Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pensijos, pensijų fondai, laiminga senatvė ir t.t.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Čia tame ir problema, ko gero, kad postini tai, apie ką visiškai neišmanai. Ir, kaip jau minėjau, klaidini žmones
    Jūs irgi neišmanot, jei negalite paaiškinti, kodėl Sodra rašo vienaip, o jūs sakot kitaip.
    Flickr

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Jūs irgi neišmanot, jei negalite paaiškinti, kodėl Sodra rašo vienaip, o jūs sakot kitaip.
      Todėl, kad tu ištraukei lentelę apie anuitetų paveldėjimą. Pirma išmok skaityti, po to pulk rašyti.
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

        Todėl, kad tu ištraukei lentelę apie anuitetų paveldėjimą. Pirma išmok skaityti, po to pulk rašyti.
        Taigi čia tas pats ir yra, anuitetas perkamas iš sukauptų pinigų ir ne visais atvejais paveldimas.
        Flickr

        Comment


          2018 buvo valdančiųjų kompromisų su lobistais metais, nenustebsiu, kad ateinantys keli biudžetai bus nesurinkti ir pirmiausia kirs per investicinio draudimo ir pensijų fondų paskatas. Pensijų fondai naudingi finansiškai neraštingiems/tingiems žmonėms su >2k eur atlyginimu.
          O aš jau gerus penkis metus pats valdau savo pensinį fondą ir esu labai patenkintas rezultatais

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Taigi čia tas pats ir yra, anuitetas perkamas iš sukauptų pinigų ir ne visais atvejais paveldimas.


            I give up....
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Parašė tomtom Rodyti pranešimą
              2018 buvo valdančiųjų kompromisų su lobistais metais, nenustebsiu, kad ateinantys keli biudžetai bus nesurinkti ir pirmiausia kirs per investicinio draudimo ir pensijų fondų paskatas. Pensijų fondai naudingi finansiškai neraštingiems/tingiems žmonėms su >2k eur atlyginimu.
              O aš jau gerus penkis metus pats valdau savo pensinį fondą ir esu labai patenkintas rezultatais
              Tai visi mielai investuotų kitur, jei nereikėtų nuo įnašų suploti ~50% mokesčių.

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Sukaupus 10.000€ bus mokamos periodinės išmokos, numirus likę pinigai paveldimi tavo vaikams.
                Kokia forma bus pinigai išmokami paveldėtojams? Grynais į banko sąskaitą ar tiesiog pridedami prie jų pačių pensijos fondo?

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                  Sukaupus 10.000€ bus mokamos periodinės išmokos, numirus likę pinigai paveldimi tavo vaikams.
                  Bet kokiu būdu? Uždirbtais procentais nuo tų 10,000?
                  Sakykim jei tais metais fondas uždirbs 2proc metinio pelno, tas bus 200eur, tai gausiu po 16 eur per mėnesį?
                  O jei tais metais fondas uždirbs 0 proc arba minusą?

                  Ar ne pagal uždarbį fondo bsu mokama kažkokia kitokia sistema?




                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Bet kokiu būdu? Uždirbtais procentais nuo tų 10,000?
                    Sakykim jei tais metais fondas uždirbs 2proc metinio pelno, tas bus 200eur, tai gausiu po 16 eur per mėnesį?
                    O jei tais metais fondas uždirbs 0 proc arba minusą?

                    Ar ne pagal uždarbį fondo bsu mokama kažkokia kitokia sistema?
                    Ne. Išėjus į pensiją, tavo dalyvavimas fondų veikloje pasibaigia.

                    Tada iš tavo sukauptų 10.000 bus mokamos kasmėnesinės išmokos. Nežinau tikslaus algoritmo, bet sakykime bus mokami pinigai 15 metų. Ergo, gausi po 10000/15/12=56€ per mėnesį. Jei numirsi anksčiau, pinigus paveldės artimieji. Jei gyvensi ilgiau, po 15 metų nebegausi papildomų išmokų.
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                      Ne. Išėjus į pensiją, tavo dalyvavimas fondų veikloje pasibaigia.

                      Tada iš tavo sukauptų 10.000 bus mokamos kasmėnesinės išmokos. Nežinau tikslaus algoritmo, bet sakykime bus mokami pinigai 15 metų. Ergo, gausi po 10000/15/12=56€ per mėnesį. Jei numirsi anksčiau, pinigus paveldės artimieji. Jei gyvensi ilgiau, po 15 metų nebegausi papildomų išmokų.
                      Neatsakėte į mano klausimą kokia forma pensijų fonde sukaupti pinigai bus "perduodami" paveldėtojams.

                      Comment


                        Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                        Neatsakėte į mano klausimą kokia forma pensijų fonde sukaupti pinigai bus "perduodami" paveldėtojams.
                        Esu tikras kad likusi suma būtų pervesta grynais paveldėtojams į banko sąskaitas.
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                          Neatsakėte į mano klausimą kokia forma pensijų fonde sukaupti pinigai bus "perduodami" paveldėtojams.
                          Kadangi anuitetas perkamas iš draudimo bendrovės (arba sodros(?), o pensija kaupiama pensijų fonde, tai manau, kad pinigai išmokami grynais.

                          Comment


                            Parašė jpou Rodyti pranešimą

                            Kadangi anuitetas perkamas iš draudimo bendrovės (arba sodros(?), o pensija kaupiama pensijų fonde, tai manau, kad pinigai išmokami grynais.
                            Krokodilas klausė apie 10.000€ sumą.
                            Už tokią sumą anuitetas nėra perkamas, visus pinigus iš pensijų fondo perima ir administruoja SoDra.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Mea Culpa, taip iki 18 969€ galima atsiimti kaip lump sum.

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                Ne. Išėjus į pensiją, tavo dalyvavimas fondų veikloje pasibaigia.

                                Tada iš tavo sukauptų 10.000 bus mokamos kasmėnesinės išmokos. Nežinau tikslaus algoritmo, bet sakykime bus mokami pinigai 15 metų. Ergo, gausi po 10000/15/12=56€ per mėnesį. Jei numirsi anksčiau, pinigus paveldės artimieji. Jei gyvensi ilgiau, po 15 metų nebegausi papildomų išmokų.
                                Pensijų anuitetas – tai dalyviui iki gyvos galvos mokama periodinė pensinė išmoka

                                Plačiau:
                                https://www.lb.lt/lt/pensiju-ismokos#ex-1-2
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                  Pensijų anuitetas – tai dalyviui iki gyvos galvos mokama periodinė pensinė išmoka
                                  Plačiau:
                                  https://www.lb.lt/lt/pensiju-ismokos#ex-1-2
                                  Errr.... so?

                                  Esu be galo dėkingas už nuorodą, bet kas yra anuitetas žinojau jau antroje klasėje.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                    Errr.... so?

                                    Esu be galo dėkingas už nuorodą, bet kas yra anuitetas žinojau jau antroje klasėje.
                                    Žinojot, bet dabar turbūt pamiršote...
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Žinojot, bet dabar turbūt pamiršote...
                                      Čia kažkoks džoukas, kurio aš nesuprantu?
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                        Čia kažkoks džoukas, kurio aš nesuprantu?
                                        Jei gyvensi ilgiau, po 15 metų nebegausi papildomų išmokų.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Nu nu, prasiplėsk.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X