Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė somis Rodyti pranešimą
    Ilestmort:
    Šiaip protingi žmonės, jei nežino apie ką tiksliai meras šneka, ir ką tiksliai jis turi omenyje, tai nieko nešneka, arba dirba viename Kauno dienraštyje, ir ten rašo straipsnius.

    Aš buvau jaunimo susitikime su meru, ir tiksliai žinau, ką jis nori šiais teiginiais pasakyti. Tiesą sakant - ten jis pasakė daug daugiau, negu gali sakyti į kameras ar prieš žurnalistus, dėl visiems suprantamų priežasčių - geras žaidėjas savo kortas laiko užverstas nuo kitų. Ypač - varžovų.
    jeigu tyli - tai bijo. jeigu bijo - tai.. tikrai jo vieta valdžioj. o tu SOMIS ir toliau vaikščiok į mero susitikimus su jaunimu. vaikščiok vaikščiok..

    Comment


      Parašė Aštrusis_dantis Rodyti pranešimą
      Na, o Kaunas yra Kaunas va štai čia teisybių teisybė. meras tiesiai šviesiai pripažįsta...Tamstą geriau iš karto prisipažinkite, kad architektūroje nei velnio nesigaudote, Kauno nekenčiate ir norite, kad nieko gero ten nebūtų, o kadangi tamstos tėvai iš kaimo atvažiavo į Vilnių tai tamsta save laikote tikru miestiečiu. Tik tamstos tėvai dar matyt turi sveiką kaimo žmonių mąstymą, kurį sūnus laiko kaimiškumu ir deja perėmė tik bjauriausius miestiečių bruožus (geriausi nedomino)....
      Va tada bent žinosime kaip su jumis kalbėtis, nes tokios "argumentuotos" nuomonės kaip tamstos mane visados džiugiai nuteikia.
      tu pats supratai ką norėjai pasakyti? jei nelabai - tai malačius. pataikai dar. o jei supratai - tai bėdoj. linkiu nebesikarščiuot. aš kalbu apie kauną, apie kauno merą, apie tai ką jis papasakojo viešai - tai yra jo VIEŠA nuomonė ir VIEŠI pasisakymai. jų niekas nedraudžia aptarinėti VIEŠOJE erdvėje. o pats meti man į snukį kaltinimus, kad aš nieko nesuprantu apie architektūrą, kad mano tėvai kaimiečiai, kad tau nuo to kartais pasistoja (nuotaika). nežinau ką ir atsakyt. jeigu jau tau gerai - tai tebūnie.

      Comment


        Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
        Pvz daugelis zavejosi , kai Zalgirio fanai savivaldybes posedziuose reiske savo pilietine pozicija ir pastate kai kuriuos politikus i vieta, tie net bijojo prasizioti pries arena.
        Nepalaikykit kabinėjimusi, bet pabraukta vieta užkliuvo. Jeigu turintieji kitokią nuomonę bijo ją pareikšti - tai tuo reikia ne žavėtis, o baisėtis. Ir tai nieko gero nežada galutiniam rezultataui.

        Comment


          Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
          jeigu tyli - tai bijo. jeigu bijo - tai.. tikrai jo vieta valdžioj. o tu SOMIS ir toliau vaikščiok į mero susitikimus su jaunimu. vaikščiok vaikščiok..
          Tipo geras pokerio lošėjas bijo parodyti kitiems, kad turi keturis tūzus? Gal jis tiesiog nori, kad kiti galvotų, jog jis jų neturi.

          Marux:
          Ne viešai

          Comment


            Parašė SkyMan Rodyti pranešimą
            /\Štai ir atsakymas

            Iš "Delfi" A.Gineitas traukiasi iš užimamų pareigų
            ...miesto meras Andrius Kupčinskas laikėsi nuomonės, kad trauktis iš posto direktoriui nėra dėl ko.
            .

            Comment




              Is kur si citata istraukta ?

