsiai! O juk Lietuva - drąsi šalis! Va kaip puikiai galima priderinti prie neseniai buvusio populiaraus šūkio žmones mirusius sibiro platybėse.
                      Ir kam sita zodine diareja?Zmogus mires Sibire yra zmogus mires Sibire.
                      Mano artimiausi gimines nemire Sibire, taciau nuo to as nesu abejingas ar sarkastiskas zmonems, kuriu artimieji ten pasiliko visam laikui.

                      Comment


                        Tomizmui apie Lietuvos neutralią ir nepriklausomą politiką - jau plaukiojom iki 1940 m., žinom, kuo baigėsi. Būtų Lietuva ne neutrali, o priklausiusi, tarkim, Lenkijos-Lietuvos (ir galbūt niekada realiai neegzistavusios Baltijos šalių sandraugos) blokui, būtų bent PABANDŽIUSI gintis, viskas pokaryje galėjo pakrypti šiek tiek kitaip. O tada mus paprasčiausiai neutraliai sužiaumojo, kaip lengvą užkandį prieš pagrindinį patiekalą.
                        Labai pritariu Sausuolio frazei apie moters ašaras dėl mirusio vaiko gyvuliniame vagone. Tokius dalykus reikia retkarčiais priminti sau ir kitiems, kai kalbame apie "gerąją rusią" ir tai, kokia ten žalia žolė, oi, atsiprašau, kaitrios dujos ir pigi nafta. Aišku, norint geriau suprasti tokių moterų ašaras patartina ir savo vaikų turėti. Padeda . Aš, pavyzdžiui, savo vaikams noriu ne tik pigios naftos ir pigesnio šildymo (pinigai, beje, yra uždirbamas dalykas), o visų labiausiai, kad ir kaip banaliai skambėtų - taikos ir stabilumo valstybėje ir visuomenėje. Šių dalykų bus sunkiau pasiekti, jei Rusija kaip iki šiol bandys visą laiką destabilizuoti visuomenę, ją sukiršinti, supriešinti, nuvarginti. Rusija jau seniai veikia prieš Lietuvą ir kitas Baltijos šalis ir į tai negalima užmerkti akių.
                        Birth, school, METALLICA, death

                        Comment


                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                          Jeigu nėra moralės normų, kodėl neišsikepė riebesnių nelaimės draugų? Maistas, vanduo yra fiziologiškai būtini žmogui. Vėl lyginame nepalyginamus dalykus.
                          Ne apie tai šneka. Iš ties klausimas, ar, pvz.: 1940 m. vertėjo Lietuvai aktyviai priešintis? Gal aukų tiesiogine ir netiesiogine to žodžio prasme būtų daugiau? Juk panorėjęs J.Stalinas galėjo tiesiog "panaikinti" Lietuvą.
                          Kur ta moralės ir pragmatizmo riba?
                          Gal riebesnių nebuvo? Jei žmogus iš bado mirdamas nelinksta į kanibalizmą ir vis dar lieka žmogumi, tai jau automatiškai vadinasi, kad jis svajoja tik apie laisvą Lietuvą? Turbūt ore kietųjų dalelių kiekis ryškiai padidėjęs...

                          Parašė sausuolis75 Rodyti pranešimą
                          Nes tai ne modernu ir kiek senoviska ane?
                          prie sito negalima pasakyti cool o ir verkianti moteris gyvuliniam vagone kazkaip nei estetiskai nei holivudiskai o labai jau buitiskai ir "ne kaip" atrodo, taip?
                          Kad kaip tik labai holivudiška. Krenta krištolo tyrumo ašara, nevilties kupinas žvilgsnis purvinam veide, kūdikis ant rankų. O kažkur šiltai prie židinio sėdi blogasis tomizmas, lengvai tuktelėjęs koloborantas - žmogus už kurio gerovę kiti turi kentėti gyvuliniuose vagonuose. tik popkorno trūksta.

                          Parašė sausuolis75 Rodyti pranešimą
                          Ir kam sita zodine diareja?Zmogus mires Sibire yra zmogus mires Sibire.
                          Mano artimiausi gimines nemire Sibire, taciau nuo to as nesu abejingas ar sarkastiskas zmonems, kuriu artimieji ten pasiliko visam laikui.
                          Na jei ponas viduriuojate, tai nesitaškykite į šonus, aplink žmonių gi yra.
                          Aš niekur ir neminėjau, kad abejingas esate. Bet va perdėm dramatiškas tai tikrai. Tikras holivudas.
                          Bent jau aš niekur ir neteigiu, kad "pofig tas sibiras, pofig ta okupacija, be ruso būtų dar blogiau" bet to holivudo(dėkui sausuoli, labai gerai čia terminą parinkot) kišimas atrodo mažų mažiausiai juokingai.
                          Paskutinis taisė qwe; 2012.02.15, 09:39.

                          Comment


                            Tie zmones labai mielai stampukus kitiems kabina ziuriu.
                            Savo nuomone pasilaikysiu sau jei ji Jus taip organiskai erzina.

