Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė RolandasM Rodyti pranešimą
    Deja, ne visi pacanai tokie jau ereliai yra. Cia is tos serijos , kai vienas ka nors padaro , o tada jau visi apie tokius zmones ima blogai galvoti. Siuo atveju pacanas padare avarija, dabar visi pacanai kalti? Pats 1,5 metus vairuoju, vazineju su tevuko masina ir man gerai. Uzmiesty kartais paspaudziu kai geros vaziavimo salygos max iki 90 km/h . Teko dalyvauti vienam ivykyje, kai girtas pacukas i mus ileke ir pabego.. Daug tokiu ereliu, bet tikrai ne visi. Pats kartais padarau zioplu neesminiu klaidu, bet netycia. Tokiu atveju ar avariniu sumirksi, kad atsiprasai ar panasiai. Reikia grieztinti bausmes, nera kur pinigu ir energijos deti- i kalejima su muilo gabalu, lai pratarkuoja sedyne , padriftina viena vieta, gal tada apsiramins. Kitas dalykas tai masinos verte irgi daro savo. Kuo vertingesne, tuo labiau saugoma
    Sutinku. Man, beje, metų irgi nedaug ir greičio neviršiju dažniausiai dėl to, kad paprasčiausiai nereikia (o tuo labiau mieste). Todėl ir pasisakyčiau ne už teisių neišdavimą (kaip kai kurie reikalauja), o už mašinos galingumo ribojimą. Kam gi reikia visų tų su 3-5 l varikliais?

    p.s. Mano "rekordai": mieste esu važiavęs 60 km/h kai nepažiūrėjau į spidometrą, užmiestyje gal 110 km/h, autostradoje leidžiamo 130 man kol kas visiškai pakanka.
    Paskutinis taisė index; 2011.05.23, 23:04.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė LC. Rodyti pranešimą
      Jau neturi.
      ismanusis telefonas uzlinko

      Comment


        Parašė RolandasM Rodyti pranešimą
        Pats 1,5 metus vairuoju, vazineju su tevuko masina ir man gerai. Uzmiesty kartais paspaudziu kai geros vaziavimo salygos max iki 90 km/h .
        Keista, kad tiek mažai užmiestyje, atsižvelgiant į rašymo stylių Aš pats kada tik išsilaikiau teises, išbandžiau kiek traukia automobilis, mieste 140km/h ir užmiestyje 160km/h, tiek kiek traukė varganas 1,6l benzinas. Tiesiog nieko negalvodamas taip dariau. Mūsų tarpe greitai lėkti buvo "kieta" ir smagu. Bendraamžiai įgudę sugebėdavo ir driftu prasinešti, čiuožiant posukiu 80km/h prieš eismą, net nematant kas už posukio. Beveik visi buvome padarę bent po kelias rimtas avarijas. Daugelį kartų rizikavome savo ir kitų gyvybe, pvz. kaip važiavimas dideliu greičiu naktį išjungus šviesas, arba taip pat be šviesų dideliu greičiu iš šalutinio kelio kertant pagrindinį kelią. Kai kurie dažnai vairuodavo visiškai girti, kaip ir jų tėvai.
        Paskutinis taisė andyour; 2011.05.23, 22:51.

        Comment


          Parašė andyour Rodyti pranešimą
          Keista, kad tiek mažai užmiestyje, atsižvelgiant į rašymo stylių Aš pats kada tik išsilaikiau teises, išbandžiau kiek traukia automobilis, mieste 140km/h ir užmiestyje 160km/h, tiek kiek traukė varganas 1,6l benzinas. Tiesiog nieko negalvodamas taip dariau. Mūsų tarpe greitai lėkti buvo "kieta" ir smagu. Bendraamžiai įgudę sugebėdavo ir driftu prasinešti, čiuožiant posukiu 80km/h prieš eismą, net nematant kas už posukio. Beveik visi buvome padarę bent po kelias rimtas avarijas. Daugelį kartų rizikavome savo ir kitų gyvybe, pvz. kaip važiavimas dideliu greičiu naktį išjungus šviesas, arba taip pat be šviesų dideliu greičiu iš šalutinio kelio kertant pagrindinį kelią. Kai kurie dažnai vairuodavo visiškai girti, kaip ir jų tėvai.
          Tu kiet@s.

          Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą
            Keista, kad tiek mažai užmiestyje, atsižvelgiant į rašymo stylių Aš pats kada tik išsilaikiau teises, išbandžiau kiek traukia automobilis, mieste 140km/h ir užmiestyje 160km/h, tiek kiek traukė varganas 1,6l benzinas. Tiesiog nieko negalvodamas taip dariau. Mūsų tarpe greitai lėkti buvo "kieta" ir smagu. Bendraamžiai įgudę sugebėdavo ir driftu prasinešti, čiuožiant posukiu 80km/h prieš eismą, net nematant kas už posukio. Beveik visi buvome padarę bent po kelias rimtas avarijas. Daugelį kartų rizikavome savo ir kitų gyvybe, pvz. kaip važiavimas dideliu greičiu naktį išjungus šviesas, arba taip pat be šviesų dideliu greičiu iš šalutinio kelio kertant pagrindinį kelią. Kai kurie dažnai vairuodavo visiškai girti, kaip ir jų tėvai.

            Apskritai, vairuoju nuo vaikystes, bet tokiu pomegiu neturiu.Automagistralese kada gal ir paspausiu kai turesiu savo pinigu kysiams moketi, savo auto ir pakankamai metu. Turiu pomegiu ir be rizikos savo ir kitu gyvybei , bent jau kol kas... Megstu vairuoti, bet nesidraskyti. Va draugai kai vaziuoja su manim, taipogi kartais stebisi kodel per miesta vaziuoju 50-56km/ h nors gatve tuscia

            Hm.. ir idomu kaip viskas jums baigesi? Jausmas tikriausiai puikus? Tokiems dalykams yra lektuvai

            o del rasybos tai tyngiu tuos kablelius deti, kai pataikau i tema tada numetu,.. negi is rasybos tokio marozo ivaizdi jau susidarei?
            Paskutinis taisė RolandasM; 2011.05.23, 22:58.

            Comment


              Parašė Tomizmas
              Mano pasiūlymas teisėtai peršauti makaules (po greito, neužtempto teismo proceso) pagavus tokius erelius viršijančius greitį, su dabartiniais įstatymais gal ir nėra realus, bet tikrai būtų pati veiksmingiausia priemonė.
              Parašė Tomizmas
              Šiaip tai, žymiai efektyvesnis variantas būtų mirties bausmė ne vien post factum, kai jau užmuša kažką, o iš anksto - pavyzdžiui, viršiji greitį daugiau nei 20 - 30 km/h virš normos, draguoji gatvėje, arba girtas už vairo - mirties bausmė.
              o kas nustato koks greitis yra norma? kiek isgerti galima vairuojant? siaip taisykles nustato? visa tai zmoniu susitarimo reikalas ir jei zmones susitare kad virsit greiti 20-30 km yra ne tip pavojinga kad saudyt prasikaltusius tai nieks ir nesaudys vien del to kad tu taip nusisneki.

              Ze gal kas pasiulys tokius nusisneketojus kaip pats saudyt be ispejimo, irgi teisetai gal net ir ne post factum o tik siaip vien kai prasizioji.

