Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Baltarusijos santvarką ir ekonomiką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Čia kas mano, kad tik Minsko "elitas" protestuoja.

    Gardinas


    Gomelis

    Comment


      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

      Net ir kraštutiniai analitikai sutinka, kad Baltarusija (valdant Lukašenkai) turi šiokį tokį savarankiškumą ir nėra visiška Rusijos pastumdėlė. Jei būtų kitaip, tai nereikėtų to rinkimų spektalio su gazpromine opozicija.
      Nepriklausomybės imitacija, žinoma.
      Gatvėse dabar tikrai ne už tavo Gazpromą žmonės kovoja. Gal jau baikite spekuliuoti.

      Comment


        Šiaip man baisiai gėda dėl daugumos ukrainiečių ir lietuvių reakcijos. Greitai pamiršo kaip patys maldavo Vakarų žmonių paramos ir pagalbos.

        Comment


          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

          Nėra Baltarusijoje jokio vadinamojo europinio lyderio ir nematyti, kad ES ar JAV šiuo metu labai domintų Baltarusijos įvykiai. Vienas kitas susirūpinimą išreiškiantis pareiškimas nesiskaito. Tuo tarpu Rusijos susidomėjimas Baltarusija yra akivaizdus. Tai kas užims nuversto Lukašenkos vietą? Rusijos statytinis. Panašu, kad ir Lietuvos politikai šitą ne visi suvokia. Iš inercijos remia bet kokią opoziciją, nes kažkur girdėjo, kad Lukašenką reikia būtinai nuversti.
          O kokie lyderiai buvo post-nacistinėje Vokietijoje? Tuo tarpu, Hitleris prabuvo valdžioje "juokingus" 12 metų.

          Baltarusijoje Lukašenka jau 26 metai, o prieš tai buvo komunistinė valdžia, neskaitant trumpo atgimimo. Iš kur atsirasti tiems politikams?

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą

            Žudo ir kankina žmones, o aš su tavim čia lažinsiuosi? Išprotėjai gal?
            Tai aš sakau kad po savaitės jei ne greičiau nustos. Aš manau tie kurie išeina į mitingus prieš 'batką supranta pasekmes, supranta kad prieš juos bus naudojama jėga. O jūs ko tikėjotės? Kad Lukašenka pabėgs į užsienį? Na nebus to, ne pirmi 'rinkimai', ne pirmi protestai. Chitrožopo kolkochzniko tokiais dalykais nepagąsdinsi.

            Comment


              Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

              Tai aš sakau kad po savaitės jei ne greičiau nustos. Aš manau tie kurie išeina į mitingus prieš 'batką supranta pasekmes, supranta kad prieš juos bus naudojama jėga. O jūs ko tikėjotės? Kad Lukašenka pabėgs į užsienį? Na nebus to, ne pirmi 'rinkimai', ne pirmi protestai. Chitrožopo kolkochzniko tokiais dalykais nepagąsdinsi.
              Pamirškite apie kolchozniką, jis jau niekas. Vyksta kova su Moskovija. Tas pats buvo Maidane, tik čia viskas vyksta žaibiškai.

              Comment


                Kitų šalių veikimas yra pervertinamas tiek pačių politikų kurie linkę sureikšminti savo reikšmę tiek priešiškos propagandos šiuo atveju rusiškos kurių pagrindinis naratyvas ir yra kad revoliucija Ukrainoje yra ES ir JAV darbas nes matai ten kažkokia pasiuntinė sausainukus Maidane dalino.
                Sausainiukai tik paviršius - vaizdas žiniasklaidai. Nuomonę pakeisiu, nebent jei Baltarusijoje įvyks ukrainietiškas scenarijus be jokių vakarietiškų sausainių.

                Comment


                  Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                  Tai aš sakau kad po savaitės jei ne greičiau nustos. Aš manau tie kurie išeina į mitingus prieš 'batką supranta pasekmes, supranta kad prieš juos bus naudojama jėga. O jūs ko tikėjotės? Kad Lukašenka pabėgs į užsienį? Na nebus to, ne pirmi 'rinkimai', ne pirmi protestai. Chitrožopo kolkochzniko tokiais dalykais nepagąsdinsi.
                  Pagal tave daug psichų nori būti sulupti?
                  Žmonėms trūko kantrybė po tiek laiko, kaip ir UKR. Jei jau puola prieš omoną, tai taip lengvai viskas nesibaigs, geriausiu atveju Lukašenka liks šalyje, kurioje ilgą laiką bus neramu, ir vengimas neįvesti karantino dėl ekonominio spaudimo nebuvimo, apsisuks ekonomine stagnacija dėl žmonių nepasitenkinimo.

