Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tikroji laime, mano supratimu, pasiekiama einant link jos kryptingai (nebutinai ilgai, bet tiesiog turint konkretu tiksla).
    Aš irgi taip manau - jau geriau pačiam ją susikurti negu laukti kol kas kitas tau pasieks tokį rezultatą, kurio nori
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Aš irgi taip manau - jau geriau pačiam ją susikurti negu laukti kol kas kitas tau pasieks tokį rezultatą, kurio nori
      Na as cia neturejau galvoje tu kalbu a la "turi pats visko siekti ir pasiekti" (cia daugmaz savaime suprantama, turint omeny issilavinima, darba, nama ir etc. t.y. gyvenimo kurimas). Bet as labiau akcentuoju butent laime kaip labai konkretu dalyka ir buda ji gauti (pvz siemet ar kitamet). Pvz man laime reiskia galimybe kur nors nukeliauti (pvz i kokia nors konkrecia sali ar miesta). Taigi reikia imtis to siekti: susitaupyti £ lektuvo bilietui, susitauyti islaidoms vietoje ir skrendame tiesiai i laime, kur ji musu jau laukia.
      Man taip jau karta nutiko ir nutiks vel, kai tik turesiu tam finansiniu galimybiu. Mano laimei pasiekti reikia £400 bilietui ir daugmaz antratiek islaidoms vietoje, taigi pvz John gali pasijusti labai labai labai laimingas (t.y. pabuti grynoje laimes busenoje) uz mazdaug £800. O visas kitas laikotarpis taip pat islaiko to laimes prieskonio, ypac kai zinai, kad po kazkurio laiko vel bus galimybe pabuti grynoje laimeje. Tiesiog reikia zinoti, kas suteikia ta visiska laime ir tai gauti. Tokia vat mano labai materialistiska ir paprasta filosofija.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        O ka reiskia faktas, kad mano nerupestingiausi (geriausi, idomiausi, beprotiskiausi, linksmiausi, stilingiausi, sexualiausi, graziausi etc.) gyvenimo isbandymai yra betarpiskai suristi su aplinka kuri vadinasi Jungtine Karalyste (kur as tebuvau vos pora metu, palyginus su 20 metu Lietuvoje, kurie tikrai nebuvo tokie idomus ir grazus)?

        Ar tai laikytina sikimu ant savo tevynes, ar nelabai?

        O jeigu man UK ar Singapuras atrodo kur kas patrauklesnes ir mielesnes salys nei Lietuva? Nejau dabar man del to reikia pasikrati?

        Na bet cia, zinoma, tik mano asmenine nuomone.
        Na reiškai tu paauglystę patyrei kiek vėliau ir tai buvo UK.
        Turėsi dvi vietas kurios tau bus svarbios.
        Svarbu tik nebesusipainioti prioritetuose

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Na as cia neturejau galvoje tu kalbu a la "turi pats visko siekti ir pasiekti" (cia daugmaz savaime suprantama, turint omeny issilavinima, darba, nama ir etc. t.y. gyvenimo kurimas). Bet as labiau akcentuoju butent laime kaip labai konkretu dalyka ir buda ji gauti (pvz siemet ar kitamet). Pvz man laime reiskia galimybe kur nors nukeliauti (pvz i kokia nors konkrecia sali ar miesta). Taigi reikia imtis to siekti: susitaupyti £ lektuvo bilietui, susitauyti islaidoms vietoje ir skrendame tiesiai i laime, kur ji musu jau laukia.
          Man taip jau karta nutiko ir nutiks vel, kai tik turesiu tam finansiniu galimybiu. Mano laimei pasiekti reikia £400 bilietui ir daugmaz antratiek islaidoms vietoje, taigi pvz John gali pasijusti labai labai labai laimingas (t.y. pabuti grynoje laimes busenoje) uz mazdaug £800. O visas kitas laikotarpis taip pat islaiko to laimes prieskonio, ypac kai zinai, kad po kazkurio laiko vel bus galimybe pabuti grynoje laimeje. Tiesiog reikia zinoti, kas suteikia ta visiska laime ir tai gauti. Tokia vat mano labai materialistiska ir paprasta filosofija.

