Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
    Bet jei įdomu tikroji priežastis
    Tikroji priežastis tokioms Lietuvos, Estijos ar Rusijos pozicijoms buvo ne joks girtavimas, o SSRS "lygybės" politika. Moterys buvo sodinamos į kombainus, už troleibuso vairo ir bele kur kitur, kur iki tol buvo tik vyrai. Buvo tiesiog buldozeriu einama per bet kokias senas ir nusistovėjusias dogmas ir tabu. Ir, reikia pripažinti, kad tai buvo padaryta gana sėkmingai (neskaitant visokių side-effect'ų). Jeigu atkreipsi dėmesį, tokiuose sąrašiukuose dažnai dominuoja ex-komunistinės (kai kuriais atvejais nominaliai vis dar komunistinės, kaip Kinija) šalys. Labai įdomiai kontrastuoja Kinija su Japonija. Pastarojoje neprasinešė komunistai.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Tikroji priežastis tokioms Lietuvos, Estijos ar Rusijos pozicijoms buvo ne joks girtavimas, o SSRS "lygybės" politika. Moterys buvo sodinamos į kombainus, už troleibuso vairo ir bele kur kitur, kur iki tol buvo tik vyrai. Buvo tiesiog buldozeriu einama per bet kokias senas ir nusistovėjusias dogmas ir tabu. Ir, reikia pripažinti, kad tai buvo padaryta gana sėkmingai (neskaitant visokių side-effect'ų). Jeigu atkreipsi dėmesį, tokiuose sąrašiukuose dažnai dominuoja ex-komunistinės (kai kuriais atvejais nominaliai vis dar komunistinės, kaip Kinija) šalys. Labai įdomiai kontrastuoja Kinija su Japonija. Pastarojoje neprasinešė komunistai.
      Tiesa, visiškai sutinku, tai papildo alkoholizmo vyrų tarpe faktą Bet, kad LT ir kitose posovietinėse šalyse daugiau tolerancijos tai hell no, ne tos priežastys.

      Parašė R.D. Rodyti pranešimą
      Be Izraelio yra dar Šveicarija O Švedija juk grąžins privalomąją karo tarnybą (ir merginos tarnaus, ką tada darysite, kaip stumdys mergaitės?)
      Turbūt ir nepriklausomybės karų savanoriai buvo buduliai ir pokario partizanai buvo buduliai. O dabar netyčia tie buduliai apgintų šalį, tai tie radikaliojo liberastizmo apologetai kaip jūs naudotųsi jos vaisiais. Truputi reflektuokite savo šnekas. O aš eičiau į kariuomenę ir guldyčiau už šalį galvą su tais buduliais, bet jau geriau su jais negu su tokiais kaip jūs. Ir, kaip minėjau anksčiau, balsuočiau ir už velnią, kad tik tokie kaip jūs neįsivyrautų (ir Trumpas laimėjo tik dėl tokių kaip jūs).
      Jums reikia daugiau supratimo, atjautos ir gerumo, o ne fundamentalaus mokslo ir liberastų idealogijos. Taika
      Švedija ir Suomija nėra NATO, be to ten tikrai nebus idiotiškų loterijų, šaukiami bus jaunuoliai po mokyklos, o ne mokslus pabaigę ir paskolas pasiėmę žmonės.

      Balsuokite už ką norite, patys kalti po to, kai visokie Trumpai ir Brexitai klibina gana gerą pasaulį, kurį sukūrė liberali demokratija ir veda tik į regresą. Nenoras pripažinti, kad yra tikri atsakymai, kad yra žmonės, kurie juos žino, nenoras pripažinti, kad kartais esi per mažai apsišvietęs, kad iš esmės suprasti sudėtingus reiškinius ir kad tam ir yra autoritetai, kurie juos geriau supranta ir tas apkaltinimas jų arogancija ir "darysime viską priešingai" yra jūsų kartos didelė tragedija visame pasaulyje.
      Danijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kanadoje, Švedijoje tokie kaip aš vyrauja ir tos šalys gyvena quite amazing. Pagalvokite apie tai.
      Gerumo ir atjautos aš turiu daugiau nei jūs man norite suteikti garbės už tai, nes aš pastoviai pasisakau už lygias teises, nemokamas socialines paslaugas, toleranciją, pozicijas, už kurias konservatoriai pasisako priešingai.

