Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Darius555 Rodyti pranešimą
    Žiūrėjau paskutinę Bačiulio ir Ramanausko laidą. Įdėti nuorodos negaliu, nes tas podcast'as yra mokamas per patreon platformą, tai pasidalinsiu key frazėmis

    Apie Trumpą:


    * Mėnesis po invazijos i Ukrainą, kažkur 2022-03

    - Donaldai, ką tu darytum jei būtum dabar prezidentu ir RF panaudotų TBG Ukrainoje?
    - Pisčiau nedvejodamas branduolinį smūgį į Maskvą.

    * Kažkur 2018-ieji - RF vykdo manevrus didelius prie UKR sienos. US pasiunčia strateginius bombonešius virš UKR teritorijos - RF manevrus nutraukia

    * Iš Trumpo pasakojimų : kai tik susitinku su Vova jis man pastoviai kartoja tą žodį iš n raidės (Nuclear). Viena kartą jis mane užp..so ir aš jam pasakiau - Vova, aš irgi turiu ta n ir pas mane jis modernesnis ir t.t. Mano padvotkės geriausios pasaulyje ir jų yra daugiau nei pas tave. Ar tikrai nori kad pradėčiau su jomis sukti ratus apie RF.

    * Trumpas dabar blokuoja paketą pagalbos UKR, nes nori, kad EU pirma parodytų inciatyvą ir duotų analogišką sumą - juk EU kartu sudėjus turtingesnė už JAV. Trumpas nori kad visi mestusi po lygiai

    Kita:

    * Aliarmas žiniasklaidoje dėl karo RF vs NATO kelia tos šalys kurios neskiria pakankamą % gyvnybai. Mūsų žiniasklaida tuos straipsnius tiesiog išverčia, nors tai skirta vidaus auditorijai. Pvz UK negali be priežasties padidinti išlaidų gynybai nes ir taip šalyje šikna - tai kažkaip ir bando liaudziai įrodyti kad tai būtina

    Kažkaip pirma mintis, kuri ateina (jei Trumpas bus Ukrainos pusėje) tai, kad būtent pareikalaus mestis +/- vienodai, technikos duot panašiai, pasikels NATO šalių skiriamus procentus gynybai.

    Nes dabar tas ES 50 mlrd 2024-2027 m. laikotarpiui.

    O tie planuojami Amerikos 60 mlrd, tai per 1 metus?

    Comment


      ES 50 mlrd iš viso ne karinėms reikmėms.

      Comment


        Kažkoks degeneratų iškrypėlių vatnikų šou:

        Click image for larger version

Name:	20240207_165728.jpg
Views:	569
Size:	166,1 kB
ID:	2109538

        Comment


          Parašė Darius555 Rodyti pranešimą
          Žiūrėjau paskutinę Bačiulio ir Ramanausko laidą. Įdėti nuorodos negaliu, nes tas podcast'as yra mokamas per patreon platformą, tai pasidalinsiu key frazėmis

          Apie Trumpą:


          * Mėnesis po invazijos i Ukrainą, kažkur 2022-03

          - Donaldai, ką tu darytum jei būtum dabar prezidentu ir RF panaudotų TBG Ukrainoje?
          - Pisčiau nedvejodamas branduolinį smūgį į Maskvą.

          * Kažkur 2018-ieji - RF vykdo manevrus didelius prie UKR sienos. US pasiunčia strateginius bombonešius virš UKR teritorijos - RF manevrus nutraukia

          * Iš Trumpo pasakojimų : kai tik susitinku su Vova jis man pastoviai kartoja tą žodį iš n raidės (Nuclear). Viena kartą jis mane užp..so ir aš jam pasakiau - Vova, aš irgi turiu ta n ir pas mane jis modernesnis ir t.t. Mano padvotkės geriausios pasaulyje ir jų yra daugiau nei pas tave. Ar tikrai nori kad pradėčiau su jomis sukti ratus apie RF.