              Is delfi komentaru ?
              Paskutinis taisė antitotalitarizmus; 2007.12.18, 09:17.

              Comment


                "Mat milijonierius, nors ir būdamas Biudžeto ir finansų komiteto narys, dalyvavo vos viename jo posėdyje. Tačiau „Kauno grūdų“ bendrovės generalinis direktorius, regis, nė neketina aiškintis dėl visų savo nusižengimų. Jis nesiteikė atsakyti į raštu pateiktus Etikos ir procedūrų komisijos klausimus, neatvyko, kad ir buvo žadėjęs, į jos surengtą posėdį.
                Liberalų ir centro sąjungos frakcijos Kauno taryboje seniūnas Arvydas Garbaravičius savo partijos kolegą gynė, tačiau prisipažino, kad šia tema jie nesikalbėjo, o pats asmeniškai įvykio nematė. „Gal čia provokacija ar pokštas..."

                centristai toliau siauteja

                http://www.alfa.lt/straipsnis/161730

                Comment


                  Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą


                  Is kur si citata istraukta ?

                  Is delfi komentaru ?
                  Ne, čia faktas.

                  Comment


                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    Tipo geras pokerio lošėjas bijo parodyti kitiems, kad turi keturis tūzus? Gal jis tiesiog nori, kad kiti galvotų, jog jis jų neturi.
                    debilizmas. tu bent įsivaizduoji kas yra pokerio lošėjas? tai yra asmuo, kuris apgaulės būdu nori išsukti sausą savo kailį ir dar užsidirbt pinigų iš savo oponentų, būtinai daug. tai jeigu tu sakai, kad tokie darbo principai nesvetimi kauno merui - dievaži - blogiau nei imbrasa su zuoka kartu paėmus.

                    bet aš tuo netikiu.

                    Comment


                      Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                      tu pats supratai ką norėjai pasakyti? jei nelabai - tai malačius. pataikai dar. o jei supratai - tai bėdoj. linkiu nebesikarščiuot. aš kalbu apie kauną, apie kauno merą, apie tai ką jis papasakojo viešai - tai yra jo VIEŠA nuomonė ir VIEŠI pasisakymai. jų niekas nedraudžia aptarinėti VIEŠOJE erdvėje. o pats meti man į snukį kaltinimus, kad aš nieko nesuprantu apie architektūrą, kad mano tėvai kaimiečiai, kad tau nuo to kartais pasistoja (nuotaika). nežinau ką ir atsakyt. jeigu jau tau gerai - tai tebūnie.
                      Skaitau ir neatsistebiu kai kurių žmonių net nežinau, gal žioplumu? Jei tamstai iškyla problemu suprantant tai ką pats sakote kreipkitės į reikiamas instancijas, man tokių problemų neiškyla... O karščiuotis net ir nesiruošiu, nematau ko, tiesiog paskaičius tamstos komentarus psichologinis jūsų portretas pasidaro gana aiškus. Tai viena. Sakote kalbate apie merą ir Kauną (tarp kitko miestų pavadinimai rašomi iš didžiosios raidės, nežinojote?), perskaičiau dar sykį jūsų komentarus ir apie merą juose gal 2% viso to ką parašėt, apie Kauną irgi panašiai (jei tokių pasisakymų kaip Kaunas yra Kaunas nelaikysime VIEŠA diskusija apie Kauną), o didžiąją dalį jūsų pasisakymų sudaro piktžiuga, kad sunkiai einasi sporto salės projektavimas arba linkėjimai, kad ir toliau nesisektų. Kadangi jūs tuos linkėjimus "sutvirtinate" giliai "argumentuota" mintimi, kad po to reikės mažiau srėbti... Jūs pats suprantate ką rašote ar tik leidžiate Škėmos "Baltos drobulės" vertą sąmonės srautą į eterį? Tai aš ir sprendžiu, kad jūsų žinios apie miesto poreikius ir vystymąsi arba architektūrą gana ribotos.
                      Dabar apie "kaltinimus" metamus į "snukį". Čia ne teismo salė ir aš ne prokuroras, tad jokių kaltinimų niekur nemetu, o tiesiog darau išvadas remdamasis tamstos pasisakymais. Paskutinio pasisakymo "didybe" jūs pademonstravote visą save - pirmiausia mes neesame pažįstami, kad jūs į mane kreiptumėtės tu, o toliau seka pats grožis su snukiais, pasistojimais ir t.t. Linkiu sėkmės pone miestieti.

