Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2021.05.15 Didysis šeimos gynimo maršas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Tuo tarpu Nausėda maršą palaiko ne taip jau labai ir tyliai - išplatino sveikinimą šeimos dienos proga.

    https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...reme-per-mazai

    Ir tame pačiame sveikinime dar ir LGBT partnerystės temą bando užgriebti

    Šiandien daug svarstoma, kaip teisiškai spręsime tos pačios lyties žmonių santykių klausimą. Ar reikia šį klausimą apskritai spręsti? Žinoma, kad reikia! Mes turime matyti, kokie įvairūs žmonės gyvena mūsų šalyje – visi mylintys savo Tėvynę, Lietuvos Respublikos piliečiai. Ir aš pripažįstu, kad mes dar turime ką nuveikti, kad visų teisės būtų lygiai užtikrintos
    Ta jo catch-all strategija jau darosi juokinga stengiasi įtikti visiems, finale bus taip, kad neįtiks nei vienai visuomenės grupei

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Jeigu LGBT atstovai turi savo eitynes ir kitus renginius, tai ir V+M šeimos irgi privalo turėti.
    Tai LGBT atstovai turi eitynes dėl to, kad nenori būti diskriminuojami ir nori turėti lygias teisias su kitais Lietuvos Respublikos piliečiais.

    Kas ir kaip diskriminuoja V+M šeimos atstovus ? Kurios iš teisių jiems nėra užtikrinamos ?

    Comment


      #22
      Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
      Tuo tarpu Nausėda maršą palaiko ne taip jau labai ir tyliai - išplatino sveikinimą šeimos dienos proga.

      https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...reme-per-mazai

      Ir tame pačiame sveikinime dar ir LGBT partnerystės temą bando užgriebti



      Ta jo catch-all strategija jau darosi juokinga stengiasi įtikti visiems, finale bus taip, kad neįtiks nei vienai visuomenės grupei



      Tai LGBT atstovai turi eitynes dėl to, kad nenori būti diskriminuojami ir nori turėti lygias teisias su kitais Lietuvos Respublikos piliečiais.

      Kas ir kaip diskriminuoja V+M šeimos atstovus ? Kurios iš teisių jiems nėra užtikrinamos ?
      Dar pamiršo išreikšti susirūpinimą ir pakviesti abi puses dialogui...

      Comment


        #23
        Parašė rmss Rodyti pranešimą

        Dar pamiršo išreikšti susirūpinimą ir pakviesti abi puses dialogui...
        Prieš pakviečiant diskutuoti dar reikėtų kokią apklausą suorganizuoti...

        Comment


          #24
          Parašė Galys Rodyti pranešimą

          Prieš pakviečiant diskutuoti dar reikėtų kokią apklausą suorganizuoti...
          Tai ir organizavo. Kai 86% už "tradicinę", tai variantų nelabai lieka.
          Turėsime greitai slapstytis su vaikais ir anūkais...

          Comment


            #25
            Parašė Sula Rodyti pranešimą

            Tai ir organizavo. Kai 86% už "tradicinę", tai variantų nelabai lieka.
            Turėsime greitai slapstytis su vaikais ir anūkais...
            O tai 14% nesuprato klausimo?

            Comment


              #26
              Parašė Galys Rodyti pranešimą

              O tai 14% nesuprato klausimo?
              Veniai žino. Šiaip jau tikėjausi blogesnio...

              Comment


                #27
                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                Aš gal kažką ne taip supratau - bet ar rimtai Gražulio, Pakso ir Arlausko mitinge pasisakė LR prezidentas?
                Kas dar labiau rėžia akį- (kol kas) mažai kam kliūnantis faktas kad vienas pasisakiusiųjų tame renginyje yra bene didžiausių Vokietijos vatnikų partijos atstovas. Tos pačios partijos, kuri šių metų Bundestago rinkimuose žada siekti Dexito, kurios atstovai kaip draugeliai lankosi pas Lavrovą ir kurios nariai visai nori atsikratyti Holokausto memorialų Vokietijoje. Jeigu VSD dar nesusidomėjo maršo organizatoriais, po tokių prikolų tikrai turėtų.

                Na, o Nausėda savame stiliuje- taip bando vartytis iš vyriškosios lyties Gallus gallus domesticus atstovo prieš absoliučiai visus, kad ir su visokiais vata smirdinčiais radikalais ne pazoras pabendrauti.

                Comment


                  #28

                  Bet juk turi būti kažkokios ribos, iki ko LR prezidentas mėgindamas būti labai populiarus netūrėtų nusiristi. Mano supratimu susitapatinimas su Gražuliais, Paksais ir vatnikais yra būtent ta riba.

                  Comment


                    #29
                    Savaime suprantamas faktas, tik bijau, kad būtent tai jam užtikrins dar vieną "landslide" 2024-aisiais ir jis turbūt tai supranta. Lengva pasidaryti politinę karjerą suskaldytoje valstybėje plaukiant pasroviui, tuo pačiu ypatingai neužpykdant ir kitos pusės.