              Comment


                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                Keista, kad tiek mažai užmiestyje, atsižvelgiant į rašymo stylių Aš pats kada tik išsilaikiau teises, išbandžiau kiek traukia automobilis, mieste 140km/h ir užmiestyje 160km/h, tiek kiek traukė varganas 1,6l benzinas. Tiesiog nieko negalvodamas taip dariau. Mūsų tarpe greitai lėkti buvo "kieta" ir smagu. Bendraamžiai įgudę sugebėdavo ir driftu prasinešti, čiuožiant posukiu 80km/h prieš eismą, net nematant kas už posukio. Beveik visi buvome padarę bent po kelias rimtas avarijas. Daugelį kartų rizikavome savo ir kitų gyvybe, pvz. kaip važiavimas dideliu greičiu naktį išjungus šviesas, arba taip pat be šviesų dideliu greičiu iš šalutinio kelio kertant pagrindinį kelią. Kai kurie dažnai vairuodavo visiškai girti, kaip ir jų tėvai.
                Kitaip sakant idiotizmo viršūnė.
                Aš pats kartais irgi mėgstu "spustelt", bet daugmaž visada apskaičiuoju savo galimybes ir tikimybes. Maksimalus greitis mieste, kurį esu išvystęs gal buvo kokia 90km/h, bet tai buvo ruožas, be perėjų ir šviesoforų. Autostradoje, esu "spustelėjęs" apie 160km/h.

                Comment


                  Parašė RolandasM Rodyti pranešimą
                  Apskritai, vairuoju nuo vaikystes, bet tokiu pomegiu neturiu.Automagistralese kada gal ir paspausiu kai turesiu savo pinigu kysiams moketi, savo auto ir pakankamai metu. Turiu pomegiu ir be rizikos savo ir kitu gyvybei , bent jau kol kas... Megstu vairuoti, bet nesidraskyti. Va draugai kai vaziuoja su manim, taipogi kartais stebisi kodel per miesta vaziuoju 50-56km/ h nors gatve tuscia

                  Hm.. ir idomu kaip viskas jums baigesi? Jausmas tikriausiai puikus? Tokiems dalykams yra lektuvai
                  Baigdavosi avarijomis arba teisių atėmimu, nors be kurių toliau buvo važinėjamasi. Aš manau, kad apskritai teisę vairuot suteikti tik nuo 26 metų. Jeigu kartą girtas pagautas už vairo, atimti teises visam laikui, nes tie dažniausiai ir po kelis kartus pakartoją tą poelgį. Tik klausimas, kaip bausti jaunimėlį, kuris slapčia pasiima tėvų automobilius, arba susimetę nusiperka.

                  Comment


                    Parašė andyour Rodyti pranešimą
                    Baigdavosi avarijomis arba teisių atėmimu, nors be kurių toliau buvo važinėjamasi. Aš manau, kad apskritai teisę vairuot suteikti tik nuo 26 metų. Jeigu kartą girtas pagautas už vairo, atimti teises visam laikui, nes tie dažniausiai ir po kelis kartus pakartoją tą poelgį. Tik klausimas, kaip bausti jaunimėlį, kuris slapčia pasiima tėvų automobilius, arba susimetę nusiperka.
                    Kaip? geresnis klausimas būtų kaip sugebėjo vaikus be atsakomybės jausmo išsiauklėt.

                    Comment


                      Parašė andyour Rodyti pranešimą
                      Baigdavosi avarijomis arba teisių atėmimu, nors be kurių toliau buvo važinėjamasi. Aš manau, kad apskritai teisę vairuot suteikti tik nuo 26 metų. Jeigu kartą girtas pagautas už vairo, atimti teises visam laikui, nes tie dažniausiai ir po kelis kartus pakartoją tą poelgį. Tik klausimas, kaip bausti jaunimėlį, kuris slapčia pasiima tėvų automobilius, arba susimetę nusiperka.
                      Vienas dalykas, kad automobilį reiktu konfiskuoti nepriklausomai nuo savininko ir savininkui dar baudą duot. Įkrėstu paskui tėvai beržinės košės, o ir parduot be perregistravimo niekas nenorėtu. Kitas dalykas, kad apskritai reiktų kontroliuot ar draudime yra įrašyta važiuojančio pavardė (su galimybe savininkui parašyti leidimą važiuoti).
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                        Kitaip sakant idiotizmo viršūnė.
                        Aš pats kartais irgi mėgstu "spustelt", bet daugmaž visada apskaičiuoju savo galimybes ir tikimybes. Maksimalus greitis mieste, kurį esu išvystęs gal buvo kokia 90km/h, bet tai buvo ruožas, be perėjų ir šviesoforų. Autostradoje, esu "spustelėjęs" apie 160km/h.
                        Tame ir esmė, kad nelabai ir panšūs į idiotus Gal labiau agresyvūs buvome. Ta karta tokia, po nepriklausomybės Lietuva garsėjo žiaurumu.