                      Comment


                        Tai pateik nuoroda , jei faktas.

                        Mano ziniomis Kupcinskas kaip tik pasisake pries Gineita, o pats Gineta auskta posta gavo prie Garbaraviciaus. Apskritai, prie Garbaraviciaus korumpuoti asmenys is visu partiju islindo i dienos sviesa ir gavo auksciausius postus. Gi Garbaravicius dirbo darba, o ne politika uzsiiminejo.

                        Comment


                          Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
                          Tai pateik nuoroda , jei faktas.

                          Mano ziniomis Kupcinskas kaip tik pasisake pries Gineita, o pats Gineta auskta posta gavo prie Garbaraviciaus. Apskritai, prie Garbaraviciaus korumpuoti asmenys is visu partiju islindo i dienos sviesa ir gavo auksciausius postus. Gi Garbaravicius dirbo darba, o ne politika uzsiiminejo.
                          Ar tumane laikai visišku abeliu, ar kas yra? Pats savo ausim girdėjau per tarybos posėdį ir po to jo komentarus žurnalistams. Juk po to posėdžio Gineitas buvo paliktas savo poste.

                          Comment


                            Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
                            Ginetas auskta posta gavo prie Garbaraviciaus.
                            Cha cha cha Gineitą Autrolio valdybos pirmininku paskyrę konservatoriai atėję į valdžią. Jis juk konservatorius

                            http://www3.lrs.lt/n/rinkimai/200003....htm-89347.htm

                            Comment


                              paskyre ji savi zmones, tarp kuriu yra ir konservatoriu ir ne konservatoriu, o dabar jis sekmingai atleistas - tai faktas

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Ar tumane laikai visišku abeliu, ar kas yra? Pats savo ausim girdėjau per tarybos posėdį ir po to jo komentarus žurnalistams. Juk po to posėdžio Gineitas buvo paliktas savo poste.
                                Tai tu daznai girdi tik ta, ka reikia, svarbu ant konservu pavaryt. Jei taip butu pasake, jau kita diena visa ziniasklaida rasytu, tik ir laukia tokiu pasisakymu. O Gineitas jau atleistas, tad ner cia ka daugiau diskutuoti apie pasenusius posedzius ir kas ka ten sake

