Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žiniasklaida

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet "pagrindinis ideologinis oponentas liberaliųjų demokratijų idėjoms"? Really? Jau tada John su savo Kinija labiau tiktų

    Comment


      Kremlius vis dar išlieka pagrindinis ideologinis oponentas liberaliųjų demokratijų idėjoms. Tad jei tu esi prieš (įvairaus plauko) liberaliąsias ideologijas, didelė tikimybė kad turi daug idėjinių sąlyčio taškų su Kremliaus ideologija.
      Papasakok pagyvenusiam teksasiečiui, kad jis galimai prorusiškas . Tik prieš tai įsitikink, ar jis neginkluotas

      Americans' assessment of their political ideology was unchanged in 2018 compared with the year prior when 35% on average described themselves as conservative, 35% as moderate and 26% as liberal.
      https://news.gallup.com/poll/245813/...ent-gains.aspx

      Comment


        O kuom eilinis teksasietis ne liberalas?

        Juolab Kremlius irgi gana liberalus.

        Paskutinis taisė Sula; 2020.04.10, 07:42.

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          O kuom eilinis teksasietis ne liberalas?

          Juolab Kremlius irgi gana liberalus.
          Imant klasikinį, modernų ar amerikietišką liberalumo apibrėžimą?

          Kremlius, kaip ir bet kuri kita organizuoto nusikalstamumo struktūra, ideologijos neturi.

          Comment


            Parašė mantasm Rodyti pranešimą

            Imant klasikinį, modernų ar amerikietišką liberalumo apibrėžimą?

            Kremlius, kaip ir bet kuri kita organizuoto nusikalstamumo struktūra, ideologijos neturi.
            Klasikinį XVII-XVIII a. Jau vien dėl to, kad išdavė karalių, "amerikietis" turėtų būti amžiams pasmerktas.

            Sutinku, Kremlius naudoja bet ką, kas patogu. Oficialioje ekonomikoje apskritai taiko iš esmės neoliberalizmą. O ir aplamai pabuvus dabartinėje Maskvoje bent porą vakarų bet kuriam ortodoksui turėtų pasišiaušti barzdos plaukai.

            Comment


              Diskusija apie tekssiečius ir apie XVII-XVIII a. liberalumo niuansus šiek tiek nutolo nuo temos.

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                Klasikinį XVII-XVIII a. Jau vien dėl to, kad išdavė karalių, "amerikietis" turėtų būti amžiams pasmerktas.
                Pagal klasikinį apibrėžimą tie, kas dabar JAV vadinasi liberalais nebūtų liberalai. Didelė dalis europinių moderniųjų liberalų irgi nelabai. Iš šitos pusės Kremliui artimiausi turėtų būti modernūs amerikietiški liberalai

                Comment


                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                  Papasakok pagyvenusiam teksasiečiui, kad jis galimai prorusiškas . Tik prieš tai įsitikink, ar jis neginkluotas


                  https://news.gallup.com/poll/245813/...ent-gains.aspx
                  Taip imant supaprastintai, tai teksasiečiai yra tipiški liberalai - daug individo laisvės, mažai valstybinio reguliavimo.
                  Problema yra ta, kad tu nelabai žinai kas tas liberalumas yra. Kažkas ten susiję su gėjais, gal dar su godžiais kapitalistais, žodžiu, su viskuo, kas yra bloga šiame pasaulyje.
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Konservatyvios pažiūros kultūrinėje (ne ekonominėje) srityje pakankamai aiškios - nereikia drumsti vandens ir visko versti aukštyn kojom

                    Comment


                      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                      Konservatyvios pažiūros kultūrinėje (ne ekonominėje) srityje pakankamai aiškios - nereikia drumsti vandens ir visko versti aukštyn kojom
                      O tai kuris čia iš didžiųjų liberalų siūlo viską versti aukštyn kojom? Burke? Hume?
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                        O tai kuris čia iš didžiųjų liberalų siūlo viską versti aukštyn kojom? Burke? Hume?
                        Kurį iš didžiųjų liberalų palaikytų šiandienos progresyvūs liberalai?