                        Comment


                          Taisykles pas mus daugmaz tokios pacios kaip visur normaliam pasaulyje... Ne sventieji puodus lipdo, patys po truputi prisipazistat, kad greiti pavirsijat.. Tas jusu per atsargus vairavimas irgi prie gero nepriveda.. Pats vazineju galingu motociklu ir kai matau del kokio zioplio prisiploja motomanas dar ne tokios mintys kyla..

                          Comment


                            O del be teisiu vazinejanciu nepilnameciu irgi perdedat.. Is savo patirties galiu pasakyt, kad kaip tik vazinejantys gatvem stengiasi kuo maziau kliuti i akis, nes dazniausiai pirmas prigavimas ir ate vazinejimui arba keisk masina..

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Taip tai taip. Turėtų būti taip, kad už netyčinis nusikaltimą sunkinančiomis aplinkybėmis turėtų būti numatyta panaši bausmė kaip už tyčinį nusikaltimą nesant sunkinančių aplinkybių. Tuomet neliktų kelio manipuliacijoms pasitelkus gerai apmokamus advokatus ir būtų daugiau teisingumo - nusikaltėliui nepavyktų išvengti pelnytos bausmės.
                              Pirmiausia reiktų numatyt baudžiamąją atsakomybę už vairavimą apsvaigus. Kai žmogus žinos, kad po kelių čėrkų sėdęs prie vairo gali gauti ne tik baudą, bet laisvės atėmimą ir dar teistumą į CV, manau pagalvos, kad geriau išsikviest taksą.

                              O greičio viršijimas greičio viršijimui nelygus. Viena yra viršyt greitį S. Neries gatvėj, kas kita kur nors A14 prieš sankryžą su 172 keliu, kur bent jau pernai keliukams pasipinigaut buvo įsmeigtas "50" ženklas. Gal pagal leistiną greitį baudas reiktų išdiferencijuot, nes ten kur leistinas greitis žemas, jį viršyt tais pačiais 20 ar 30 km/h bus labiau pavojinga nei kur nors vidury laukų.
                              Got sun in my face, sleeping rough on the road

                              Comment


                                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                Kaip? geresnis klausimas būtų kaip sugebėjo vaikus be atsakomybės jausmo išsiauklėt.
                                Manai, paaugliai jaučia/suvokia už vairo atsakomybę? Kažin... Automoblis pavojingas kaip ginklas, nėr ko kiekvienam pacanui prie jo net artintis.

                                Comment


                                  Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                  Taisykles pas mus daugmaz tokios pacios kaip visur normaliam pasaulyje... Ne sventieji puodus lipdo, patys po truputi prisipazistat, kad greiti pavirsijat.. Tas jusu per atsargus vairavimas irgi prie gero nepriveda.. Pats vazineju galingu motociklu ir kai matau del kokio zioplio prisiploja motomanas dar ne tokios mintys kyla..
                                  Važinėji galingu motociklu ir rodai galingą pavyzdį pacanams. Paskiau nusipirkę britvas bando kiek traukia.

                                  Comment


                                    Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                    Manai, paaugliai jaučia/suvokia už vairo atsakomybę? Kažin... Automoblis pavojingas kaip ginklas, nėr ko kiekvienam pacanui prie jo net artintis.
                                    Nereik paauglių laikyt "pusdebiliais", viskas atsiremia į auklėjimą.

