Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rusijos vykdomas genocidas Mariupolyje.

    Comment


      Cia puikus atsakymas Eidviui ar tikrai Vakarams rupes kankinami ruskiu kariai svetimoj Ukrainos zemej.

      Comment


        Parašė Zygis Rodyti pranešimą
        Cia puikus atsakymas Eidviui ar tikrai Vakarams rupes kankinami ruskiu kariai svetimoj Ukrainos zemej.
        Tik tai jeigu šitoki video bus parodyti per pagrindinius kanalus. Vakaruose pilna naivuolių, kurie galvoja, kad jų šitie dalykai vykstantys rytų Europoje neliečia. Kiti apskritai nepasitiki savo žiniasklaida visomis temomis.

        Comment


          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
          Tik tai jeigu šitoki video bus parodyti per pagrindinius kanalus. Vakaruose pilna naivuolių, kurie galvoja, kad jų šitie dalykai vykstantys rytų Europoje neliečia. Kiti apskritai nepasitiki savo žiniasklaida visomis temomis.
          Ne civiliai javelinus ir stingerius siuncia TV paziureje.

          Comment


            Parašė Zygis Rodyti pranešimą

            Ne civiliai javelinus ir stingerius siuncia TV paziureje.
            Bet civiliai daro spaudimą valdžiai siųsti tuos javelinus ir stingerius. Jei spaudimo iš žmonių nebūtų, tai nieko negali žinot, gal ir toliau būtų pumpuojama nafta ir dujos.

            Comment


              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Bet civiliai daro spaudimą valdžiai siųsti tuos javelinus ir stingerius. Jei spaudimo iš žmonių nebūtų, tai nieko negali žinot, gal ir toliau būtų pumpuojama nafta ir dujos.
              Mechanizmas jau uzsisukes, dabar civiliu spaudimas maziau reiksmingas. Tokios “rusofobijos” turbut niekad nebuvo pasauly.

              Comment


                Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                Cia puikus atsakymas Eidviui ar tikrai Vakarams rupes kankinami ruskiu kariai svetimoj Ukrainos zemej.
                Nelabai supratau atsakymo. Dabar gi turim tokią situaciją:

                BBC žurnalistė klausia Lavrovo: "Ar matėte video, kur Mariupolio gyventojų lavonai krūvomis sukrauti?"
                Lavrovas: "O ar jūs matėte video, kur ukrainiečiai belaisviams į kojas šaudo?"

                Galima buvo kalbėti vien tik apie rusų žiaurumą, o dabar rusai savo žiaurumą bandys sumenkinti kalbėdami apie ukrainiečių žiaurumą ir žurnalistams nebus ką atsakyti, nes tie video iš tiesų egzistuoja, skirtingai negu pasakos apie 'neonacius'. T.y. rusai kūrė visokias pasakas ir legendas, o grupelė ukrainiečių karių jiems įteikė pačią geriausią dovaną - nebereikės kurti pasakų, o galima bus pasakoti kaip žiaurūs neonaciai belaisviams į kojas šaudo.
                Aš niekaip nesuprantu kaip tu nesupranti jog tie vaizdeliai ukrainiečiams kenkia ir kenkia visomis prasmėmis. Tai, kad rusų pusėje jų yra 100 kartų žiauresnių, nieko nekeičia. Ukrainiečiai yra aukos, tokie netgi truputi romantizuoti vakariečių akimis, nekalti žmonės, kuriuos užpuolė ir kurie gina savo namus vos ne plikomis rankomis. Tai, kad parodomi ukrainiečių žiauraus elgeisio vaizdai tam susikurtam romantiniam paveikslui labai kenkia. Tau tai atrodo nesvarbu, bet tai tik tavo nuomone, nes informaciniame kare tai yra ypatingai svarbu.
                Paskutinis taisė Eidvis; 2022.03.27, 21:31.

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                  Nelabai supratau atsakymo. Dabar gi turim tokią situaciją:

                  BBC žurnalistė klausia Lavrovo: "Ar matėte video, kur Mariupolio gyventojų lavonai krūvomis sukrauti?"
                  Lavrovas: "O ar jūs matėte video, kur ukrainiečiai belaisviams į kojas šaudo?"

