Parašė Tomas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Diskusijos apie JAV aktualijas. D. Trumpo administracija
Collapse
X
-
Kas čia per vatiniai naratyvai? Ir šiaip, kada čia buvo Ukrainai 2022 siūlomos normalios taikos sąlygos? Ar čia tą kapituliaciją kurią ruzzai siūlė Stambule vadinate normaliomis sąlygomis?Parašė Lettered Rodyti pranešimą
2022 pradžioje būtų sutikę, dabar jau nebe. Todėl manau Zelenskis ir nenori net girdėti apie jokias derybas, nes tada liaudis gali užduoti klausimus, kodėl dabar pasirašoma taikos sutartis blogesnėmis sąlygomis nei galėjo būti tai padaryta prieš 3 metus, nes kiek žmonių žuvo per tą laiką ir sužlugo ekonomika. Todėl manau eis iki galo ir bandys susigrąžinti visas teritorijas, įskaitant Krymą.
- 4 patinka
Comment
-
Visi mano draugai iš Ukrainos puikiai žino, už ką guldė galvas. Tik kai kuriems forumiečiams čia kažkas matau neaišku.
Nu bet stipriausia tai aišku pašnekesiai kad Zelenskis nenori taikos, nes dabar siūloma taikos sutartis yra blogesnė nei buvo siūloma 2022. Čia tai aišku f'cking stipru, turint omenyje kad 2022 iš viso nebuvo siūloma taikos sutartis, o tik pilna kapituliacija ir nusiginklavimas (kas reikštų šalies okupaciją, tik ne dabar o po poros metų). Kažkas ryškiai persižiūrėjo roZZija 24, nes šneka tame pačiame vaibe su solovjovu ir kitais propogandistais.
- 10 patinka
Comment
-
Mano visi draugai ukrainiečiai gyvena Lietuvoje ir neplanuoja grįžti į Ukrainą, kol vyksta karas, jūsų draugai spėju nesako jums realios situacijos.Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimąVisi mano draugai iš Ukrainos puikiai žino, už ką guldė galvas. Tik kai kuriems forumiečiams čia kažkas matau neaišku.
Zelenskis nori pagrindinio dalyko narystės NATO, kas reiškia, kad JAV ir kitos šalys tiesiogiai įsitrauktų į karą ir padėtų susigrąžinti teritorijas. Aišku iš jo pusės norai geri ir suprantami, bet Trumpas šitam nepasirašys, net ir Bidenas nebūtų pasirašęs, nors tiesiogiai ir nesakė, kas tik suteikė nepagrįstų lūkesčių ir sakyčiau net pavojingų lūkesčių Ukrainai.Paskutinis taisė Lettered; 2025.04.24, 09:59.
- 1 patinka
Comment
-
Nėra geriau. Tiesiog trumpas ne daro kažką radikaliai naujo. Vienintelis skirtumas - bidenas darydamas tą patį šūdą užtepdavo gražių beprasmių žodžių.Parašė digital Rodyti pranešimąTas taip, bet kai dabar lyg ir JAV reikalauja Krymo kacapams pripažinimo ir planuoja atšaukti visas sankcijas, tai tikrai nėra geriau irgi.
- 3 patinka
Comment
-
Berods buvo punktas dėl Donbaso ir Krymo statuso spręsti po keliolikos metų ar kažkas tokio? Aišku pilnai informacijos nėra.Parašė Sklansky Rodyti pranešimąMan atrodo niekas taip realiai ir nežino, kas ką 2022 siūlė.
Comment
-
Ukrainos situacija irgi ne rožėm klota, ypač su šauktiniais. Klausimas ar dar 3 metus atsilaikytų su tokia pat vakarų paramą kaip kokiais 2023iais. Kacapai panašu turi didesnį mėsos rezervą.Parašė neamos Rodyti pranešimą
Taip, stumiasi per laukus. Ar miestą kokį nors užims su paspirtukais?