                                    Comment


                                      Man irgi emociškai sunku susilaikyti nepasiūlius tokių išgamų kokių nors būdu "išrūkyti", bet vėlgi siūlyčiau į tai žiūrėti racionaliai ir taip, kad nuo to būtų geriau visuomenei, o ne vien tenkintų mūsų pačių emocijas.

                                      Kad to nebūtų, visuomenė neturėtų būti abejinga. Jei pamatei gatvėje lenktyniaujančius vaikigalius, iškart skambini policijai. Lygiai taip pat, jei pamatei kieme girtus prie mašinos besisukinėjančius arba grubiai pažeidžiančius taisykles (pavyzdžiui, stovinčius ant magistralės su grybais ir uogomis) ar kitokį pavojų keliančius žmones. Taip kad geriausia, ką mes galime padaryti, tai ne pasakyti sau patiems "ai, tiek to, koks man skirtumas", o tiesiog pasiimti mobiliaką ir skambinti policijai ir paaiškinti visiems savo aplinkiniams, kad reikia būtent taip daryti.

                                      Jeigu visuomenėje įsivyraus atsakingumo ir pareigos kultūra, tokie pacukai nedrįs taip elgtis, nes žinos, kad netrukus teks bendrauti su policija ir, ko gero, ilgam atsisveikinti su teisėmis ir galbūt mašina ir dar kęsti visuomenės panieką ir gėdą. O "mirties bausmės" čia niekuo nepadės, nes jos bus tik sapnuose ir fantazijose.
                                      Paskutinis taisė John; 2011.05.24, 05:03.

                                      Comment


                                        Parašė JlL Rodyti pranešimą
                                        o kas nustato koks greitis yra norma? kiek isgerti galima vairuojant? siaip taisykles nustato?
                                        Turi būti vienas žmogus, kuris viską žino ir yra už viską atsakingas. Kaip "batka".
                                        Beje, istorija iš III Reicho gyvenimo, kai SS-ininkai sustabdė tramvajų ir sušaudė visus važiavusius be bilieto yra legenda ar realybė?

                                        Comment


                                          Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                          Keista, kad tiek mažai užmiestyje, atsižvelgiant į rašymo stylių Aš pats kada tik išsilaikiau teises, išbandžiau kiek traukia automobilis, mieste 140km/h ir užmiestyje 160km/h, tiek kiek traukė varganas 1,6l benzinas. Tiesiog nieko negalvodamas taip dariau. Mūsų tarpe greitai lėkti buvo "kieta" ir smagu. Bendraamžiai įgudę sugebėdavo ir driftu prasinešti, čiuožiant posukiu 80km/h prieš eismą, net nematant kas už posukio. Beveik visi buvome padarę bent po kelias rimtas avarijas. Daugelį kartų rizikavome savo ir kitų gyvybe, pvz. kaip važiavimas dideliu greičiu naktį išjungus šviesas, arba taip pat be šviesų dideliu greičiu iš šalutinio kelio kertant pagrindinį kelią. Kai kurie dažnai vairuodavo visiškai girti, kaip ir jų tėvai.
                                          Žiauru...

                                          Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                          Baigdavosi avarijomis arba teisių atėmimu, nors be kurių toliau buvo važinėjamasi. Aš manau, kad apskritai teisę vairuot suteikti tik nuo 26 metų. Jeigu kartą girtas pagautas už vairo, atimti teises visam laikui, nes tie dažniausiai ir po kelis kartus pakartoją tą poelgį. Tik klausimas, kaip bausti jaunimėlį, kuris slapčia pasiima tėvų automobilius, arba susimetę nusiperka.
                                          Dar žiauriau..

                                          Smegenų reikia.

                                          Manau, kad toks jaunimėlis be atsakomybės jausmo buvo augintas.. px aš, px tu, px mes visi kartu.. Gal geriau esant tokiam dideliam adrenalino poreikiui, važiuoti į pievą ar tiesiai nuo skardžio? Bent niekuo dėti nenukentėtų jei kažkam gyventi atsibodo.
                                          Paskutinis taisė Irma; 2011.05.24, 09:09.
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X