                  Taip, rusų daromi nusikaltimai yra šimtą kartų baisesni ir šimtą kartų žiauresni, bet kam reikia suteikti proga rusams sumenkinti savo žiaurumus nukreipiant dėmesį į ukrainiečių žiaurų elgesį? Aš niekaip nesuprantu kaip tu nesupranti jog tie vaizdeliai ukrainiečiams kenkia ir kenkia visomis prasmėmis. Ir jeigu tu nepastebėjai, aš nekalbėjau apie tai, kad ukrainiečiai neturi teisės su jais taip elgtis, aš sakiau, kad tokių vazdelių filmavimas ir viešinimas labai kenkia ir tai yra faktas. Labai gali būti, kad jau rytoj per kokią Kremliaus spaudos konferencija apie tai išgirsim, nes kažkam labai nieštėjo pirštai tai būtinai nufilmuoti.
                  Ir koks gi skirtumas ką sako Lavrovas ir su visa Rusnia. Jie sako be to, kad kacapų kojas šaudo ukrainiečiai (niekas dar neįrodė, kad čia tikrai buvo jie ir nepadaryta provokacija), kad:
                  1) "8 metus bombardavo Donbasą kur buvote?";
                  2) Biolaboratorijos Ukrainoje;
                  3) Paukščiai perneša kažkokius patogenus iš Ukrainos;
                  4) "Jie planavo mus pulti, todėl mes pirmi puolėm";
                  5) "jie nacistai";

                  ir taip, žiaurumas gimdys žiaurumą. Azov pulkas irgi nesicackina su rusnia Mariupolyje. Visi tą žino. Jeigu Rusnia nori "žaisti pagal taisykles", tai bent jau derybų metu sustabdytų ugnį, bet jie to nedaro. Tokia kacapyno taktika, kad mes nebediskutuotume apie bendrai karą, jo pabaigą, o kalbėtume apie atskirus eksplikuotus epizodus. Štai dabar eilė angliškai mokančių rusų kvankų twitteryje pradėjo kampaniją, kaip Ukraina bombarsavo Donbasą ir kad čia viskas yra pateisinama. Vakariečiai paskaitys, patikės.

                  Comment


                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                    Nelabai supratau atsakymo. Dabar gi turim tokią situaciją:

                    BBC žurnalistė klausia Lavrovo: "Ar matėte video, kur Mariupolio gyventojų lavonai krūvomis sukrauti?"
                    Lavrovas: "O ar jūs matėte video, kur ukrainiečiai belaisviams į kojas šaudo?"

                    Galima buvo kalbėti vien tik apie rusų žiaurumą, o dabar rusai savo žiaurumą bandys sumenkinti kalbėdami apie ukrainiečių žiaurumą ir žurnalistams nebus ką atsakyti, nes tie video iš tiesų egzistuoja, skirtingai negu pasakos apie 'neonacius'. T.y. rusai kūrė visokias pasakas ir legendas, o grupelė ukrainiečių karių jiems įteikė pačią geriausią dovaną - nebereikės kurti pasakų, o galima bus pasakoti kaip žiaurūs neonaciai belaisviams į kojas šaudo.
                    Aš niekaip nesuprantu kaip tu nesupranti jog tie vaizdeliai ukrainiečiams kenkia ir kenkia visomis prasmėmis. Tai, kad rusų pusėje jų yra 100 kartų žiauresnių, nieko nekeičia. Ukrainiečiai yra aukos, tokie netgi truputi romantizuoti vakariečių akimis, nekalti žmonės, kuriuos užpuolė ir kurie gina savo namus vos ne plikomis rankomis. Tai, kad parodomi ukrainiečių žiauraus elgeisio vaizdai tam susikurtam romantiniam paveikslui labai kenkia. Tau tai atrodo nesvarbu, bet tai tik tavo nuomone, nes informaciniame kare tai yra ypatingai svarbu.
                    Jei BBC žurnalistė būtų ne tūpa, perklaustų kodėl rusai belaisvius nušauna vietoj to, kad į kojas šautų.

