Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pensijos, pensijų fondai, laiminga senatvė ir t.t.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Ne. Pencija yra kaupiamasis fondas kur tu kaupi savo senatvei. Kad mūsų sistema dabar veikia kitaip nes visas turtas sukauptas dabartinių pensininkų dingo sugriuvus sovietų okupacijai tai yra kitas reikalas.
    kur tas fondas sukauptas?

    Daug pensijų sistemų veikia tuo principu, kad dabar dirbantys moka seniau dirbsntiem. Nustos mokėti įmokas dirbantys - „sukauptos“ pensijos dings.

    Investiciniai pensijų fondai iš principo irgi panašiai veikia. Sustos ekonomika - nebus ir išmokų. Aukso luitais saugomais seife neišmokės.

    Comment


      Parašė sunkis Rodyti pranešimą

      o prie ko mano pensija ir mano vaiko gyvenimo pasirinkimai?
      Prie atsakingo piliečio elgesio.

      Atmetus visas abstrakcijas, iš principo tai pensiją mokės tavo anūkai.

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Investiciniai pensijų fondai iš principo irgi panašiai veikia. Sustos ekonomika - nebus ir išmokų. Aukso luitais saugomais seife neišmokės.
        Ekonomika nesustos iki visiško nulio, nebent po termobranduolinio karo.
        Didžiausią griūtį jau turėjome progą patirti 2008 m. Tuomet mano pensinis fondas smuko ~50%.

        Valstybinio pensinio fondo užtenka vos kelių mėnesių išmokoms, o per krizę jis buvo tuščias (nors ekonomika veikė). Jei jame būtų šimtai milijardų, irgi būtų klausimas, ką su jais daryti. Infliacija jį greitai apkramsnos.

        Comment


          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

          Prie atsakingo piliečio elgesio.

          Atmetus visas abstrakcijas, iš principo tai pensiją mokės tavo anūkai.
          mano pensiją mokęs įmonės į kurias aš esu investavęs, nes esu atsakingas pilietis.

          Comment


            Parašė sunkis Rodyti pranešimą

            O PVM valstybė ne tikslingai perskirsto?
            O kas bendro tarp valstybės išlaidų iš surinkto PVM ir užsieni dirbančių giminių pervedimų?

            Parašė mantasm Rodyti pranešimą

            kur tas fondas sukauptas?

            Daug pensijų sistemų veikia tuo principu, kad dabar dirbantys moka seniau dirbsntiem. Nustos mokėti įmokas dirbantys - „sukauptos“ pensijos dings.

            Investiciniai pensijų fondai iš principo irgi panašiai veikia. Sustos ekonomika - nebus ir išmokų. Aukso luitais saugomais seife neišmokės.
            Turėtu būti sodroje, bet kai minėjau dėl šalies istorijos specifikos veikia kitaip.

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą

              Ekonomika nesustos iki visiško nulio, nebent po termobranduolinio karo.
              Didžiausią griūtį jau turėjome progą patirti 2008 m. Tuomet mano pensinis fondas smuko ~50%.

              Valstybinio pensinio fondo užtenka vos kelių mėnesių išmokoms, o per krizę jis buvo tuščias (nors ekonomika veikė). Jei jame būtų šimtai milijardų, irgi būtų klausimas, ką su jais daryti. Infliacija jį greitai apkramsnos.
              Na taip, sustos ekonomika (mažai tikėtina) - nebus išmokų. Sulėtės ekonomika - bus mažesnės išmokos. Bet kokiu atveju tai nėra kažkoks žmogaus kaupiamas turtas, o einamoji perskirstomoji sistema.

              Comment


                Parašė sunkis Rodyti pranešimą

                mano pensiją mokęs įmonės į kurias aš esu investavęs, nes esu atsakingas pilietis.
                Tai ne pensija, o investicija. Ir tas išmokas taipogi gausi priklausomai nuo ateities ekonomikos.

                Comment


                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                  Turėtu būti sodroje, bet kai minėjau dėl šalies istorijos specifikos veikia kitaip.
                  Klasikinė prūsiška pensijų sistema visur veikia taip nepriklausomai nuo specifikos. Niekur vietinė sodra netaupo ir nekaupia sumokėtų įmokų, o iškart perskirsto.

