Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jonas Paulius II

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jonas Paulius II

    Kaip žinia, šiandien minime jau antrasias šio nuostabaus Žmogaus mirties metines. Kažkaip keista - praėjo jau tiek laiko, o vis dar atrodo, kad Tai įvyko vakar.

    Taigi, kviečiu jūs visus išsakyti savo nuomones apie ši nuostabų Žmogų.

    Šiek tiek faktų iš Jo gyvenimo:
    http://lt.wikipedia.org/wiki/Jonas_Paulius_II

    P.S. savo nuomonę išreikšiu kiek vėliau.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    #2
    pora idomiu dalyku:

    jaunysteje Karolis svajojo buti aktoriumi.

    Kol buvo popiezius, ji tiesiogiai pamate apie 250 mln zmoniu (turiu galvoje buvo sutikimuose).

    Ir siaip buvo mielas ir siltas zmogus, nevengdavo juokauti (net pries minias).Niekada nepamirsiu, kai pas ji audiencijos atvyko jaunimo atstovai ir soko jam breika.
    "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
    negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

    Comment


      #3
      kito tokio puikaus katalikų "vado" turbūt gali ir nebūti

      Comment


        #4
        Kažkoks sutapimas, kad mano Winamp'as kątik pradėjo groti Jean Michel Jarre - Tribute to John Paul II - lėtą, skausmingą dainą, kurią JMJ sukūrė iškart po Jono Pauliaus II mirties...

        Bet aš ne apie tai...

        Mano atmintyje Jis, pirmiausia, išliks kaip Žmogus iš didžiosios raidės. Nepamiršiu, kaip jis kaip magnetas traukė žmones. Jau vien prisiminus, kad jo kalbos kažkada Maniloje klausėsi maždaug 4mln. žmonių ir kaip jo laidotuvėse dalyvavo 2-3mln žmonių, o visas pasaulis stebėjo per TV, mane pastoviai sukrečia kažkoks keistas šiurpas. Niekados nepamiršiu, kaip aš, būdamas dar mažas, 1993 metais jo vizito po Lietuvą metu, stovėdamas kažkur Vivulskio gatvėje didelėje minioje žmonių, pamačiau Jį pravažiuojantį Švitrigailos gatve savo Papamobiliu. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai aš ji mačiau gyvą, bet tas manyje liks visam laikui.

        Nepamiršiu... Nepamiršiu ir to, kad Jis Lietuvą laikė savo antraja Tevyne... Man tai didelė garbė... O ta Jo legendinė frazė "Have no fear" (liet. Nebijokite) turėjo laaaaabai daug įtakos Sovietų sąjungos žlugimui.

        Tą "nepamiršiu" sarašą galima tęsti ir tęsti... Sunku suskaičiuoti Jo nuopelnus žmonijai ir taikai...

        Rest in peace...
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          #5
          nėr kalbos, tai buvo ypatinga asmenybė...
          Iš karto prisimenu 3 momentus:
          - Roma. Popiežius Jonas Paulius II linguoja pagal roko muziką...
          - Paskutinis jo pasirodymas prieš mirtį ir skausmingas bandymas ištarti žodžius...
          - Laidotuvės. Tas mistinis momentas, kai staiga pakilo vėjas ir pradėjo versti Biblijos, padėtos ant jo karsto, puslapius...

          Comment


            #6
            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            - Roma. Popiežius Jonas Paulius II linguoja pagal roko muziką...
            Dar ir taip buvo? Na, tai tik dar kartą įrodo, koks pasaulietiškas Jis buvo
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #7
              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Dar ir taip buvo? Na, tai tik dar kartą įrodo, koks pasaulietiškas Jis buvo
              Taip, aš pats ten buvau.

              Comment


                #8
                Man Jonas buvo sventas zmogus. Ir as negalvoju ,kad jis mires, jis vis dar likes mano sirdyje. Beto nemanau ,kad po mirties gyvenimas baigesi jis tik tesiasi kitame pasaulyje.
                P.S Dabar per tv3 rodo apie ji!!
                http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                Comment


                  #9
                  @Oranger: Pasisekė Pagal ką lingavo? U2? Rolling Stones?
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    #10
                    Nors ir nesu tikintis, bet gerbiu jo atminima uz visus jo gerus darbus ir gerumo skleidima.

                    Comment


                      #11
                      Girdejot katik pranese per zinias ,kad Jona Pauliu 2 greiciau paskelbs sventuoju negu turetu buti. Nes seip turi praeiti 5m. kad galima butu skelbti.
                      http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                      Comment


                        #12
                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        @Oranger: Pasisekė Pagal ką lingavo? U2? Rolling Stones?
                        Tai buvo 2000 metais, Europos jaunimo festivalyje. Grojo kažkokia italų grupė. O daina buvo berods Bobo Dylano...

                        Comment


                          #13
                          kažkada sklandė kalbos apie paminko Jam statymą. Ar jos vis dar realios?
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            #14
                            Šeštadienio "Lietuvos ryte" buvo straipsnis apie prancūzę vienuolę, kuri teigia jautusi artumą su Popiežiumi ir buvusi išgydyta nuo Parkinsono ligos per vieną naktį. Jos savijauta buvo labai pablogėjusi, tačiau vieną birželio rytą atsikėlė kaip niekada žvali. Gydytojai, nustatę ligą, negalėjo moksliškai paaiškinti, kas atsitiko. Dabar šią istoriją nagrinėja Vatikanas ir Popiežius gali būti beatifikuotas. Pati vienuolė teigia, kad išgyti padėjo amžiną atilsį Jonas Paulius II.

                            Comment


                              #15
                              Kad tik kuo greičiau jį paskelbtų šventuoju...
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                #16
                                Taip, amzina atilsi Jam. Kai paskelbs sventuoju turesim gera uztareja Ten. Ir siaip labai reikia sventuju kurie butu savi siuolaikiniam pasauliui, su kuriais zmones galetu bent kiek tapatintis. O a.a. JPII daug kam kaip tik toks ir butu...

                                Comment


                                  #17
                                  Man irgi jis patiko, labai linksma budavo stebeti JP-2 pasirodymus per ta balkoneli St.Petro aiksteje Vatikane, lyg koks Radijo Sou personazas

                                  Comment


                                    #18
                                    /\ oho koks palyginimas...

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      lyg koks Radijo Sou personazas
                                      labai juokinga, visada vertinau tavo šmaikštumą
                                      šiaip, pažvelgus giliau, jie siekė panašių dalykų -
                                      Neleiskite savo protams sustabarėti ar kažkas panašaus...

                                      Comment

                                      Working...
                                      X