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Kurį iš didžiųjų liberalų palaikytų šiandienos progresyvūs liberalai?
                          Čia retorinis klausimas, taip? Nes aš neturiu žalio supratimo kas yra ir ką galvoja "šiandienos progresyvūs liberalai". Čia kažkokia homogeniška politinė gentis (tribe)? Man pasakyk pavardes, pagrindinių "šiandieninių progresyvių liberalų" political philosopherers, žiūrėsim kiek jie remiasi burkiu ir hūmu.
                          Tikiuisi tavęs neapgauna kai kažkas vadina save liberalu, nors su liberalizmu neturi nieko bendro. Nes nu Žirnovskio partija yra liberal demokratai. Tada būtų galima sakyti kad demokratiškų pažiūrų yra tie žmonės, kurie nori atominėmis bombomis užmėtyti kaimynus
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Trumpas irgi Liberalas, ginklų teisės, laisvoji rinka, žodžio laisvė
                            Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                              Čia retorinis klausimas, taip? Nes aš neturiu žalio supratimo kas yra ir ką galvoja "šiandienos progresyvūs liberalai". Čia kažkokia homogeniška politinė gentis (tribe)? Man pasakyk pavardes, pagrindinių "šiandieninių progresyvių liberalų" political philosopherers, žiūrėsim kiek jie remiasi burkiu ir hūmu.
                              Tikiuisi tavęs neapgauna kai kažkas vadina save liberalu, nors su liberalizmu neturi nieko bendro. Nes nu Žirnovskio partija yra liberal demokratai. Tada būtų galima sakyti kad demokratiškų pažiūrų yra tie žmonės, kurie nori atominėmis bombomis užmėtyti kaimynus
                              Man amerikietiški liberalai iš aukščiau cituotos apklausos atrodo panašiai liberalūs kiek ir Žirinovskio. Niekaip nematau už Sandersą agituojančiuose "liberaluose" Burke ir Hume pasekėjų. Bet kiek matau daug žmonių perskaito apklausoj "liberalai" ir nežiūri ar ten Žirinovskis, ar Sandersas, ar Gražulis. Didelė dalis konservatorių šiandien yra arčiau klasikinių liberalų nei tie, kas save vadina liberalais.

                              Comment


                                Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
                                Trumpas irgi Liberalas, ginklų teisės, laisvoji rinka, žodžio laisvė
                                Šiais laikais tikras liberalizmas yra maksimaliai apriboti galimybę turėti ginklą, įvesti rinkoje kuo daugiau reguliacijų ir prižiūrėti, kad niekas nekalbėtų negražių dalykų Ir dar pageidautina perdalinti kažkiek pinigų iš tų kas turi per daug tiem kas turi per mažai.

                                Comment


                                  Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
                                  Trumpas irgi Liberalas, ginklų teisės, laisvoji rinka, žodžio laisvė
                                  Trumpas ir žodžio laisvė? Srsly?
                                  Ai palauk, Trumpas ir laisvoji rinka? Ok, čia jau trolini.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Man amerikietiški liberalai iš aukščiau cituotos apklausos atrodo panašiai liberalūs kiek ir Žirinovskio. Niekaip nematau už Sandersą agituojančiuose "liberaluose" Burke ir Hume pasekėjų. Bet kiek matau daug žmonių perskaito apklausoj "liberalai" ir nežiūri ar ten Žirinovskis, ar Sandersas, ar Gražulis. Didelė dalis konservatorių šiandien yra arčiau klasikinių liberalų nei tie, kas save vadina liberalais.
                                    Gal tiesiog reiktų mažiau dėmesio kreipti į etiketes. Gi visokios Šiaurės Korėjos ir Kinijos irgi yra demokratinės liaudies respublikos, ar panašiai. Nors nei respublikų, nei demokratijų ten nei kvapo.
                                    Tarkim, dėl ginklų, tai iš esmės liberalai yra pro-gun. Kad ir tas pats Locke, vienas iš liberalizmo kertinių idėjinių kolosų, buvo ryški pro-gun figūra. Aš pats esu grynas liberastas, bet man maloniausias garsas yra kai mano .308 kalibro kulka kala į metalinę plokštę už 600 metrų.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                      Trumpas ir žodžio laisvė? Srsly?
                                      Ai palauk, Trumpas ir laisvoji rinka? Ok, čia jau trolini.
                                      O kaip Trumpas pažeidžia žodžio laisvę?

                                      Comment


                                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                        Gal tiesiog reiktų mažiau dėmesio kreipti į etiketes. Gi visokios Šiaurės Korėjos ir Kinijos irgi yra demokratinės liaudies respublikos, ar panašiai. Nors nei respublikų, nei demokratijų ten nei kvapo.
                                        Tarkim, dėl ginklų, tai iš esmės liberalai yra pro-gun. Kad ir tas pats Locke, vienas iš liberalizmo kertinių idėjinių kolosų, buvo ryški pro-gun figūra. Aš pats esu grynas liberastas, bet man maloniausias garsas yra kai mano .308 kalibro kulka kala į metalinę plokštę už 600 metrų.
                                        Bėda tame, kad daug žmonių visgi kreipia dėmesį į etiketes ir dar daugiau žmonių manipuliuoja statistika žaidžiant su etikėtimės.

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                          Didelė dalis konservatorių šiandien yra arčiau klasikinių liberalų nei tie, kas save vadina liberalais.
                                          Didelė dalis dabarties "liberalų" vos prieš 50-100 metų būtų už įstatymo ribų arba tiesiog nusikaltėliai. Čia kalbant apie santykinius Vakarus.
                                          O štai įdomu, A.Hitlerio pažiūras laikytume konservatyviomis ar liberaliomis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X