      Comment


        Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
        Tiesa, visiškai sutinku, tai papildo alkoholizmo vyrų tarpe faktą Bet, kad LT ir kitose posovietinėse šalyse daugiau tolerancijos tai hell no, ne tos priežastys.



        Švedija ir Suomija nėra NATO, be to ten tikrai nebus idiotiškų loterijų, šaukiami bus jaunuoliai po mokyklos, o ne mokslus pabaigę ir paskolas pasiėmę žmonės.

        Balsuokite už ką norite, patys kalti po to, kai visokie Trumpai ir Brexitai klibina gana gerą pasaulį, kurį sukūrė liberali demokratija ir veda tik į regresą. Nenoras pripažinti, kad yra tikri atsakymai, kad yra žmonės, kurie juos žino, nenoras pripažinti, kad kartais esi per mažai apsišvietęs, kad iš esmės suprasti sudėtingus reiškinius ir kad tam ir yra autoritetai, kurie juos geriau supranta ir tas apkaltinimas jų arogancija ir "darysime viską priešingai" yra jūsų kartos didelė tragedija visame pasaulyje.
        Danijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kanadoje, Švedijoje tokie kaip aš vyrauja ir tos šalys gyvena quite amazing. Pagalvokite apie tai.
        Gerumo ir atjautos aš turiu daugiau nei jūs man norite suteikti garbės už tai, nes aš pastoviai pasisakau už lygias teises, nemokamas socialines paslaugas, toleranciją, pozicijas, už kurias konservatoriai pasisako priešingai.

        Nu jau, bent prieš rašant tokią nesamonę reikia pasidomėt, kas pas juos valdžiose sėdi, pas Belgus, Danus, Olandus, valdžioj centro dešinieji sėdi kas yra tolygu mūsų konservatoriam ir liberalam Lietuvoje. Liberalas Europoj nėra =/= Liberalas Amerikoj. Kur jie yra kairieji. Kanadoj iki praeitu 2015 rinkimu irgi konservatoriai valdžioj buvo nuo 2006.

        Comment


          Oj, oj, oj, koks jūs apsišvietęs, net koktu darosi, žiūrėkite nepaslyskite ant savo puikybės ir tariamo išsilavinimo, nes šlykštu skaityti. Kokios dar "mano kartos". Gimęs jau cccp pačioje pabaigoje, bet savo gyvenime apturėjau visokių patirčių (žinote, baigiau doktorantūrą ir sudijavau ne vienam un-te ir moku ne vieną kalbą ir keliavau daug kur, tai čia nesipūskite), kad išaugti iš liberalizmo pasakėlių.
          O kažkada irgi toks buvau...
          Beje, papasakočiau jums ką darė Danija Afgane, kad išaugtų iš to liberastinio minkštakūniškumo, nes suvokė, kad su tokia visuomene šansų apsiginti nėra. O Kanada, beje, viena galingiausių NATO sąjungininkių, kurios kariuomenė tikrai įspdinga.
          Ir už lygias teises ir socialines paslaugas pasisako čia visi. Jūs pasisakote už liberastinę, politkorektišiką, kultūrinio marksizmo pramiežtą visuomenės struktūrą, kurioje kažkodėl toleruojami tik tos pačios ideologijos bendraminčiai, o visi kiti - "nenorintis pripažinti, kad yra tikri atsakymai, mažai apsišvietę, linkę į autoritetus".
          Ir verkite toliau, kad Trumpas laimėjo... tik, matyt, neverkėt, kaip Obama ėjo į draugystę su Putinu.