          Kiekvieno laimės pojutis yra skirtingas arba bent jau panašus. Neslėpsiu - kelionės man irgi patinka, bet aš esu studentas, o pinigų ir laiko tam nelabai yra. Taigi tenka ieškoti kitokios laimės
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė Tomasl Rodyti pranešimą
            Na reiškai tu paauglystę patyrei kiek vėliau ir tai buvo UK.
            Turėsi dvi vietas kurios tau bus svarbios.
            Svarbu tik nebesusipainioti prioritetuose
            Netiesa, paauglyste patyriau ne UK, o Lituvoje. UK patyriau, ka reiskia buti laisvam ir nepriklausomam, bei nevarzomam dogmatiniu ir moraliniu panciu, kai viskas, ka turiu yra sukurta mano paties ir nieko kito. Paaugliai paprastai tai tik nori ar bando pasiekti ir daro tai neturedami supratimo, kas tai yra bei neturi tam konkreciu priemoniu ir metodu. Gal kai kam tai zavu ar savaip idomu, bet man tas periodas visiskai nebuvo zavus ar idomus. Tai greiciau buvo shudas, tiesa pasakius
            Apskritai nesuprantu, kodel as tureciau buti kaip nors susijes su savo tevyne (Lietuva), kuomet ten nera beveik nieko, kas sutinka su mano keliamomis ir puoselejamomis vertybemis. Mano vertybiu sistema yra is esmes priesinga daugeliui Lietuvos visuomeneje egzistuojanciu dogmu ir "morales normu" (del tos pacios tolerancijos gejams, imigracijos, bendravimo kulturos ir t.t.), kas mane Lietuvoje vercia jaustis nepatogiai. Sieti tai su paauglyste ir panasiais dalykais be jokio isigilinimo yra tiesiog visiska nesamone.

            As tiesiog "neperku" viso to "Tevynes" dalyko. Aisku, kas tikrai jauciasi svetimi ir atstumti kitoje salyje ir jiems tevyne suteikia dziaugsma, tai ju apsisprendimo reikalas. Juk kiekvienam savo... tiesiog nereikia to taikyti universaliai ir juodinti tu, kuriems tai negalioja ir kurie i tai ziuri kitaip.
            Paskutinis taisė John; 2006.09.30, 23:06.

            Comment


              Jonai ar tesingai pamenu , kad tavo išvykimas labiau globalinis, bei įvairiapusiškas geografinis kulturinio poreikio pažinimas. nei litai.

              Jai taip.

              Tai tu veltui bandai kontraargumentuoti mano postus, nes tai nėra 100 procentu prieš visus išvykusius, taip pat nesu nusiteikęs prieš visus gėjus, kurie užsidarę išdarinėja velnes žino ką.

              bet tai yra kai, lietuviui gėda būti lietuviui..bl***t
              ir kai du vyrai užsimano auginti mažą berniuką, dėl kažkokių bl***t jiem pateisinamų teisėtų priežaščių.

              Comment


                Parašė Tomasl Rodyti pranešimą
                Jonai ar tesingai pamenu , kad tavo išvykimas labiau globalinis, bei įvairiapusiškas geografinis kulturinio poreikio pažinimas. nei litai.

                Jai taip.

                Tai tu veltui bandai kontraargumentuoti mano postus, nes tai nėra 100 procentu prieš visus išvykusius, taip pat nesu nusiteikęs prieš visus gėjus, kurie užsidarę išdarinėja velnes žino ką.

                bet tai yra kai, lietuviui gėda būti lietuviui..bl***t
                ir kai du vyrai užsimano auginti mažą berniuką, dėl kažkokių bl***t jiem pateisinamų teisėtų priežaščių.
                Na lietuviu buti man tikrai negeda
                Tiesiog apeliavau i tavo sita pasisakyma:
                Mano asmenine nuomonę, vienas iš geriausių žmogaus gyvenimo tarpsnių-
                tai miela nerupestinga vaikystė, bei pirmi paaugliški gyvenimo išbandymai.
                Ir jie yra betarpiškai surišti su aplinka,
                aplinka kuri vadinasi Lietuva.
                Ir kurie šika ant savo gimtinės, tai išvada darosi , kad jie kiek ankščiau patys prisšiko į savo "puodynę"
                Tiesiog visiskai nesutinku su pirmaja tavo pasisakymo dalimi, nes tai galioja ne visiems. Gal todel reikejo taip ir parasyti, nes dabar galima pagalvoti, kad tai kazkokia universali visiems taikoma norma.

