Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Globalinis atšilimas ir jo poveikis Lietuvai bei kitoms valstybėms

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą

    Nejaugi tikite, kad čia natūraliai vaikas ėmėsi tokių idėjų?
    Šiap skaičiau (internete) kad ji yra paskiepyta,.o su skiepais CŽV implantoja nano-čipus, kuriuos prireikus gali aktyvuoti ir valdyti žmones.
    Nes nu kad emancipuotai paauglei iš Švedijos PAČIAI kiltų kažkokios aplinkosauginės idėjos - sutikime, skamba absoliučiai neįtikinamai.
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment


      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

      Šiap skaičiau (internete) kad ji yra paskiepyta,.o su skiepais CŽV implantoja nano-čipus, kuriuos prireikus gali aktyvuoti ir valdyti žmones.
      Nes nu kad emancipuotai paauglei iš Švedijos PAČIAI kiltų kažkokios aplinkosauginės idėjos - sutikime, skamba absoliučiai neįtikinamai.
      Na tėveliai patys savo knygoje rašo kaip kartu darė plakatą pirmam pabėgimui iš pamokų.

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Na tėveliai patys savo knygoje rašo kaip kartu darė plakatą pirmam pabėgimui iš pamokų.
        Neabejoju, kad tėvai irgi gali būti paskiepyti.
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Gretutė plaukė jachtute į Niujorką, nes skraidymas labai kenkia aplinkai. Nuplaukus į Niujorką, 5 komandos jūreiviai lėktuvu išskrido namo, o atskrido kiti 5 pakeitimui. Vietoj 4 skrydžių (Gretutė + tėvas pirmyn atgal) gavosi 10 skrydžių. Štai tokia principinga emancipuota paauglė iš Švedijos.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

            Neabejoju, kad tėvai irgi gali būti paskiepyti.
            Jeigu būtų paskiepyti ir sveiki, tuomet neužaugintų tokių išlepusių ir egocentriškų paauglių, ir patys tokie nebūtų.

            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Gretutė plaukė jachtute į Niujorką, nes skraidymas labai kenkia aplinkai. Nuplaukus į Niujorką, 5 komandos jūreiviai lėktuvu išskrido namo, o atskrido kiti 5 pakeitimui. Vietoj 4 skrydžių (Gretutė + tėvas pirmyn atgal) gavosi 10 skrydžių. Štai tokia principinga emancipuota paauglė iš Švedijos.
            Kitaip tariant, VIENAS "žalias" gretos vizitas į Niujorką CO2 išmetė tiek, kiek per visus metus išmeta 10 dyzelinių automobilių.
            Paskutinis taisė Lettered; 2019.10.07, 10:02.
            Flickr

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Gretutė plaukė jachtute į Niujorką, nes skraidymas labai kenkia aplinkai. Nuplaukus į Niujorką, 5 komandos jūreiviai lėktuvu išskrido namo, o atskrido kiti 5 pakeitimui. Vietoj 4 skrydžių (Gretutė + tėvas pirmyn atgal) gavosi 10 skrydžių. Štai tokia principinga emancipuota paauglė iš Švedijos.
              O negalėjo viena plaukti?

              Comment


                Parašė digital Rodyti pranešimą
                Gretutė plaukė jachtute į Niujorką, nes skraidymas labai kenkia aplinkai. Nuplaukus į Niujorką, 5 komandos jūreiviai lėktuvu išskrido namo, o atskrido kiti 5 pakeitimui. Vietoj 4 skrydžių (Gretutė + tėvas pirmyn atgal) gavosi 10 skrydžių. Štai tokia principinga emancipuota paauglė iš Švedijos.
                12, nes Mergaitės su Tėčiu lyg ir planuoja skrist atgal, o ne plaukt

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Gretutė plaukė jachtute į Niujorką
                  Šiaip jau "Gretutė plaukė jachtute į Niujorkutį".
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    How you dare? Busima Nobelio laureatė, o taip varot. Mirsit po 5 ar 12 metų, dvasios ubagai, jūs. Tiesa pasakius man jau tikrai keista kai tokius ir panašius komentus rašo asmenys su prierašais "Gyvena: Vilnius, Dirba: SEB, Aukštoji mokykla: Vilniaus Universitetas,Iš: Vilnius". Čia jau next levelelis virš skiepų, gimdymo namuose, ir Balenciaga.
                    Show must go von!

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Jeigu būtų paskiepyti ir sveiki, tuomet neužaugintų tokių išlepusių ir egocentriškų paauglių, ir patys tokie nebūtų.
                      Bent jau pagal mano aplinkos patirtį, tai būtent tą ir daro visi aktyviausi paaugliai - "gelbėja" pasaulį, kurį tokį negerą sukūrė suaugusieji. Kas nors ten į rūšiavimą susikoncentravęs, kažkas prieš ginklus ir armijos panaikinimą, o dar kažkas ir prieš skiepus. Jauname amžiuje kažkuo smarkiai tikėti ir būti idealistu man atrodo daugiau nei normalu. Mažiau normalu mano nuomone tokiame amžiuje jau būti ciniku Po to, suaugus jau galima suprasti koks pasaulis komplikuotas, įvairiapusis ir kodėl jis negali greitai keistis, bet paauglystėje pakovoti idealistiškai už savo idėjas turėtų būti normaliai suprantamas reiškinys...