                    Comment


                      Linas Kojala

                      Zelenskis šiandien ilgai ir emocingai kalbėjosi su Rusijos žiniasklaidos kanalų Meduza, Novaya Gazeta, Kommersant, Dozhd atstovais.
                      Rusijos valstybinei žiniasklaidai neleidžiama šio interviu turinio platinti. Ir turbūt ne veltui.
                      Keli Zelenskio atsakymų akcentai:
                      - Mariupolis visiškai sugriautas, mieste - humanitarė katastrofa, gatvėse pilna žuvusiųjų kūnų. Zelenskis leido dalyje miesto likusiems Ukrainos kariams atsitraukti. Turėdami tokį pasirinkimo variantą, jie atsisakė, nes nenori palikti sužeistųjų ir žuvusiųjų.
                      Aristovičius šiandien irgi minėjo, kad su Mariupoliu nekokie reikalai.
                      Iš kitos pusės nežinau ar tokie dalykai, kaip "leidau atsitraukti" išvis sakomi viešai, jei taip ištikrųjų buvo. Aš gal ir nebetaip stipriai, bet kažkiek tebetikiu, kad Mariupolis yra dideli pelėkautai rusams, nes manau, tikrai buvo žinoma su kokiais pajėgumais ten bus puolama ir su kokiais pajėgumais bus ginamąsi.

                      Comment


                        Aš irgi sunkiai pagaunu, kaip įmanoma nesuprasti kad tokie vaizdeliai yra kompromatas patiems sau, o kompromato kariaujančiai šaliai mažiausiai reikia. Daug kas vadovaujasi primityviu "o priešai tai gali". Tai priešai sau tą kompromatą ir daro visa tai filmuodami. Besiginanti pusė irgi turi save kompromituoti?
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Istorikas: tai panašu į III pasaulinio pradžią, bet tarp Putino ir Hitlerio daugiau skirtumų, nei panašumų

                          https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=89799699

                          Comment


                            Dar kartą sakau, dabar, ypač paskutines dvi dienas, vyksta žiauri kacapų propagandos kampanija, susijusi su Ukrainos diskreditavimu. Pirmiausiau per vatos mitingus Vokietijoje ir Izraelyje, vėliau prasidėjo soc tinklų karas, kur dabar iš esmės sukasi kalba apie kaip siaubingai Ukrainiečiai bombardavo Donbasą ir ten kažką žudė, tik tam, kad pateisinti karą. Vakariems rodo foto ir jie "viską suvalgo". Jau net nėra ką kalbėti apie girkinus, motorolas, čia jau praeitis. Naratyvas dabar toks: Ukraina užpuolė taikius Donbaso gyventojus. Pabandykite atsimušti. Vėlgi, niekas neįrodė, kad ten ukrainiečiai šaudė. Nesistebėkite, jeigu kacapai iš ukr. paimto tanko kažką apšaudys ir parodys, kad čia "jie patys su savimi kariauja". Negi jūs tokie idiotai kaip Jonas, kuris mums pasakojo apie "pilietinį karą" pagal DW reportažą?

                            Comment


                              Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                              Ir koks gi skirtumas ką sako Lavrovas ir su visa Rusnia. Jie sako be to, kad kacapų kojas šaudo ukrainiečiai (niekas dar neįrodė, kad čia tikrai buvo jie ir nepadaryta provokacija), kad:
                              1) "8 metus bombardavo Donbasą kur buvote?";
                              2) Biolaboratorijos Ukrainoje;
                              3) Paukščiai perneša kažkokius patogenus iš Ukrainos;
                              4) "Jie planavo mus pulti, todėl mes pirmi puolėm";
                              5) "jie nacistai";

                              ir taip, žiaurumas gimdys žiaurumą. Azov pulkas irgi nesicackina su rusnia Mariupolyje. Visi tą žino. Jeigu Rusnia nori "žaisti pagal taisykles", tai bent jau derybų metu sustabdytų ugnį, bet jie to nedaro. Tokia kacapyno taktika, kad mes nebediskutuotume apie bendrai karą, jo pabaigą, o kalbėtume apie atskirus eksplikuotus epizodus. Štai dabar eilė angliškai mokančių rusų kvankų twitteryje pradėjo kampaniją, kaip Ukraina bombarsavo Donbasą ir kad čia viskas yra pateisinama. Vakariečiai paskaitys, patikės.
                              Tie visi tavo išvardinti punktai yra visiškos fantazijos ir šiuo metu jau visa vakarų žiniasklaida tą žino, bet grupelė ukrainiečių karių, filmavusių kaip šaudo belaisviams į kojas, dabar Kremliui įteikė dovanelę ir jam nebereikės kurti pasakų, o vakarų žurnalistai neturės ką į tai atsakyti, nes tai tiesa.