Ukraina be abejo palaikoma vakarų pinigų gali išsilaikyti ir tai sėkmingai daro 3 metus. Rusija parduoda paskutinius resursus ir susiduria su vis labiau besitraukiančia ekonomika ir augančia infliacija
- 1 patinka
Comment
-
White House debates lifting sanctions on Russian energy assets, Nord Stream
https://www.politico.com/news/2025/0...ssets-00306486
Esu tikras trumpo supratėjai šiame forume vis tiek paaiškins, kad sankcijų nutraukimas būtų tikrai ne blogiau negu Bideno laikais kaip buvo elgiamąsi su Ukraina.
- 3 patinka
Comment
-
Tuomet viskas aišku. Šiaip jau ukrainiečių yra visokių. Ir tų, su kita nuomone Lietuvoje tiesiog nėra, nebent jų žmonos ar vaikai.Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Mano visi draugai ukrainiečiai gyvena Lietuvoje ir neplanuoja grįžti į Ukrainą, kol vyksta karas, jūsų draugai spėju nesako jums realios situacijos.
Zelenskis nori pagrindinio dalyko narystės NATO, kas reiškia, kad JAV ir kitos šalys tiesiogiai įsitrauktų į karą ir padėtų susigrąžinti teritorijas. Aišku iš jo pusės norai geri ir suprantami, bet Trumpas šitam nepasirašys, net ir Bidenas nebūtų pasirašęs, nors tiesiogiai ir nesakė, kas tik suteikė nepagrįstų lūkesčių ir sakyčiau net pavojingų lūkesčių Ukrainai.
Štai vienas pažįstamas ukrainietis, šiaip jau atvirai šnekant vatnikas
(iki 2022 m. gerbė Putiną už tai, kad "gerai tvarkosi"), grįžo į Ukrainą, ir dabar priefrontėje Zaporižėje remontuoja apgadintą techniką (geras suvirintojas). Pernai susigrąžino žmoną ir dukrą atgal. Ir tai tik vienas pavyzdys.
Aišku, padėtis, kai pusė tautos kariauja, o kita pabėgo, arba linksminasi, arba laukia ruskij mir (mažuma), nėra gera.
- 2 patinka
Comment
-
Čia turite omenyje vatnikus? Beabejo kažkiek ir tokių yra atvykusių, bet dauguma tokių sėdi arba rytų Ukrainoje arba į tą pačią Rusiją išvažiavo prasidėjus karui. Dauguma ukrainiečių gyvenančių Lietuvoje ir kitose ES šalyse nėra prorusiški, tiesiog nori elementariai normalaus sau ir šeimai gyvenimo ir saugumo.Parašė Sula Rodyti pranešimąTuomet viskas aišku. Šiaip jau ukrainiečių yra visokių. Ir tų, su kita nuomone Lietuvoje tiesiog nėra, nebent jų žmonos ar vaikai.Paskutinis taisė Lettered; 2025.04.24, 10:46.
- 1 patinka
Comment
-
Bidenas sankcijų nenutraukė, bet ar tai sustabdė karą? Matosi, nelabai suprantat, kas yra derybos. Jūs kai darbe vykdote derybas irgi tik savo sąlygas išstatote ir numetate kitai pusei rašiklį, kad tik pasirašytų ir viskas? Jeigu derybų tikslas, kad Rusija sustabdytų puolimą (ir iš tikrųjų, o ne laikiną pauzę padarytų) ir dar kokią Zaporožės elektrinę grąžintų Ukrainai turi ir kažką mainais gauti. Bet aišku patogiau nieko neturint ką pasiūlyti rėkauti, kad Trumpas blogai derasi.Parašė tajus2 Rodyti pranešimąWhite House debates lifting sanctions on Russian energy assets, Nord Stream
https://www.politico.com/news/2025/0...ssets-00306486
Esu tikras trumpo supratėjai šiame forume vis tiek paaiškins, kad sankcijų nutraukimas būtų tikrai ne blogiau negu Bideno laikais kaip buvo elgiamąsi su Ukraina.Paskutinis taisė Lettered; 2025.04.24, 10:46.
