Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    bet Rivjera ir Lietuva, tai kaip aukstakulniai ir kaliosai
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė andyour Rodyti pranešimą
      Lietuvoje irgi galima surasti grožio, jei nesi aklas.
      Jei tokia laiminga, kam čia guodiesi? Vis tik gal ten nesi tokia laiminga? Ko tu čia ateini į šį lietuvišką forumą, neužtenka prancūzų?
      Ėėėėė, valdyk arklius Jei jinai ten gyvena dėl grožio ir aplinkos tai tegul gyvena. Ir nereikia už tai psichuot.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Parašė NIDA Rodyti pranešimą
        Butent , jauciuosi sava(-as) Europoje !
        Nebeilgai džiaugsies. Tuoj ten Lazūriniam krante uždominuos musulmonai ir visus išžudys, ypač tuos, kur patys nežino, ar savas, ar sava. Ar labiau norėtum, kad tave nukryžiuotų ar kad užmėtytų akmenimis?
        Jeigu šita prognozė tau atrodo švelniai tariant mažai tikėtina, tai esi regressive left ir komunistė (-as).
        Paskutinis taisė balietis; 2016.05.25, 13:03.

        Comment


          Parašė NIDA Rodyti pranešimą
          Jei gerai seki LT spauda, tai kiekviena diena mirga straipsniai apie isvykstanciuju skaiciu ir bejege Lietuvos valdzia kovai su emigracija. Klausymas kyla tik vienas , kodel zmones masiskai palieka Lietuva? Tai as ir parasiau , kad asmeniskai nematau tikslo ir noro gryzti i LT. Tai tik pano nuomone! Aciu
          O božė moj.

          Ar tikrai žmonės šiais laikais tiek susireikšminę?

          Turi lietuvišką (europietišką) pasą, važiuoji kur nori, gyveni kur nori. Jei laimę randi Prancūzijoj ar Graikijoj ar Švedijoj džiaugiuos už tave, gyvenk, dauginkis ir tt. Taip pat yra britų amerikonų ir italų, kurie atvažiuoja į LT laimės ieškt ir randa arba ne.

          Kalba eina apie statistiką, apie socialinę gerovę, apie sąlygų verslo darymui gerinimą, kad žmonėms būtų sąlygos sukurtos Lietuvoje, kad nesinorėtų būti ekonominiu migrantu, ieškančiu grubiai tariant sotesnio kasnio.

          Comment


            Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
            O božė moj.

            Ar tikrai žmonės šiais laikais tiek susireikšminę?

            Turi lietuvišką (europietišką) pasą, važiuoji kur nori, gyveni kur nori. Jei laimę randi Prancūzijoj ar Graikijoj ar Švedijoj džiaugiuos už tave, gyvenk, dauginkis ir tt. Taip pat yra britų amerikonų ir italų, kurie atvažiuoja į LT laimės ieškt ir randa arba ne.

            Kalba eina apie statistiką, apie socialinę gerovę, apie sąlygų verslo darymui gerinimą, kad žmonėms būtų sąlygos sukurtos Lietuvoje, kad nesinorėtų būti ekonominiu migrantu, ieškančiu grubiai tariant sotesnio kasnio.
            Butant man tos socialines geroves lietuva ir nesuteike ir dar ilgai nesuteiks ! kalba eina apie tai ( kam idomu galesiu ir parasyti), kas Lietuvoje dar yra siauingai atsilike nuo kitu saliu ir jokio progreso toli grazu nematyti.

            Comment


              Parašė NIDA Rodyti pranešimą
              Butant man tos socialines geroves lietuva ir nesuteike ir dar ilgai nesuteiks ! kalba eina apie tai ( kam idomu galesiu ir parasyti), kas Lietuvoje dar yra siauingai atsilike nuo kitu saliu ir jokio progreso toli grazu nematyti.
              Iš kur žinote, jei jau 24 metus čia nebegyvenate?
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Iš kur žinote, jei jau 24 metus čia nebegyvenate?
                As viskuom ir visada labai domiuosi ir seku spauda!

                Comment


                  Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                  Butant man tos socialines geroves lietuva ir nesuteike ir dar ilgai nesuteiks ! kalba eina apie tai ( kam idomu galesiu ir parasyti), kas Lietuvoje dar yra siauingai atsilike nuo kitu saliu ir jokio progreso toli grazu nematyti.
                  Valdžia turėjo duoti, bet nedavė. Nuoskauda dabar. Emigruokim, nubauskim Lietuvą, kad žinotų! Ir dar priminkim nuolat apie tai kitiems, kad jie žinotų, kokia didelė skriauda padaryta.

                  Gal nebūtinai čia toks atvejis, bet tarp emigrantų - pakankamai dažnas. Nesulaukė komunizmo ir emigravo.
                  Lietuva visiems.