                Comment


                  Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                  As tikiuos jus supratot kad John tik ant bajerio taip pasake?
                  Tai galvoji, kad as rimtai ten rasiau? As puikiai suprantu, kad tokiu principu, kaip "Lietuva lietuviams" salis negaletu toli nueiti! Nes jeigu Albino is radioshow istikruju paklausytume, tai net nepajustume, kaip po keliu metu isijungus LNK zinias isvystume A. Lukasenkos fizionomija, besikreipiancia i Lietuvos liaudi- "Liudy Dobray..." As vel cia humoro forma rasau, jeigu ka, bet mintis tokia, kad Albino kliausius, toli nenuvaziuotume Man tiesiog patiko John samojis, ikistas labai vietoje ir tiek

                  Comment


                    http://www.lrytas.lt/?id=11669652941166395108&view=4

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      Teisingai ta moteriske raso, jau ne pirmas jos rasinelis ir su daug kuo reikia sutikti.

                      Kiek teko kalbėtis su vaikus auginančiais emigrantais čia, Jungtinėje Karalystėje, jų nuomone, lietuvių kalbos pamokos, bibliotekėlės, elementoriai ir knygelės, keli DVD su lietuviškai garsintais vaikiškais filmukas būtų reikalingesni už marazmatines projektuojamas institucijas ar iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę siunčiamus emigranto duonos neragavusius biurokratus išeivijos problemoms spręsti.
                      Liudna, bet tiesa. Kazkada i kita Londono gala buvau nusigaves aplankyti savo tolimu giminaiciu, kurie turi 2 dar nelabai didelius vaikiukus. Zmones gyvena puikiai, vazineja su apynauju Lexus ir turi savo nama. Bet per palydovine TV kazkodel ziuri rusiskas ir ukrainietiskas TV programas, nes lietuvisku tiesiog nerodo. Tokiems zmonems tikrai reikia bent siokios tokios pagalbos is Lietuvos (na kad ir imti transliuoti 4 ar 5 pagrindines TV is Lietuvos per palydova), nes jie jauciasi nekaip, kai ju valstybe juos tiesiog ignoruoja, o naujoje "tevyneje" irgi negali tapti visiskai pilnaverciais visuomenes nariais.

                      Comment


                        Po kelių metelių tokio gyvenimo, tokie žmonės dažniausiai pradeda paistyti nesąmones apie Rusijos galingumą ir jų ginklų neprilygstamumą, o politikoje neretai mini "tvirtos rankos" politikos Lietuvoje ir Anglijoje trūkumą... Tai jau virsta į tendenciją - sutikau ne viena tokį. O atrodo gyvena vienoje laisviausių ir demokratiškiausių šalių pasaulyje.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                          Po kelių metelių tokio gyvenimo, tokie žmonės dažniausiai pradeda paistyti nesąmones apie Rusijos galingumą ir jų ginklų neprilygstamumą, o politikoje neretai mini "tvirtos rankos" politikos Lietuvoje ir Anglijoje trūkumą... Tai jau virsta į tendenciją - sutikau ne viena tokį. O atrodo gyvena vienoje laisviausių ir demokratiškiausių šalių pasaulyje.
                          Ironiska. Tai kokiu galu tada emigruoja i ta Anglija, o ne i nuostabiaja, nepriligstama ir nenugalima Rusija?

                          Comment


                            Nežinau. Kiekviena kartą tokių žmonių to paklausus jie labai supyksta ir pradeda švaistytis frazėm, kurios prieštarauja viena kitai. Šiaip su tokiais žmonėm geriausia apskritai nesivelti į diskusijas - juos reikia užjausti. Vienas, kas gąsdina, tai jų kiekis - čia jų tikrai yra labai nemažai.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              Kaip kažkas yra pasakęs "namai yra ten, kur juos susikuri".
                              http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                              Comment


                                http://www.lrytas.lt/?data=20070310&...id=&view=4&p=1

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  Taip ir nesupratau, koks šito straipsnio tikslas.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Nemanau, kad jisai tiksla turėjo. Tiesiog idomus pamastymas, ir palyginimas

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                      Taip ir nesupratau, koks šito straipsnio tikslas.
                                      Gal nelabai demesingai skaitei . Manau, autore tiesiog palygina dvi kulturines kategorijas lietuviu emigrantu, kurie apsigyvena Londone. Ir raso, beje, labai taikliai ir teisingai

                                      Comment


                                        Aš su londoniškių gyventojais tikriausiai ilgai neištemčiau dėl to save priskirių prie tu kurie Laicester square valandų valandas stuvėtu prie raudonojo kilimo

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          o objektyviai vertinant - kurių londone yra dauguma? (čia klausimas jeigu ką)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X