                      Comment


                        Parašė tajus3 Rodyti pranešimą

                        Bent jau pagal mano aplinkos patirtį, tai būtent tą ir daro visi aktyviausi paaugliai - "gelbėja" pasaulį, kurį tokį negerą sukūrė suaugusieji.
                        Na, Lettered mano, kad paauglys, kovojantis už aplinkos apsaugą yra "išlepęs ir egocentriškas"...


                        Nuff said.
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Parašė tajus3 Rodyti pranešimą

                          Bent jau pagal mano aplinkos patirtį, tai būtent tą ir daro visi aktyviausi paaugliai - "gelbėja" pasaulį, kurį tokį negerą sukūrė suaugusieji. Kas nors ten į rūšiavimą susikoncentravęs, kažkas prieš ginklus ir armijos panaikinimą, o dar kažkas ir prieš skiepus. Jauname amžiuje kažkuo smarkiai tikėti ir būti idealistu man atrodo daugiau nei normalu. Mažiau normalu mano nuomone tokiame amžiuje jau būti ciniku Po to, suaugus jau galima suprasti koks pasaulis komplikuotas, įvairiapusis ir kodėl jis negali greitai keistis, bet paauglystėje pakovoti idealistiškai už savo idėjas turėtų būti normaliai suprantamas reiškinys...
                          Viena yra, kai tuose piketuose dalyvauja patys paaugliai savo iniciatyva, visai kas kita, kai dalyvauja tėvai ir tie paaugliai tampa tik patogiais kareiviais grupei suaugusių siekiant savo tikslų.
                          Paskutinis taisė Lettered; 2019.10.07, 10:33.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                            Na, Lettered mano, kad paauglys, kovojantis už aplinkos apsaugą yra "išlepęs ir egocentriškas"...
                            Jeigu ji iš tikrųjų nebūtų išlepus, egocentriška ir kovotų, tai į Niujorką neplauktų prabangia jachta, kurios įgulos skrydžiai išmetė CO2 daugiau nei 10 automobilių per visus metus, o savo egoistinį pranešimą, kaip kažkas pavogė JOS (lyg daugiau paauglių pasaulyje neegzistuotų) vaikystę, padarytų per vaizdo konferenciją.
                            Paskutinis taisė Lettered; 2019.10.07, 10:27.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                              Na, Lettered mano, kad paauglys, kovojantis už aplinkos apsaugą yra "išlepęs ir egocentriškas"...


                              Nuff said.
                              Kuo tai vienas kitam prieštarauja? Ar jei esi vienos ar kitos spalvos, negali būt narcizu?

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                Na, Lettered mano, kad paauglys, kovojantis už aplinkos apsaugą yra "išlepęs ir egocentriškas"...


                                Nuff said.
                                Tegu pradžiai metą per langus aifonus ir xiaomius, ką negirdėjai, kad Bolivijoje baigia viską sunaikint ličio kasėjai. O gal jau ir sunaikinta viskas, tik nuo mūsų slepiama.
                                Show must go von!

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  Jeigu ji iš tikrųjų kovotų, tai į Niujorką neplauktų prabangia jachta, kurios įgulos skrydžiai išmetė CO2 daugiau nei 10 automobilių per visus metus, o savo egoistinį pranešimą, kaip kažkas pavogė JOS vaikystę, padarytų per vaizdo konferenciją.
                                  Įdomu ką ji mano, kad iš jos pavogė. Atseit nebūtų radus kitos temos į ką įsikabinti ir būtų jodinėjus su poniu užmiesčio klube, į kurį nuvežtų mama su keturlitriniu džipu?

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Įdomu ką ji mano, kad iš jos pavogė. Atseit nebūtų radus kitos temos į ką įsikabinti ir būtų jodinėjus su poniu užmiesčio klube, į kurį nuvežtų mama su keturlitriniu džipu?
                                    Įdomu, ar ji nežino, kad kai kuriomis iniciatyvomis, gal netiesiogiai, bet atima vaikystę iš tūkstančių, o gal net ir milijonų kitų vaikų??

                                    Comment


                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                      Įdomu, ar ji nežino, kad kai kuriomis iniciatyvomis, gal netiesiogiai, bet atima vaikystę iš tūkstančių, o gal net ir milijonų kitų vaikų??
                                      Tikra vaikystė buvo tik kai tvoros pokšėdavo nuo šalčio

                                      Comment


                                        Jūs mano vaikystę sugriovėte
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Jūs mano vaikystę sugriovėte
                                          Nu tai sėsk ant dviračio ir važiuok bent iki Seimo paverkt. Net nežinia ką patart. Abejoju ar be Sorošo gausi jachtą ir primetime'a UN. Gal dar reddite viešą kreipimasi į Eloną. Bet tik Bolivijos neminėk, nes tas irgi ją sugriovė su savo Teslom.
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X