                  Comment


                    Parašė abruo Rodyti pranešimą
                    Valdžia turėjo duoti, bet nedavė. Nuoskauda dabar. Emigruokim, nubauskim Lietuvą, kad žinotų! Ir dar priminkim nuolat apie tai kitiems, kad jie žinotų, kokia didelė skriauda padaryta.

                    Gal nebūtinai čia toks atvejis, bet tarp emigrantų - pakankamai dažnas. Nesulaukė komunizmo ir emigravo.
                    nesamone. Emigravo, nes nerado darbo.
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      NIDA Butant man tos socialines geroves lietuva ir nesuteike ir dar ilgai nesuteiks !
                      Reikia ne klausti, ką Lietuva gali duoti tau, bet ką Lietuvai gali duoti tu. Norint kažką paimti, pirmiau reikia įdėti. Kas tą mistinį progresą turėtų sukurti, jei daugelis išvažiuoja? Ateiviai ar kokie nors nematomi geradariai?

                      Comment


                        Parašė abruo Rodyti pranešimą
                        Valdžia turėjo duoti, bet nedavė. Nuoskauda dabar. Emigruokim, nubauskim Lietuvą, kad žinotų! Ir dar priminkim nuolat apie tai kitiems, kad jie žinotų, kokia didelė skriauda padaryta.

                        Gal nebūtinai čia toks atvejis, bet tarp emigrantų - pakankamai dažnas. Nesulaukė komunizmo ir emigravo.
                        Ne as esu istatymu kureja ! O kartais apie Diskriminacija ir Diskriminacinius istatymus pagalvojate? Tikriausiai ne! O butent man tai yra lb aktualu !

                        Comment


                          Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                          Ne as esu istatymu kureja ! O kartais apie Diskriminacija ir Diskriminacinius istatymus pagalvojate? Tikriausiai ne! O butent man tai yra lb aktualu !
                          Apie kokius diskriminacinius įstatymus konkrečiai kalbate?
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            Jei jinai ten gyvena dėl grožio ir aplinkos tai tegul gyvena.
                            Arogancija nėra grožis.

                            Comment


                              Parašė andyour Rodyti pranešimą
                              Arogancija nėra grožis.
                              Grožis subjektyvus dalykas. Manau, man Rivjera irgi patiktų.

                              Man irgi labai smalsu, jei Nida apibrėžtų tuos konkrečius įstatymus.
                              ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                              Comment


                                Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                                Jei gerai seki LT spauda, tai kiekviena diena mirga straipsniai apie isvykstanciuju skaiciu ir bejege Lietuvos valdzia kovai su emigracija. Klausymas kyla tik vienas , kodel zmones masiskai palieka Lietuva? Tai as ir parasiau , kad asmeniskai nematau tikslo ir noro gryzti i LT.
                                Palieka Lietuvą pagrinde dėl pinigų, nes jų čia nedaug tėra. Valdžia nėra UAB, ji negamina pinigus.

                                Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                                Tai tik pano nuomone! Aciu
                                Tai matai, nori išsikalbėti, nori bendrauti su lietuviais

                                Comment


                                  Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                  Arogancija nėra grožis.
                                  Man kalnai ir jūra taip pat patinka. Ar tai reiškia kad aš jau irgi automatiškai tampu arogantišku?
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                                    Ne as esu istatymu kureja ! O kartais apie Diskriminacija ir Diskriminacinius istatymus pagalvojate? Tikriausiai ne! O butent man tai yra lb aktualu !
                                    Nida, čia ne visai ta tema. Šiaip toks vienas imigrantas Vilniaus tarybos narys irgi sunkiai supranta, kodėl Lietuvai tokia svarbi tarptautinė teisė vienose srityse (pvz., dėl Astravo atominės), bet nelabai svarbi kitose srityse (pvz., dėl žmogaus teisių).

                                    Comment


                                      Parašė dondc Rodyti pranešimą
                                      Grožis subjektyvus dalykas. Manau, man Rivjera irgi patiktų.
                                      Bet Rivjera gali patikti ir be nei vienos priežasties, kodėl turėtų patikti Lietuva, ar ne?

                                      Comment


                                        Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                        Palieka Lietuvą pagrinde dėl pinigų, nes jų čia nedaug tėra. Valdžia nėra UAB, ji negamina pinigus.
                                        Tai galbūt Nida nėra tarp tų paliekančių "pagrinde dėl pinigų"?
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Man kalnai ir jūra taip pat patinka. Ar tai reiškia kad aš jau irgi automatiškai tampu arogantišku?
                                          Bet ar tai kažkaip susiję su tuo, ar Lietuva turi nors vieną priežastį, kodėl ji galėtų patikti?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X