                              Ir aš niekur nesmerkiau to, kad jie šaudė į kojas, aš smerkiau tai, kad jie tai filmavo ir po to paviešino. Aš puikiai suprantu, kad šaudymas į kojas galėjo būti būtinas - pvz. jeigu jie yra karo zonoje ir neturi kaip išgabenti belaisvių, priedo šovus į kojas apkraunama priešo infrastruktūra nes jie turi juos evakuoti, o po to dar ir gydyti. Priedo tai patiems orkoms yra geras atpildas, nes belaisviai bus paleisti ir nieko už tai jiems nebus, priedo jie tampa invalidais ir vietoj to, kad dirbtų ir mokėtų mokesčius, dabar gi valstybė turės juos išlaikyti, tai tam tikros papildomos sankcijos. Aš puikiai suprantu, kad tai greičiausiai net ne žiaurumas buvo, o apskraičiuotas žingsnis ir aš to nekritikuoju, aš kritikuoju to filmavimą ir viešininimą, kuris labai kenkia kad ir kaip čia kažkas bandytų kitaip įrodyti.

                              Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                              Vėlgi, niekas neįrodė, kad ten ukrainiečiai šaudė.
                              Na taip, kacapai patys sau kojas susišaukė, kad geras vaizdelis gautųsi Kremliaus propaganda iki tiek dar neištobulėjo, kad tokį montažą padaryti.

                              Pakartoju video, kad būtų klausimų apie ką eina kalba:

                              Paskutinis taisė Eidvis; 2022.03.27, 21:53.

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                Aš irgi sunkiai pagaunu, kaip įmanoma nesuprasti kad tokie vaizdeliai yra kompromatas patiems sau, o kompromato kariaujančiai šaliai mažiausiai reikia. Daug kas vadovaujasi primityviu "o priešai tai gali". Tai priešai sau tą kompromatą ir daro visa tai filmuodami. Besiginanti pusė irgi turi save kompromituoti?
                                čia nėra valstybės pozicija, čia yra tam tikri atvejai, ir po to ką rusai padare visai humaniški dar sakyčiau.

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                  Ir aš niekur nesmerkiau to, kad jie šaudė į kojas, aš smerkiau tai, kad jie tai filmavo ir po to paviešino. Aš puikiai suprantu, kad šaudymas į kojas galėjo būti būtinas - pvz. jeigu jie yra karo zonoje ir neturi kaip išgabenti belaisvių, priedo šovus į kojas apkraunama priešo infrastruktūra nes jie turi juos evakuoti, o po to dar ir gydyti. Priedo tai patiems orkoms yra geras atpildas, nes belaisviai bus paleisti ir nieko už tai jiems nebus, priedo jie tampa invalidais ir vietoj to, kad dirbtų ir mokėtų mokesčius, dabar gi valstybė turės juos išlaikyti, tai tam tikros papildomos sankcijos. Aš puikiai suprantu, kad tai greičiausiai net ne žiaurumas buvo, o apskraičiuotas žingsnis ir aš to nekritikuoju, aš kritikuoju to filmavimą ir viešininimą, kuris labai kenkia kad ir kaip čia kažkas bandytų kitaip įrodyti.
                                  Visu pirma, absoliučiai nelogiška priešui šaudyti kojas, nes jis tampa nemobilus, tenka jį vežti į vietą, kur saugoti, suteikti pirmąją pagalbą (gali arteriją peršauti, nukraujuos ir mirs). Kokia to prasmė? Orkus galima apkeisti į Ukr. karius, tad kokia prasmė iš to šaudymo, žinant, kad orkai gali keršyti už tai ir elgtis žiauriai su belaisviais, kaip kad jie ir elgiasi su civiliais. Šitas kojų šaudymas panašus į provokaciją ir absoliučią nesąmonę.

                                  Comment


                                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                    Nelabai supratau atsakymo. Dabar gi turim tokią situaciją:

                                    BBC žurnalistė klausia Lavrovo: "Ar matėte video, kur Mariupolio gyventojų lavonai krūvomis sukrauti?"
                                    Lavrovas: "O ar jūs matėte video, kur ukrainiečiai belaisviams į kojas šaudo?"

