Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2024-ųjų Lietuvos Prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pasižiūrėjau į rinkimų rezultatus Šalčininkuose. Dar nedaug yra bet įdomu. Tose raudonuose vietose Vaitkus renka beveik arba daugiau nei 50 proc. balsų. Žalioje vietoje laimi Nausėda. Parazitai litovcai uždarė cigarečių bizniuką su lukašenkolendu Gal Vaitkus padės Tik kam jiem ten lenkiškos lentelės nu niekaip nesuprantu. Taigi kaimynai už sienos neprašo lenkiškų, net ir gudiškų neprašo

    Click image for larger version

Name:	salc.jpg
Views:	289
Size:	91,4 kB
ID:	2129646

    Comment


      Vaitkus : Tapęs prezidentu aš paskelbsiu, ar gyva Garliavos mergaitė, ir kas su ja atsitiko?
      Русский военный корабль, иди нахуй!

      Comment


        Parašė liux Rodyti pranešimą
        Vaitkus : Tapęs prezidentu aš paskelbsiu, ar gyva Garliavos mergaitė, ir kas su ja atsitiko?
        Ir gautų apkaltą (susidorojimą) už asmens duomenų atskleidimą?

        Comment


          Jooo, Šalčininkų vatnikizmas veržiasi per kraštus.
          Attached Files

          Comment


            tą teismą, leidusį Vaitkui tą programą transliuoti, reikia teisti - atidarė dabar dar ne vieną Donbasą. Aš nugirdau ne vieną, mielai išgirdusį ir pritarusį Vaitkaus "teisibei". Jis atrodo kaip gatavas būsimas koloborantas.
            Русский военный корабль, иди нахуй!

            Comment


              Šie rinkimai akivaizdžiai įdomūs tuo, kad pirmąsyk turim keletą specifinių kandidatų. Ir rinkimai rodo skaudžias vietas. Atėjo rezultatai vienoje iš kokių 5 labiausiai nelietuviškų Klaipėdos rinkimų apylinkių - Jūreivių. Tikrai nemanau, kad toks bus bendras Klaipėdos vaizdas, bet ten jis toks:

              Click image for larger version

Name:	image_2024-05-12_220256509.png
Views:	273
Size:	54,9 kB
ID:	2129669

              Comment


                Net jeigu ir laimės AIG, baisu pagalvoti kas laukia kituose rinkimuose. AIG bent jau ne vatnikas

                Comment


                  Kituose rinkimuose irgi viskas bus tvarkoje. Beje TS artimiausius 20 metų prezidento rinkimuose laimėjimas irgi nešviečia, kaip ir vatnykams.

                  Comment


                    "Kauniečiai balsavo aktyviau nei Lietuva: žmonės sąmoningėja" ( Kauno diena). Ir balsavo visi už Vėgėlę ( greičiausiai, iš pokalbių).

                    Русский военный корабль, иди нахуй!

                    Comment


                      Šiaip mano vidines prognozes rezultatai visai atitinka (tai nereiškia, kad ir aš taip balsavau). Man jau darosi akivaizdu, kad bus antras ratas. Ir panašu, kad Žemaitaitis pakišo kiaulę Vėgėlei ir daugiau šansų, kad antrame rate bus Šimonytė. (Žemaitaičio sėkmė apsiriboja Žemaitija).

                      Comment


                        Parašė liux Rodyti pranešimą
                        "Kauniečiai balsavo aktyviau nei Lietuva: žmonės sąmoningėja" ( Kauno diena). Ir balsavo visi už Vėgėlę ( greičiausiai, iš pokalbių).
                        Kol kas (ko gero, tendencija): 1. Nausėda 2. Šimonytė 3. Vėgėlė

                        Šimonytei turėtų šiek tiek geriau sektis Žaliakalnyje, Centre, gal dar keliose vietose.
                        Bendrai Nausėda. Turbūt Kaunas kažkiek sumažins Žemaitaičio esamą procentą kartu su Vilniumi. Dėl Vėgėlės labai sunku pasakyti. Kol kas II turo antros vietos kandidatai turbūt Šimonytė vs. Vėgėlė.
                        Paskutinis taisė PoDV; 2024.05.12, 21:42.

                        Comment


                          Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
                          Kituose rinkimuose irgi viskas bus tvarkoje. Beje TS artimiausius 20 metų prezidento rinkimuose laimėjimas irgi nešviečia, kaip ir vatnykams.
                          Nebus. Jeigu ten gandonaitis sugeba būti antroje vietoje, tas šliužas trečioje, tai reiškia, kad vatos yra per daig. Nebeliks nieko žinomesnio ir adekvatesnio, tai ir reiks rinktis iš vatos. Nebent įvyks stebuklas ir kažkas adekvataus prasisuks taip, kaip šliužas prasisuko

                          Comment


                            Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                            Šiaip mano vidines prognozes rezultatai visai atitinka (tai nereiškia, kad ir aš taip balsavau). Man jau darosi akivaizdu, kad bus antras ratas. Ir panašu, kad Žemaitaitis pakišo kiaulę Vėgėlei ir daugiau šansų, kad antrame rate bus Šimonytė. (Žemaitaičio sėkmė apsiriboja Žemaitija).
                            Žemaitaitis iš vis labiausiai pasireiškia kažkokioje nelabai aiškios kilmės linijoje nuo Šilutės iki Kelmės (Šilutės, Šilalės ir Kelmės r.), kuri šiek tiek silpniau prasitęsia iki Pakruojo ir net Rokiškio. Kai kuriose Šilalės r. apylinkėse Žemaitaitis pirmauja.
                            Kitur jau pranašumas žemesnis (Aukštaitijoje vietomis netgi ženkliai).

