Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Socialinė reklama ... apie kariaujančius keliuose. Galėtų Lietuvoj bent nupirkti pirmąją ir pakeisti porą kadrų bei įgarsinti:

    Pirmoji: apie artimuosius
    [VIMEO]1354552[/VIMEO]


    Kita reklama:
    http://vimeo.com/1354555?pg=embed&sec=
    Propoganda ir penas mintims >>>

    Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
    www.ted.com

    Comment


      Manau, kad nemaža dalis mūsų visuomenės narių turėtų būti izoliuoti psichiatrijos ligoninėse.
      Tokie asocialūs asmenys, kaip chroniškai vairuojantys girti ar šiaip linkę piktybiškai pažeidinėti įstatymus turėtų sėdėti ant adatos tam tikrose sanatorijose.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Klaipėdos centre žiauriai sumuštas Danijos pilietis

        http://www.lrytas.lt/-12361855471234...s-pilietis.htm

        Comment


          Neradau geresnes temos tai parasysiu cia: Saugokite savo banko korteles!!!


          Siandien is manes pavoge 90 svaru. Kazkas kazkaip sugebejo mano kortele klonuoti arba surasti duomenis internete ir ja pasinaudojo kol ji buvo mano kiseneje. Tikiuosi bankas grazins pinigus nes turiu irodymu kad buvau visai kitoje vietoje. Bet tikrai nemalonus ivykis. 21-as amzius. Pinigai tiesiog patys dingsta is pinigines niekam net neprisilieciant.
          I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

          Comment


            Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
            Neradau geresnes temos tai parasysiu cia: Saugokite savo banko korteles!!!


            Siandien is manes pavoge 90 svaru. Kazkas kazkaip sugebejo mano kortele klonuoti arba surasti duomenis internete ir ja pasinaudojo kol ji buvo mano kiseneje. Tikiuosi bankas grazins pinigus nes turiu irodymu kad buvau visai kitoje vietoje. Bet tikrai nemalonus ivykis. 21-as amzius. Pinigai tiesiog patys dingsta is pinigines niekam net neprisilieciant.
            Čia UK ar LT? Beje vienas teigė, kad kažkaip ant taves gali greitąjį vartojimo kreditą paiimti, jei pametei pasą ir kitus dokus. Nežinau kiek čia tiesos...
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
              Neradau geresnes temos tai parasysiu cia: Saugokite savo banko korteles!!!


              Siandien is manes pavoge 90 svaru. Kazkas kazkaip sugebejo mano kortele klonuoti arba surasti duomenis internete ir ja pasinaudojo kol ji buvo mano kiseneje. Tikiuosi bankas grazins pinigus nes turiu irodymu kad buvau visai kitoje vietoje. Bet tikrai nemalonus ivykis. 21-as amzius. Pinigai tiesiog patys dingsta is pinigines niekam net neprisilieciant.
              Pazistu, kai ka, kam tai beveik atsitiko pries pora savaiciu. Bankas pats ispejo, kad kazkas bande pasinaudoti (klonuota) kortele kazkokioje tolimoje salyje ir tai nepavyko, ko gero, tik laimingo atsitiktinumo deka, kai kazkas bande padaryti £800 transakcija, nors tuo metu saskaitoje + overdrafte buvo vos keliais £ maziau.

              Siaip, kadangi pats daug ka perku online, labai tuo susirupinau. Kaip suprantu, didele gresme kelia trojanai ir panasus dalykai, kurie kartais apsigyvena PC ir snipineja veiksmus su bankingo paslaugomis.

              Comment


                Dėl vienos kortelės tikrai niekas nežais. Dažniausiai nulaužiami eshop puslapiai su daugelio kortelių informacija.
                I love INNUENDO!

                Comment


                  Taigi atnaujimas is UK:

                  Beveik issiaiskinau kas tai galetu buti:

                  Per pastarasias keleta dienu lankiausi ivariose parduotuvese bei pirkau internete, todel tikrai nebuvo lengva. Bet perziuredamas neseniai savo pasirasyta sutarti su Blockbuster Goodmayes filmu nuomos punktu, pamaciau kad visi korteles numeriai yra surasyti ten, bei yra parasyta kazkokiu kitu zmoniu vardai kurie galetu mano vardu naudotis mano naryste su ta kompanija.