                            Comment


                              Parašė qwe Rodyti pranešimą
                              Gal riebesnių nebuvo? Jei žmogus iš bado mirdamas nelinksta į kanibalizmą ir vis dar lieka žmogumi, tai jau automatiškai vadinasi, kad jis svajoja tik apie laisvą Lietuvą? Turbūt ore kietųjų dalelių kiekis ryškiai padidėjęs... :
                              Per daug tiesmukai suprantate.
                              Jeigu jau rašyti fiziologiškai tai sotesnis gyvenimas tuomet koreliavo su "laisvos Lietuvos" sąvoka.
                              Duodu pavyzdį iš mano mamos patirties. Vienas berniokas, mamos draugas, buvo įsimylėjęs išvaizdžią žydaitę. Kai Molėtų žydus vedė sušaudyti, juos sušaudė kartu, nors jis buvo lietuvis, ir baltaraištis jį varė šalin. Durnius? Kvailys?

                              Comment


                                Parašė Simex Rodyti pranešimą
                                Aš, pavyzdžiui, savo vaikams noriu ne tik pigios naftos ir pigesnio šildymo (pinigai, beje, yra uždirbamas dalykas), o visų labiausiai, kad ir kaip banaliai skambėtų - taikos ir stabilumo valstybėje ir visuomenėje. Šių dalykų bus sunkiau pasiekti, jei Rusija kaip iki šiol bandys visą laiką destabilizuoti visuomenę, ją sukiršinti, supriešinti, nuvarginti. Rusija jau seniai veikia prieš Lietuvą ir kitas Baltijos šalis ir į tai negalima užmerkti akių.
                                Manau nėra Lietuvoje tokio žmogaus, kuris nenorėtų taikos ir stabilumo šalyje (na gal nebent kai kurie pastoviai kalbantys apie karą, kad galėtų suvesti savo asmenines sąskaitas su "priešais"). O taip kalbėdamas būtent pats priešini žmones, po to patys stebimės, kodėl mūsų kiti nemėgsta ir neturime draugų nei Rytuose nei Vakaruose.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Manau nėra Lietuvoje tokio žmogaus, kuris nenorėtų taikos ir stabilumo šalyje (na gal nebent kai kurie pastoviai kalbantys apie karą, kad galėtų suvesti savo asmenines sąskaitas su "priešais"). O taip kalbėdamas būtent pats priešini žmones, po to patys stebimės, kodėl mūsų kiti nemėgsta ir neturime draugų nei Rytuose nei Vakaruose.
                                  Pasakyti nuogam karaliui, kad jis yra nuogas - priešinti žmones? Ok, tada aš tikrai priešinu žmones, jei taip norite.
                                  Asmeniškai man atrodo reikalinga ir būtina kryptingai VEIKTI prieš Rusijos nuolatos daromą spaudimą Lietuvai. Būtent tokios veiklos labiausiai ir pasigendu mūsų valstybės vyrų veiksmuose.
                                  Birth, school, METALLICA, death

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                    Per daug tiesmukai suprantate.
                                    Jeigu jau rašyti fiziologiškai tai sotesnis gyvenimas tuomet koreliavo su "laisvos Lietuvos" sąvoka.
                                    Duodu pavyzdį iš mano mamos patirties. Kai Molėtų žydus vedė syšaudyti, vienas berniokas, mamos draugas, buvo įsimylėjęs išvaizdžią žydaitę. Juos sušaudė kartu, nors jis buvo lietuvis. Durnius? Kvailys?
                                    Įsimylėjęs.

                                    Comment


                                      Parašė Simex Rodyti pranešimą
                                      Asmeniškai man atrodo reikalinga ir būtina kryptingai VEIKTI prieš Rusijos nuolatos daromą spaudimą Lietuvai. Būtent tokios veiklos labiausiai ir pasigendu mūsų valstybės vyrų veiksmuose.
                                      O man asmeniškai atrodo, kad reikia veikti ne prieš Rusiją, o už Lietuvą
                                      Na kaip tai daro dauguma Europos šalių.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        O man asmeniškai atrodo, kad reikia veikti ne prieš Rusiją, o už Lietuvą
                                        Na kaip tai daro dauguma Europos šalių.
                                        Dauguma Europos šalių klysta, mano kuklia nuomone. Rusija puikiai išnaudoja tokią mąstyseną taikydama senąjį gerąjį "skaldyk ir valdyk". Rezultatas- gerokos Europos dalies finlandizacija.
                                        Birth, school, METALLICA, death

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          O man asmeniškai atrodo, kad reikia veikti ne prieš Rusiją, o už Lietuvą
                                          Na kaip tai daro dauguma Europos šalių.
                                          Taip. Bet tą daryti reikia atsargiai, neužmirštant savo interesų ir kitoje pusėje. Rusijai vien to, kad mes kažko negero apie ją nešnekėsime nepakaks. Ji mažų mažiausiai norės, kad mes bent retkarčiais veiktume prieš vakarų šalių interesus, jei ne to, kad paaukotume savo ilgalaikius interesus dėl trumpalaikių (dujų vamzdyno atvejis).

                                          Vienas dalykas ką galbūt galėtume daryti geriau tai nutylėti savo nuomonę apie istoriją, okupaciją bent prieš derantis su Rusija svarbiais klausimais.

                                          p.s. Ir Rusija nėra kažkoks kraštas, kur teka pieno upės medaus krantais, todėl kažko įpatingo jai "atsidavę" negautume (Galima pažiūrėti į tą pačią Baltarusiją, kurią "broliška tauta" žiauriausiu būdu išdūrė sunkią minutę ). Nors matau, kad net forume yra taip manančių.
                                          Paskutinis taisė index; 2012.02.15, 10:35.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X