          * Trumpas dabar blokuoja paketą pagalbos UKR, nes nori, kad EU pirma parodytų inciatyvą ir duotų analogišką sumą - juk EU kartu sudėjus turtingesnė už JAV. Trumpas nori kad visi mestusi po lygiai

          Kita:

          * Aliarmas žiniasklaidoje dėl karo RF vs NATO kelia tos šalys kurios neskiria pakankamą % gyvnybai. Mūsų žiniasklaida tuos straipsnius tiesiog išverčia, nors tai skirta vidaus auditorijai. Pvz UK negali be priežasties padidinti išlaidų gynybai nes ir taip šalyje šikna - tai kažkaip ir bando liaudziai įrodyti kad tai būtina
          Čia kažkas už šituos alternatyvios realybės kliedesius moka tikrus, savo uždirbtus pinigus?
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

            Čia kažkas už šituos alternatyvios realybės kliedesius moka tikrus, savo uždirbtus pinigus?
            Minimum 32 tūkst. eur per mėn. sumoka...

            https://www.patreon.com/baciulisirramanauskas
            Flickr

            Comment


              Trump toks pro-Ukraine, kad jo draugelis Tuckeris nuvažiavo paglostyti xujlo pilvuką, o kitas jo draugelis, Muskas dabar viską daro, kad pilvuko paglostymo procedūra būtų paskelbta kuo didesne apimtimi.

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Čia kažkas už šituos alternatyvios realybės kliedesius moka tikrus, savo uždirbtus pinigus?
                O kaip patikrinti, ar čia tamsta taip tipo aksiomiškmai pi*ot ir nebereik tikrint?

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                  Čia kažkas už šituos alternatyvios realybės kliedesius moka tikrus, savo uždirbtus pinigus?
                  Prie Trumpo wagneriai Sirijoje buvo atjabačinti

                  https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Khasham

                  Comment


                    Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                    Prie Trumpo wagneriai Sirijoje buvo atjabačinti

                    https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Khasham
                    Tai čia jau faktų kalba nebe kazkokie sapaliojiomai

                    O kaip su karine baze Sirijoj prieš pat Rex Tillerson vizitą Maskvoje?
                    https://www.voanews.com/a/tillerson-...a/3802152.html

                    Comment


                      Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                      Prie Trumpo wagneriai Sirijoje buvo atjabačinti

                      https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Khasham
                      Patys wagneriai užsirovė, Trumpas dėl to nekaltas.
                      -

                      Comment


                        Parašė Darius555 Rodyti pranešimą
                        Žiūrėjau paskutinę Bačiulio ir Ramanausko laidą. Įdėti nuorodos negaliu, nes tas podcast'as yra mokamas per patreon platformą, tai pasidalinsiu key frazėmis

                        Apie Trumpą:
                        Diedas konkreciai gyvena savo isgalvotu durnysciu pasaulyje.

                        Comment


                          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                          Diedas konkreciai gyvena savo isgalvotu durnysciu pasaulyje.
                          Nu tas diedas, kaip suprantu daug įvairios spaudos pergliaudo, turbūt ir nemažai laiko tam skiria, tai kažkaip ir neaišku iš kokios lempos čia taip rašai, nu bet gal kas gali žinot

                          Comment


                            Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                            Kažkoks degeneratų iškrypėlių vatnikų šou:

                            Click image for larger version  Name:	20240207_165728.jpg Views:	71 Size:	166,1 kB ID:	2109538
                            Žiauru. Galima ginčytis kiek ten visko Musk'as pat sukūręs, kiek perėmęs, bet žmogus gi proto turi.Vis gi ne eilinis redneck'as.
                            Man smegenys niekaip neišneša kaip taip galima galvoti. Realiai niekaip negaliu suvokti, kaip prieiti prie tokių išvadų, pateisinančių rusiją.
                            Juk viskas taip elementaru. Ruskiai nusprendė okpuoti Ukrainą, tai kas turi galvoje dėtis, kad pateisinti ruskius?