                  Ta sutarti rasiausi pries keleta dienu ir daviau kortele keletai minuciu - nes jos reikalavo. Tikriausiai ten ir nukopijavo korteles duomenis.

                  Taigi manau juos raportuosiu policijai. Viskas sutampa. Tas nuomos punktas yra labai netoli prie kur pinigai buvo isleisti.

                  Vis del to tuo atveju iseina kad internetas ir kompiuteriniai trojanai (kuriuos taip pat radau) nenuvyle kolkas.

                  Beje manau tas pats galetu atsitikti ir LT. Tikrai baisu kai net nezinai kad kazkas is korteles ima pinigus - jos net neturedami.

                  Zinoma galejo numerius ir nulauzti internete, bet manau kad ne.

                  Aciu visiems uz komentarus
                  I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                  Comment


                    Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
                    Taigi atnaujimas is UK:

                    Beveik issiaiskinau kas tai galetu buti:

                    Per pastarasias keleta dienu lankiausi ivariose parduotuvese bei pirkau internete, todel tikrai nebuvo lengva. Bet perziuredamas neseniai savo pasirasyta sutarti su Blockbuster Goodmayes filmu nuomos punktu, pamaciau kad visi korteles numeriai yra surasyti ten, bei yra parasyta kazkokiu kitu zmoniu vardai kurie galetu mano vardu naudotis mano naryste su ta kompanija.

                    Ta sutarti rasiausi pries keleta dienu ir daviau kortele keletai minuciu - nes jos reikalavo. Tikriausiai ten ir nukopijavo korteles duomenis.

                    Taigi manau juos raportuosiu policijai. Viskas sutampa. Tas nuomos punktas yra labai netoli prie kur pinigai buvo isleisti.

                    Vis del to tuo atveju iseina kad internetas ir kompiuteriniai trojanai (kuriuos taip pat radau) nenuvyle kolkas.

                    Beje manau tas pats galetu atsitikti ir LT. Tikrai baisu kai net nezinai kad kazkas is korteles ima pinigus - jos net neturedami.

                    Zinoma galejo numerius ir nulauzti internete, bet manau kad ne.

                    Aciu visiems uz komentarus
                    Siaip, pati kortele is esmes tera plastiko gabaliukas, ant kurio tera ispausta vartotojo informacija bei kur i magnetine juostele yra irasyti tie patys duomenys, kaip ir ant jos t.y. numeris, galiojimo datos, vardas, CVV ir pan. Bet kas, turedamas siuos duomenis, is esmes gali "klonuoti" kortele. Speju, kad tai gali padaryti bet kokia tuo suinetersuota ir uzsiimanti kriminaline grupuote ar net individai. Taigi verta saugoti ne tik pin'us ir online bankingo slaptazodzius, bet ir korteles numeri ar galiojimo datos informacija.

                    Pamenu, man paciam pora kartu uzblokavo kortele keliaujant Azijoje bei karta bandant apsipirkti online. Tada kiek pyktelejau, bet dabar suprantu, kad tokios priemones yra butinos. Ko gero, reiktu ir dar grieztesniu. Pvz., korteliu naudotojai turetu buti klausiami, kokiose salyse bus naudojama kortele, kokioms maksimalioms sumoms ir pan., nes kitaip gali tekti atsisveikinti su savo sunkiai uzdirbtais $.

                    Comment


                      Manau, kad labai sveika tiesiog turėti keletą kortelių. Vieną turėti šiaip elementariems atsiskaitymams, o kitą visokiems pirkimams internetu ir kurioje šiaip pinigų nereikėtų laikyti. Aš būtent taip ir darau. Turiu vieną atskirą kortelę pirkimui internetu, į kurią pervedu reikiamą sumą pinigų tik prieš naudojantis ja.

                      Draugė padarė net gi dar protingiau. Atsidarė dar vieną banko sąskaitą, kuri neturi jokios kortelės apskritai ir kurioje laiko didžiąją dalį pinigų, vis periodiškai pervesdama į seną sąskaitą (su kortelėmis) nedidelę sumą pinigų smulkiems nuolatiniams pirkiniams.