          Comment


            Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
            Tiesa, visiškai sutinku, tai papildo alkoholizmo vyrų tarpe faktą Bet, kad LT ir kitose posovietinėse šalyse daugiau tolerancijos tai hell no, ne tos priežastys.
            Tolerancijos overall gal ir ne. Bet moterų atvejis yra visai įdomus ir tai kažkas, ką galim parodyti kaip pavyzdį netgi visokiems švedams. Moterys pas mus (ir kitose ex-commie šalyse) gali labai sėkmingai darytis tiek karjeras, tiek dirbti bele kokioje pozicijoje, tiek ir uždirbti daugiau už vyrus ir niekam tai neatrodys "keista" ar "nenormalu". Įdomu yra tai, kad tokie rodikliai pasiekti be Skandinaviško stiliaus feministinio bulšitizmo, kvoptų ir panašių nesąmonių. Kai kurie dar bando šitą mums kišti, nors nelabai susigaudo, kad viskas jau post factum ir bobos pas mus jau seniai gerai varo be Švedų pagalbos.

            Comment


              na manau commie būdas buvo kiek drastiškesnis, negu feminizmo protrūkiai kartais pasitaikantys toje prakeiktoje leftistinėje Švedijoje Bet end result kol kas pas mus tikrai vienas geriausių pasaulyje, reikėtų jį daugiau reklamuoti.

              Comment


                Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                Oj, oj, oj, koks jūs apsišvietęs, net koktu darosi, žiūrėkite nepaslyskite ant savo puikybės ir tariamo išsilavinimo, nes šlykštu skaityti. Kokios dar "mano kartos". Gimęs jau cccp pačioje pabaigoje, bet savo gyvenime apturėjau visokių patirčių (žinote, baigiau doktorantūrą ir sudijavau ne vienam un-te ir moku ne vieną kalbą ir keliavau daug kur, tai čia nesipūskite), kad išaugti iš liberalizmo pasakėlių.
                O kažkada irgi toks buvau...
                Beje, papasakočiau jums ką darė Danija Afgane, kad išaugtų iš to liberastinio minkštakūniškumo, nes suvokė, kad su tokia visuomene šansų apsiginti nėra. O Kanada, beje, viena galingiausių NATO sąjungininkių, kurios kariuomenė tikrai įspdinga.
                Ir už lygias teises ir socialines paslaugas pasisako čia visi. Jūs pasisakote už liberastinę, politkorektišiką, kultūrinio marksizmo pramiežtą visuomenės struktūrą, kurioje kažkodėl toleruojami tik tos pačios ideologijos bendraminčiai, o visi kiti - "nenorintis pripažinti, kad yra tikri atsakymai, mažai apsišvietę, linkę į autoritetus".
                Ir verkite toliau, kad Trumpas laimėjo... tik, matyt, neverkėt, kaip Obama ėjo į draugystę su Putinu.
                Pala, kas puola Danus? Aš nežinau kokių jūs problemų pas juos matote, bet žmonės ten pagal apklausas laimingiausi pasaulyje ir svaigti apie jų minktštakūniškūmą tai nu nžn... duok dieve mums tokio minkštakūniškumo. Ai tiesa, gi čia leftistinis triedalas, ką aš čia.

                Aš čia ant jūsų nevarau gi, matosi, kad esate protingas ir išsilavinęs, ir man dažniausiai patinka jūsų mintys, bet kad protarpiais tas konservatyvizmas užknisa, su visais savo nurodymais kaip kam gyvent ir ką veikti, progresyvių vertybių sukūrusių dabartinį pasaulį atakavimu ir perdėtu galios žaidimų ieškojimu. Jeigu kažkada irgi buvote toks kaip aš ir dabar pasikeitėte, tai man labai liūdna, įdomu kas jums atsitiko. Suprantu, kad jūsų specialybėje irgi tragiškos algos ir skurdas, ar tai paskatino persimesti į konservatyvizmą? Ar kokios sunkios gyvenimo patirtys? Pasikalbėkime.

                Beje aš niekur nepasisakau PRIEŠ kariuomėnę, aš už stiprią ir profesionalią kariuomėnę, tiesiog prieš šauktinius (ypač loterijos principu).