                            Comment


                              Starlink iš tiesų nemažai pagelbėjo Ukrainai, plius iš pradžių buvo tokie jo pasisakymai:



                              O toliau jau nesuprantu kas atsitiko, prispaudė jį kažkas (svertų yra daug, ypač iš Kinijos) ar jis tikrai tokią nuomonę susidarė.

                              Comment


                                Parašė evvt Rodyti pranešimą

                                Nu tas diedas, kaip suprantu daug įvairios spaudos pergliaudo, turbūt ir nemažai laiko tam skiria, tai kažkaip ir neaišku iš kokios lempos čia taip rašai, nu bet gal kas gali žinot
                                Diedas visada pacituoja šaltinį prieš pasakodamas.

                                Comment


                                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                  Čia kažkas už šituos alternatyvios realybės kliedesius moka tikrus, savo uždirbtus pinigus?
                                  Na negalima sakyti, kad kliedesius, na dabar taip iš atminties kiek primetu, gi kiek teisybės pasakyta: Ir apie Orbano teisingą politiką, ir apie Musk'o poziciją ir apie T. Carlson'o objektyvumą ir kaip buvo garbinamas J. Bolton'as, kuris iki šiol vienas ištikimiausių Trumpo rėmėjų.

                                  Ai, pala...

                                  Comment


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Starlink iš tiesų nemažai pagelbėjo Ukrainai, plius iš pradžių buvo tokie jo pasisakymai:



                                    O toliau jau nesuprantu kas atsitiko, prispaudė jį kažkas (svertų yra daug, ypač iš Kinijos) ar jis tikrai tokią nuomonę susidarė.
                                    Ar dabar nebegelbėja?
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Pirmus porą karo mėnesių pabandžiau skaityti Bačiulio telegramą ir paklausyti keletą laidų, nes tuo metu šiaip buvo sunku kam nors kitkam skirti dėmesį.

                                      Bet greitai supratau, kad jeigu žmogus supranti angliškai ar rusiškai (tuo labiau jei abiem kalbomis), tai absoliučiai nėra reikalo klausyti ar skaityti Bačiulio. Žemiau twitterio vidurkio informuota, pilna nepagrįstų gandų, su klaidomis pateikinėjama informacija su krūva nereikalingo blevyzgojimo ir apsimėtinėjimo visą žinančiu. Beje, kokie 80% Bačiulio išvedžiojimų kaip vystysis viena ar kita situacija po to nepasiteisina ir nėra jokios analizės kodėl aš čia neteisingai maniau ir į ką kitą kartą reikia atkreipti dėmesį.

                                      Tiesiog twitteryje pasekus keletą veikėjų galima gerokai greičiau, tiksliau ir patikimiau gauti informaciją apie karą Ukrainoje.

                                      O Bačiulis, na kaip ir Arestovičius, atranda kažkokių visai kitų visuomenės grupių nei aš, kuriems patinka tokie dalykai. Bet tai tikrai not my cup of tea.

                                      Comment


                                        kiekvienas pasirenka ka klausyt pagal save. Vieniem labiau patinka raugejantys pijokai, laisva salis

                                        Comment


                                          Parašė Darius555 Rodyti pranešimą
                                          * Trumpas dabar blokuoja paketą pagalbos UKR, nes nori, kad EU pirma parodytų inciatyvą ir duotų analogišką sumą - juk EU kartu sudėjus turtingesnė už JAV. Trumpas nori kad visi mestusi po lygiai
                                          Net jei tai nėra tikroji priežastis, Europa turėtų veikti lyg tai būtų tiesa. Pavyzdžiui, galima būtų pradėti supirkinėt JAV rūdijančius Bradley šarvuočius tiesiai iš Pentagono. Turėtų būti skiriama ne 50 milijardų, kurių nemaža dalis nueis pensijoms ir algoms, o šimtai.

                                          p.s. DefMon3 klydo. Avdiivkos dienos suskaičiuotos ir bus žymus fronto pasistūmimas Ukrainos nenaudai. Bet ne pasaulio pabaiga.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X