                                    Galima buvo kalbėti vien tik apie rusų žiaurumą, o dabar rusai savo žiaurumą bandys sumenkinti kalbėdami apie ukrainiečių žiaurumą ir žurnalistams nebus ką atsakyti, nes tie video iš tiesų egzistuoja, skirtingai negu pasakos apie 'neonacius'. T.y. rusai kūrė visokias pasakas ir legendas, o grupelė ukrainiečių karių jiems įteikė pačią geriausią dovaną - nebereikės kurti pasakų, o galima bus pasakoti kaip žiaurūs neonaciai belaisviams į kojas šaudo.
                                    Aš niekaip nesuprantu kaip tu nesupranti jog tie vaizdeliai ukrainiečiams kenkia ir kenkia visomis prasmėmis. Tai, kad rusų pusėje jų yra 100 kartų žiauresnių, nieko nekeičia. Ukrainiečiai yra aukos, tokie netgi truputi romantizuoti vakariečių akimis, nekalti žmonės, kuriuos užpuolė ir kurie gina savo namus vos ne plikomis rankomis. Tai, kad parodomi ukrainiečių žiauraus elgeisio vaizdai tam susikurtam romantiniam paveikslui labai kenkia. Tau tai atrodo nesvarbu, bet tai tik tavo nuomone, nes informaciniame kare tai yra ypatingai svarbu.
                                    Niekam jau seniai nebeidomu ka Lavrovas sako (aka meluoja). Ta puikiai parode kai per UN posedi visi isejo ir jis liko sakyt kalba Siaures Korejai ir dar keliom atsilikelem.

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                      Tie visi tavo išvardinti punktai yra visiškos fantazijos ir šiuo metu jau visa vakarų žiniasklaida tą žino, bet grupelė ukrainiečių karių, filmavusių kaip šaudo belaisviams į kojas, dabar Kremliui įteikė dovanelę ir jam nebereikės kurti pasakų, o vakarų žurnalistai neturės ką į tai atsakyti, nes tai tiesa.

                                      Ir aš niekur nesmerkiau to, kad jie šaudė į kojas, aš smerkiau tai, kad jie tai filmavo ir po to paviešino. Aš puikiai suprantu, kad šaudymas į kojas galėjo būti būtinas - pvz. jeigu jie yra karo zonoje ir neturi kaip išgabenti belaisvių, priedo šovus į kojas apkraunama priešo infrastruktūra nes jie turi juos evakuoti, o po to dar ir gydyti. Priedo tai patiems orkoms yra geras atpildas, nes belaisviai bus paleisti ir nieko už tai jiems nebus, priedo jie tampa invalidais ir vietoj to, kad dirbtų ir mokėtų mokesčius, dabar gi valstybė turės juos išlaikyti, tai tam tikros papildomos sankcijos. Aš puikiai suprantu, kad tai greičiausiai net ne žiaurumas buvo, o apskraičiuotas žingsnis ir aš to nekritikuoju, aš kritikuoju to filmavimą ir viešininimą, kuris labai kenkia kad ir kaip čia kažkas bandytų kitaip įrodyti.
                                      Tai, manau, kad visi supranta, kad viešinti tikrai nereikėjo. Nulis ginčo dėl to. Būtų galima šitą temą tuo ir pabaigti.

                                      Comment


                                        Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                                        Visu pirma, absoliučiai nelogiška priešui šaudyti kojas, nes jis tampa nemobilus, tenka jį vežti į vietą, kur saugoti, suteikti pirmąją pagalbą (gali arteriją peršauti, nukraujuos ir mirs). Kokia to prasmė? Orkus galima apkeisti į Ukr. karius, tad kokia prasmė iš to šaudymo, žinant, kad orkai gali keršyti už tai ir elgtis žiauriai su belaisviais, kaip kad jie ir elgiasi su civiliais. Šitas kojų šaudymas panašus į provokaciją ir absoliučią nesąmonę.
                                        O kam juos kažkur vežti? Sušaudė į kojas, paliko pora iš jų atimtų racijų ir ukrainiečiai išėjo. O rusai gauna daug darbo, nes turi ne tik karu užsiimti, bet ir gelbėjimo operacijose dalyvauti, t.y. dalis karių yra atitraukiama nuo karo į gelbėjimo peraciją. Tai yra netgi labai logiška.

                                        Parašė Galys Rodyti pranešimą

                                        Tai, manau, kad visi supranta, kad viešinti tikrai nereikėjo. Nulis ginčo dėl to. Būtų galima šitą temą tuo ir pabaigti.
                                        Jinai jau buvo užbaigta, bet kažkas vėl nusprendė pasiaiškinti.
                                        Paskutinis taisė Eidvis; 2022.03.27, 21:59.

                                        Comment




                                          Thomas C. Theiner
                                          Had a look at@oryxspioenkop's list of visualy confirmed equipment loses. I focused only on the completely destroyed russian tanks, IFVs, and APCs - if all of them were manned at the moment of destruction, then russia lost at least 3,100 killed troops.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X