                            Yra ir keletas salų: Suvalkijos Lenkijos pasienis, Rytų Lietuvos keletas vietovių.
                            Tiesa, gal dar koks Rietavas ar net Telšiai gali pasireikšti, nesimato dar balsų iš ten.
                            Paskutinis taisė PoDV; 2024.05.12, 21:41.

                            Comment


                              Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                              Šiaip mano vidines prognozes rezultatai visai atitinka (tai nereiškia, kad ir aš taip balsavau). Man jau darosi akivaizdu, kad bus antras ratas. Ir panašu, kad Žemaitaitis pakišo kiaulę Vėgėlei ir daugiau šansų, kad antrame rate bus Šimonytė. (Žemaitaičio sėkmė apsiriboja Žemaitija).
                              Aš nesuprantu jūsų. Juk jau aišku, kad šimonytė bus, ne "daugiau šansų",o viskas aišku jau senokai.
                              Prieš rinkimus buvo "daugiau šansų,", o dabar jau aišku.
                              Paskutinis taisė Gator; 2024.05.12, 21:54.

                              Comment


                                Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                Kol kas (ko gero, tendencija): 1. Nausėda 2. Šimonytė 3. Vėgėlė

                                Šimonytei turėtų šiek tiek geriau sektis Žaliakalnyje, Centre, gal dar keliose vietose.
                                Bendrai Nausėda. Turbūt Kaunas kažkiek sumažins Žemaitaičio esamą procentą kartu su Vilniumi. Dėl Vėgėlės labai sunku pasakyti. Kol kas II turo antros vietos kandidatai turbūt Šimonytė vs. Vėgėlė.
                                Aš apakęs. Juk jau aišku 100proc, kad Ingrida antram ture, o čia dar kažką svarsto žmonės

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                  Aš apakęs. Juk jau aišku 100proc, kad Ingrida antram ture, o čia dar kažką svarsto žmonės
                                  Jonui nepatiks ;]
                                  Neišmeskite spalvų

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Aš apakęs. Juk jau aišku 100proc, kad Ingrida antram ture, o čia dar kažką svarsto žmonės
                                    Pradžioje nesijautė, kad jau aišku. Labai daug nepalankių Šimonytei vertinimų viešumoje ir taip toliau.
                                    Dabar jau ir aš pradedu matyt, kad Šimonytei yra šansas, ir man tas buvo netikėta.

                                    Tiesiog maniau, kad Vėgėlę palaikys labiau nei Šimonytę ir Žemaitaitį visoje Lietuvoje. Galbūt Žemaitaičiui ne taip gerai seksis kai kuriose vietovėse.

                                    ...ir tai čia atsargus buvo mano vertinimas dėl Šimonytės
                                    Paskutinis taisė PoDV; 2024.05.12, 22:01.

                                    Comment


                                      Parašė dts Rodyti pranešimą

                                      Jonui nepatiks ;]
                                      Aś jau tada sakiau, kad neadekvatus jo teigiinys, kad "šimonytė neturi šansų" į antrą turą.
                                      Bet jis neretai mėgsta neadekvačius teiginius, nežinia ar specialiai apsimesdamas durniuni, ar dėl ko (nes kai kurie jo neadekvatūs teiginiai būna ant tiek neadekvatūs, kad net kavilys tiek kvailai neteigtų, o john tai protingesnis).
                                      Tai kažkoks trolinino principas matyt, bet sunkiai išnarpliojamas
                                      Arba kažkoks paichologinis momentas kai žmogaus smegenys užsiblokuoja ir pasako norimą rezuktatą kaip neišvengiamai įvyksiantį faktą.

                                      Nes labai panašiu principu jis kalba ir apie dalykus, kurių jis nedaro, sakydamas, kad biekas nedaro arba kaip kažkas galėtų daryti.
                                      Tai manau kažkas į tą pusę su psichologiniu momentu ir realybės neigimu.

                                      Comment


                                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                        Pradžioje nesijautė, kad jau aišku. Labai daug nepalankių Šimonytei vertinimų viešumoje ir taip toliau.
                                        Dabar jau ir aš pradedu matyt, kad Šimonytei yra šansas, ir man tas buvo netikėta.

                                        Tiesiog maniau, kad Vėgėlę palaikys labiau nei Šimonytę visoje Lietuvoje. Galbūt Žemaitaičiui ne taip gerai seksis kai kuriose vietovėse.

                                        ...ir tai čia atsargus buvo mano vertinimas dėl Šimonytės
                                        Na jei dar dabar nematai kad ne "yra šansas", bet jau viskas garantuota, tai žinok sunkiai pas tave su galvojimo ir analizės pajėgumais, analitinio mąstymo 1/10

                                        Comment


                                          Parašė dts Rodyti pranešimą

                                          Jonui nepatiks ;]
                                          Net apsivėmiau matydamas paskutinius rezultatus
                                          Bet jei rimčiau, tai Žemaitaitis kartu su Vėgėlium vienas kitam, panašu, pakišo kiaulę. Pasitarti tarpusavyje ir vienam trauktis iš rinkimų matyt neužteko motyvacijos ar nuovokos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X