                                Comment


                                  Parašė Aštrusis_dantis Rodyti pranešimą
                                  Skaitau ir neatsistebiu kai kurių žmonių net nežinau, gal žioplumu? Jei tamstai iškyla problemu suprantant tai ką pats sakote kreipkitės į reikiamas instancijas, man tokių problemų neiškyla... O karščiuotis net ir nesiruošiu, nematau ko, tiesiog paskaičius tamstos komentarus psichologinis jūsų portretas pasidaro gana aiškus. Tai viena. Sakote kalbate apie merą ir Kauną (tarp kitko miestų pavadinimai rašomi iš didžiosios raidės, nežinojote?), perskaičiau dar sykį jūsų komentarus ir apie merą juose gal 2% viso to ką parašėt, apie Kauną irgi panašiai (jei tokių pasisakymų kaip Kaunas yra Kaunas nelaikysime VIEŠA diskusija apie Kauną), o didžiąją dalį jūsų pasisakymų sudaro piktžiuga, kad sunkiai einasi sporto salės projektavimas arba linkėjimai, kad ir toliau nesisektų. Kadangi jūs tuos linkėjimus "sutvirtinate" giliai "argumentuota" mintimi, kad po to reikės mažiau srėbti... Jūs pats suprantate ką rašote ar tik leidžiate Škėmos "Baltos drobulės" vertą sąmonės srautą į eterį? Tai aš ir sprendžiu, kad jūsų žinios apie miesto poreikius ir vystymąsi arba architektūrą gana ribotos.
                                  Dabar apie "kaltinimus" metamus į "snukį". Čia ne teismo salė ir aš ne prokuroras, tad jokių kaltinimų niekur nemetu, o tiesiog darau išvadas remdamasis tamstos pasisakymais. Paskutinio pasisakymo "didybe" jūs pademonstravote visą save - pirmiausia mes neesame pažįstami, kad jūs į mane kreiptumėtės tu, o toliau seka pats grožis su snukiais, pasistojimais ir t.t. Linkiu sėkmės pone miestieti.
                                  man, gal būt kitus (ypač aštriadančius kauniečius) nervinančiai sveiko mąstymo normaliam LR piliečiui,
                                  atmetančiam panegiriką ir prisiimant visą atsakomybę už pasisakymus ar jų padarinius norėtųsi paanalizuoti
                                  (jeigu likę šios temos skaitytojai prieš - tai aš jų iš anksto atsiprašau) aršaus mano oponento Aštrusis_dantis
                                  pranešimą, skirtą taip pat aptarti mano (šiuo atveju kaip ilestmort) asmeninę nuomonę.
                                  citata: "Skaitau ir neatsistebiu kai kurių žmonių net nežinau, gal žioplumu?"... tai Tu skaitai, neatsistebi bet nesupranti kuo? aš Tau galiu pasakyti kuo - ogi kitokia nuomone, kuri griauna tavo įsivaizduojamo pasaulio logiką. kaip čia yra, kad kažkas mąsto kitaip?..
                                  citata: "Jei tamstai iškyla problemu suprantant tai ką pats sakote kreipkitės į reikiamas institucijas, man tokių
                                  problemų neiškyla..."
                                  gal Tau ir pavyktų tą įrodyti savoje aplinkoje, bet turbūt tai pasakei paimtas įniršio, kurio nesugebi valdyti, o tai tik vėl parodo, jog elementarios pagarbos sąvokos Tu dar nenagrinėjęs ir todėl Tau ji yra svetima.
                                  citata: "o karščiuotis net ir nesiruošiu"... be jokio abejo. tai jau padarėte pirmuose dvejuose sakiniuose. iš širdies, pagal savo išprusimą ir aplinkos supratimą.
                                  citata: "...miestų pavadinimai rašomi iš didžiosios raidės, nežinojote?..." na kaip Tau pasakius. žinau. toks pareiškimas tik parodo, ką jūs tikitės rasti kitoje didkusijos pusėje.
                                  citata: "...didžiąją dalį jūsų pasisakymų sudaro pikdžiuga, kad sunkiai einasi sporto salės projektavimas..." netiesa. jei projektavimas eitųsi sunkiai, tai iki techninio projekto dar toli gražu miliūnas and kowno nebūtų priėjęs. mane neramina kiek kiti dalykai. tačiau nebesikartosiu.
                                  citata: "...linkėjimai, kad toliau nesisektų..." netiesa. Tu paprasčiausia kauno urbanistinius procesus suniveliuoji į žalgirio pasiekimus krepšinio arenoje. o tai labai prasilenkia su elementaria miesto erdvės kūrimo ir teritorijų
                                  planavimo logika. ir ačiū dievui, kad bent vilniuje vis dėlto principinius sprendimus priima urbanistai plius architektoriai plius vieša nuomonė plius verslo interesai. minėtu gi kauno atveju...
                                  citata: "...Tai aš ir sprendžiu, kad jūsų žinios apie miesto poreikius ir vystymąsi arba architektūrą gana ribotos..." klysti. iš emės - tai mano duona. taigi ateityje susilaikyk nuo išankstinių vertinimų (ne dėl manęs) - bus lengviau gyvent. ir išmesk iš galvos norą tėviškai pamokyti - labai jau brazauskiška..
                                  citata: "...čia ne teismo salė ir aš ne prokuroras..." oho kaip užlankstei. aš tau dar kartą sakau: nepagrįstai iš mano pasisakymų darai savo šališkas, niekam neįdomias ir kas jau kas, ir atleisk - vienareikšmiai neteisingas išvadas.