                  Comment


                    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                    Čia kas mano, kad tik Minsko "elitas" protestuoja.

                    Gardinas


                    Gomelis
                    Minsko elitas važinėja su bentleys ir range roveriais ir kiekvieną vakarą meldžiasi dėl batkos sveikatos, nes anas leidžia užsiimt vergija. Prie ko čia tas elitas su kabutėm ar be kabučių?
                    Show must go von!

                    Comment


                      Parašė VNS Rodyti pranešimą

                      Minsko elitas važinėja su bentleys ir range roveriais ir kiekvieną vakarą meldžiasi dėl batkos sveikatos, nes anas leidžia užsiimt vergija. Prie ko čia tas elitas su kabutėm ar be kabučių?
                      Nes pagal tave, tik Minsko pacanai protestuoja, nes, pagal tave, jie vos neturi ką veikti. O likusi dvasiškoji BLR meldžiasi tik dėl taikos.

                      Comment


                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                        Pagal tave daug psichų nori būti sulupti?
                        Žmonėms trūko kantrybė po tiek laiko, kaip ir UKR. Jei jau puola prieš omoną, tai taip lengvai viskas nesibaigs, geriausiu atveju Lukašenka liks šalyje, kurioje ilgą laiką bus neramu, ir vengimas neįvesti karantino dėl ekonominio spaudimo nebuvimo, apsisuks ekonomine stagnacija dėl žmonių nepasitenkinimo.
                        Jūsų nuomonė. O aš sakau kad po savaitės jau jokių aktyvių protestų nebebus. Bus visokie pasyvūs kaipo mašinų pypsėjimas pravažiuojant kortežui, na bet kažkas panašaus ir Rusijoje buvo po jų gan stambių mitingų 2011 metais (juokinga bet tada daugelis komentatorių irgi prognozavo kad Putino režimas tuoj tuoj kris, linkėjimai jiems iš 2020) tada Putinas skraidyti malūnsparniu į Kremlių pradėjo va ir viskas. Valdyti apsuptam nekenčiančių tavęs pavaldinių? Laisvai - istorija įrodė.

                        Comment


                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                          Nes pagal tave, tik Minsko pacanai protestuoja, nes, pagal tave, jie vos neturi ką veikti. O likusi dvasiškoji BLR meldžiasi tik dėl taikos.
                          Ką tu čia nusikalbi? Kokie dar pacanai?
                          Show must go von!

                          Comment


                            Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                            O aš sakau kad po savaitės jau jokių aktyvių protestų nebebus.
                            Jau supratom, ačiū už nuomonę.

                            Comment


                              Parašė VNS Rodyti pranešimą

                              Ką tu čia nusikalbi? Kokie dar pacanai?
                              Man tu su aligatoriumi susilieja, bet tu išvis su humoru jokios sąsajos neturi. Girdėjai kažką apie oponento nuomonės hiperbolizavimą?

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą

                                Jau supratom, ačiū už nuomonę.
                                Galėtu kaip John po savo nicku pasirašyti "Visagalis" ar "Dievas".

                                Comment


                                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                  Man tu su aligatoriumi susilieja, bet tu išvis su humoru jokios sąsajos neturi. Girdėjai kažką apie oponento nuomonės hiperbolizavimą?
                                  Oho, dar ir toks būna Jumoras? Kirtai iš pasalų. Pasiduodu
                                  Show must go von!

                                  Comment


                                    Parašė VNS Rodyti pranešimą

                                    Oho, dar ir toks būna Jumoras? Kirtai iš pasalų. Pasiduodu
                                    Jumoro nebūna, būna humoras.

                                    Comment


                                      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                      Jumoro nebūna, būna humoras.
                                      Žinok, ne veltui parašiau jumoras. Negi sunku suprast. Ok viskas gerai, nebeteršiam temos.
                                      Show must go von!

                                      Comment


                                        O tai kaip Vagner diversantais? Kur like 170?

                                        Comment


                                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                          O tai kaip Vagner diversantais? Kur like 170?
                                          Dirba https://m.lenta.ru/news/2020/08/11/provo/
                                          Nemanau, kad sėdi cypėj su tais 33 pakazuchiniais.
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X