- 1 patinka
Comment
-
Reikia atminti dalykus, jog visi dabartiniai veiksmai bus vertinami ir peranalizuojami istorinėj perspektyvoj, todėl visi veiksmai turi būti super apskaičiuoti, o laimi įžvalgiausieji.
Kas gali paneigti, kad 2022 derybos galėjo būti gudrus rusų ėjimas, nesitikint jokių rezultatų, kad dabar priėjus prie realios karo pabaigos taip būtų galima pakišinėti Zelenskio valdžią:
buvo derybos - buvo, susitarėt - nesusitarėt, kiek žmonių žuvo poto? O Ukrainoj už žuvusius, kitaip nei Rusijoj dar yra kažkokia atskaitomybė.
Comment
-
Pastoviai taip. Sėdim ir rimtais veidais atsakinėjam į vatinius postus, kad ne, Ukrainai pralaimėti nėra geriausias dalykas Ukrainai ir reikia klausyti ne Trumpo, o ukrainiečiųParašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
Kas čia per vatiniai naratyvai? Ir šiaip, kada čia buvo Ukrainai 2022 siūlomos normalios taikos sąlygos? Ar čia tą kapituliaciją kurią ruzzai siūlė Stambule vadinate normaliomis sąlygomis?
- 8 patinka
Comment
-
Deja niekas niekad neturėjo noro duot Ukraino to, ko jiems iš tiesų reikėjo.Parašė neamos Rodyti pranešimą
Pastoviai taip. Sėdim ir rimtais veidais atsakinėjam į vatinius postus, kad ne, Ukrainai pralaimėti nėra geriausias dalykas Ukrainai ir reikia klausyti ne Trumpo, o ukrainiečių
- 3 patinka
Comment
-
Tai ir Aliaską reiktų perduoti UN rusijos pajėgoms valdyti vardan istorinės tiesybės.Parašė Tomas Rodyti pranešimąAš manau, kad Vilniaus krašto valdymą reikėtų atiduoti Jungtinėms tautoms, tai būtų gana padorus kompromisas.-
Comment
-
Pagrindinis noras-susigražinti užgrobtas žemes, ir taiką šalyje.Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Zelenskis nori pagrindinio dalyko narystės NATO, kas reiškia, kad JAV ir kitos šalys tiesiogiai įsitrauktų į karą ir padėtų susigrąžinti teritorijas. Aišku iš jo pusės norai geri ir suprantami, bet Trumpas šitam nepasirašys, net ir Bidenas nebūtų pasirašęs, nors tiesiogiai ir nesakė, kas tik suteikė nepagrįstų lūkesčių ir sakyčiau net pavojingų lūkesčių Ukrainai.
NATO šiandien skamba be jokio patikimumo.
Demokratiškų šalių palaikymas- gyvybiškai svarbus. Bet nebūtinai su NATO pavadinimu.
Comment
-
Parašė tajus2 Rodyti pranešimąWhite House debates lifting sanctions on Russian energy assets, Nord Stream
https://www.politico.com/news/2025/0...ssets-00306486
Esu tikras trumpo supratėjai šiame forume vis tiek paaiškins, kad sankcijų nutraukimas būtų tikrai ne blogiau negu Bideno laikais kaip buvo elgiamąsi su Ukraina.
- 2 patinka
Comment
-
Labai tikiuosi, kad tai tiesa. Rubio vienintelis žmogus šitoje administracijoje, kuriuo galima nors kiek tikėti. Nes sankcijų nutraukimas iki užgrobtų teritorijų grąžinimo būtų žemiausias dugnas.Parašė digital Rodyti pranešimą
Aišku, kaip ir tikėjausi pagrindiniams forumo maga supratėjams kaip Letered, tai sankcijų nutraukimas Rusijai būtų visai normaliai, svarbu, kad tai darytų trumpas.
- 3 patinka
Comment
Comment