                Politkorektiškumu manęs kaltinti negalite, nes aš pasisakau prieš islamą (ir krikščionybę for that matter) ir radikalią kairę, kuri neleidžia apie tai kalbėti. Tai error. Norėtumėt labai, apkaltint leftizmais visokiais, bet nelabai išeina.
                Konservatyvias idėjas galima toleruoti, bet jos niekur neveda, pats apibrėžimas yra nesikeitimas ir status quo išlaikymas, bet taip nebūna realybėje, nes konservatoriai labiausiai implimentina neoliberalizmą, kas akivaizdžiai šika visam pasauliui ekonomiką jau daugiau kaip 35 metus. Pažiūrėkite, kad ir JAV, kai tik koncervai valdžioje tai vien problemos, kai grįžta demokratai turi viską kuopti (Lietuvoje įdomu, kadangi demokratų atitikmuo yra tėvynės sąjunga, o respublikonų atitikmuo LSDP ir visi kiti radikali dešnė kaip LVŽS, LLRA, TT ir DP (galvojot, kad anie kairėje ane? Naivuoliai. Jie totali radikali dešnė), manipuliuojanti vertybėmis ir paprastu žmogumi). Geriausia partija - liberalai centre, moderate koncervai antra geriausia partija kiek į dešnę o visos kitos blogiausios vien tik į radikalią dešnę. Jei kokybė kyla einant į kairę, tai ar nemanot, kad dar kairesnė partija Lietuvoje būtų pati geriausia? Taip kaip yra Skandinavijoj ar Olandijoj ? Paprasta matematika.

                Atsakymai egzistuoja, faktai yra ir juos reikia tyrinėti, klausti ir kvescionuoti viską, būti skeptiškam ir niekada netikėti savo akimis ir nuojauta, o viską 10 kartų patikrinus. Paprastai tą padarius, atsakymai ir geriausi sprendimai būna priešingi negu norėtų įbrukti radikali dešinė.
                Paskutinis taisė Pedigree; 2017.02.09, 20:52.

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Atvaizdas


                  Galim pasidžiaugti, kad bent šiuo klausimu atrodom gerai pasauliniame kontekste, juolab turim ir prezidentę moterį, nesenai turėjom ir Seimo pirmininkę, finansų, krašto apsaugos ministres.
                  Džiaugtis reiktų, kai būtume šalia kartu su Vokietija, Japonija, Nyderlandais.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Labai įdomiai kontrastuoja Kinija su Japonija. Pastarojoje neprasinešė komunistai.
                    Manau, taip yra dėl to, jog Japonijoje ir Vokietijoje yra daug technologinių įmonių, kur reikia labai gerų smegenų.

                    Comment


                      Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
                      Pala, kas puola Danus?
                      Jeigu kažkada irgi buvote toks kaip aš ir dabar pasikeitėte, tai man labai liūdna, įdomu kas jums atsitiko. Suprantu, kad jūsų specialybėje irgi tragiškos algos ir skurdas, ar tai paskatino persimesti į konservatyvizmą? Ar kokios sunkios gyvenimo patirtys? Pasikalbėkime.
                      Danus dar niekas nepuola, bet Danija žiūri į ateitį. Tai geopolitikos ir resursų klausimas, su kuriuo susidurs šalys artimiausius 50 metų. Todėl visos skandinavų šalys intesyviai ruošia savo karinininkiją. Stebėti reikėjo 2000 - 2015 etapą. Vien laime saugus nebūsi. Bet tai ne šios diskusijos tema

                      Atsitiko kas? Išaugau iš vaikystės! Gyvenime viskas turi savo etapus.
                      Iš kur žinote mano specialybę (aš jų turiu kelias) ir kiek aš uždirbu? Uždirbu ne aukso kalnus, bet vargo nematau, turiu mylimus ir mylinčius žmones. Darau tai, kas man patinka. Ir nepasukau į jokį konservatyzmą.
                      Žinote, viską ką jūs šnekate ir bandote reflektuoti JAV liberalią spaudą, kuri yra kairuolišką yra ne kas kita kaip kultūrinio marksizmo pasekmė. Studijauvau Sovietų Rusijos (vėliau - Sajungos) socialinius dalykus 1917-1953 m. ir žinote, kad bet kam, kas tuo užsiimta ir bando skaityti Marksizmo-leninizmo raštus prieš akis išnyra šių dienų leftistų idealogija. Sulyginami dalykai kaip niekas kito. Kaip to nereflektuoji ir galvoji, kad čia tik vakarų demokratijos pasiekimas, tai truputi patenki į iškreiptų langų pasaulį. O šiaip apie tai daugiau mažiau rašo, jūsų kvailiais vadinami, Sinica, Radžvilas, Jokubaitis, Laučius. Vertėtų jums atidžiau skaityti juos (patinka jums ar ne, sutinkame ar ne, nes visada galite būti neteisus ir kažko išmokti, sužinoti), norint bent kažkiek suprasti tai, kas šiand JAV ir Vakarų Europoje yra liberalizmas. Man ideologijų karas neįdomus, bet neįmanoma to išvengti, kaip tau į akis aiškinama, kad juoda yra balta, o balta yra juoda.
                      Paskutinis taisė R.D.; 2017.02.09, 21:33.