                                  p.s. tu gali mane siuntinėti, pykti ant manęs - prašom. aš kaip nors. bet jeigu jau aš pasisakau apie kauną - tai kokio velnio tu analizuoji mane? kalbėk apie kauną, apie merą, apie areną - juk kur pasisuksi - visur bėda tam tavo kaune. ir jam verkiant reikia viešos nuomonės. ir kuo daugiau. kuo daugiau diskusijos.

                                  linkiu sėkmės, kaunieti.

                                  Comment


                                    Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                                    debilizmas. tu bent įsivaizduoji kas yra pokerio lošėjas? tai yra asmuo, kuris apgaulės būdu nori išsukti sausą savo kailį ir dar užsidirbt pinigų iš savo oponentų, būtinai daug. tai jeigu tu sakai, kad tokie darbo principai nesvetimi kauno merui - dievaži - blogiau nei imbrasa su zuoka kartu paėmus.

                                    bet aš tuo netikiu.
                                    Keikvienas pokerio lošėjus pagal save vertina. Man, asmeniškai, tai pokerio lošėjas yra neturintis ką veikti asmuo, laisvalaikiu žaidžiantis kortomis iš sausainių su savo kiemo draugais.

                                    Comment


                                      ilestmort>

                                      Visai neseniai diskutavome apie Kauno Akropoli. Tau nepatinka Akropolis Kaune. Kaunieciams ir miesto sveciams jis tinka ir patinka. Diskusijos nebaigei dingai i krumus. Dabar nepatinka Arena Nemuno saloje. Kodel? Astriai kandziai puoli bet kuri stambesni projekta Kaune.
                                      Suprantu LR koncerno vadu Vainausku puolima pries Kauno Arena. Zinau kodel tai daro Rubicon kapitalo itakoje esantys politikai ir ziniasklaida. Suprantu daugelio Vilniaus ir Kauno politiku vinguriavima siuo klausimu.
                                      Taciau sunkiai galiu suvokti ilestmort pagieza ir neapykanta siems Kauno projektams.

                                      Comment


                                        Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                        ilestmort>

                                        Visai neseniai diskutavome apie Kauno Akropoli. Tau nepatinka Akropolis Kaune. Kaunieciams ir miesto sveciams jis tinka ir patinka. Diskusijos nebaigei dingai i krumus. Dabar nepatinka Arena Nemuno saloje. Kodel? Astriai kandziai puoli bet kuri stambesni projekta Kaune.
                                        Suprantu LR koncerno vadu Vainausku puolima pries Kauno Arena. Zinau kodel tai daro Rubicon kapitalo itakoje esantys politikai ir ziniasklaida. Suprantu daugelio Vilniaus ir Kauno politiku vinguriavima siuo klausimu.
                                        Taciau sunkiai galiu suvokti ilestmort pagieza ir neapykanta siems Kauno projektams.
                                        priežąstis labai paprasta - ne vietoj. ir per daug Kauną (kaip LR, kurios pilietis esu, dalį) myliu. bet labiausia skauda - kai kauniečiai taip džiaugiasi savo niokojamu miestu. tik tiek.

                                        Comment


                                          tapsnoji tu ant kauno o ne myli.
                                          *censored*

                                          Comment

                                          Working...
                                          X