Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Haski Rodyti pranešimą
    Kylantis vandens lygis mėgintų apsemt pajūrį, o su Kaunu.. Čia jau nuo Nemuno priklauso, nuo užtvankos. Kaunas dauboje. Bet patikėk, nei tu, nei aš, nei mano vaikai jei dabar užsinorėčiau turėt, nesulauks tokios dienos. Galbūt per keliasdešimt metų susiaurėtų pliažas keliais/keliolika metrų. O Vilnius stovės per amžius kol pakils vandens lygis daug dešimčių metrų.
    Aš tai visai norėčiau, kad Kauną užlietų ir nušluotų velniop kylanti Baltijos jūra.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Aš tai visai norėčiau, kad Kauną užlietų ir nušluotų velniop kylanti Baltijos jūra.
      Tik reiktų jau iš anksto parengti migracijos politiką kauniečiams, nes tikėtina, gali sunkiai asimiliuotis Vilniuj
      ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

      Comment


        Parašė dondc Rodyti pranešimą
        Tik reiktų jau iš anksto parengti migracijos politiką kauniečiams, nes tikėtina, gali sunkiai asimiliuotis Vilniuj
        Pastatyt antrą Kauną ties Suderve Žmonių mentaliteto skirtumas mažai skirtųsi nuo tokio, koks gali būti atrastas Viršuliškėse ar Pašilaičiuose

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Aš tai visai norėčiau, kad Kauną užlietų ir nušluotų velniop kylanti Baltijos jūra.
          as visad maniau, kad jurines valstybes sostine turi but pre juros.
          .

          Comment




            http://mapijoziai.lt/idomybes/kas-bu...us-65-metrais/

            Pridėkime dar kad bus Astravas, tai Lietuvos sostinė greičiausiai bus Šiauliai
            Paskutinis taisė Galis; 2016.05.13, 21:52.

            Comment


              Kazlų Rūda is the capital of Lithuania

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Aš tai visai norėčiau, kad Kauną užlietų ir nušluotų velniop kylanti Baltijos jūra.
                Vajėzus koks žiaurumas, vos ne Čingizchanas. Mano norai kiek kuklesni, visai pakaktų kad nelegaliai pastatytą paxiaus vilą palei pat jūrą Palangoje nušluotų.

                Comment


                  O nebūtų galima Kauno kaip nors užtvindyti be Baltijos jūros? Ar šiaip nušluoti velniop?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    O nebūtų galima Kauno kaip nors užtvindyti be Baltijos jūros? Ar šiaip nušluoti velniop?
                    Galima, pvz. susprogdinti Algirdo Brazausko hidroelektrinę.
                    Paskutinis taisė Lettered; 2016.05.15, 02:44.
                    Flickr

                    Comment


                      Kokia agresija...

                      Comment


                        Kylanti Baltijos jūra galėtų nušluoti Kaliningrado sritį, ramiau gyventi galėtume.
                        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                        Comment


                          Parašė lukass Rodyti pranešimą
                          Kylanti Baltijos jūra galėtų nušluoti Kaliningrado sritį, ramiau gyventi galėtume.
                          "Negalima laukti malonių iš gamtos, jas pasiimti yra mūsų uždavinys".
                          Mičiurinas, Stalino laikų botanikas

                          Comment


                            Žinant, kad didžiausia kauniečių svajonė gyventi užsienyje, nors geriausiai JAV, bet tiks ir JK, John pageidavimas skamba kaip noras dar labiau padidinti salos lietuvių skaičių kauniečiais. Įdomu su kuo tai susiję?

                            Comment


                              Parašė lietus Rodyti pranešimą
                              Žinant, kad didžiausia kauniečių svajonė gyventi užsienyje, nors geriausiai JAV, bet tiks ir JK, John pageidavimas skamba kaip noras dar labiau padidinti salos lietuvių skaičių kauniečiais. Įdomu su kuo tai susiję?
                              Pagal nutylėjimą aš norėčiau, kad potvynio metu visi kauniečiai liktų Kaune su iš to išplaukiančiuomis (literally) pasekmėmis.

                              Comment


                                Kiek pakiltų vandens lygis nugramdžius nuo nuo Arkties ir Antarktidos žemynų ledą ir nustūmus į vandenį?
                                kk3

                                Comment


                                  Parašė Haski Rodyti pranešimą
                                  Kiek pakiltų vandens lygis nugramdžius nuo nuo Arkties ir Antarktidos žemynų ledą ir nustūmus į vandenį?
                                  if this trend continues and all our polar ice caps and glaciers melt, it's been predicted that the oceans will rise by a mind-blowing 65.8 metres (216 feet).
                                  http://www.sciencealert.com/this-ani...the-ice-melted

                                  Comment


                                    Aa, tiek kiek ir pavaizduota ankstesniame paveikslėlyje. Tai nieko baisaus, nedaug ploto teprarasim. Galėsim gyvent tropikų juostoj vietoje.
                                    kk3

                                    Comment


                                      kažkur netoli Lietuvos

                                      Comment


                                        Parašė marivs Rodyti pranešimą
                                        kažkur netoli Lietuvos

                                        Atvaizdas
                                        Matrica. Transportacija laike. Susitikimas su viduramžiais.

                                        Comment


                                          Man jų gaila. Pačios prakaituoja kaip velniai, aplinkui kažkokia netikėlių orgija, o kas blogiausia, jų diedai greičiausiai sėdi tam pačiam parke ant suoliuko ir gano akis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X