                      Comment


                        Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                        Studijauvau Sovietų Rusijos (vėliau - Sajungos) socialinius dalykus 1917-1953 m. ir žinote, kad bet kam, kas tuo užsiimta ir bando skaityti Marksizmo-leninizmo raštus prieš akis išnyra šių dienų leftistų idealogija. Sulyginami dalykai kaip niekas kito.
                        Ką bendro įžvelgiau, sovietų sąjungoje rusai mums sakydamo, kad mes esame visi draugai... O tiksliau norėjo pasakyti, kad mes visi esame rusai. Multikultūriniam pasaulyje visi yra anglai, nes skirtingomis kalbomis nesusikalbėsi. Medijos, muzikos industrija, filmų industrija yra anglosaksų.

                        Comment


                          Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                          Danus dar niekas nepuola, bet Danija žiūri į ateitį. Tai geopolitikos ir resursų klausimas, su kuriuo susidurs šalys artimiausius 50 metų. Todėl visos skandinavų šalys intesyviai ruošia savo karinininkiją. Stebėti reikėjo 2000 - 2015 etapą. Vien laime saugus nebūsi. Bet tai ne šios diskusijos tema

                          Atsitiko kas? Išaugau iš vaikystės! Gyvenime viskas turi savo etapus.
                          Iš kur žinote mano specialybę (aš jų turiu kelias) ir kiek aš uždirbu? Uždirbu ne aukso kalnus, bet vargo nematau, turiu mylimus ir mylinčius žmones. Darau tai, kas man patinka. Ir nepasukau į jokį konservatyzmą.
                          Žinote, viską ką jūs šnekate ir bandote reflektuoti JAV liberalią spaudą, kuri yra kairuolišką yra ne kas kita kaip kultūrinio marksizmo pasekmė. Studijauvau Sovietų Rusijos (vėliau - Sajungos) socialinius dalykus 1917-1953 m. ir žinote, kad bet kam, kas tuo užsiimta ir bando skaityti Marksizmo-leninizmo raštus prieš akis išnyra šių dienų leftistų idealogija. Sulyginami dalykai kaip niekas kito. Kaip to nereflektuoji ir galvoji, kad čia tik vakarų demokratijos pasiekimas, tai truputi patenki į iškreiptų langų pasaulį. O šiaip apie tai daugiau mažiau rašo, jūsų kvailiais vadinami, Sinica, Radžvilas, Jokubaitis, Laučius. Vertėtų jums atidžiau skaityti juos (patinka jums ar ne, sutinkame ar ne, nes visada galite būti neteisus ir kažko išmokti, sužinoti), norint bent kažkiek suprasti tai, kas šiand JAV ir Vakarų Europoje yra liberalizmas. Man ideologijų karas neįdomus, bet neįmanoma to išvengti, kaip tau į akis aiškinama, kad juoda yra balta, o balta yra juoda.
                          Žinote, aš paskaitau tikrai kartais juos ir susidarau vis tą pačią nuomonę - ten labai daug melo, elementarios netiesios, faktų iškraipymo ir argumentų iš serijos "aš tuo tikiu, vadinasi tai tiesa". Sinica siūlo per prievartą indoktrinuoti krikščioniškomis vertybėmis jaunimą, nes juk tai "yra jiems gerai tik jie patys to dar nežino, dėl to mes didesni ir protingesni turime už juos nuspręsti". Su kuo NU JOKIAIS būdais sutikti negalima, nes tai yra elementariai protu nesuvokiama. Tiesiog mano kaip liberalo smegenyse yra didesnis anterior cingulate cortex negu jūsų štai :
                          We found that greater liberalism was associated with increased gray matter volume in the anterior cingulate cortex, whereas greater conservatism was associated with increased volume of the right amygdala.
                          http://www.cell.com/current-biology/...showall%3Dtrue