                    Comment


                      #30
                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                      Bet juk turi būti kažkokios ribos, iki ko LR prezidentas mėgindamas būti labai populiarus netūrėtų nusiristi. Mano supratimu susitapatinimas su Gražuliais, Paksais ir vatnikais yra būtent ta riba.
                      Nepatinka, ką sako politikas? - nebalsuok už jį sekančiuose rinkimuose.
                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                      Comment


                        #31
                        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                        Bet juk turi būti kažkokios ribos, iki ko LR prezidentas mėgindamas būti labai populiarus netūrėtų nusiristi. Mano supratimu susitapatinimas su Gražuliais, Paksais ir vatnikais yra būtent ta riba.
                        Gražulis bene ilgiausiai renkamas žmogus Lietuvoje, taip, kad reikia imti pavyzdį.
                        Kita vertus, kol kas tarp "šeimų" nemaža dalis vis gi nėra už dideles draugystes su Rusija. Todėl Nausėda, manau, turėtų likti "rusofibiškame" farvateryje, nepaisant kai kurių patriotų paraginimų.

                        Comment


                          #32
                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Nepatinka, ką sako politikas? - nebalsuok už jį sekančiuose rinkimuose.
                          Aš nekritikavau kažkokių politinių pasisakymų. Aš kalbėjau apie tai, kad politikas, ypač prezidentas, turi visas galimybes išreikšti savo nuomonę. Bet kada jis tą savo nuomonę išreiškia kartu su iš kažkur išdygusiu Paksu - tai man jau yra susitapatinimas. Galime daug ginčytis dėl jo nuomonės, bet šiuo atveju tai net nėra svarbu, svarbu, kad LR prezidentas ką tik susitapatino su didžiausiais Lietuvos pašlemėkais.

                          Comment


                            #33
                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Aš nekritikavau kažkokių politinių pasisakymų. Aš kalbėjau apie tai, kad politikas, ypač prezidentas, turi visas galimybes išreikšti savo nuomonę. Bet kada jis tą savo nuomonę išreiškia kartu su iš kažkur išdygusiu Paksu - tai man jau yra susitapatinimas.
                            Jis yra Lietuvos respublikos (demokratinės valstybės) pilietis ir turi teisę išsakyti savo nuomonę, net jeigu kažkam ta nuomonę nepatinka.
                            Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                            Comment


                              #34

                              Perskaityk dar kartą ką aš parašiau, nes aš parašiau, kad ir kokia jo nuomonė būtų, jis turi teisę ją išsakyti, bet jeigu jis tą nuomonę išsako stovėdamas vienoje eilėje su didžiausiomis Lietuvos padugnėmis - tai jau yra visai kitas reikalas.

                              Comment


                                #35
                                Valstybės gynėjai, jmj

                                Comment


                                  #36
                                  Šiaip kas yra labai keista, tai žmonių, save apsibrėžiančių per priešpriešą kitai žmonių grupei, ambicija "vienyti tautą". Šiandien matau pilna atsiliepimų iš serijos "vadindami mus durniais homofobais jūs priešinat ir skaldot tautą, o reikia vienytis ir gintis!".
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Kaimai
                                    Bandau prisiminti ar buvo Lietuvoje nuo 1991-ų labiau atstumiantis marginalus apdurninti bandantis avantiūristas už Orlauską dabartiniame įsikūnijime. Bliaunantis išsigimėlis ugalovniko snukiu. Net sumautas gazprominis Uspaskichas kartais turėdavo simpatiškų momentų. Paksas turėjo šiokią tokią išvaizdą. Venckienė nekalta sistemos traiškoma kukli pelytė. Gražulis komiškas kaimietis. Bet šitas atmata tai nesuprantu kaip iškilo.
                                    Paleckis?

                                    Comment


                                      #38
                                      Kaip manot, pagal maršiečius, lietuvaitė + juodaodis vyras būtų tradicinė šeima ar jau nelabai?

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Kaimai
                                        Bandau prisiminti ar buvo Lietuvoje nuo 1991-ų labiau atstumiantis marginalus apdurninti bandantis avantiūristas už Orlauską dabartiniame įsikūnijime. Bliaunantis išsigimėlis ugalovniko snukiu. Net sumautas gazprominis Uspaskichas kartais turėdavo simpatiškų momentų. Paksas turėjo šiokią tokią išvaizdą. Venckienė nekalta "sistemos traiškoma" kukli pelytė. Gražulis komiškas kaimietis. Bet šitas atmata tai nesuprantu kaip iškilo.
                                        Prasigėręs dušmanas Šustauskas dar buvo

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
                                          Ziurau as i tuos cirkus ir manau reik man perimti lgbt taktika siekiant sava tikslu pirsti kitiems sava nuomone
                                          Tai dalyvavote šeimos gynimo marše?

                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X