                  Kitas variantas yra investicijomis pagrįstos išmokos. Bet ten irgi, fondo atveju, vyksta perskirstymas, dažniausiai per išorinę anuitetų sistemą. O ne kiekvieną mėnesį parduoda po tau asmeniškai priskirtą akciją

                  Comment


                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                    Tai ne pensija, o investicija. Ir tas išmokas taipogi gausi priklausomai nuo ateities ekonomikos.
                    tada tavo atvėjų ne pensija,o pašalpa?

                    Comment


                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                      O kas bendro tarp valstybės išlaidų iš surinkto PVM ir užsieni dirbančių giminių pervedimų?

                      nes 21 proc. išlaidų iš perlaidų yra pvm.

                      Comment


                        Parašė sunkis Rodyti pranešimą

                        tada tavo atvėjų ne pensija,o pašalpa?
                        Taip, iš principo pensija ir yra senatvės pašalpa.

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Klasikinė prūsiška pensijų sistema visur veikia taip nepriklausomai nuo specifikos. Niekur vietinė sodra netaupo ir nekaupia sumokėtų įmokų, o iškart perskirsto.

                          Kitas variantas yra investicijomis pagrįstos išmokos. Bet ten irgi, fondo atveju, vyksta perskirstymas, dažniausiai per išorinę anuitetų sistemą. O ne kiekvieną mėnesį parduoda po tau asmeniškai priskirtą akciją
                          Nevisur, posovietinėse šalyse ir dar kai kuriuose kur nebuvo galimybės kaupti. Dauguma vakarų "sodrų" kaupia fondus ir juos investuoja.


                          Parašė sunkis Rodyti pranešimą
                          Čia tik su sąlyga kad išleista bus lietuvos prekėms. Pvz perkant kokį netflix subscriptioną ar kinišką šūdniekį iš ebay PVM lietuva negauna.

                          Comment


                            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                            Nevisur, posovietinėse šalyse ir dar kai kuriuose kur nebuvo galimybės kaupti. Dauguma vakarų "sodrų" kaupia fondus ir juos investuoja.
                            Vakarų sodrų mokančių valstybines pensijas ar profsąjungų valdomų iš principo privačių fondų?

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                              Čia tik su sąlyga kad išleista bus lietuvos prekėms. Pvz perkant kokį netflix subscriptioną ar kinišką šūdniekį iš ebay PVM lietuva negauna.
                              Gauna - https://www.broadbandtvnews.com/2020...y-for-netflix/

                              Comment


                                kinišką šūdniekį iš ebay
                                nuo š.m. liepos 1 d. irgi jau gauna.

                                Comment


                                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                  Nevisur, posovietinėse šalyse ir dar kai kuriuose kur nebuvo galimybės kaupti. Dauguma vakarų "sodrų" kaupia fondus ir juos investuoja.
                                  Investicijos nėra patikimas pajamų šaltinis.
                                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                  Comment


                                    Priešingai, labai patikimas, kadangi investuojama į didžiausius pasaulio verslus, kurie daro pinigus.

                                    Comment


                                      Prieš 15 metų aš padalinau savo pinigus (apie 10k€) 4 investiciniams fondams. Po 5 metų aš atsiėmiau savo indelius - gavau apie 10,1k€. Tai nėra patikima investicija. Patikima investicija yra apie 15-20% metinio pelno.
                                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                        Prieš 15 metų aš padalinau savo pinigus (apie 10k€) 4 investiciniams fondams. Po 5 metų aš atsiėmiau savo indelius - gavau apie 10,1k€. Tai nėra patikima investicija. Patikima investicija yra apie 15-20% metinio pelno.
                                        patikima investicija, yra išsilavinimas, manau nuo to reikėjo pradėti. O finansinė grąža yra 5-10 procentų, nebent loši su kokia krypto valiuta ar finansinėje piramidėje jei pradžioje į ją patenki, tada daugiau.

                                        Comment


                                          Vadinasi Netflix turi atstovybę įregistravęs lietuvoje?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X