                          Ši smegenų dalies funkcija yra labiausiai atsakinga už "The most basic form of ACC theory states that the ACC is involved with error detection"

                          Ir OH BOY kiek man errorų daug tų žmonių tekstuose! Ir jūs geriau patikėkite manimi, nes aš esu tinkamas žmogus tiems errorams pastebėti, nes mano smegenys yra wired that way. Tuo tarpų kai skaitau "leftistinę vakarų žiniasklaidą" argumentai tampa daug aiškesni, ten daug daugiau logikos ir nuoseklumo. Taip kad jūs jau man tikrai neįrodysite savo nuomonės, nes aš grindžiuosi science, kaip jūs bandote iš manęs šieptis, bet galiausiai vistiek jūs pamatysite, kad aš teisus Laučius vienintelis iš tos chebros kartais normaliau parašo (daugiausiai komentarų susilaukęs jo tekstas buvo interviu su Kuodžiu argi ne paradoksalu), bet ir tai užknisa savo pseudointelektualumu ir filosofine intoksikacija.

                          Ir štai pabaigsiu su killeriu, jūs rašote:
                          bet neįmanoma to išvengti, kaip tau į akis aiškinama, kad juoda yra balta, o balta yra juoda
                          Tarsi balta būtų gėris, juoda blogis. Pasaulis pavojingas ir mums reikia atskirti grūdus nuo pelų. Ta baimė, kad kažkokie liberastai dabar užvaldys pasaulį ir mus užčiaups. Visur tos pačios metaforos, kurias pats pastebėtumėte, jei perskaitytumėte George Lakoff knygą kokią ar pažiūrėtumėte jo paskaitą YT.

                          Toks mąstymas būdingas perdėtai aktyvią amygdalą turintiems žmonėms, nes būtent jie pasaulį mato kaip juodą ar baltą.

                          The amygdala is directly associated with conditioned fear. Conditioned fear is the framework used to explain the behavior produced when an originally neutral stimulus is consistently paired with a stimulus that evokes fear. The amygdala represents a core fear system in the human body, which is involved in the expression of conditioned fear.
                          O juk iš tiesų pasaulis yra spalvotas. Therefore I love science Pradėkite domėtis ir jūs, nebūtina gi baigti medicinos, kad norėtume apie save daugiau sužinoti I could be your guide.

                          Comment


                            Parašė andyour Rodyti pranešimą
                            Manau, taip yra dėl to, jog Japonijoje ir Vokietijoje yra daug technologinių įmonių, kur reikia labai gerų smegenų.
                            Lol, kartais tu pavarai

                            Comment


                              Parašė zep Rodyti pranešimą
                              Nu jau, bent prieš rašant tokią nesamonę reikia pasidomėt, kas pas juos valdžiose sėdi, pas Belgus, Danus, Olandus, valdžioj centro dešinieji sėdi kas yra tolygu mūsų konservatoriam ir liberalam Lietuvoje. Liberalas Europoj nėra =/= Liberalas Amerikoj. Kur jie yra kairieji. Kanadoj iki praeitu 2015 rinkimu irgi konservatoriai valdžioj buvo nuo 2006.
                              Aš puikiai pasidomėjęs. Labai daug žaidžia visokie tokie dalykai kaip framing'as ir metaforos.

                              Centro dešnieji yra puikios jėgos ir gerai, kad jie ten sėdi, aš irgi labai džiaugčiausi jei Lietuvoje tokie grįžtų į valdžią. Iš esmės tokia valdžia yra liberali, Kubilius yra liberaliausias konservatorius su GL, o dar prisijungę liberalus jie buvo geriausia valdžia Lietuvos istorijoje.

                              Moderate konservatoriai yra gerai gebanti valdyti jėga, kiek mažiau (sakyčiau 80%) negu tikri liberalai, bet vistiek pakankamai puikiai ir leidžianti vystytis į priekį.