                      Comment


                        Nors ir ne Lietuvoje, bet tinkamesnes temos neradau, o problema gana aktuali ir mums

                        http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=20943309

                        Na as is tikruju neisivaizduoju kokios priezastys galejo paskatinti taip pasielgti, bet matau tik 2 galimus variantus:
                        1. Psichine liga
                        2. Kerstas bendraamziams uz patycias
                        Kazkodel itariu, kad tai 2 variantas - juk visi esame mokesi mokykloje ir zinome, kokie buna tie paaugliai, o tarp ju beveik visada atsiranda tokiu "uzguituju", is kuriu tyciojamasi diena is dienos, o nervai ne visiems atlaiko. Lietuvoje tas reiskinys labai paplites ir as visai nenustebsiu, jei kada nors kazkas panasaus ivyks ir pas mus.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          /\ Teisingai, daugiau reklamos tokiems atvejams...

                          Comment


                            Jokia cia ne reklama. Tiesiog as esu isitikines, kad ir Lietuvoje tokiems ivykiams atsitikti sekla yra labai gerai paseta ir dar patresta. Mokykla baigiau jau senokai, ir jau tada patycios tarp paaugliu buvo paplitusios, o tarp dabartiniu paaugliu kartos - dar labiau. Kur garantija, kad tavo krutam vaikui, megstanciam paspardyti silpnesnius, viena diena mokykloje tas uzguitasis, neapsikentes su patyciomis, neistaskys smegenines is kazkur atsinestu ginklu?
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė rat Rodyti pranešimą
                              /\ Teisingai, daugiau reklamos tokiems atvejams...
                              Tai sakai reikia tylėti? Kaip rusų laikais valdžia drausdavo žiniasklaidai skelbti blogą informaciją, kad visuomenė manytų, jog nusikalstamumas neegzistuoja Rusijoje.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Na ne tylėti, bet kai TV padaro (anti)herojų visai dienai...

                                Comment


                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  Na ne tylėti, bet kai TV padaro (anti)herojų visai dienai...
                                  Koks skirtumas kaip parodo. Protingas žmogus atsirinks tiesą, melą, supras herojiškumą, neherojiškumą... Žiniasklaidai reikia sensacijų, kad pritrauktų žiūrovus, nes nuo to priklausys televizijos žiūrimumo reitingas.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Rat, siulai daryti Heroju? Ar isvis nerodyti? Isvis kaip butu geriau?
                                    Manau geriau rodyt, kad "ereliai" maziau engtu silpnesnius.

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Koks skirtumas kaip parodo. Protingas žmogus atsirinks tiesą, melą, supras herojiškumą, neherojiškumą... Žiniasklaidai reikia sensacijų, kad pritrauktų žiūrovus, nes nuo to priklausys televizijos žiūrimumo reitingas.
                                      Skirtumas labai didelis.

                                      Problema tame, kad tarp musu gyvena labai daug zmoniu kurie nesugeba/nenori/tingi atsirinkti. Pagal ziniasklaidos polinki visam tam purvui galima padaryt isvada, kad tokiu zmoniu yra netgi labai daug.
                                      Todel kiekvienai visuomenei jos pacios labui labai svarbu tokius individus nukreipti teisinga linkme, nes kitaip ji pati nuo ju ir kentes.

                                      Pavyzdziu toli ieskot nereikia.

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Jokia cia ne reklama. Tiesiog as esu isitikines, kad ir Lietuvoje tokiems ivykiams atsitikti sekla yra labai gerai paseta ir dar patresta. Mokykla baigiau jau senokai, ir jau tada patycios tarp paaugliu buvo paplitusios, o tarp dabartiniu paaugliu kartos - dar labiau. Kur garantija, kad tavo krutam vaikui, megstanciam paspardyti silpnesnius, viena diena mokykloje tas uzguitasis, neapsikentes su patyciomis, neistaskys smegenines is kazkur atsinestu ginklu?
                                        Vokietijoje tokių patyčių mastai yra tikrai kur kas mažesni nei Lietuvoje. Juolab per žinias sakė, kad tas mokinys buvo normalus, gerai mokėsi, turėjo draugų ir t.t. Reiškia priežastys yra visai kitos. Beto jo tėvas laikė namie beveik 20 šaunamųjų ginklų, iš kurie vieną kaip tik tas ir pasiėmė. Tai manau igi turėjo įtakos, normalūs žmonės tiek ginklų namie nelaiko, net jei yra medžioklės mėgėjai.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Man atrodo daugiau galimybių, kad ne iššaudys klasę, o suaugęs savo vaikus į sieną mėtys ir "bobai" nosį laužys. Nu tai gal geriau, kai tokius nukepa po fakto. Ką aš žinau...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X