                              Liberalas Amerikoje yra joks kairysis, tai yra radikalios-neoliberalios-dešnės propaganda pastoviai plaunanti smegenis ir sukurianti tokį vaizdą. Sandersas, lefčiausias iš leftistų iš tiesų yra CENTRISTAS pagal visas savo pozicijas, juk yra atsakymai į klausimus, pasižiūrėkite! Obama buvo moderate dešinysis. Trumpas ir Respublikonai yra radikali dešnė, tokia radikali, kad jie nukritę nuo spektro kažkur į tolimą bedugnę. Tiesiog kas yra Amerikoje yra ilgo pinigų politikoje rezultato pasėkmė, kai demokratai dabar yra dešnieji, nes irgi susimylavo su wall streetu, o respublikonai išvis kitame alternatyviame pasaulyje, fundinami naftos, anglių kompanijų, big food, big pharma ir kitų savo interesų turinčių lobistų. Nes juk korporacijos gėris, visiems geriau, kai joms geriau, argi netiesa?

                              Comment


                                Aš tikiuosi Trumpo administracija spaus NATO taip, kad mūsų kariuomenė pasitems iki kokių 2,5 finansavimo ir nebus gėda ne tik prieš nedraugiškas šalis, bet ir prieš pačius save. Gal sulauksme tokių karo žvaigždžių kaip James Mattis pagirimų.
                                Ironija: turėtų lgbt pupuliukai ir jauni liberalų rinkėjai, hipsteriukai, feministės (ala Vasiliauskaitė) būt varomi į kariuomenę. Galės poligone su G36 rankose dėstyti savo gyvenimo teorijas
                                Paskutinis taisė R.D.; 2017.02.09, 23:14.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Lol, kartais tu pavarai
                                  Statistikos nenagrinėjau, nelabai įdomu, tik spėjau. Kuo garsėja šios šalys? Kiek technologinėse įmonėse yra moterų? Nebent tik gal chemijos srityje jų daugiau.
                                  Nesakau, kad moterys neturi smegenų, tik norėjau pasakyti, kad vyrai labiau linkę jas vystyti Moterys labiau jausmų būtybės, jų nesužavi technologiniai dalykai ir tiek.
                                  Paskutinis taisė andyour; 2017.02.10, 08:51.

                                  Comment


                                    Hahaha, andyour, tu man vėl praskaidrinai nuotaiką. Jau antra diena in a row

                                    Nesakau, kad moterys neturi smegenų, tik norėjau pasakyti, kad vyrai labiau linkę jas vystyti

                                    Comment


                                      /\
                                      Taigi mokslininkai nustatė, kad moterų smegenys yra didumo kaip pas voverę (Boratas), ką jau ten beprivystysi
                                      https://youtu.be/ycWn87zrWOo?t=38s

                                      Comment


                                        Grįžtant prie temos. Donaldo J. Trumpo žinia Lietuvai:


                                        Donaldas Trumpas: „JAV didžiuojasi vadindama Lietuvą drauge ir sąjungininke“


                                        „Amerikos žmonės prisijungia prie manęs, siųsdami sveikinimus Jums ir lietuviams 99-ųjų Lietuvos nepriklausomybės dienos, Vasario 16-osios, metinių proga“, – rašoma JAV prezidento laiške Lietuvos lyderei Daliai Grybauskaitei.
                                        Įvertino kariuomenės finansavimą:
                                        „Lietuva yra vertinama NATO partnerė, kuri rodo nusiteikimą vykdyti įsipareigojimus gynybai, tai pademonstruoja didindama biudžetą, kad būtų pasiekta NATO sutarta riba. Be to, Lietuvos indėlis bendrose pastangose Afganistane ir kovoje su ISIS toliau demonstruoja pasiryžimą prisidėti prie globalaus saugumo“, – rašo Baltieji rūmai.
                                        „Jungtinės Valstijos didžiuojasi vadindamos Lietuvą drauge ir sąjungininke. Laukiu bendro darbo su Jumis, siekianti bendrų tikslų“, – D.Grybauskaitei adresuotą laišką užbaigė D.Trumpas.
                                        Paskutinis taisė R.D.; 2017.02.10, 15:10.

                                        Comment



                                          Truputi primena fb paplitusį sveikinimą su gimtadieniu - "Su "

                                          Comment

                                          Working...
                                          X